کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
(2014-03-11 ساعت 01:29)kiasina نوشته:  
(2014-03-11 ساعت 00:51)amjad نوشته:  
(2014-03-10 ساعت 10:51)kiasina نوشته:  
بولتن ماه اپریل الان اکتبر 2006 رو برای کیسهای f2b نشون میده
درود و سپاس
بله کارنت شده و هزینه ivc&affidavit of support راپرداخت کرده من منظورم حدود زمانی از ارسال مدارک کامل تا اعلام رمان مصاحبه است
اگر PD ایشون تا قبل از اکتبر 2006 باشه همین روزا باید نامه دعوت به مصاحبه بیاد ، زمان دعوت از پانزده روز تا یکماه قبل از کارنت شدن تا یکماه بعد از کارنت شدن سابقه داشته ، بستگی به سهمیه ویزای هر کتگوری، هجم کار سفارت والبته تنبلی افسر nvc داره که این همه نباید بیش از چند ماه بشه
من پیشنهاد میکنم اگر کارنت شدن حتما به nvc ایمیل بدین چرا دعوت به مصاحبه نمیشن؟ سوال کردن حق شماست
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک
(2013-11-30 ساعت 13:19)rezaenzo نوشته:  سيامك جان شما از منبع موثقي شنيدي كه قراره از 2014 درست شه اين قضيه؟

رضا جان يك سوال از شما و شاپرك خانم داشتم، آيا براى مصاحبه از شما درخواست شد كه فرم ds260 را پر كنيد؟ چون من دسامبر ٢٠١٠ كيسم كامل شد و اون زمان فرم ds230 پر كردم و پرينت گرفتم و همراه مدارك ديگه به NVC فرستادم ولى ظاهرا الان به جاى اون بايد ds260 آنلاين بايد پر بشه...
ممنون ميشم از دوستان كسى اطلاع رسانى كنه
سوال بعدى اينكه :
من f1 هستم و pd اواسط مارچ ٢٠٠٧ است فكر مي كنيد كى كارنت ميشم و il كى ميرسه دستم؟
F2a, PD:15Nov 2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
بله دوست عزیز. اون فرم رو حتمن باید به صورت آنلاین پر کنید و من هم 230 رو قبلن پر کرده بودم اما 260 رو هم حتمن باید پر کنید و از confirmation صفحه آخر یه پرینت بگیرید. اگر هم پرینتر ندارید رو صفحه آخر می تونید گزینه ایمیل رو انتخاب کنید و برای خودتون ایمیلش کنید و بعد از یه جا پرینت کنید. اطلاعات هم save می مونه و من توی 2 روز پرش کردم.
این لینک کمکتون می کنه:
http://travel.state.gov/content/visas/en...ubmit.html

یکم دیگه صبر کنید. به زودی نامه مصاحبتون میاد. نامه من 1 هفته قبل از آپدیت بولتن اومد.
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Abamos ، پدی ، amjad ، battosai ، Shahabpk ، amir2640
(2014-03-11 ساعت 16:01)شاپرک نوشته:  بله دوست عزیز. اون فرم رو حتمن باید به صورت آنلاین پر کنید و من هم 230 رو قبلن پر کرده بودم اما 260 رو هم حتمن باید پر کنید و از confirmation صفحه آخر یه پرینت بگیرید. اگر هم پرینتر ندارید رو صفحه آخر می تونید گزینه ایمیل رو انتخاب کنید و برای خودتون ایمیلش کنید و بعد از یه جا پرینت کنید. اطلاعات هم save می مونه و من توی 2 روز پرش کردم.
این لینک کمکتون می کنه:
http://travel.state.gov/content/visas/en...ubmit.html

یکم دیگه صبر کنید. به زودی نامه مصاحبتون میاد. نامه من 1 هفته قبل از آپدیت بولتن اومد.

مرسى از راهنماييتون
به نظر شما من اين فرم را الان پر كنم يا بعد از اينكه il را دريافت كردم؟
F2a, PD:15Nov 2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
نمی دونم. اما من خودم 4 روز قبل از مصاحبه پر کردم. البته می تونید وارد بشید و برید ببینید اصلن چی می خواد.
اینارو وارد کنید و وارد فرم شخصی خودتون می شید:
Your NVC case number
Your NVC invoice ID number
Your Beneficiary ID number

موقع مصاحبه آفیسر این فرم رو می خونه و طیبقش ازتون سوال می ژرسه. در مورد من اینطوری بود.
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، Abamos ، amjad ، battosai ، amir2640
سلام
دوستان این مدارکی که NVC میخواهد براشون بفرستیم، شناسنامه و ..... باید اصلش رو هم بفرستیم یا همون ترجمه رسمیش کافیه؟ (F2B)
پاسخ
تشکر کنندگان: btaghizadeh1979
(2014-03-12 ساعت 15:30)f98 نوشته:  سلام
دوستان این مدارکی که NVC میخواهد براشون بفرستیم، شناسنامه و ..... باید اصلش رو هم بفرستیم یا همون ترجمه رسمیش کافیه؟ (F2B)

سلام دوست عریر
مدارک اصل پیش خودتون باشه و با خودتون ببرید برای مصاحبه اما الان براشون ترجمه رسمی دادگستری امور خارجه بفرستید.اون کپی برابر اصل میشه و کافیه.
وضعیت کارنت شدنتون چجوریه؟میدونید از زمان ارسال مدارک تا زمان دعوت به مصاحبه چقدر طول میکشه؟
ما هم در حال تهیه مدارکیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk
سلام به همگی،

خانواده من وقت مصاحبه دارند برای گرین کارت کتگوری اف-۴ در آنکارا. خواستم بدونم که آیا زمان مصاحبه به همراه داشتن اصل مدارک مثلا اصل شناسنامه و اصل سند ازدواج اجباری هستش یا آفیسر فقط ترجمه ها رو می خواد ؟ مطلبی هم اینجا خوندم در مورد پر کردن فرم ۲۶۰ به صورت آنلاین !!! امکانش هست بیشتر اطلاعات بدید ؟ سوال آخر اینکه برای دریافت ویزاهاشون باید چه مراحلی گذرونده بشه، آیا سفارت پاس ها رو میفرسته هتل محل اقامتشون ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و تشکر
کیس نامبر من با ای بی دی شروع میشود بنابر این فرم دی اس ۲۳۰ را فرستادم با توجه به توضیحاتشان ولی ایمیل امده که بجاش فرم دی اس ۲۶۰ را باید انلاین پر کنم ! ایمیل بزنم توضیح بدم یا پر کنم فرم ا نلاین را هم؟
در فرم ا نلاین اگر شغل همسریعنی پتیشنر را بیکار بزنیم کادری باز میشودو توضیح می خواهد چی بنویسم؟ خیلی خیلی ممنون(F2A)
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و تشکر
من واسه شوهرم اقدام کردم F2A مارچ مدرک و فرم ۲۳۰ فرستادم و ۲ ماه قبل ایمیل دادند که ۲۶۰ انلاین پر کنیم و چون کارت پایان خدمتش فرستاده بود واسه تعویض متاسفانه صبر کردیم و دوباره بعد از ۹ ماه کارنت بودن از کارنت خارج شدیم با اختلاف ۴ ماه(priority date:sep2012) به نظرتون راهی داره یا باید صبر کنیم؟
خیلی ناراحتم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام وقتتون بخير
من وقت سفارتم رو در ابوظبي چند دفعه عوض كردم و الان ميخوام اين وقتي كه دارم رو كانفيرمش كنم ايميل هم زدم جواب ندادن نميدونم چكار كنم ميشه كمكم كنيد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام من گروهf4 هستم و تاريخ من8march2002براى سفارت آنكارا و تاريخ ما كارنت شده وخبرى از مصاحبه نيست

به نظر شما كى وقت مصاحبه ما ميرسه الان ويزا بولتون22march2002 روى اين تاريخ هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من برنده 2015 هستم فرم DS_260 فرستادم محل سفارتمم آنکارا بود ولی خیلی از دوستان بهم گفتن ارمنستان بهتره به KCC ایمیل زدم خواستم محل سفارتو عوض کنم ظاهرا قبول کردن . کیس نامبرم 8 هزاره ولی از وقت تغریبیه سفارتم خبر ندارم که بدونم چقدر وقت دارم . اگه میشه کمک کنید .ممنونShy
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام كيس نامبر من 8march 2002 لا توجه به اينكه ويزا بولتون الان يك ماه از تاريخ من جلو رفته

ولى خبرى از وقت مصاحبه نيست البته بايد بگم خواهرم براى من اقدام كرده و 12 سال پيش من مجرد

بودم ولى الان ازدواج كردم و يك بچه 5ساله دارم سال2011كه يكدفعه ويزا بولتن 2سال جلو رفت از nvc

براى من ايميل امد كه مدارك جديد بفرستيد و من همان موقع مدارك همسر وپسرم را وارد پرونده خودم كردم

و بهnvcمدارك پسرم وهمسرم را ايميل كردم وحتى مبلغ پولى كه بايد ميداديم را براى هر سه نفر خواستند

و ما داديم حالا سوال من اينست ايا ميشود براى اينكه همسر و پسرم وارد كيس من شدن اين وقت مصاحبه

بيشتر طول بكشه ممنون ميشم راهنمايي كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
پرونده من هم دقيقا مثل ninashdهست يعني jul2002 خواهرم برام اقدام كرده كه اون موقع مجرد بودم ولي الان ازدواج كردم،سال ٢٠١١ برام نامه اومد يكسري مدارك خواستن كه همسرم را اطلاعاتش رو اضافه كردم و پول ها رو براي دو نفرمون فرستادم و از اون موقع منتظرم
كيس f4 سفارت ankara تاريخ اقدام اوليه jul2002 تاريخ مصاحبه may2015 دریافت برگه صورتي ٩ اپديت كلير شدن sep 2015
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان