کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
با سلام به خدمت دوستان گرامی
همانطور که در تاپیک " اولین سفر به آمریکا ...." به عرضتون رسوندم سفر مارکوپولویی مون رو با گلف ایر شروع کردیم ... پرواز گلف ایر به موقع ، تمیز ، بدون هیاهو و شلوغی (بر عکس خلوت) با مسافرهای تمیز و با کلاس ( مث خودمون Big GrinBig Grin) . نه خبری از عرب مرب ها بود و نه بچه مچه و ونگ زدن و از این بساط ها.
اصن همه چی ردیف بود ... خوب فرودگاه بحرین به دبی و ... نمی رسه ولی خوب در مجموع خوبه . الان هر کدوم از اعضاء تیم با یه وسیله داره از اینترنت مجانی و البته بدون فیلتر استفاده می کنه و حالشو می بره . جاتون خالی Tongue
گزارش بعدی از لندن خواهد بود . فعلاً رخصت..
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
دوستانی که از هواپیما های گلف یا قطر استفاده کردن. آیا توی هواپیما پریز برق داره برای شارژ وسایل ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، mohamad92 ، shekari ، soli asali
سام عزيز منتظر رسيدنت هستيم. انشالله با كلي خبرهاي خوب،حقيقتش ديشب كه پستت رو خوندم، خوشحال شدم كه آنلاين خبر رساني مي كني،پيروز باشيBig Grin
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، mohamad92 ، shekari ، amin arefi ، Sam2014
منم برای سانفرانسیسکو از آزانس گرفتم از سایت امارات ارزونتر داد حالا نمیدونم چطوری؟
یک سره 2/900 دو سره 4/200 با یک STOP یک ساعت و نیمه در دبی
من برای اواخر اگوست گرفتم
دوستان اگر شماره آژانس رو خواستید در خدمتم
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، mohamad92 ، reasonable ، shadi79 ، amin arefi
منم دو روز پيش از دفتر امارات يه بيليط براي la گرفتم 2/800 .براي هقته اول سپتامبر

پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، abas_kashan ، pari pariaaa ، amin arefi ، mohamad92 ، reasonable
(2014-07-18 ساعت 08:36)inforfang نوشته:  دوستانی که از هواپیما های گلف یا قطر استفاده کردن. آیا توی هواپیما پریز برق داره برای شارژ وسایل ؟

بستگی به نوع هواپیمایی داره که هر ایر لاین استفاده میکنه باید ببینی هواپیمایی که باهاش پرواز داری چی هستش اونوقت از این سایت http://www.seatguru.com/ برای اطلاعات در این خصوص استفاده کنید مثلا ایرباس 320 ac power نداره ولی توی بویینگ 777 ac power موجود هستش

[عکس: 98680108601659655647.jpg]

[عکس: 41220147093067758461.jpg]
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان: eybaba ، abas_kashan ، pari pariaaa ، ali3875 ، moqadam ، amin arefi ، maryam_a ، soli asali ، reasonable
پس به این ترتیب ردیف 24(A-B-C) بهترین صندلی های بوئینگ 777 باید باشه
دوستان کسی میدونه تو پرواز امارات قابلیت انتخاب صندلی رو داره یا نه؟
CLAERANCE 201 Days
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان: shadi79 ، pari pariaaa ، amin arefi ، reasonable
آقا علي من از آژانس گرفتم رديف ٣٢ آخه رديف هاي جلوي بال پر شده بود.من هم پشت بال گرفتم H,J,K پروازمون هم همش روزهBig Grin
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: ali3875 ، pari pariaaa ، amin arefi
بچه ها توی بویینگ Boeing 777-200LR (77L بنظرتون صندلی های خوب کدوم میتونه باشه البته بجز اون good seat ها ؟؟
صندلیهای 12A و 12K هم گویا فاقد پنجره هستند

[align=center][عکس: 05944742029062737603.jpg]
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، reasonable
يه سري به اين سايت بزنيد:
http://fa.db-city.com/
پاسخ
تشکر کنندگان: ali3875 ، amin arefi ، soli asali
قصه گو جان شما هم پرواز امارات هستید؟ من باید از آزانس بخوام شماره صندلی رو؟

(2014-07-19 ساعت 11:42)قصه گو نوشته:  آقا علي من از آژانس گرفتم رديف ٣٢ آخه رديف هاي جلوي بال پر شده بود.من هم پشت بال گرفتم H,J,K پروازمون هم همش روزهBig Grin
32 خیلی عقب نیست؟ خودت انتخاب کردی؟ میشه بگی چجوری؟
CLAERANCE 201 Days
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، pari pariaaa ، mohamad92 ، soli asali
توي همون آژانس ازتون نخواستن كه صندليتونو انتخاب كنيد؟ عجيبه!!
بعد از اين كه بليط رو اوكي كردم ، تصويري از صندلي هاي هواپيما نشون داد كه مشخص بود كدوم صندلي ها فروش رفته اند و كدوم ها خالي اند. من هم انتخاب كردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ali3875 ، shadi79 ، alitab ، pari pariaaa ، amin arefi ، mohamad92 ، soli asali ، artam2
بهترین صندلی بر اساس تجربه من:
1. دور از موتور های جت که در آ 320 و بوئینگ 737 و مشابه این دو خیلی مهمه
2.دور از سرویس بهداشتی بدلیل سیستم تهویه وبسته هواپیما و مهمتر رفت وامد زیاد
3.فاصله از انتها هواپیما که فشار بیشتری در نشست و برخاست در ان قسمت برقرار است
4.بازهم دوری از ردیف عقب بدلیل اینکه غربیها در هر چیزی انسان های متمدن باشند در جایگاه بار بالای سر بی تمدن (وحشی ترین )های روزگارند و به سرعت نور جای شما را میگیرند(تا شما بیایید بشینید زودتر امده ها پرمیکنند و بهترین واکنش مهمان دار این است که خودت درستش کن)
و ....
پاسخ
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، قصه گو ، moqadam ، mohsenmb ، pari pariaaa ، battosai ، amin arefi ، yami ، mohamad92
جناب سام2014 قرار شد شما یه آماری از پرواز با گلف ایر به ما بدید !! لطف میکنید کامل و شفاف بگید که چه طور هست پذیرایی و صندلی و مهماندار و ... کلا همه چی ! ممنون
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: alitab ، قصه گو ، mohamad92 ، Sam2014
(2014-07-19 ساعت 22:46)abas_kashan نوشته:  بهترین صندلی بر اساس تجربه من:
1. دور از موتور های جت که در آ 320 و بوئینگ 737 و مشابه این دو خیلی مهمه
2.دور از سرویس بهداشتی بدلیل سیستم تهویه وبسته هواپیما و مهمتر رفت وامد زیاد
3.فاصله از انتها هواپیما که فشار بیشتری در نشست و برخاست در ان قسمت برقرار است
4.بازهم دوری از ردیف عقب بدلیل اینکه غربیها در هر چیزی انسان های متمدن باشند در جایگاه بار بالای سر بی تمدن (وحشی ترین )های روزگارند و به سرعت نور جای شما را میگیرند(تا شما بیایید بشینید زودتر امده ها پرمیکنند و بهترین واکنش مهمان دار این است که خودت درستش کن)
و ....

عباس حاضرم بغلم توالت باشم، ردیف آخر هم باشم و یا بغل موتور اما حتما باید ردیف اول باشم که جلوم صندلی نباشه با این لنگهای درازی که دارم!!

این بار میامدم ایران این طرفم و اون طرفم دو تا مامان نشستن، هر دو با یک بچه به بغل و کارم شد کل نیویورک به استانبول شیشه شیر و ظرف غذا و کیف لباس و غیره براشون نگه داشتن اما کماکان ارزشش رو داشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، soli asali ، pari pariaaa ، قصه گو ، mohamad92 ، ali3875 ، amjad ، KIMIA2005 ، rbrb-2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان