کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
دروغ چرا من هم چند ماه پیش رفتم با لوفتانزا و کیفیت پذیرایی و غذاش خیلی بد بود و قابل مقایسه با 2012 که رفته بودم نبود (مقداریش البته با ایر کانادا بود که اونم خوب بود) و واقعا غذاش من رو مریض کرد. خدا بگم چیکار کنه اون کی ال ام رو (یا مسببش رو !) که پروازاش به ایران رو برداشت و ما ها رو در به در کرد ! واقعا گزینه خوبی بود از لحاظ مدت پرواز خود پرواز و لی اوور و غذا و همه چی.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، reza_norouzi ، pari pariaaa
بله من دیروز از ایر لاین قطر انتخاب کردم
باید برید سایت ایرلاین قطر اونجا manage booking و بعد مودیفای اونجا شماره بلیط و فامیلتون را وارد می کنید و صندلی تون را انتخاب می کنید
آقا اصن یه وضی من دیروز می خواستم انتخاب کنم همه خوباش پر شده بود، البته بازم تونستم ردیف جلو بشینم
تازه پرواز شیکاگو به سن خوزه ام که ایرلاین امریکایی بود دیگه افتادم وسط دو نفر اصن بلیطم اینقدر سطحش پایین بود که جز ته هواپیما نمی شد انتخاب کرد
ببین چه بلیطایی میندازن بهمون
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، yami ، pari pariaaa ، Shahabpk
(2014-09-30 ساعت 11:06)iris نوشته:  بله من دیروز از ایر لاین قطر انتخاب کردم
باید برید سایت ایرلاین قطر اونجا manage booking و بعد مودیفای اونجا شماره بلیط و فامیلتون را وارد می کنید و صندلی تون را انتخاب می کنید
آقا اصن یه وضی من دیروز می خواستم انتخاب کنم همه خوباش پر شده بود، البته بازم تونستم ردیف جلو بشینم
تازه پرواز شیکاگو به سن خوزه ام که ایرلاین آمریکایی بود دیگه افتادم وسط دو نفر اصن بلیطم اینقدر سطحش پایین بود که جز ته هواپیما نمی شد انتخاب کرد
ببین چه بلیطایی میندازن بهمون

په نه په؟ میخواستی کابین خلبان جا بگیری؟! خوب ردیف اول کماکان گرفتی دیگه Smile
lol Big Grin

@reza_norouzi
آقا تا حالا من هر چی سوار شدم تلویزیون شخصی داشته. تازه ترکیش بوئینگهایی که بین استانبول نیویورک هستن اینترنت وایرلس هم داره.
درسته لوفتانزا اون زمان ردیفهاشم خیلی نزدیک و دراز بود و مثلا شما بغل پنجره میوفتادی و میخواستی بری بیرون، باید شونصد نفر رو بیدار میکردی یا از روشون رد میشدی!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam2014 ، amjad ، pari pariaaa ، negarin60
[عکس: 1393070816211193_PhotoL.jpg]

[عکس: 13930708162822494_PhotoL.jpg]
پاسخ
اومممم آخه دوست داشتم ردیف 10 بگیرم که جلوی پام آزاد باشه کسی جلوم نباشه
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو
(2014-09-30 ساعت 20:08)yami نوشته:  مژده به هموطنان عزیز که مثل پروازهای ترکیش از تبریز که روزی یک بار هست، من بعد در دوبی هم تا 20 ساعت ممکنه مجبور به انتظار برای پرواز بعدی بشید Smile
از نظر تعداد تفاوت 777 با A380 در 42 صندلی در بخش اکونومی است ( A380 امارات دارای دو چینش 399 و 427 است) و امارات روزانه 8 پرواز هم انجام میدهد

دوست نداشتم این حرف بزنم ولی ترکیش یک ایرلاین بسیار کوچک در خاورمیانست نسبت به رقباش و کمترین اهمیت به پرواز های ایران میدهد و ان هم از تایپ و مدل هواپیماهای پروازی به ایران مشهوده (بدون اینترتیمنت و نو نبودن) و نمیشه یک لحظه فرودگاه ان را تحمل کرد برای ساعات بلند ترانزیت
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، battosai ، pari pariaaa
(2014-09-30 ساعت 22:28)abas_kashan نوشته:  
(2014-09-30 ساعت 20:08)yami نوشته:  مژده به هموطنان عزیز که مثل پروازهای ترکیش از تبریز که روزی یک بار هست، من بعد در دوبی هم تا 20 ساعت ممکنه مجبور به انتظار برای پرواز بعدی بشید Smile
از نظر تعداد تفاوت 777 با A380 در 42 صندلی در بخش اکونومی است ( A380 امارات دارای دو چینش 399 و 427 است) و امارات روزانه 8 پرواز هم انجام میدهد

دوست نداشتم این حرف بزنم ولی ترکیش یک ایرلاین بسیار کوچک در خاورمیانست نسبت به رقباش و کمترین اهمیت به پرواز های ایران میدهد و ان هم از تایپ و مدل هواپیماهای پروازی به ایران مشهوده (بدون اینترتیمنت و نو نبودن) و نمیشه یک لحظه فرودگاه ان را تحمل کرد برای ساعات بلند ترانزیت

خوف اگه کلا تفاوتش 42 صندلی که دیگه این همه بساط چیه تو بوق کردن تو رسانه ها که ایهاالناس بزرگترین هواپیمای دنیا داره میاد اینجا!! منم فکر کردم خبریه جدا! Smile

عباس یکی دیگه از کرامات ترکیش رو هم بگم دوستان لذت ببرند.
تا حالا سه چهارتا فایل تو سایتشون باز کرده بودم به خاطر اینکه یک عالمه از مایلجهام رو ندادن و دو سه بار هم که زنگ زدم گفتن منتظر باشید! طول میکشه.
امروز چک کردم از بیکاری، حدس بزن چی شده؟
مشکل رو حل کردن!!!
البته منظورم اینه که همه فایلهایی که رو باز کرده بودم رو پاک کردن! یعنی دیگه مشکلی نیست. زنگ هم زدم میگه وقتی اینجا چیزی نشون نمیده من چه کمکی به شما بکنم؟
از اول فایل بکن. میگم خوب اون **** شده ای که پاک میکنه، اینم پاک میکنه دیگه؟ میگه خوب پاک کنه، یکی دیگه بنویس دوباره!!
گفتم، حقا که جهان سوم هستید، الحق که جهان سوم هستید، حالش رو ببرید!
میگه چرا توهین میکنی، من که گفتم چکار کنید؟
گفتم توهین؟ تازه خیلی لطف کردم گفتم جهان سوم، وگرنه لیاقت همان رو هم ندارید!! و قطع کردم و البته بیخیال هم شدم. هم مایلجم رو هم پرواز با ترکیش رو البته اگه مقدور باشه!
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، Sam2014 ، pari pariaaa ، asher
(2014-09-30 ساعت 22:59)alisarvareharchiabi نوشته:  سلام بر عباس عزیز یه سوال الان این ایرباس بزرگ اومده یعنی خوبه ؟ نوید روزهای خوب رو میده بلیط های ارزون و ...
اين كار بنظر من ديكه تكرار نميشه بيشتر جنبه تبليغاتي داشته ولي اتفاق بيفته بزركترين مزيتش جدا سازي برواز ترانزيت از توريستي خود امارات است و تو هاي سيزنم بليط بيشتر هست.
الان قطر فرودكاه جديد بطور كامل عملياتي كنه صد در صد اولين انتخاب ما ايرانياست تا امارات
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، battosai
یک سوال از دوستان :
من طرفای بیست ژانویه 2015 عازم هستم ، برای رزرواسیون بلیط هواپیما میشه 1 ماه قبلش اقدام کرد؟
آدرس یک ایرلاین خوب و مطمئن رو هم اگه معرفی کنین بسیار لطف کردین.
ممنونم

مقصد دیترویت میشیگان هست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
شما از 6 ماه قبلش هم میتونی رزرو کنی. فقط هر چه نزدیک تر بشی بسته به فصل ممکنه یا آفر گیرت بیاد یا اصلا بلیط گیرت نیاد. فکر کنم 20 ژانویه های سیزن نیست برای آمریکا و مشکلی ندارید با فاصله 1 ماهه
شما از چیپو ایر اول پیدا کن که کدوم ایرلاین قیمت و استاپ هاش برات مناسبه بعد بگرد ببین نمایندگیش کیه. بعضی وقت ها میصرفه که از ایرلاینی که نمایندگی در ایران داره و قیمتش کمی گرون تره بخری تا ایرلاینی که در ایران نمایندگی نداره و یا در اون تاریخ قیمت متفاوتی میده.
آدرس :
Cheapoair.com

راستی نمیدونم دیدید یا نه گوگل هم گزینه جستجوی پرواز با قیمت گذاشته:
https://www.google.com/flights/
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: babak12 ، amjad ، HERMES7 ، goliii
(2014-09-26 ساعت 00:29)nahid.t نوشته:  براي دوستاني كه ميخواهند راجبه گلف اير بدونند عرض كنم كه من پرواز تهران به سانفرانسيسكو گرفتم گلف اير تا بحرين ، بحرين أمستردام ،، أمستردام سانفرانسيسكو ،بقيه راه با klm ، گلف آيرش كه هواپيما خيلي كوچيك بود ، مهمان دار گفت اگه ميخواهيد چمدان كرير تون را به ما تحويل بدهيد و مقصد تحويل بگيريد كه من اين اشتباه و كردم تما م وسائل با ارز شم تو اون بود چون ميخواستم داخل هواپيما پيش خودم باشه كه متاسفانه كه چمدان گم شد و هنوز بعد از دو روز خبري نيست ، klm بد نبود ولي طولاني بود ٩/٥ ساعت تا أمستردام (يه توقف حدود يك ساعت تو ابوظبي داشت براي سوارشدن مسافر آدم ياد اتوبوس هاي مسافر بري ميافتاد كه تو هر شهري توقف ميكنند براي مسافر) ١١/٥ ساعت تا سانفرانسيسكو كه اگه قرار بود اين مدت طولاني تو هواپيما باشم إمارات خيلي بهتره ، ولي من اير فلوت را به تركيش و بقيه ترجيح ميدهم ، هم پذيرايي خوب داره هم زمان كوتاه هم هواپيماي خوب تهران به لس أنجلس ١٢ ساعت كه از تركيش هم كمتره و پذيرايي يش بيشتر ،من توي اين پنج ايرلايني كه تجربه داشتم از همه بهتر اير فلوت بود ( تركيش ، إمارات ، klm،گلف اير ،ايرفلوت )

میشه بگین تو ابوظبی شما پیاده شدید از هواپیما؟خیلی برام مهمه بدونم چون تو بلیط ما ننوشته میره ابوظبی وقتی هم به آژانس گفتم ابراز بی اطلاعی کرد. من هم با همین پزواز میرم.
F4 /مصاحبه :دسامبر 2013 در ابوظبی . بعد 6 ماه یک ایمیل زدم و  اثر داشت!!!Smile
بعد از مدیکال مجدد  در تاریخ 10 جولای گرفتن پاسپورتها همراه با ویزا از سفارت.
فعلا اقامت در شارلوت/کارولینای شمالی.
پاسخ
تشکر کنندگان: مير منصور
(2014-10-01 ساعت 12:32)parisan نوشته:  یک سوال از دوستان :
من طرفای بیست ژانویه 2015 عازم هستم ، برای رزرواسیون بلیط هواپیما میشه 1 ماه قبلش اقدام کرد؟
ممنونم

درود بر شما دوست گرامی و آرزوی سفر خوش برایتان

از تهران به دیترویت (فرودگاه DTW ) کلاس اکونومی عمده پروازها 2 یا 3 توقف هستند و فقط لوفت هانزا پرواز یک توقف داره که اونهم کیفیتش افت کرده ....( میگن ..... ما که سوار نشدیم Tongue)
قیمت بلیط یک طرفه حول و حوش 1000 دلار هست و دو طرفه 1300 تا 1400 دلار . البته پرواز یک طرفه 600 دلاری 3 استاپ با گلف ایر معروف ( تهران - بحرین - ابوظبی - آمستردام - دیترویت ) و یا 900 دلاری 2 استاپ ایرفلوت ( تهران - مسکو - نیویورک - دیترویت ) . حالا این استاپ ها و زمان های LAYOVER ( من خودم 2 تا 8 ساعتشو زدم تو رگ Sad تا یک هفته رو هوا بودم )یک طرف ، مسائل مربوط به ترانزیت و ویزاش ( کجا ویزا ترانزیت می خاد و کوجا نمی خاد ) این هم یک وجه قضیه است که تو برنامه سفر تأثیر مهمی داره .
کلاً مسیر روتینی نیست و اغلب ایرلاین ها با ایر لاین های دیگه از جمله ایرلاین های آمریکایی codeshare هستند که خودش کلی جای بحث داره ( البته کلی هم اساتید فن نظر دادند .)
در مورد یک ماه زودتر رزرو کردن هم به عقیده بنده اگر برنامه شما قطعی و روی برنامه حرکت می کنید خوبه .حتماً هم سعی کنید از آژانس معتبر یا سایت معتبر (که دوستان تجربه اش را دارند و معرفی کردند ) و یا از خود دفتر ایرلاین ها اول قیمت بگیری ... خوب بررسی و بعد خرید . حتماً حتماً قبل از خرید قطعی بلیط شرایطش را کامل بپرسید و متوجه شوید و با آگاهی اقدام کنید .... چون این بلیط های ارزان شرایط خاصی هم دارند و همچنین ایرلاین ها هم با هم قوانین شون فرق فوکوله ...
موفق باشید .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: behdadK ، abas_kashan ، pari pariaaa ، yami ، sib 24
من بین قطر و لوفت هانزا موندم. دوستان میشه راهنمایی کنند از هر لحاظ کدومو انتخاب کنم
case number: 2014As3100000##
yerevan
living in Vegas Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-01 ساعت 18:35)negarin60 نوشته:  من بین قطر و لوفت هانزا موندم. دوستان میشه راهنمایی کنند از هر لحاظ کدومو انتخاب کنم

پیشنهاد من پرواز قطر هست ٬شرکتهای هواپیمایی اروپایی شدیدا مشکل مالی دارند و کیفیت پروازهاشون افتضاح شده در چند سال اخیر به خصوص که هی اعتصاب هم می کنن و من خودم سال گذشته برام دردسر شد ٬شما که در ایران هستین بهترین انتخاب پروازهای عربی هست ...هواپیمای جدید٬پذیرایی خوب و .....WinkBig Grin
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، reza_norouzi ، Shahabpk ، peymanmohajer ، sib 24 ، negarin60 ، Sam2014
(2014-10-01 ساعت 16:56)Sam2014 نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 12:32)parisan نوشته:  یک سوال از دوستان :
ممنونم

درود بر شما دوست گرامی و آرزوی سفر خوش برایتان

از تهران به دیترویت (فرودگاه DTW ) کلاس اکونومی عمده پروازها 2 یا 3 توقف هستند و فقط لوفت هانزا پرواز یک توقف داره که اونهم کیفیتش افت کرده ....( میگن ..... ما که سوار نشدیم Tongue)
قیمت بلیط یک طرفه حول و حوش 1000 دلار هست و دو طرفه 1300 تا 1400 دلار . البته پرواز یک طرفه 600 دلاری 3 استاپ با گلف ایر معروف ( تهران - بحرین - ابوظبی - آمستردام - دیترویت ) و یا 900 دلاری 2 استاپ ایرفلوت ( تهران - مسکو - نیویورک - دیترویت ) . حالا این استاپ ها و زمان های LAYOVER ( من خودم 2 تا 8 ساعتشو زدم تو رگ Sad تا یک هفته رو هوا بودم )یک طرف ، مسائل مربوط به ترانزیت و ویزاش ( کجا ویزا ترانزیت می خاد و کوجا نمی خاد ) این هم یک وجه قضیه است که تو برنامه سفر تأثیر مهمی داره .
کلاً مسیر روتینی نیست و اغلب ایرلاین ها با ایر لاین های دیگه از جمله ایرلاین های آمریکایی codeshare هستند که خودش کلی جای بحث داره ( البته کلی هم اساتید فن نظر دادند .)
در مورد یک ماه زودتر رزرو کردن هم به عقیده بنده اگر برنامه شما قطعی و روی برنامه حرکت می کنید خوبه .حتماً هم سعی کنید از آژانس معتبر یا سایت معتبر (که دوستان تجربه اش را دارند و معرفی کردند ) و یا از خود دفتر ایرلاین ها اول قیمت بگیری ... خوب بررسی و بعد خرید . حتماً حتماً قبل از خرید قطعی بلیط شرایطش را کامل بپرسید و متوجه شوید و با آگاهی اقدام کنید .... چون این بلیط های ارزان شرایط خاصی هم دارند و همچنین ایرلاین ها هم با هم قوانین شون فرق فوکوله ...
موفق باشید .
ایروفلوت پرواز خوبی هست البته خیلی پذیرایی اش به پروازهای عربی نمی رسه اما خدمه پروازی خوبی داره و فرودگاه شریماتووا (مسکو) هم تازه بازسازی شده و بدک نیست Smile در مسکو اگر از فرودگاه خارج نشین ویزای ترانزیت هم نمی خواد البته به شرطی که فرودگاه جدید مسکو باشه که گفتم Smile
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، reza_norouzi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان