کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
(2012-04-11 ساعت 16:31)SAEED 60 نوشته:  
(2012-04-11 ساعت 10:02)Toranj نوشته:  
ترنج عزیز بهت خیلی‌ خیلی‌ تبریک میگم ، امیدوارم که نامهٔ من هم تو این ماه بیاد من که ۳ ماه کارنت شدم . Sad
مرسیی سعید جان

امیدوارم مال شما هم زود بیاد Shy
کتگوری : F2A
تاریخ درخواست : OCT 2009
شماره پرونده : ABD2010XXXXXX
تاریخ تکمیل : OCT 2010
دریافت نامه مصاحبه: April 10 th 2012
مصاحبه: May 21 2012
محل مصاحبه: ابوظبی
دریافت ویزا: May 23 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، frozen mind
آخیش، بالاخره بعد از مدتها خبرای خوب شنیدیم! Big Grin

ترنج عزیزم مبارک باشه! امیدوارم مصاحبه خوب و پر ویزایی داشته باشی. ایدون باد!Big Grin
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، SAEED 60 ، Toranj ، dreamer60
بله فروزن جان بالاخرهههههه ،Big Grin مرديم از دست اين nvc حالا استرس مصاحبه كرفتم !!! نميدونم اول واكسن بزنم يا هتل و بليط رزرو كنم! راستي تو نامه مصاحبه اسمي از ترجمه مدارك نياورده و همه مدارك دريافت شده از نظر اونا! حالا به نظر شما لازم هست من ترجمه شناسنامه و سند ازدواج رو ببرم ؟
در مورد واكسن هم غير از هباتيت كه زدم قبلا فقط mmr دو نوبت هست؟ يا كزاز هم دو نوبته؟
راستي اسمي از كارت ملي هم نياورده! حالا نميدونم بايد برد؟
و سوال اخر اينكه جون مصاحبه من دوشنبه هست كي بليط رو بهتره بكيرم ؟؟
ببخشيد زياد شد سوالااااا
اميدوارم شم بزودي ريكارنت شين Tongue 
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، frozen mind ، dreamer60
(2012-04-11 ساعت 20:18)Toranj نوشته:  بله فروزن جان بالاخرهههههه ،Big Grin مرديم از دست اين nvc حالا استرس مصاحبه كرفتم !!! نميدونم اول واكسن بزنم يا هتل و بليط رزرو كنم! راستي تو نامه مصاحبه اسمي از ترجمه مدارك نياورده و همه مدارك دريافت شده از نظر اونا! حالا به نظر شما لازم هست من ترجمه شناسنامه و سند ازدواج رو ببرم ؟
در مورد واكسن هم غير از هباتيت كه زدم قبلا فقط mmr دو نوبت هست؟ يا كزاز هم دو نوبته؟
ببخشيد زياد شد سوالااااا

ببخشید من جای فروزن اونهایی رو که می دونم میگم :

کارت ملی و شناسنامه رو که حتما باید ببرین.
برای ترکیه که توی لیستش گفته :
Please submit your originals such as passport, marriage certificate, divorce decrees, court documents or Iranian military exemption documents to our office during your interview.

به نظر من هرچی مدرک دارین ببرین که اونجا نگن این کمه اون کمه . کار دیگه بالاخره...
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، battosai ، Toranj ، frozen mind
ترنج جان مبارک باشه تو که تا حالا هفت خان گذرونی نگران مصاحبه نباش بهت توصیه میکنم سفر نامه کامران بخوانی برای خطهای مترو آدرس بیمارستان مسایل دیگه ابوظبی موفق باشی بعدی فروزن عزیز انشاالللللللللله
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Blaze ، frozen mind ، comrun
(2012-04-11 ساعت 13:31)Toranj نوشته:  
(2012-04-11 ساعت 13:05)atabaei نوشته:  بلاخره نامه همسر بنده هم دیشب ساعت 2 صبح آمد، برای 22 می
نبریک میگم!
خلاصه پرونده ای از شما ندیدم ! مصاحبه کجاست؟ f2a هستید دیگه؟

ممنون، انکارا، من مقیم هستم و بله خانم بنده اف تو ای هست، بعد از ۳ سال انتظار بلاخره به این مرحله رسیدیم، امیدوارم که کار همه زود تر درست بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Toranj ، frozen mind ، Blaze
(2012-04-11 ساعت 20:37)Blaze نوشته:  
(2012-04-11 ساعت 20:18)Toranj نوشته:  بله فروزن جان بالاخرهههههه ،Big Grin مرديم از دست اين nvc حالا استرس مصاحبه كرفتم !!! نميدونم اول واكسن بزنم يا هتل و بليط رزرو كنم! راستي تو نامه مصاحبه اسمي از ترجمه مدارك نياورده و همه مدارك دريافت شده از نظر اونا! حالا به نظر شما لازم هست من ترجمه شناسنامه و سند ازدواج رو ببرم ؟
ببخشيد زياد شد سوالااااا
ببخشید من جای فروزن اونهایی رو که می دونم میگم :
کارت ملی و شناسنامه رو که حتما باید ببرین.
برای ترکیه که توی لیستش گفته :
Please submit your originals such as passport, marriage certificate, divorce decrees, court documents or Iranian military exemption documents to our office during your interview.
به نظر من هرچی مدرک دارین ببرین که اونجا نگن این کمه اون کمه . کار دیگه بالاخره...
Blaze عزیز درست میگن.
شما به دستورات نامه دعوت به مصاحبه به دقت عمل کنین. در این نامه نوشته شده که اصل مدارک را با خودتون باید داشته باشین. این مدارک دونه به دونه در نامه نام برده شدن. اصل کارت ملی رو هم داشته باشین.
من مثل Blaze یک سری ترجمه و کپی هم با خودم بردم. آخه تجربه ثابت کرده که اینا چندان هم در کارشون دقیق نیستن و یهو وسط مصاحبه میگن فلان مدرک کمه و باید ارائه بدین و اگر با خودتون نداشته باشین باید هزینه یک سفر دیگه رو هم تحمل کنین.
واکسنها رو دقیق نمی دونم. از یادم رفته ولی می تونین در تاپیک خودش ببینین یا از راهنمای جامع اخذ گرین کارت خانوادگی مطالعه کنین.
استرس نداشته باشین. مصاحبه به سادگی خرید از سوپر سر کوچه تونه! Smile
هرچه زودتر یک چک لیست از کارهایی که باید انجام بدین و یک چک لیست از چیزهایی که باید با خودتون ببرین تهیه کنین. چک لیست دید کلی از تمامی کارهایی که باید انجام بدین به شما میده و کلی از استرستون کم می کنه.
موفق باشین
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Toranj ، Blaze ، soheilbadami ، sasan_rock ، SAEED 60 ، atabaei ، واهیک آقاجانی ، comrun
(2012-04-11 ساعت 23:30)پروانه نوشته:  ترنج جان مبارک باشه تو که تا حالا هفت خان گذرونی نگران مصاحبه نباش بهت توصیه میکنم سفر نامه کامران بخوانی برای خطهای مترو آدرس بیمارستان مسایل دیگه ابوظبی موفق باشی بعدی فروزن عزیز انشاالللللللللله

مرسي عزيزم Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
دوستانی که نامه مصاحبه رو گرفتن ، ایمیل نامه از طرف خود NVC ارسال شده یا سفارتی که مشخص شده بوده، ایمیل زده و وقت رو اعلام کرده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، farshid.ok
(2012-04-16 ساعت 12:57)Blaze نوشته:  دوستانی که نامه مصاحبه رو گرفتن ، ایمیل نامه از طرف خود NVC ارسال شده یا سفارتی که مشخص شده بوده، ایمیل زده و وقت رو اعلام کرده ؟
نامه مصاحبه از طرف NVC Inquiry
بهتون ارسال میشه که شامل یک فایل PDFهستش.

پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Blaze ، comrun ، battosai
من ۲ ماه کارنت شدم هنوز نامه نیامدهSad(
فکر کنم اونایی که آنکارا هستن دیر میاد نامشون
من نامهٔ مصاحبه‌رو می‌خوام...اینجا مجبورم برم دانشگاه..ایشالا قابل امتحانا ترم نامهٔ بیاد:|
[en] F1
PD: March 2005
Interview: ?
Visa: ?
Departure Date: ? [/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، SAEED 60 ، frozen mind ، dreamer60 ، Blaze
واییی چه خبره اینجا Smile
تورنج جان تبریک میگم ببخشید که ایتقدر دیر فهمیدم. امیدوارم که یک ضرب ویزاتون رو بگیرید ... ظاهرا" کامران و سهی هم تشریف بردن Smile)
به اونها هم دورادور صمیمانه تبریک میگم .
فروزن عزیزم هم که هنوز مثل من منتظره که Sad
والا من هم فعلا" به جای سواحل میامی دارم سواحل عسلویه رو متر می کنم Sad
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: Toranj ، f1f ، sasan_rock ، frozen mind ، farshid.ok ، SAEED 60 ، Blaze ، comrun ، amir2640
(2012-04-22 ساعت 14:18)dreamer60 نوشته:  واییی چه خبره اینجا Smile
تورنج جان تبریک میگم ببخشید که ایتقدر دیر فهمیدم. امیدوارم که یک ضرب ویزاتون رو بگیرید ... ظاهرا" کامران و سهی هم تشریف بردن Smile)

سلام دریمر جان
خوبی شما؟ دلمون برای پست های باحالتون تنگ شده بابا Big Grin
بله بالاخره این نامه ما هم تشریف اورد!
ان شا ا.. مال شما هم بزودی بیاد Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، frozen mind ، girl ، sasan_rock ، dreamer60
خسته شدم دیگه...

نمیدونم کی این نامه میاد !

الان یک ماهی هست که کارنت شدیم، به ان وی سی و آنکارا میل زدیم گفتن حالا خبری نیست ! شلوغه و ما نمیتونیم پیش بینی کنیم و همون حرفهای تکراری.

واقعا روند آزاردهنده ای داره پروسه این کار...
پاسخ
تشکر کنندگان: farshid.ok ، battosai
(2012-05-02 ساعت 17:03)Blaze نوشته:  خسته شدم دیگه...

نمیدونم کی این نامه میاد !

الان یک ماهی هست که کارنت شدیم، به ان وی سی و آنکارا میل زدیم گفتن حالا خبری نیست ! شلوغه و ما نمیتونیم پیش بینی کنیم و همون حرفهای تکراری.

واقعا روند آزاردهنده ای داره پروسه این کار...

میدونم چی‌ میگی‌.متاسفم که باید بگم نامهٔ منم هنوز نیمده،می‌دونی که من ۱ ماه زودتر از شما کارنت شدم.ولی‌ چه می‌شه کرد.
[en] F1
PD: March 2005
Interview: ?
Visa: ?
Departure Date: ? [/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، battosai

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان