کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
(2012-03-02 ساعت 20:25)SAEED 60 نوشته:  خوب باید بگم که ماه فوریه هم تموم شد ، تو این ماه کارنت شده بودم البته دوباره کارنت شده بودم اونم بعد از ۱ سال ، ولی‌ خبری از نامهٔ مصاحبه نشده ، بازم صبر می‌کنیم ، کاری که فقط از دستمون بر میاد .Big Grin

سعید جان بهشون ایمیل یادآوری (به سیاق واکسن یادآوری!) زدی؟ این جماعت چنان سرشون شلوغه و چنان گیج تشریف دارن که بعید نیست پرونده ای از چشمشون دور بمونه.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: vroom
(2012-03-03 ساعت 10:27)frozen mind نوشته:  
(2012-03-02 ساعت 20:25)SAEED 60 نوشته:  خوب باید بگم که ماه فوریه هم تموم شد ، تو این ماه کارنت شده بودم البته دوباره کارنت شده بودم اونم بعد از ۱ سال ، ولی‌ خبری از نامهٔ مصاحبه نشده ، بازم صبر می‌کنیم ، کاری که فقط از دستمون بر میاد .Big Grin

سعید جان بهشون ایمیل یادآوری (به سیاق واکسن یادآوری!) زدی؟ این جماعت چنان سرشون شلوغه و چنان گیج تشریف دارن که بعید نیست پرونده ای از چشمشون دور بمونه.

فروزن عزیز چند روزِ پیش ۱ ایمیل بهشون زدم و یادآوری کردم که کارنت شدم و لطفا بهم اطلاع بدید که کی‌ به مصاحبه دعوت میشم ، در پاسخ گفتن که این دست ما نیست و سفارت آنکارا باید طبقه جدول زمانبندی پیش بره و ما نمی‌تونیم پیشبینی‌ کنیم که چقدر طول می‌کشه . اگه راهنمائی خاصی‌ به ذهنت میرسه که میتونه بهم کمک کنه لطف میکنی‌ بهم بگی‌ ، هرچی‌ باشه شما چنتا پیرهن بیشتر پاره کردی . Wink
[en]Category: F2B
PRIORITY DATE = OCTOBER 2003
APPROVAL NOTICE = JUNE 2008
CASE NUMMBER = YRV2012XXXXXX
CHOICE OF ADDRES AND AGENT = MARCH 2010
P3U AGENT UNIVERSAL = AUGUST 2010
تکمیل مدارک : FEB 2011
دریافت نامه مصاحبه: Jul 2012
مصاحبه: Aug 2012
محل مصاحبه: ایروان
تاریخ دریافت ویزا : یک ضرب Big Grin
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، vroom ، Blaze ، battosai
خب چه عرض کنم از دست این NVC و سفارتچی ها!
اینو درست گفتن که اول باید سفارت بهشون وقت بده تا اونا طی نامه رسمی به شما اعلام کنن و هم زمان پرونده رو بفرستن به سفارت. اما حالا که سفارت آنکارا تا 19 مارس (29 اسفند) در دست تعمیره ، لااقل می تونستن پرونده رو به سفارت دیگه ای بفرستن و اینقدر معطلتون نکنن.

به هر حال، وقتی میگن «از تاریخ 24 فوریه تا 19 مارس 2012 هیچ پرونده‌ای را قبول نخواهیم کرد» و NVC هم به شما گفته الا و بلا پرونده شما باید بره آنکارا (من بین خطوط اون نامه رو خوندم!) این طور بر میاد که چاره ای جز صبر ندارین و باید منتظر باشین تا بعد از 29 اسفند سفارت باز بشه و به NVC وقت بده و اون هم به شما اعلام کنه.
امیدوارم این سناریو غلط باشه و زودتر زمان مصاحبه مشخص بشه تا از بلاتکلیفی در بیاین.
متاسفانه اوضاع الآن با پارسال فرق داره و نمی تونم پیشبینی کنم وقت مصاحبه شما کی خواهد بود.
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: vroom ، SAEED 60 ، comrun ، storagemeter ، Blaze ، battosai
امیدوارم تمام کسانی‌ که به مشکل عقب گرد ویزا بولتین برخوردن و نتونستن به مصاحبه برن تو ماه آوریل نامهٔ مصاحبه شون بیاد و اونایی هم که مصاحبه رفتن و منتظر کارنت شدن دوباره هستن این اتفاق واسشون بیفته ، من که به این ماه خیلی‌ امیدوارم Smile
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، battosai ، Toranj
(2012-03-30 ساعت 16:13)SAEED 60 نوشته:  امیدوارم تمام کسانی‌ که به مشکل عقب گرد ویزا بولتین برخوردن و نتونستن به مصاحبه برن تو ماه آوریل نامهٔ مصاحبه شون بیاد و اونایی هم که مصاحبه رفتن و منتظر کارنت شدن دوباره هستن این اتفاق واسشون بیفته ، من که به این ماه خیلی‌ امیدوارم Smile

آره، توی فرومهای دیگه هم به ویزا بولتن ماه مه خیلی امیدوارن.
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، SAEED 60 ، usamilad
سلام دوستان،

پرونده من سپتامبر ۲۰۰۷ تشکیل شد و اکتبر ۲۰۱۱ approval آخر اومد. در حال حاضر ویزا بولتین آوریل ۲۰۰۵ هستش. من از عقب برگردونده شدن پرونده‌ها خبری نداشتم. حالا با این حساب فکر می‌کنین من چقدر دیگه برای وقت مصاحبه باید صبر کنم؟

چون اگر بیشتر از ۱ سال طول میکش می‌خوام برای ویزا‌ی نامزدی اقدام کنم.

ممنون میشم راهنماییم کنین

Category: F1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-03-31 ساعت 03:22)sara mas نوشته:  سلام دوستان،
پرونده من سپتامبر ۲۰۰۷ تشکیل شد و اکتبر ۲۰۱۱ approval آخر اومد. در حال حاضر ویزا بولتین آوریل ۲۰۰۵ هستش. من از عقب برگردونده شدن پرونده‌ها خبری نداشتم. حالا با این حساب فکر می‌کنین من چقدر دیگه برای وقت مصاحبه باید صبر کنم؟......... Category: F1

براساس محاسبات سایت http://www.myprioritydate.com حداقل تا آوریل 2015 باید صبر کنین.
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-03-31 ساعت 11:35)frozen mind نوشته:  
(2012-03-31 ساعت 03:22)sara mas نوشته:  سلام دوستان،
پرونده من سپتامبر ۲۰۰۷ تشکیل شد و اکتبر ۲۰۱۱ approval آخر اومد. در حال حاضر ویزا بولتین آوریل ۲۰۰۵ هستش. من از عقب برگردونده شدن پرونده‌ها خبری نداشتم. حالا با این حساب فکر می‌کنین من چقدر دیگه برای وقت مصاحبه باید صبر کنم؟......... Category: F1

براساس محاسبات سایت http://www.myprioritydate.com حداقل تا آوریل 2015 باید صبر کنین.

ای وای Sad خیلی‌ زیاده. با این حساب امیدوارم پرونده‌ی نامزدیم قبول شه.

ممنون از جوابتون
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، battosai
(2012-03-31 ساعت 16:27)alisarvareharchiabi نوشته:  چرا انقدر طولانی ؟؟!!! کتگوری f1 که خیلی سریع هست . برای من رو که زده باید کارنت شده باشید .( لایک ) .

الان تا آوریل ۲۰۰۵ کارنت شده دیگه. درسته؟ تا اکتبر ۲۰۰۷ خیلی‌ موند Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
سارا خانوم من f4 هستم قانون cspa شامل حال من نشد .چون من 23 سالم هست. همش منتظرم مادرم و پدرم برن برام اقدام کنن میرم تو کتگوری f2b البته انشاالله هرچی خدا بخواد .... ما الان دقیقا 12 سال کارمون طول کشیده . خواهرمم 3 سال پیش لاتاری اسمش در اومد الان 3 سال هست اونجاست 2 سال دیگه سیتیزن میشه ... f2b هشت سال طول میکشه البته حداکثر . چیزی که من متوجه شدم از همه زودتر f2A ها هستن خیلی کارشون زود درست میشه . f1 ها هم خیلی سریع باید کارشون انجام بشه چون اقوام سیتیزن میشن .... .من شنیدم 5 سال ... به هر حال امیدوارم هرچه زودتر برین.... .
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind
(2012-03-31 ساعت 23:04)alisarvareharchiabi نوشته:  سارا خانوم من f4 هستم قانون cspa شامل حال من نشد .چون من 23 سالم هست. همش منتظرم مادرم و پدرم برن برام اقدام کنن میرم تو کتگوری f2b البته انشاالله هرچی خدا بخواد .... ما الان دقیقا 12 سال کارمون طول کشیده . خواهرمم 3 سال پیش لاتاری اسمش در اومد الان 3 سال هست اونجاست 2 سال دیگه سیتیزن میشه ... f2b هشت سال طول میکشه البته حداکثر . چیزی که من متوجه شدم از همه زودتر f2A ها هستن خیلی کارشون زود درست میشه . f1 ها هم خیلی سریع باید کارشون انجام بشه چون اقوام سیتیزن میشن .... .من شنیدم 5 سال ... به هر حال امیدوارم هرچه زودتر برین.... .

cspa چیه علی‌ آقا؟

بله اصولاً منم الان باید اونجا میبودم، ولی‌ تازه متوجه شدم که nvc یک بار تاریخ هارو به عقب برگردونده و کار همه چند سال عقب افتاده. به همین دلیل اینقدر طولانی‌ شده. حالا نمیدونم دیگه چطوری از الان به بعد تاریخ هارو می‌خونن...
امیدوارم کار شما هم درست بشه چون انتظار خیلی‌ بده واقعاً
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
زمانی که برای خانواده ما اقدام شد من 11 یا 12 سالم بوده ... منم جزو افراد لیست شده در nvc هستم اما الان سنم از 21 سال گذشته . پس کیس من بسته میشه اما ... .

تاریخ زمان گشایش پرونده با زمان اپرو مهم هست قانون cspa میگه زمان اپرو - تاریخ زمان گشایش پرونده جوابش هرچی شد از زمان سن فعلی خودتون کم کنید میشه سن مهاجرتیتون که این سن مهمه که زیر 21 باشه مشکلی نداره اما بالاتر .... .

به طور مثال کیسی تاریخ گشایش پروندش سال 2000 بوده در این سال 15 سالش بوده . سال 2012 یعنی 12 سال بعد میشه 27 سالش از 21 بالاتر هست...اینجا تاریخ اپرو مهم هست همین شخص اگر تاریخ اپروالش 2009 باشه که چندتا از بچه های مهاجر سرا هم همینجوری بودن 2009 رو - 2000 کنید میشه 9 سال 9سال از 27 سال کم کنید میشه 18 پس زیر 21 هست و میتونه ویزا بگیره .. اما همین شخص اگر تاریخ اپروالش 2001 باشه 2001 رو - 2000 کنید میشه 1 سال 1 سال رو از 27 کم کنید میشه 26 که بالای 21 هست و متاسفانه ویزا نمیگیره .... که برای من دومی صادق بود......
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، usamilad
(2012-03-31 ساعت 23:40)alisarvareharchiabi نوشته:  زمانی که برای خانواده ما اقدام شد من 11 یا 12 سالم بوده ... منم جزو افراد لیست شده در nvc هستم اما الان سنم از 21 سال گذشته . پس کیس من بسته میشه اما ... .

تاریخ زمان گشایش پرونده با زمان اپرو مهم هست قانون cspa میگه زمان اپرو - تاریخ زمان گشایش پرونده جوابش هرچی شد از زمان سن فعلی خودتون کم کنید میشه سن مهاجرتیتون که این سن مهمه که زیر 21 باشه مشکلی نداره اما بالاتر .... .

به طور مثال کیسی تاریخ گشایش پروندش سال 2000 بوده در این سال 15 سالش بوده . سال 2012 یعنی 12 سال بعد میشه 27 سالش از 21 بالاتر هست...اینجا تاریخ اپرو مهم هست همین شخص اگر تاریخ اپروالش 2009 باشه که چندتا از بچه های مهاجر سرا هم همینجوری بودن 2009 رو - 2000 کنید میشه 9 سال 9سال از 27 سال کم کنید میشه 18 پس زیر 21 هست و میتونه ویزا بگیره .. اما همین شخص اگر تاریخ اپروالش 2001 باشه 2001 رو - 2000 کنید میشه 1 سال 1 سال رو از 27 کم کنید میشه 26 که بالای 21 هست و متاسفانه ویزا نمیگیره .... که برای من دومی صادق بود......
اوه نمیدونستم، ولی‌ کلا این قانون شامل حال من نمی‌شه. چون زمان تشکیل پرونده از ۲۱ سال گذشته بودم... هر کسی‌ ۱ جور بد شانسی میاره دیگه. اشکال نداره بالاخره درست می‌شه Smile)
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، frozen mind
از دوستانی که نامهٔ مصاحبه رو دریافت کردن و به مصاحبه دعوت شدن خواهش می‌کنم تاریخ دریافت نامهٔ مصاحبه رو بگن که بصورت تقریبی بقیه دوستانی که منتظر دریافت نامه هستن متوجه بشن تو چه بازه زمانی‌ باید منتظر باشن
[/en]