کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-02-27 ساعت 14:47)piboo نوشته:  
(2013-02-25 ساعت 10:45)leila.e نوشته:  سلام به همه دوستان
من اصلا حال و روز خوبی ندارم. بیشتر از 1 ماهه از ارسال مدارک اولیه مون میگذره.
حدود 10 روز هم هست به این آدرس ncsc_customerconnect@uscis.dhs.gov میل زده نامزدم ولی دریغ از کوچکترین چیزی که برای ما بیاد که بدونیم مدارکمون رسیده یا نه.
کجا رفته. چی شده.... ما هنوز رسید نامبر نداریم بعد از 1 ماه.
تو رو خدا یکی بگه چه جوری میتونیم پیگیری کنیم؟ من واقعا نگرانم.بهم ریختم.

دوست عزیز نگران نباش من هم دقیقا مثل شما یک ماه بعد از ارسال مدارک نامه رسید مدارک رو گرفتم بعد از اون هم با وجود ارسال چک340 دلاری گفتند که مبلغ چک ارسالی درست نیست و80 دلار دیگه فرستادیم فکر کنم اونها درست دقت نمیکنن که کیس نامزدی هست یا ازدواج در هر صورت نگران نباش

ممنون دوست عزیز. 2 روز پیش بالاخره اومد. الانم خیلی خوشحالم.فعلا خیالم راحت شده.
اگه چیزی بخوان خدایی نکرده( به دلیل نقص پرونده) میل میزنن یا تو سایت سفارت که شماره مونو میتونیم چک کنیم میزنن؟
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: shadzad ، shabnam.84 ، Tomas ، rrrraaaazzzz
دوستان عزیز اگه بعد از گرفتن ویزای لاتاری ازدواج کنیم چقدر طول میشه تا ویزا برای همسر صادر بشه؟؟Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگي،من تازه اين سايت رو پيدا كردم و ازش كلي اطلاعات مفيد كسب كردم.مرسي ازتونWink
نوع ویزا:k1
اولین اقدام:دسامبر 27,2012
سرویس سنتر: california
اپروال:می 14,2012
دريافت كيس نامبر از آنكارا:جون،2012
تاريخ مصاحبه:اواخر جولاي
نتيجه:ويزاي يك ضرب و نيم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shadzad ، houmanmir ، leila.e ، shabnam.84 ، Tomas ، rrrraaaazzzz
مهناز جان 2.5 الی 3 سال از زمانی که برای همسرتون اقدام میکنید طول میکشه
اگه هنوز مصاحبه نرفتید و ویزا نگرفتید و ازدواج هم کردید، اگه همین الان به KCC و سفارت اطلاع بدید، روز مصاحبه همراه همسرتون تشریف میبرید و ویزای ایشون هم صادر میشه. اما اگه روز مصاحبه نرید، دیگه هیچی
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shadzad ، houmanmir ، girl ، mahnazii ، leila.e ، shabnam.84 ، Tomas ، rrrraaaazzzz
(2013-03-01 ساعت 11:57)leila.e نوشته:  
(2013-02-27 ساعت 14:47)piboo نوشته:  
(2013-02-25 ساعت 10:45)leila.e نوشته:  سلام به همه دوستان
من اصلا حال و روز خوبی ندارم. بیشتر از 1 ماهه از ارسال مدارک اولیه مون میگذره.
حدود 10 روز هم هست به این آدرس ncsc_customerconnect@uscis.dhs.gov میل زده نامزدم ولی دریغ از کوچکترین چیزی که برای ما بیاد که بدونیم مدارکمون رسیده یا نه.
کجا رفته. چی شده.... ما هنوز رسید نامبر نداریم بعد از 1 ماه.
تو رو خدا یکی بگه چه جوری میتونیم پیگیری کنیم؟ من واقعا نگرانم.بهم ریختم.

دوست عزیز نگران نباش من هم دقیقا مثل شما یک ماه بعد از ارسال مدارک نامه رسید مدارک رو گرفتم بعد از اون هم با وجود ارسال چک340 دلاری گفتند که مبلغ چک ارسالی درست نیست و80 دلار دیگه فرستادیم فکر کنم اونها درست دقت نمیکنن که کیس نامزدی هست یا ازدواج در هر صورت نگران نباش

ممنون دوست عزیز. 2 روز پیش بالاخره اومد. الانم خیلی خوشحالم.فعلا خیالم راحت شده.
اگه چیزی بخوان خدایی نکرده( به دلیل نقص پرونده) میل میزنن یا تو سایت سفارت که شماره مونو میتونیم چک کنیم میزنن؟

اگر یه وقت مشکلی باشه با نامه خبر میدن .من تو نامه رسید نامبر رو اعلام کرده بودن نوشته بود محل تولد نوشته نشده که مجدد براشون فرستادیم در کل خیلی گیج هستندBig Grin

با سلام
دوستان کسی اطلاع داره کسانی که دسامبر اقدام کردن چه تاریخی احتمالا اپروو میشند؟
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، الهه سابق ، Tomas
اگر یه وقت مشکلی باشه با نامه خبر میدن .من تو نامه رسید نامبر رو اعلام کرده بودن نوشته بود محل تولد نوشته نشده که مجدد براشون فرستادیم در کل خیلی گیج هستندBig Grin

با سلام
دوستان کسی اطلاع داره کسانی که دسامبر اقدام کردن چه تاریخی احتمالا اپروو میشند؟
[/quote]

مرسی
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه

من امروز از دوبی‌ اومدم. ویزا هم ۱ ضرب گرفتممممممممم

بچه‌ها واقعا مصاحبه هیچی‌ نیست. هر کسی‌ میره برمی‌گرده همینو میگه ولی‌ کسی‌ که منتظره باز هم استرس داره. اما واقعا مصاحبش فقط فرمالیتست. از من هیچی‌ نگرفت نگاه کنه. کلی‌ چت، پرینت تلفن، ایمیل، عکس، نامه ... برده بودم ببینه ولی‌ هیچی‌ نخواست.

فقط پرسید چطوری آشنا شدین، اون چطوری رفته اونجا و الان چی‌ کار میکنه. چند تا سوال هم در مورد خودم کرد که کجا درس خوندم و چی‌ خوندم، الان چی‌ کار می‌کنم. همین

خیلی‌ راحته. ایشالا همتون به زودی ۱ ضرب ویزا بگیرین
K1
اقدام: جولای۲۰۱۲
اپروال: دسامبر۲۰۱۲
مصاحبه: ابوظبی-فوریه۲۰۱۳
اقدام برای AOS: جون ۲۰۱۳
انگشت نگاری: جون ۲۰۱۳
دریافت نامه مصاحبه AOS: جولای ۲۰۱۳
مصاحبه AOS: آگوست ۲۰۱۳
دریافت گرین کارت: آگوست ۲۰۱۳

پاسخ
(2013-03-02 ساعت 17:14)sara mas نوشته:  سلام به همه

من امروز از دوبی‌ اومدم. ویزا هم ۱ ضرب گرفتممممممممم

بچه‌ها واقعا مصاحبه هیچی‌ نیست. هر کسی‌ میره برمی‌گرده همینو میگه ولی‌ کسی‌ که منتظره باز هم استرس داره. اما واقعا مصاحبش فقط فرمالیتست. از من هیچی‌ نگرفت نگاه کنه. کلی‌ چت، پرینت تلفن، ایمیل، عکس، نامه ... برده بودم ببینه ولی‌ هیچی‌ نخواست.

فقط پرسید چطوری آشنا شدین، اون چطوری رفته اونجا و الان چی‌ کار میکنه. چند تا سوال هم در مورد خودم کرد که کجا درس خوندم و چی‌ خوندم، الان چی‌ کار می‌کنم. همین

خیلی‌ راحته. ایشالا همتون به زودی ۱ ضرب ویزا بگیرین

خیلی خیلی مبارکتون باشه Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، dinadino228 ، shadzad ، arian307 ، shabnam.84 ، girl ، sara mas ، saba.m ، leila.e ، yalda91 ، Tomas ، rrrraaaazzzz
خداروشکر سارا جان
هورااااااااااااااااااااااا به افتخار سارای گل
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، dinadino228 ، shadzad ، arian307 ، shabnam.84 ، girl ، sara mas ، saba.m ، leila.e ، yalda91 ، Tomas ، rrrraaaazzzz
سارا جون، خیلی زیاددددد تبرررررررریک......SmileBig GrinBig Grin
و خوش به حالت... Tongue
نوع ویزا : K1 Rolleyes
سرویس سنتر: Vermont
رسید مدارک(سری اول) : (22may2012)
رسید مدارک بیشتر Sad7january2013)
تاریخ اپروو: (february\2013)
زمان مصاحبه : may 2013 دریافت ویزا : تقریبا یه ضربWink
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، shadzad ، arian307 ، shabnam.84 ، girl ، payamkj ، sara mas ، الهه سابق ، saba.m ، leila.e ، yalda91 ، Tomas ، rrrraaaazzzz
تبریک میگم سارا جان وبرات ارزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی دارم
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: shadzad ، arian307 ، shabnam.84 ، houmanmir ، girl ، payamkj ، sara mas ، الهه سابق ، saba.m ، leila.e ، Tomas
تبریککککک سارا جان، چه خبر خوبییی Smile
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: انتهای مارچ ۲۰۱۲
اپرووال: ابتدای سپتامبر ۲۰۱۲
مصاحبه: ابتدای مارچ ۲۰۱۳(آنکارا)- ویزا یک ضرب
مقصد: سن فرنسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان: arian307 ، shabnam.84 ، houmanmir ، girl ، sara mas ، الهه سابق ، saba.m ، leila.e ، tondar ، yalda91 ، Tomas ، rrrraaaazzzz
ضمن تبریکات بسیار به سارای گل .. از همه ی دوستانی که تبریک گفتن استدعا دارم به لعنت هم به شانس من بفرستن که الان به جای این که تو وگاس باشم در خدمت تخت و شوفاژ اتاقم هستم..
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، houmanmir ، girl ، payamkj ، dinadino228 ، الهه سابق ، leila.e ، Tomas ، rrrraaaazzzz
سارا جان خیلی تبریک میگم. خبر خوبی بود
ایشالا همیشه خوش باشی Smile

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، arian307 ، girl ، payamkj ، sara mas ، dinadino228 ، الهه سابق ، saba.m ، leila.e ، tondar ، Tomas
هووووووراااا بازم ویزای یکضرب تبریک میگم عزیزم.. ایشالا همه با ویزای یکضرب خوشحالمون کنن Smile
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان