کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
چند نکته خیلی خیلی مهم درم مورد این کارتها یا اکانتهای مایلج (بیشتر شرکتها تا یک سفر نرید کارت فیزیکی به منزل پست نمیکنن وبعضی ها هم اصلا کارت فیزیکی ندارن و همان شماره کافیه) این هست که:

1- تمامی اطلاعاتی که در این حسابها وارد میکنید باید واقعی باشه و مثل فرمهای دیگه الکی با اطلاعات غلط پر نکنید چون بعدا بخواهید استفاده کنید یا به موردی بر بخورید از روی همین اطلاعات به امورات شما خواهند رسید.

2- موقع ثبت نام حتما حتما حتما از تمامی اطلاعاتی که در هر ایرلاین وارد میکنید برای خودتان یک رونوشت بردارید. مثلا اینکه چه آدرسی رو وارد کردید یا شماره کدام پاسپورتتون رو دادید.

3- متاسفانه بنا به دلایلی که هنوز کشف نکردم بیشتر این سایتها بسیار ضغیف طراحی شدن و یکی از اصلی ترین مشکلاتشون این هست که وقتی پسورد یا پین کد تون رو فراموش میکنید به سادگی گرفتن پسورد دوم بصورت آنلاین برای ایمیل نیست. بیشترشون باید به کاستمرکر زنگ بزنید و اونا اطلاعاتی که در حساب وارد کردید رو چک میکنن و همان لحظه یا احتمالا بعدا بهتون یک پسورد میدن. دردسری هست برای خودش. بعضی ایرلاینها مثل ANA که اصلا زنگ میزنی میگه هیچ کمکی نمیتونیم بکنیم!!

بنابرین داشتن کپی از تمام اطلاعات وارد شده و یوزرنیم و پسورد و تاریخ باز کردن اکانت در آینده خیلی میتونه کمک بکنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: aghamilad ، Sam2014 ، nahid.t ، lighter ، reza_norouzi ، battosai ، nasam ، amin arefi ، sib 24 ، shadi79 ، jupiterx
به سلامتی برادران و خواهران هواپیمایی کشور دوست و همسایه، ترکیش ایرلاین عزیز، برگ دیگری بر افتخاراتش اضافه کرد ::

http://iranwire.com/features/6850
مورد عجيب سرقت از مسافران ايراني در فرودگاه استانبول

در اینجا جا داره من به شخصه از تمامی دست اندرکاران این شرکت معظم پرستاره که همگی پرسنلشون از اون دفتر فروشش در هتل شهریار تبریز بگیر تا خود مدیرعاملش جناب Dr. Temel Kotil که ایمیلی رو که بهش از وضع شرکتش فرستاده بودم به ایمیلدانش هم حساب نکرد صمیمانه تشکر کنم، بخاطر اینکه الان متوجه شدم که چه سعادتی بوده که وسایلم دست نخورده بود دراین سفر اخیر Smile

و از باب تشکر میخوام بهشوم بگم دفعه بعد، تو رو خدا تو رو درواسی نمونید هااا. از گز و سوهان و شارژر موبایل و آفتابه مسی که آورده بودم سهمتون رو بردارید، بخدا آدم شرمنده میشه اینجوری آخه Smile

اینم پیج و ایمیل شخصی جناب مدیر عامل که اگه خواستید پیامهای دوستانه تون رو بهش برسونید ::

http://www.turkishairlines.com/en-int/co...emel-kotil

tkotil@thy.com
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، aghamilad ، houmanmir ، battosai ، Memolk
(2014-11-15 ساعت 20:06)Ali.re1 نوشته:  سلام همین الان یک سایت رو پیداکردم که اطلاعات و قیمت های ایرلاین های مختلف رو نشون میده برای مقایسه خوبه و اطلاعاتی مثل تعداد توقف و زمان کلی پرواز و تعداد صندلی های باقی مانده و... که به نظرم اومد شاید به درد کسی بخوره البته شاید هم باهاش آشنا بوده باشین: اینم از سایت
سلام دوستان کسی اطلاع داره پرواز از آنکارا به دالاس تگزاس (البته با یک استاپ و یا پرواز مستقیم) وجود داره ؟ میدونم از استانبول پرواز هست ولی از آنکارا چطور؟ اگه جواب منفیه.. از آنکارا به یکی از شهر های تگزاس چطور؟به هیوستون ویا آستین ویا.. ممنون از پاسختون
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2014-11-30 ساعت 17:09)farrokh1675 نوشته:  سلام دوستان کسی اطلاع داره پرواز از آنکارا به دالاس تگزاس (البته با یک استاپ و یا پرواز مستقیم) وجود داره ؟ میدونم از استانبول پرواز هست ولی از آنکارا چطور؟ اگه جواب منفیه.. از آنکارا به یکی از شهر های تگزاس چطور؟به هیوستون ویا آستین ویا.. ممنون از پاسختون

از این سایت میتونی لیست پروازهای موردنظر رو ببینی http://www.cheapoair.com

مبدأ رو Ankara و مقصد رو هم Dallas بزن ببین چقدر پرواز پیشنهاد میده

من برای 20 دسامبر چک کردم، کلی پرواز تک استاپ نشونم داد
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh1675
(2014-11-30 ساعت 17:35)taherifar نوشته:  
(2014-11-30 ساعت 17:09)farrokh1675 نوشته:  سلام دوستان کسی اطلاع داره پرواز از آنکارا به دالاس تگزاس جود داره ؟
من برای 20 دسامبر چک کردم، کلی پرواز تک استاپ نشونم داد
منم همین مشکل رو دارم ، پرواز هست ولی با قیمتهای دوسه برابر بیشتر از استانبول !
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
موسسه رتبه بندی خطوط هواپیمایی بین‌المللی، شرکت هواپیمایی نیوزیلند را به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی جهان معرفی کرد.

وب‌سايت استراليايي ارزيابي شركت‌هاي هواپيمايي AirlineRating.com مي‌گويد هواپیمایی نيوزيلند به‌خاطر شهرتش در خلاق بودن توانسته رتبه اول جهان را به‌دست آورد. اين شركت در ليست 10 شركت هوايي برتر سال 2015 نيز به عنوان برترين شركت هواپيمايي انتخاب شده‌است.

اين وب‌سايت اعلام كرد نيوزيلند‌اير به‌خاطر خلاقيت‌هايي كه در اين پروازهايش به‌كار مي‌بندد، عملكرد مالي قابل توجه، امنيت و تشويق كارمندانش به عنوان برترين ايرلاين جهان معرفي شده‌است. اين شركت 75 ساله همچنين به‌خاطر پايبندي‌اش به ناوگاني جوان و پيشرفته و تمركز هميشگي‌اش بر محيط زيست شايسته برتری شناخته شد‌ه‌ است.

شركت هواپيمايي الاتحاد در بخش پروازهاي درجه يك، كاتاي پاسيفيك در بخش پروازهاي تجاري، تاي ايرويز در بخش پروازهاي اقتصادي و هواپیمایی امارات نیز در بخش سرگرمي‌هاي حين پرواز به عنوان بهترين‌ها معرفي شده‌اند.

البته اینو هم بگم که هواپیمایی نیوزیلند واقعاً در بخش ایمنی مسافران گل کاشته و بجای ادا و اطوارهایی که معمولاً مهماندارها در ابتدای هر پرواز برای نشون دادن دربهای اضطراری و.... در میارن، اقدام به ساخت یک کلیپ محشر و دیدنی به نام «ایمنی در بهشت» و نمایش اون در مانیتورهای مقابل مسافران کرده که دل همه آرزومندان بهشت رو به درد میاره!!! دیدن این کلیپ رو به شما توصیه میکنم تا بفهمید چرا نیوزیلندایر در بخش نوآوری و خلاقیت رتبه اول رو گرفته

یوتیوب برای اونور آبی ها : http://www.youtube.com/watch?v=q0tkeGPG_8Q

سرور داخلی برای این ور آبی ها : http://s5.picofile.com/file/8154893392/S...d.mp4.html
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، yami ، Danoosh ، Sam2014 ، قصه گو ، مهدی 2014 ، Memolk
.
خدا بگم چکارت نکنه taherifar جان!!
جزایر کوک یه نفر بوفه، حرکت الان، کوک کوووووووووووک، ما رفتیم هاااا....؟
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، m.ghoreishi ، taherifar ، battosai ، Sam2014 ، Danoosh ، قصه گو
(2014-12-02 ساعت 22:17)yami نوشته:  .
تند نرو داداش گلم ... پیاده شو با هم بریم Big Grin تنها تنها که نمیشدTongue
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، yami
(2014-12-03 ساعت 17:09)Sam2014 نوشته:  

.
دیگه چرا پیاده شم!؟ کیفم هم برای رفتن به جزایر کوک، کوک کوکه!! شما هم بیا بالا تا نرفته Smile
مهمون منی!! بریم صفا سیتی سنتر!!

تازه هم سیتیزن شدم، از راه دوبی هم بریم، بزنم این پاسو تو دهن برادران اداره مهاجرت کشور دوست و همسایه، عماراط.

عای نارنده، وایسا اینم سوار شه، ثواب داره Smile
.
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، Sam2014 ، nora-nora ، Memolk
(2014-12-04 ساعت 04:30)yami نوشته:  
(2014-12-03 ساعت 17:09)Sam2014 نوشته:  

.
دیگه چرا پیاده شم!؟ کیفم هم برای رفتن به جزایر کوک، کوک کوکه!! شما هم بیا بالا تا نرفته Smile
مهمون منی!! بریم صفا سیتی سنتر!!

تازه هم سیتیزن شدم، از راه دوبی هم بریم، بزنم این پاسو تو دهن برادران اداره مهاجرت کشور دوست و همسایه، عماراط.

عای نارنده، وایسا اینم سوار شه، ثواب داره Smile
.
دمت گرم . شما که فعلاً 40 تا پله از ما جلوتری .Tongueنوش جونت
به هر حال امیدوارم کیفت همیشه کوکه کوووووککک باشه . فقط جای ما رو خالی کن و سفرنامه کوک هم یادت نره ها Big GrinBig Grin
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: yami
خدااییش کوک و فکر نکنم زمانی کیف پولم موافقت کنه برم اما بهم قول داده یه روز هم از عمرم بمونه یه بار بریم تاهیتی یا همان جزایر بورابورا یا همان پلی نزی فرانسه در اقیانوس آرام.
جای گرانی هست بخاطر دور افتاده بودن ولی اگه عکسهاشو ببینید قبول میکنید که حق هر عنصانی! هست که یه بار بره در عمرش.

من هر چی میخوام از این ترکیش ایرلاین صحبت نکنم باز نمیشه!!

دست گل تازه شون رو ببینید :: «هواپیمایی ترکیه یک مهماندار را به خاطر «زیبایی بیش از اندازه» اخراج کرد»

http://www.airlive.net/2014/11/news-sexy...stess.html
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، Sam2014
من هر چی میخوام از این ترکیش ایرلاین صحبت نکنم باز نمیشه!!

دست گل تازه شون رو ببینید :: «هواپیمایی ترکیه یک مهماندار را به خاطر «زیبایی بیش از اندازه» اخراج کرد»

http://www.airlive.net/2014/11/news-sexy...stess.html
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، مهدی 2014 ، taherifar
سلام دوستان
ما 14 روزه رفتيم فلوريدا و برگشتيم. پروازمون از تهران به دوحه - دوحه به شيكاگو و شيكاگو به تمپا بود كه اين آخري با آمريكن ايرلاين بود. برگشتنيم با يواس ايرلاين اومديم فيلادلفيا و ازونجا به دوحه و نهايتا تهران.
راستش من بليطو تو آفر قطر گرفتم با قيمت حدود 6 تومان برا 2 نفر كه از نظر قيمت خيلي خيلي مناسب بود. ولي نكته اي كه يكم اذيتمون كرد مسير طولاني تر قطري و اينكه مجبور بوديم عرض ايران و رد كنيم در مسير دوحه به آمريكا. يعني يه بار عرض ايرانو طي كرديم تا برسيم دوحه و دوباره همين مسيرو تو پرواز دوم دوحه به شيكاگو! و افسوس كه چرا پرواز مستقيم نيست و ما از همه چي محروميم!!
سوالي بود من در خدمتم.
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shadi79 ، taherifar
(2014-12-11 ساعت 20:14)ahmad120 نوشته:  1- لطفا لینک ثبت نام در مایلیج هواپیمایی گلف ایر را روی سایت بگذارید.
2- بعضی از دوستان که برای سفر به آمریکا از فرودگاه کشور قطر اقدام به سفر کرده اند، می گویند که در فرودگاه کشور قطر آفیسرهای آمریکایی حضور دارند و پاکت زرد تحویل گرفته شده از سفارت، انگشت نگاری و امضا و... در این فرودگاه توسط این آفیسرها انجام می شود. آیا چنین چیزی صحت دارد؟ و آیا در سایر فرودگاه های کشورهای همسایه نیز چنین چیزی وجود دارد؟ باتشکر

ما سه ماه پیش تهران دوحه دالاس رو اومدیم ولی پاکت رو تو دالاس ازمون تحویل گرفتن نه دوحه. ضمنا از انگشت نگاری و امضا هم تو دوحه خبری نبود.
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
پاسخ
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، taherifar ، سیمین راد ، moqadam
نمیدونم کسی این رو گفته یا نه اما تا جایی که میتونید از هواپیمایی ترکیش دوری کنید. علاوه بر مشتری مداری قوی و معرفی کلاس اکونومی کامفورت جهت تلکیدن بیشتر مسافر و چسباندن بیشتر صندلی ها در کلاس اکونومی و غیر قابل استفاده بودنش برای افرادی که قد متعارف رو به بالا دارند گم کردن و پیدا نکردن چمدان هم درش شایعه. علاوه بر اون چند نفر رو میشناسم که کم شدن بار از داخل چمدان هم گزارش کردند. خلاصه دزدی رو کم داشتند که اضافه شد!
خلاصه کلام اینکه بنده به شخصه حاضرم پی طولانی شدن سفر رو به تنم بمالم با ترکیش جایی نرم!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، aghamilad ، Sam2014 ، feidom30 ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان