کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2014-07-08 ساعت 11:39)spv نوشته:  
(2014-07-08 ساعت 08:12)peymanmohajer نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 15:35)peymanmohajer نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 14:00)aghamilad نوشته:  سلام
من یه سوال دارم. من از تهران بخوام برم شیکاگو با پرواز امارات مثلا باید برم دبی و از انجا دوباره سوار هواپیما شم و برم شیکاگو . ایا از دبی تا شیکاگو مستقیم و بدون توقف میره؟یا در یک کشور توقف میکنه و اگر توقف کنه باید از هواپیما پیاده شیم و دوباره هواپیما عوض کنیم؟
با سپاس

قسمتي از جواب سوالتونو ميدونم. پروازاي امارات هميشه بدون توقف نيست. بعضي وقتا يه پرواز مستقيم تو مسير يه توقف داره....

آقا بنده گوش به زنگ بودم كه يه نمونه از پرواز استپ دار از امارات براتون بذارم كه الان ديدم يه موقعيت جالب پيش اومد برا مقايسه دو پرواز. اين دو تا پرواز كاملا مشابه هستند بجز اينكه پرواز دوم فقط يه استاپ بهش اضافه شده و اين قضيه حباعث شده 4 ساعت به طول پرواز اضافه بشه. حالا با اين حساب ديگه حتما بايستي از هواپيما پياده شد. دوستان اگه كسي تجربه اي با اينجور استاپ ها داره لطفا ما رو بي نصيب نذاره. spv عزيز شما چيزي نميدونيد؟؟؟

[عکس: b9041vxmfn3j1ebnm1pi.jpg]
سلام دوستان ببخشید دیر شد
شما زمان بلیط گرفتن باید سوال کنید چند ساعت ترانزیت دار همان توقف این پروازی که دوستمان گداشته
توقف زیادی در امارات دارد 19 ساعت و اگر توقف دیگر در کشور دیگری داشته باشد این بلیط به سه شهر نوشته می شد
شما دوستا اگر راهنمای کامل و جامع می خواهید لطف کنید با آژانس ناوبران 02186793 تماس بگیرید
داخلی 138 آقای ثابت هر راهنمای بخواهین انجام میدن و بلیط را با 3%تا4% تخفیف برایتان تهیه می کنند
شما لطفا اول از آژانس و دفاتر خود ایر لاین ها سوال کنید قیمت را بعد با آقای ثابت تماس بگیرید
تاریخ پرواز را بگین براتون تغییر بده و پایین ترین قیمت را اعلام کنه با آقای ثابت هماهنگ شده
اگر مشکلی بود باز برایم پیام بزارید چند نفر از دوستان مهاجر سرا بلیط گرفتن گویا
موفق باشید

(2014-07-08 ساعت 08:12)peymanmohajer نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 15:35)peymanmohajer نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 14:00)aghamilad نوشته:  سلام
من یه سوال دارم. من از تهران بخوام برم شیکاگو با پرواز امارات مثلا باید برم دبی و از انجا دوباره سوار هواپیما شم و برم شیکاگو . ایا از دبی تا شیکاگو مستقیم و بدون توقف میره؟یا در یک کشور توقف میکنه و اگر توقف کنه باید از هواپیما پیاده شیم و دوباره هواپیما عوض کنیم؟
با سپاس

قسمتي از جواب سوالتونو ميدونم. پروازاي امارات هميشه بدون توقف نيست. بعضي وقتا يه پرواز مستقيم تو مسير يه توقف داره....

آقا بنده گوش به زنگ بودم كه يه نمونه از پرواز استپ دار از امارات براتون بذارم كه الان ديدم يه موقعيت جالب پيش اومد برا مقايسه دو پرواز. اين دو تا پرواز كاملا مشابه هستند بجز اينكه پرواز دوم فقط يه استاپ بهش اضافه شده و اين قضيه حباعث شده 4 ساعت به طول پرواز اضافه بشه. حالا با اين حساب ديگه حتما بايستي از هواپيما پياده شد. دوستان اگه كسي تجربه اي با اينجور استاپ ها داره لطفا ما رو بي نصيب نذاره. spv عزيز شما چيزي نميدونيد؟؟؟

[عکس: b9041vxmfn3j1ebnm1pi.jpg]
سلام دوستان ببخشید دیر شد
شما زمان بلیط گرفتن باید سوال کنید چند ساعت ترانزیت دار همان توقف این پروازی که دوستمان گداشته
توقف زیادی در امارات دارد و اگر توقف دیگر در کشور دیگری داشته باشد این بلیط به سه شهر نوشته می شد
شما دوستا اگر راهنمای کامل و جامع می خواهید لطف کنید با آژانس ناوگان سفر 02186793 تماس بگیرید
داخلی 138 آقای ثابت هر راهنمای بخواهین انجام میدن و بلیط را با 3%تا4% تخفیف برایتان تهیه می کنند
شما لطفا اول از آژانس و دفاتر خود ایر لاین ها سوال کنید قیمت را بعد با آقای ثابت تماس بگیرید
تاریخ پرواز را بگین براتون تغییر بده و پایین ترین قیمت را اعلام کنه با آقای ثابت هماهنگ شده
اگر مشکلی بود باز برایم پیام بزارید چند نفر از دوستان مهاجر سرا بلیط گرفتن گویا
موفق باشید

دوست عزيز ممنون از پاسختون ولي فكر كنم من بد سوالو مطرح كردم. ببينيد آخرين پرواز اين تصوير رو در نظر بگيريد منظورم پرواز از دوبي به نيويورك هست. روبروي اين پرواز سمت راست نوشته 1 stop كه اگه ماوس رو روش نگه داريم مثلا مي نويسه يه توقف تو فرانكفورت. حالا فرق اين استاپ با استاپ بين دو پرواز كه همون 19 ساعته چيه؟ چرا اون استاپ رو متفاوت مينويسه؟
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، سیمین راد ، nasam
آقاي ثابت.....spv عزيز ممنونم كه ايشون رو معرفي كرديد.من كه از خريدم راضي بودم.بليط امارات به سياتل نزديك به سه ميليون در اومد، البته با تخفيف مهاجرسرايي!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، مهدی 2014 ، AZAR 1335 ، artam2
(2014-07-08 ساعت 14:57)قصه گو نوشته:  آقاي ثابت.....spv عزيز ممنونم كه ايشون رو معرفي كرديد.من كه از خريدم راضي بودم.بليط امارات به سياتل نزديك به سه ميليون در اومد، البته با تخفيف مهاجرسرايي!!

قصه گوی عزیز رفت و برگشت دیگه؟

(2014-07-07 ساعت 21:39)peymanmohajer نوشته:  
(2014-07-07 ساعت 16:37)lida55 نوشته:  من که هر چی گشتم برای la بهتر از الاتحاد نیافتم حالا باید برم دفترشون که دوستان میگن ولیعصر رو به روی پارک ملت ساختمان سایه هست درسته

به سلامتی بگیرین. فقط همینجا قول بدید که نتیجه مسافرتو برا بقیه بذارید که تجربه در زمینه پرواز اتحاد کمه تو سایت.

قول میدم
پاسخ
(2014-07-08 ساعت 12:35)سیمین راد نوشته:  
(2014-07-08 ساعت 02:35)mohsenmb نوشته:  
(2014-07-07 ساعت 21:39)peymanmohajer نوشته:  
(2014-07-07 ساعت 16:37)lida55 نوشته:  من که هر چی گشتم برای la بهتر از الاتحاد نیافتم حالا باید برم دفترشون که دوستان میگن ولیعصر رو به روی پارک ملت ساختمان سایه هست درسته

به سلامتی بگیرین. فقط همینجا قول بدید که نتیجه مسافرتو برا بقیه بذارید که تجربه در زمینه پرواز اتحاد کمه تو سایت.

پیشنهاد میکنم سفر با الاتحاد رو فراموش کنید.

دوست عزیز ممنون میشم اگه دلیل این پیشنهاد رو هم بگین
اره دوست عزیز توضیح بدین راستش خود من تجربه لوفت هانزا رو دارم علی رقم اسمش هیچ خوب سرویس نمیدن حداقل به پروازهای اغاز شده از ایران شاید

من یه پرواز مناسب با سوییس ایر ویز هم دیدم اما چون یکبار فرانکفورت یکبار زوریخ میشینه ویزای شنگن نوعc می خواهد که هنوز نمیدونم گرفتنش چقدر زمان و هزینه داره من چون بچه 3 ساله دارم تعداد استاپ 2 تا برام بهتره
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، مهدی 2014 ، سیمین راد ، Sam2014
نه ليدا جون، فقط رفت،رفت و برگشت چهار ماهه واسه همسرم شد چهارميليون و چهارصد.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: lida55 ، مهدی 2014 ، pari pariaaa ، Farshid22 ، reasonable
Exclamation 
مسافر آمریکا هستید؟! شارژ موبایلتان فراموش نشود!

اگر قصد دارید به زودی به آمریکا پرواز کنید بهتر است مطمئن شوید که دستگاههای الکتریکی همراهتان دارای شارژ کافی است چون در غیر این صورت ممکن است پرواز را از دست بدهید.

اداره ملی امنیت حمل و نقل آمریکا روز یکشنبه و در چهارچوب افزایش اقدامات ایمنی در فرودگاههای خاص این کشور موارد بررسی امنیتی جدیدی را اعلام کرد.

ین موارد امنیتی جدید تنها چند روز پس از آن اعلام میشود که مقامات امنیتی آمریکایی هشدار دادند که بنابر اطلاعات بدست آمده، بمبهای جدید تولید شده توسط گروههای القاعده یمن و عربستان، قادر به عبور از دستگاههای امنیتی بوده و غیر قابل تشخیص هستند.

این اداره در روز یکشنبه اعلام کرد که: “در بررسیهای امنیتی، افسران از صاحبان برخی از دستگاههای الکتریکی از جمله تلفنهای همراه و سایر دستگاههای الکتریکی خواهند خواست که دستگاه خود را به داخل هواپیما نبرده و تحویل مامورین امنیتی دهند”.

بر اساس این موارد امنیتی جدید، ممکن است برخی از دستگاههای الکتریکی به توجه بیشتری از سوی مقامات امنیتی احتیاج داشته باشند. در این گونه موارد دستگاههایی که روشن نبوده و یا روشن نشوند به بررسی بیشتری احتیاج داشته و اگر مسافر برای پرواز خود عجله داشته باشد دستگاه بعد از بررسی بیشتر برای او ارسال خواهد شد.

بنابر این گزارش، مسافرانی که دارای گوشیهای آیفون شرکت اپل و گلکسی شرکت سامسونگ هستند ظاهرا قرار است مور توجه بیشتری از سوی مقامات امنیتی فرودگاه قرار بگیرند.

البته هنوز معلوم نیست که مسئولان امنیتی فرودگاهها چگونه میخواهند دستگاههای الکتریکی را بررسی بیشتر کنند اما به طور قطع، صاحبان دستگاههای خاموش الکتریکی باید دستگاه خود را به هر نحوی روشن کنند تا ماموران امنیتی از کارکرد درست دستگاه مانند یک تلفن همراه، تبلت و یا دوربین مطمئن شوند.

در هر صورت ظاهرا باید این توصیه را فعلا باید خیلی جدی بگیرید که اگر قصد سفر به آمریکا را دارید و یا در این کشور هستید و قصد استفاده از خطوط هوایی این کشور را دارید و میخواهید از تلفن همراه، تبلت، لپتاپ و یا هر قطعه الکترونیکی دیگر خودتان خداحافظی نکنید بهتر است قبل از اینکه به مامورین امنیتی برسید ار روشن شدن آن مطمئن شوید.

اگر چه وعدههایی از سوی مسئولان فرودگاه داده شده که امکاناتی برای اینگونه مسافران تدارک دیده خواهد شد که وسیله خود را در فرودگاه شارژ کرده و سپس از دروازه امنیتی عبور کنند!
منبع: فارنت
پاسخ
سلام دوستان من برای بلیط تهران اتلانتا از یک شرکت هواپیمایی شنیدم که پرواز مستقیم از تهران به اتلانتا هست بدون توقف با لفتانزا .میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره؟تا الان هر چی شنیده بودم حداقل 1 توقف رو پرواز داشته..
نوع ویزا:CR1
اولین اقدام:february2013
تکمیل مدارک:22jun2014
دریافت نامه دوم وتاریخ مصاحبه:29jun2014
انتقال سفارت از ابوظبی به ایروان
تاریخ مصاحبه 5 اگوست
دریافت ویزا 7 اگوست
ورود به امریکا 29 اگوست 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، قصه گو ، nedaba
با سلام دوستان ما خانواده چهار نفره هستیم یک ماه دیگه عازم هوستون هستیم لطفا دوستان یک پرواز خوب معرفی کنند از نظر قیمت ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو
(2014-07-09 ساعت 13:05)behi.v نوشته:  سلام دوستان من برای بلیط تهران اتلانتا از یک شرکت هواپیمایی شنیدم که پرواز مستقیم از تهران به اتلانتا هست بدون توقف با لفتانزا .میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره؟تا الان هر چی شنیده بودم حداقل 1 توقف رو پرواز داشته..

پرواز مستقيم بين ايران و عمه ريكا؟ حرفاي C يا C ميزنيد ها دوست عزيز Big Grin
دالاس تکزاس 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، سیمین راد
(2014-07-09 ساعت 15:04)saye42 نوشته:  با سلام دوستان ما خانواده چهار نفره هستیم یک ماه دیگه عازم هوستون هستیم لطفا دوستان یک پرواز خوب معرفی کنند از نظر قیمت ممنون

اين پست رو ببينيد
دالاس تکزاس 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: moqadam ، amin arefi ، سیمین راد
(2014-07-09 ساعت 15:29)peymanmohajer نوشته:  
(2014-07-09 ساعت 13:05)behi.v نوشته:  سلام دوستان من برای بلیط تهران اتلانتا از یک شرکت هواپیمایی شنیدم که پرواز مستقیم از تهران به اتلانتا هست بدون توقف با لفتانزا .میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره؟تا الان هر چی شنیده بودم حداقل 1 توقف رو پرواز داشته..

پرواز مستقيم بين ايران و عمه ريكا؟ حرفاي C يا C ميزنيد ها دوست عزيز Big Grin

حق با شماست ظاهرا آژانس اشتباه به من اطلاعات داده و یک توقف در فرانکفورد داره.Shy
نوع ویزا:CR1
اولین اقدام:february2013
تکمیل مدارک:22jun2014
دریافت نامه دوم وتاریخ مصاحبه:29jun2014
انتقال سفارت از ابوظبی به ایروان
تاریخ مصاحبه 5 اگوست
دریافت ویزا 7 اگوست
ورود به امریکا 29 اگوست 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam2014 ، قصه گو ، peymanmohajer
اقا کسی جواب منا کامل نداد . منظور از توقف یعنی توی یه شهر که فرود میاد باید از هواپیما پیاده شیم؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو
آقا ميلاد عزيز،شما از هواپيماي اول پياده ميشد و سوار هواپيماي بعدي ميشيد.هيچ كار خاصي هم نبايد بكنيد.بارهاتون اتوماتيك به پرواز بعدي منتقل ميشه.تا زماني هم كه نخواين از فرودگاه خارج بشيد،نياز به ويزاي اون كشور نخواهيد داشت. زماني كه به سلامتي رسيديد كشور مقصد!! كارهاي مهاجرت رو انجام ميديد و اونجاست كه حداقل سه ساعت تا پرواز بعدي درون ايالتي يا كشوري بايد وقت داشته باشيد تا بتوانند سر صبر و بدون استرس به كارهاي مهاجرتي برسيد و البته در اين قسمت سفر،بار را تحويل گرفته و با پرواز نهايي به ايالت مورد نظر مي رويد.
من پروازي رو انتخاب كردم كه فقط با يه استاپ سه ساعته در دبي ، مستقيم بره به سياتل و ديگه پرواز داخلي ندارم.اين جوري درسته كه پانزده ساعت رو هوا هستم ولي استرسم كمتره!
پاسخ
تشکر کنندگان: aghamilad ، Farshid22

دقيقا منم به همين نتيجه رسيدم
من چند روز پيش با دفترشون تماس گرفتم ، براي ماه سپتامبر قيمت 2/8 ميليون رو دادن

پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، lida55
[quote='قصه گو' pid='520447' dateline='1404918262']
آقا ميلاد عزيز،شما از هواپيماي اول پياده ميشد و سوار هواپيماي بعدي ميشيد.هيچ كار خاصي هم نبايد بكنيد.بارهاتون اتوماتيك به پرواز بعدي منتقل ميشه.تا زماني هم كه نخواين از فرودگاه خارج بشيد،نياز به ويزاي اون كشور نخواهيد داشت. زماني كه به سلامتي رسيديد كشور مقصد!! كارهاي مهاجرت رو انجام ميديد و اونجاست كه حداقل سه ساعت تا پرواز بعدي درون ايالتي يا كشوري بايد وقت داشته باشيد تا بتوانند سر صبر و بدون استرس به كارهاي مهاجرتي برسيد و البته در اين قسمت سفر،بار را تحويل گرفته و با پرواز نهايي به ايالت مورد نظر مي رويد.
من پروازي رو انتخاب كردم كه فقط با يه استاپ سه ساعته در دبي ، مستقيم بره به سياتل و ديگه پرواز داخلي ندارم.اين جوري درسته كه پانزده ساعت رو هوا هستم ولي استرسم كمتره!
سلام
ممنون از کمکتون . ببینید درست متوجه شدم؟ من مقصدم انشاالله اگر قبول شم شیکاگو هست و میدونم که از بیشتر کشورها به شیکاگو پرواز مستقیم هست . پس من اگر مثلا بخواهم با پرواز امارات برم باید از تهران برم دبی و انجا از هواپیما پیاده شم و دوباره سوار هواپیما شم به مقصد شیکاگو . ولی صوال من اینجاست که از دبی تا شیکاگو ایا در کشوری توقف میکنه یا مستقیم پرواز میکنه . و اگر توقف میکنه مثلا برای سوخت گیری هست و ایا ما باید از هواپیما پیاده شیم و سوار یک هواپیما دیگر شویم؟
راستی این رتبه چیه که من فقط 1 دارم؟
با سپاس
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان