کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
چرا اینا وقت مصاحله نمیدن خسته شدم من اخه 2.5 ماه شد و ووووووووو
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، الهه سابق ، Summer ، amir2640 ، battosai
(2013-04-16 ساعت 18:41)MONA FB نوشته:  چرا اینا وقت مصاحله نمیدن خسته شدم من اخه 2.5 ماه شد و ووووووووو

سلام مونا خانم ( برنا هستم اف4 مجبور شدم با امضا دوستم وارد شوم ) من بیش از شش ماه است که منتظر هستم . موفق باشید .
پاسخ
تشکر کنندگان: mahbube
با سلام.دوستان لطفا هرکی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه.از زمان پر کردن فرم I-130 توسط مادری که فقط گرین کارت داره و هنوز سیتیزن نشده واسه پسر مجرد بالای 21 سالش تا زمان دادن وقت مصاحبه ی سفارت، حدودا چقدر زمان میبره؟هرچی گشتم تو سایت نتونستم پاسخی پیدا کنم خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2013-05-31 ساعت 18:25)setare33 نوشته:  با سلام.دوستان لطفا هرکی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه.از زمان پر کردن فرم I-130 توسط مادری که فقط گرین کارت داره و هنوز سیتیزن نشده واسه پسر مجرد بالای 21 سالش تا زمان دادن وقت مصاحبه ی سفارت، حدودا چقدر زمان میبره؟هرچی گشتم تو سایت نتونستم پاسخی پیدا کنم خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

با سلام به ستاره ... 8 سال .
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، شاپرک ، ladan ، amir2640 ، romance33
سلام دوستان، خواهرم من سيتيزن هستند و براي مامانم اقدام كردن،الان بعد از يك سال براي مصاحبه دعوت شده به المان،كسي هست اينجا كه براي مصاحبه المان دعوت شده باشه،خود ويزا كرفتن المان خيلي سخته ،نميدونم جي كار كنم جون همه كاراي مامان با منه ،البته از سفارت المان وقت كرفتم،اصل نامه دعوت از سفارت امريكا هم دست مامانم هست ولي نميدونم ايا باقي مدارك براي ويزاي شينكن لازم نيست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-04 ساعت 12:13)برسام٤ نوشته:  سلام دوستان، خواهرم من سيتيزن هستند و براي مامانم اقدام كردن،الان بعد از يك سال براي مصاحبه دعوت شده به المان،كسي هست اينجا كه براي مصاحبه المان دعوت شده باشه،خود ويزا كرفتن المان خيلي سخته ،نميدونم جي كار كنم جون همه كاراي مامان با منه ،البته از سفارت المان وقت كرفتم،اصل نامه دعوت از سفارت امريكا هم دست مامانم هست ولي نميدونم ايا باقي مدارك براي ويزاي شينكن لازم نيست؟

با سلام اخیرا" تمامی کسانی را که در کشورهای اروپایی مصاحبه داشتند خود ویزا سنتر به ایروان یا ابوظبی یا ترکیه منتقل کرده نمی دونم برای شما چرا اینکار نشده زیرا اگر برای مصاحبه به آلمان بروید و fbiچک به مادرتون بخوره مجددا" بایستی چند ماه بعد که جواب اومد به آلمان برای گرفتن ویزا و پرونده زرد گرین کارت مراجعه کنند . ولی میتونید به ویزا سنتر ایمیل بزنید که پرونده را به ایروان منتقل کنند زیرا رفتن به ایروان آن هم برای 2 بار از آلمان هم هزینه اش کمتر است و هم ویزا نمی خواهد.
(ولی اگر خودتان اصرار برای رفتن به آلمان را دارید سفارت آلمان حتما" با در دست داشتن نامه مصاحبه به مادرتون ویزا آلمان خواهد داد.)
موفق باشید
Category : F4
PD :24 sep 2001
Approved Date: 01 sep 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: برسام٤ ، mahbube ، romance33
(2013-05-06 ساعت 20:45)Summer نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 18:41)MONA FB نوشته:  چرا اینا وقت مصاحله نمیدن خسته شدم من اخه 2.5 ماه شد و ووووووووو

سلام مونا خانم ( برنا هستم اف4 مجبور شدم با امضا دوستم وارد شوم ) من بیش از شش ماه است که منتظر هستم . موفق باشید .

با سلام
دوستان عزیز یعنی شما می فرمایید که بعد اینکه در ویزا بلوتین تاریخ pdشما به روز شده برای نامه مصاحبه سفارت2/5 ماه و یا 6 ماهه که منتظرید ! ؟یا برایfbiچک منتظرید؟
زیرا همانطوریکه شما سروران مطلع هستید نامه مصاحبه 1 ماه بعد خواهد آمد.
آیا من در اشتباه ام؟
ممنون میشم جواب بدید
Category : F4
PD :24 sep 2001
Approved Date: 01 sep 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: rezaenzo
(2013-11-04 ساعت 13:18)سیامک ع نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 12:13)برسام٤ نوشته:  سلام دوستان، خواهرم من سيتيزن هستند و براي مامانم اقدام كردن،الان بعد از يك سال براي مصاحبه دعوت شده به المان،كسي هست اينجا كه براي مصاحبه المان دعوت شده باشه،خود ويزا كرفتن المان خيلي سخته ،نميدونم جي كار كنم جون همه كاراي مامان با منه ،البته از سفارت المان وقت كرفتم،اصل نامه دعوت از سفارت امريكا هم دست مامانم هست ولي نميدونم ايا باقي مدارك براي ويزاي شينكن لازم نيست؟

با سلام اخیرا" تمامی کسانی را که در کشورهای اروپایی مصاحبه داشتند خود ویزا سنتر به ایروان یا ابوظبی یا ترکیه منتقل کرده نمی دونم برای شما چرا اینکار نشده زیرا اگر برای مصاحبه به آلمان بروید و fbiچک به مادرتون بخوره مجددا" بایستی چند ماه بعد که جواب اومد به آلمان برای گرفتن ویزا و پرونده زرد گرین کارت مراجعه کنند . ولی میتونید به ویزا سنتر ایمیل بزنید که پرونده را به ایروان منتقل کنند زیرا رفتن به ایروان آن هم برای 2 بار از آلمان هم هزینه اش کمتر است و هم ویزا نمی خواهد.
(ولی اگر خودتان اصرار برای رفتن به آلمان را دارید سفارت آلمان حتما" با در دست داشتن نامه مصاحبه به مادرتون ویزا آلمان خواهد داد.)
موفق باشید
خيلي ممنون،نه خيلي هم مايل نيستيم براي المان ولي به ويزا سنتر ايميل زديم ولي كفتن خودتون بايد با سفارت مورد نظر هماهنك كنيد ببينيد وقت دارن يا نه؟بعد هم از سفارت در فرانكفورت بخواهين كه برونده را به اون سفارت بفرستند ،ما هم با توجه به اينكه قبلا يك بار وقت مصاحبه را عقب انداخته بوديم نخواستيم دوباره عقب بيافته،باز هم مرسي
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-04 ساعت 13:24)سیامک ع نوشته:  

با سلام
دوستان عزیز یعنی شما می فرمایید که بعد اینکه در ویزا بلوتین تاریخ pdشما به روز شده برای نامه مصاحبه سفارت5/2ماه و یا 6 ماهه که منتظرید ! ؟یا برایfbiچک منتظرید؟
آیا من در اشتباه ام؟
ممنون میشم جواب بدید

سلام دوست عزیز
هنوز جواب ندادید که آیا شما برای وقت مصاحبه 2/5 ماه ست که منتظرید؟ ممنون میشم که جواب بدید.
PD DATE: 24 SEP 2001
APPROVAL NOTE: 10 JUN 2009
INTERVIEW DATE : 8 JANUARY 2014
Clearance date: 3 jun2014
print visa: 15 jun 2014
Flight date: 30 jun 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-18 ساعت 11:36)Siamak A نوشته:  

با سلام
دوستان عزیز یعنی شما می فرمایید که بعد اینکه در ویزا بلوتین تاریخ pdشما به روز شده برای نامه مصاحبه سفارت5/2ماه و یا 6 ماهه که منتظرید ! ؟یا برایfbiچک منتظرید؟
آیا من در اشتباه ام؟
ممنون میشم جواب بدید

سلام دوست عزیز
هنوز جواب ندادید که آیا شما برای وقت مصاحبه 2/5 ماه ست که منتظرید؟ ممنون میشم که جواب بدید.

ببخشید که زودتر جواب ندادم
من کیسم ازدواج با سیتیزنه و بهد از تکمیل مدارک nvc 3 ماه طول کشید تا نامه مصاحبم اومد و 1 ماه بعد از اون مصاحبه شدم و اف بی ای چک بهم دادن که الان هم 6 ماهه منتظره کلیرنس هستم و خبری نیست . کل پروسه هم تا امروز نزدیک به 2سال و نیم طول کشیده . Cool
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، romance33 ، battosai ، rezaenzo
(2013-11-29 ساعت 15:19)MONA FB نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 11:36)Siamak A نوشته:  

با سلام
آیا من در اشتباه ام؟
ممنون میشم جواب بدید

سلام دوست عزیز

ببخشید که زودتر جواب ندادم
من کیسم ازدواج با سیتیزنه و بهد از تکمیل مدارک nvc 3 ماه طول کشید تا نامه مصاحبم اومد و 1 ماه بعد از اون مصاحبه شدم و اف بی ای چک بهم دادن که الان هم 6 ماهه منتظره کلیرنس هستم و خبری نیست . کل پروسه هم تا امروز نزدیک به 2سال و نیم طول کشیده . Cool

سلام دوست عزیز
متاسفانه پروسه کلیرنس شدن در سال 2013 برای همگی خیلی طولانی شده حتی ما کسانی را داریم که تا یکسال هم تو نوبت هستند ولی من شنیدم که از اول 2014 به روال عادی 1 ماه خواهد افتاد .( انشااله)
خوشبخت و موفق باشید.
PD DATE: 24 SEP 2001
APPROVAL NOTE: 10 JUN 2009
INTERVIEW DATE : 8 JANUARY 2014
Clearance date: 3 jun2014
print visa: 15 jun 2014
Flight date: 30 jun 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: ffrfar ، rezaenzo ، battosai ، شاپرک ، MONA FB
سيامك جان شما از منبع موثقي شنيدي كه قراره از 2014 درست شه اين قضيه؟
Category: F1
تاریخ مصاحبه: Feb 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: MONA FB
با درود
پرسشی از دوستان آگاه دارم.پروسه برادرم f2bاست و در آخرین مرحله مدارک او و ساپورتر ارسال شد.تا جاییکه من میدانم باید برای مرحله بعد به او وقت مصاحبه بدن،حال مدت زمان اعلام وقت حدودا چند ماهه؟
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2014-03-10 ساعت 10:51)kiasina نوشته:  با درود
پرسشی از دوستان آگاه دارم.پروسه برادرم f2bاست و در آخرین مرحله مدارک او و ساپورتر ارسال شد.تا جاییکه من میدانم باید برای مرحله بعد به او وقت مصاحبه بدن،حال مدت زمان اعلام وقت حدودا چند ماهه؟
درود
همونطور که هم خودتون و هم تعداد زیادی از دوستان در اینجا پاسخ شما رو دادن
بولتن ماه اپریل الان اکتبر 2006 رو برای کیسهای f2b نشون میده
پس مهم نیست nvc مدارکی رو گرفته یا نه ، ایشون باید اول کارنت بشن ! شدن؟
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: kiasina
(2014-03-11 ساعت 00:51)amjad نوشته:  
(2014-03-10 ساعت 10:51)kiasina نوشته:  با درود
درود
همونطور که هم خودتون و هم تعداد زیادی از دوستان در اینجا پاسخ شما رو دادن
بولتن ماه اپریل الان اکتبر 2006 رو برای کیسهای f2b نشون میده
پس مهم نیست nvc مدارکی رو گرفته یا نه ، ایشون باید اول کارنت بشن ! شدن؟
درود و سپاس
بله کارنت شده و هزینه ivc&affidavit of support راپرداخت کرده من منظورم حدود زمانی از ارسال مدارک کامل تا اعلام رمان مصاحبه است
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان