کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2014-09-02 ساعت 10:12)AZAR 1335 نوشته:  دوستان مطلع نظرتون در مورد این پرواز چیه؟کسی تجربه ای داره؟ورورد به گمرک مینیاپولیس اشکالی نداره؟
تهران-بحر با گلف ایرAirbus A320 /بحرین -آمستردام با KLM,Airbus A330 /آمستردام- مینیاپولیس KLM,Airbus A330 /
قیمت یکطرفه حدود 640$
ممنونم .

من با گلف ایر میخواستم بلیط بگیرم ولی آژانسهای که داخل آمریکا بلیط میفروشند گفتند پروازهای با کیفیتی نیست و توصیه نمیکنیم باهاشون بلیط بگیرید.اگه سفر اولتون هست به آمریکا عقیده من با یک stop بلیط بگیرید.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، reza_norouzi ، pari pariaaa ، lida55 ، mohamad92 ، peymanmohajer
(2014-09-02 ساعت 10:20)sib 24 نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 10:12)AZAR 1335 نوشته:  دوستان مطلع نظرتون در مورد این پرواز چیه؟کسی تجربه ای داره؟ورورد به گمرک مینیاپولیس اشکالی نداره؟
تهران-بحر با گلف ایرAirbus A320 /بحرین -آمستردام با KLM,Airbus A330 /آمستردام- مینیاپولیس KLM,Airbus A330 /
قیمت یکطرفه حدود 640$
ممنونم .

من با گلف ایر میخواستم بلیط بگیرم ولی آژانسهای که داخل آمریکا بلیط میفروشند گفتند پروازهای با کیفیتی نیست و توصیه نمیکنیم باهاشون بلیط بگیرید.اگه سفر اولتون هست به آمریکا عقیده من با یک stop بلیط بگیرید.
ممنونم. ولی با یکstop برای مینیاپولیس نیست.بیشتر میره اروپا یا این کشورهای عربی و بعدش میره آتلانتا یا شیکاگو ویا تورنتو و بعد مینیاپولیس.
F4 /مصاحبه :دسامبر 2013 در ابوظبی . بعد 6 ماه یک ایمیل زدم و  اثر داشت!!!Smile
بعد از مدیکال مجدد  در تاریخ 10 جولای گرفتن پاسپورتها همراه با ویزا از سفارت.
فعلا اقامت در شارلوت/کارولینای شمالی.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من ۳ روز رسیدم آمریکا با امارات اومدم خیلی‌ خوب بود همه چیز

فرودگاه سانفرانسیسکو هم خیلی‌ راحت امدیم اصلا هم چمدان را نگاه هم نکردن
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، AZAR 1335 ، aghamilad ، shadi79 ، lida55 ، Farshid1976 ، pari pariaaa ، alitab ، amin arefi
سلام دوستان نظرتون در مورد لوفتانزا چيه؟من به واشنگتن پرواز دارم بين قطر و لوفتانزا موندم كدوم رو انتخاب كنم البته سري قبل با قطر رفتم به غير از غذا همه چيزش خوب بود ...حالا نميدونم چيكار كنم..از نظر كيفيت صندلي راحتي و... در مورد لوفتانزا اصلا اطلاعات ندارم لطفا كمك كنيد ممنون
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اميدوارم همتون خوب باشين.
مام بالاخره بليطمونو گرفتيم با قطر برا دسامبر. بعد كلي بالا پايين كردن، قطري بهترين شرايطو داشت. از 17 سپتامبر هم به مدت 3 روز تخفيف داشت كه ما بليطو با 25% تخفيف گرفتيم Smile رفت و برگشت 6300 (2 نفر): تهران - دوحه - شيكاگو - تمپا (كه آخريش با آمريكن ايرلاينه)، بازگشتشم از فيلادلفيا...
خيلي خوب بود و از خريدمون راضي هستيم Smile ديروزمون بردم برج سايه و مهرش كردم. متاسفانه چون مهاجرسرا دان بود نتونستم اين تخفيفو خبر بدم،،،
موفق باشين
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: lida55 ، gol1 ، قصه گو ، aghamilad ، alitab ، pari pariaaa ، amin arefi
(2014-09-18 ساعت 12:14)saeid-ss نوشته:  سلام دوستان نظرتون در مورد لوفتانزا چيه؟من به واشنگتن پرواز دارم بين قطر و لوفتانزا موندم كدوم رو انتخاب كنم البته سري قبل با قطر رفتم به غير از غذا همه چيزش خوب بود ...حالا نميدونم چيكار كنم..از نظر كيفيت صندلي راحتي و... در مورد لوفتانزا اصلا اطلاعات ندارم لطفا كمك كنيد ممنون
یه مثال هست که میگه به ترکیب تیم برنده دست نمی زنن.Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: saeid-ss ، lighter ، KIMIA2005
(2014-09-18 ساعت 12:14)saeid-ss نوشته:  سلام دوستان نظرتون در مورد لوفتانزا چيه؟من به واشنگتن پرواز دارم بين قطر و لوفتانزا موندم كدوم رو انتخاب كنم البته سري قبل با قطر رفتم به غير از غذا همه چيزش خوب بود ...حالا نميدونم چيكار كنم..از نظر كيفيت صندلي راحتي و... در مورد لوفتانزا اصلا اطلاعات ندارم لطفا كمك كنيد ممنون

خوب من یکبار با لوفت هانزا رفتم مشکلش همون پذیرای هست تو پرواز 8 ساعته یک ساندویچ سرد کوچک و نوشیدنی گرم هم قهوه که افتضاح بود اگه بچه دارین حتما غذا براش ببرین من نپرسیدم میشه غذا خرید یا خیر ولی راستش به همسرم گفتم اگه بخوای مقایسه کنی ماهان واسه اروپا بهتره تا اینها Tongue
اما قطری مطمینم میتونین نوع غذا رو تا 24 ساعت فبل پرواز انتخاب کنین بخصوص که جدیدا که خیلی رو خدمات مشتری مانور میدن اما در عمل خوب تجربه شما بهترهWink
پاسخ
تشکر کنندگان: saeid-ss ، lighter ، reza_norouzi ، pari pariaaa
پرواز قطر واقعا عالیه. از نظر کیفیت ایرلاین قطر فک کنم بهتر باشه. تجربه شخصی منم طوریه که تقریبا محاله دیگه غیر از قطر بگیرم Big Grin

پاسخ
تشکر کنندگان: saeid-ss ، lighter ، aghamilad ، pari pariaaa
دوستان با تجربه
یک تابلو فرش 100*80 را میشه بسته بندی کرد و با لوفت هانزا برد؟
توی سایتش مجموع ابعاد بار را 158 سانت زده
فرودگاه امام در اجرای این قضیه سخت گیرند؟
ممنون میشم اگر تجربه داشتید مطرح کنید
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان:
30 سپتامبر پرواز تهران به دبی شرکت هواپیمایی امارات با A380 صورت میگیره

[عکس: 2601092_743.jpg]

در صورت اوکی بودن شرایط فرودگاه این پرواز برای همیشه صورت خواهد گرفت و 3-4 پرواز روزانه با یک پرواز 500 نفره انجام خواهد

البته ساعت این پرواز ظهر است که در صورت اوکی بودن به ساعت ترانزیت یعنی 2 -4 صبح انتقال داده میشه

*فکر کنم همین پرواز اولین و اخرین باشه پس از دستش ندین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، aghamilad ، lida55 ، قصه گو ، reza_norouzi ، pari pariaaa
پرواز 500 نفره بجای چند پرواز کوچیک که زیاد خوب نیست؟ برای خیلی ها ممکنه باعث نزدیک به 20 ساعت ترانزیت داشته باشن در دوبی.
حالا اینکه آدم سوار هواپیمای خوب بشه خودش کلی کیفه! اما اون همه ساعت ترانزیت بدون هتل رایگان یعنی مکافات.

در ضمن منم قطر رو تایید میکنم. یک جورهایی هم کشور قطر میخواد روی دوبی رو کم کنه و هم هواپیمایی قطر میخواد روی هواپیمایی امارات رو!! همه جوره برای مشتری مایه میذاره. مخصوصا غذا.

من 2008 تونستم رفت برگشت هتل رایگان 4 ستاره بگیرم برای ترانزیتم وقتی رفتم برگشتم مالزی اما الان میگن دیگه نمیدن. هتلش بی نظیر بود با راننده اختصاصی که مسافر رو از فرودگاه بر میداره و به فرودگاه سر ساعت مقرر بر میگردونه.
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، قصه گو ، lida55 ، reza_norouzi ، pari pariaaa ، مهدی 2014 ، amin arefi
من که خودم شخصاً با ترکیش راحتم چون نه از کشورهای عربی خوشم میاد ونه از .......
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، lida55 ، alitab ، HERMES7
برای دوستانی که مقصدشون شمال کالیفرنیا هست یک خبر خوب:

امروز دیدم که قراره ترکیش از اپریل 2015 پرواز استانبول به سن فرانسیسکو بگذاره که خوب در مقایسه با ایرلاینهای عربی و حتی لوفت هانزا یک آپشن خیلی خوب و به نظر من برتر خواهد بود.
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان: lida55 ، reza_norouzi ، mohsenmb ، pari pariaaa
(2014-09-23 ساعت 08:49)mohsenmb نوشته:  من که خودم شخصاً با ترکیش راحتم چون نه از کشورهای عربی خوشم میاد ونه از .......

و نه از؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam2014
ترکیش پرواز خیلی خوبی هست فقط مشکلش فرودگاه کم امکانات استانبول هست و اگه توقف طولانی باشه دردسره و من پارسال زیاد اذیت شدم با اینکه خود پرواز خیلی خوبه.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: gol1 ، reza_norouzi ، lida55 ، قصه گو ، alitab ، mohsenmb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان