کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2014-12-30 ساعت 10:52)behdadK نوشته:  البته نظر یامی برعکس بود و مزاح!

شما درست میفرمایید من فعل اخر را اشتباه خوانده بودم!!!به هر حال ترکیش 200$خسارت پرداخت کرد!!!نمیدانم چرا این طور درباره ترکیش میگویید؟؟؟!!!!
تمام سپاسم ازآن كسيست كه به من نيازى نداشت امافراموشم نكرد (کورش کبير)
پاسخ
تشکر کنندگان:
دزدی، گم کردن همیشگی بار و خیلی دلایل دیگه که گفتم
شما اولین نفری هستید که از ترکیش راضی هستید و احتمالا بیش از حد خوش شانس که ترکیش به شما غرامت داده!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: mom ، Rock
من هیچ وقت با ترکیش پرواز نداشتم و فقط گفتم برادرم که با این ایرلاین پرواز داشته و چمدانش گم شده و...به ایشان خسارت داده است و نگفتم که از این ایرلاین راضی هستم یا نه!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: behdadK
سلام به همه دوستان
من انشاا.. بعد از کلیر شدن مقصدم ایالت ویرجینیا شهر بلکسبرگ هست حالا چندتا سوال داشتم
1- بهترین مسیر هوایی به اون شهر چیه البته اینو هم بگم که ساکن مشهد هستم و دوست دارم پرواز مستقیم از مشهد باشه البته اگه موجود باشه.
2- بهترین ایرلاین برای این مسیر کدومه(خودم تو فکر قطری بودم Sad )
ممنون از همه
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
میلاد جان از چیپو ایر و گوگل فلیتس یه سرچ بزن.
یک طرف مشهد یک طرف نورفولک (فکر کنم میشه مرکز ایالت در ویرجینیا اگر اشتباه نکنم)
چیپو ایر سرچ زدم برای 2 مارچ گلف ایر 690 دلار و قطری 754 دلار که گلف ایر 29 ساعت و قطری 21 ساعت در راه هستید. بقیه هم میره به بالا.

Cheapoair.com
http://google.com/flights
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.nas
الان پیدا کردم دقیقا کجا باید بری :دی
قبلی رو فراموش کن
تو چیپو ایر بزن Roanoke برای 4 مارچ مثلا 754 دلار قطری پرواز داره از اونجا هم 50 کیلومتر تا بلکسبرگ
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، milad.nas
(2014-12-30 ساعت 11:02)mom نوشته:  
(2014-12-30 ساعت 10:52)behdadK نوشته:  البته نظر یامی برعکس بود و مزاح!

شما درست میفرمایید من فعل اخر را اشتباه خوانده بودم!!!به هر حال ترکیش 200$خسارت پرداخت کرد!!!نمیدانم چرا این طور درباره ترکیش میگویید؟؟؟!!!!
آخه باهاشون خصومت شخصی مخصی داریم !!!!!Big GrinBig Grin شما چی ؟؟Wink
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mom ، قصه گو ، yami
(2014-12-22 ساعت 09:19)behdadK نوشته:  نمیدونم کسی این رو گفته یا نه اما تا جایی که میتونید از هواپیمایی ترکیش دوری کنید. علاوه بر مشتری مداری قوی و معرفی کلاس اکونومی کامفورت جهت تلکیدن بیشتر مسافر و چسباندن بیشتر صندلی ها در کلاس اکونومی و غیر قابل استفاده بودنش برای افرادی که قد متعارف رو به بالا دارند گم کردن و پیدا نکردن چمدان هم درش شایعه. علاوه بر اون چند نفر رو میشناسم که کم شدن بار از داخل چمدان هم گزارش کردند. خلاصه دزدی رو کم داشتند که اضافه شد!
خلاصه کلام اینکه بنده به شخصه حاضرم پی طولانی شدن سفر رو به تنم بمالم با ترکیش جایی نرم!

در خصوص دزدی درست است و از اقوام ما هم گزارش کردند که داخل چمدان بخشی کاملا غیب شده.
پاسخ
تشکر کنندگان: behdadK ، قصه گو ، mom
.
.
از قضا من به دو دلیل کماکان با ترکیش خواهم رفت!!
1- تنها ایرلاین خارجکی که به تبریز پرواز داره. آزال رو حساب نمیکنم چون زیاد نمیشه روش حساب کرد و از طریق مسکو بودنش مسیر رو دور میکنه. ممکنه به تهران قیمتهاش مناسب باشه ولی به تبریز همیشه بالا بود.
2- میخوام «انتقام» بگیرم!! (انتقام! برنامه امشب ایرلاینهای محله، با شرکت خودم و بقیه!)

من یعنی روزگاری از اینا سیاه کنم، آبرویی ببرم که به غلط کردن بیوفتن. نمیتونن بساطشونو جمع کنن، بجاش عیرلاین عربی (ایرلاین به عربی با عین هست دیگه نه!؟) بیاد.
پاسخ
تشکر کنندگان: mom ، قصه گو ، Persischer
Cool
یامی روی یه کاغذ بنویس
al sana MÜCEVHER ... babayı alırsın
بذار توی چمدونت
(2014-12-31 ساعت 00:28)yami نوشته:  .
.
از قضا من به دو دلیل کماکان با ترکیش خواهم رفت!!
1- تنها ایرلاین خارجکی که به تبریز پرواز داره. آزال رو حساب نمیکنم چون زیاد نمیشه روش حساب کرد و از طریق مسکو بودنش مسیر رو دور میکنه. ممکنه به تهران قیمتهاش مناسب باشه ولی به تبریز همیشه بالا بود.
2- میخوام «انتقام» بگیرم!! (انتقام! برنامه امشب ایرلاینهای محله، با شرکت خودم و بقیه!)

من یعنی روزگاری از اینا سیاه کنم، آبرویی ببرم که به غلط کردن بیوفتن. نمیتونن بساطشونو جمع کنن، بجاش عیرلاین عربی (ایرلاین به عربی با عین هست دیگه نه!؟) بیاد.

میدهم من مالیات به اوباما   -----   با لبی خندان، نه با افسوس و آه
مالیات بر درآمد، مالیات مستقیم  ----  تا دهد پاسپورت آبی او به ما

پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، asher
سلام دوستان عزیز
به نظر شما لوفتهانزا بهتره یا امارات؟صرف نظر از قیمت ها.مقصد نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-22 ساعت 12:35)gol1 نوشته:  
(2014-12-22 ساعت 10:43)مهدی 2014 نوشته:  
(2014-12-22 ساعت 09:40)gol1 نوشته:  
(2014-12-21 ساعت 18:25)مهدی 2014 نوشته:  سلام دوستان
ما 14 روزه رفتيم فلوريدا و برگشتيم. پروازمون از تهران به دوحه - دوحه به شيكاگو و شيكاگو به تمپا بود كه اين آخري با آمريكن ايرلاين بود. برگشتنيم با يواس ايرلاين اومديم فيلادلفيا و ازونجا به دوحه و نهايتا تهران.
راستش من بليطو تو آفر قطر گرفتم با قيمت حدود 6 تومان برا 2 نفر كه از نظر قيمت خيلي خيلي مناسب بود. ولي نكته اي كه يكم اذيتمون كرد مسير طولاني تر قطري و اينكه مجبور بوديم عرض ايران و رد كنيم در مسير دوحه به آمريكا. يعني يه بار عرض ايرانو طي كرديم تا برسيم دوحه و دوباره همين مسيرو تو پرواز دوم دوحه به شيكاگو! و افسوس كه چرا پرواز مستقيم نيست و ما از همه چي محروميم!!
سوالي بود من در خدمتم.
پرواز من همین مسیر است در شیکاگو توقف 2 ساعت است به نظر شما مشکلی از لحاظ زمان ندارم

سلام
اميدوارم به مشكل نخوريد و سريع به كاراتون برسين. ما ساعت 4 بعد از ظهر رسيديم شيكاگو و از شانسمون يكم شلوغ بود. يه 20 نفري جلوي ما بودند (اكثرا عربهاي آفريقايي ) كه اكثرا با 4-5 تا بچه و 5-6 تا چمدون كه يكم كارو زمان بر كرده بود. يكم بايد با عجله كاراتونو انجام بدين و اميدوارم كه برسين.
راستي هواي شيكاگو فوق العاده سرده، حتما لباس گرم تو هواپيما داشته باشيد.
موفق باشين.
مقصدم تمپاست نظرتان درباره آنجا چیست ؟
توصیه ای درباره فرودگاه قطر ندارید چون نزدیک 9 ساعت آنجا هستیم ؟

راستش من 2 هفته كلير واتر بودم. تمپا فقط 2 بار رفتم. كلا شهر بدي نيست و الان هوا عاليه واقعا. چند تا مركز خريد و كباب قفقازي خوب داره كه خواستي آدرس بدم.
كلا شهرهاي توريستيه و همچنين جاي استراحت براي بازنشسته هاست.
تو فرودگاه قطر هم يه سري اتاقهاي استراحت هست كه مي تونيد بريد استراحت كنيد. (quiet room). البته تراي كنيد واسه گرفتن هتل، به ما ندادند چون ما بليطو تو آفر گرفته بوديم.
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: مير منصور
(2015-01-02 ساعت 19:23)مهدی 2014 نوشته:  
(2014-12-22 ساعت 12:35)gol1 نوشته:  
(2014-12-22 ساعت 10:43)مهدی 2014 نوشته:  
(2014-12-22 ساعت 09:40)gol1 نوشته:  
(2014-12-21 ساعت 18:25)مهدی 2014 نوشته:  سلام دوستان
ما 14 روزه رفتيم فلوريدا و برگشتيم. پروازمون از تهران به دوحه - دوحه به شيكاگو و شيكاگو به تمپا بود كه اين آخري با آمريكن ايرلاين بود. برگشتنيم با يواس ايرلاين اومديم فيلادلفيا و ازونجا به دوحه و نهايتا تهران.
راستش من بليطو تو آفر قطر گرفتم با قيمت حدود 6 تومان برا 2 نفر كه از نظر قيمت خيلي خيلي مناسب بود. ولي نكته اي كه يكم اذيتمون كرد مسير طولاني تر قطري و اينكه مجبور بوديم عرض ايران و رد كنيم در مسير دوحه به آمريكا. يعني يه بار عرض ايرانو طي كرديم تا برسيم دوحه و دوباره همين مسيرو تو پرواز دوم دوحه به شيكاگو! و افسوس كه چرا پرواز مستقيم نيست و ما از همه چي محروميم!!
سوالي بود من در خدمتم.
پرواز من همین مسیر است در شیکاگو توقف 2 ساعت است به نظر شما مشکلی از لحاظ زمان ندارم

سلام
اميدوارم به مشكل نخوريد و سريع به كاراتون برسين. ما ساعت 4 بعد از ظهر رسيديم شيكاگو و از شانسمون يكم شلوغ بود. يه 20 نفري جلوي ما بودند (اكثرا عربهاي آفريقايي ) كه اكثرا با 4-5 تا بچه و 5-6 تا چمدون كه يكم كارو زمان بر كرده بود. يكم بايد با عجله كاراتونو انجام بدين و اميدوارم كه برسين.
راستي هواي شيكاگو فوق العاده سرده، حتما لباس گرم تو هواپيما داشته باشيد.
موفق باشين.
مقصدم تمپاست نظرتان درباره آنجا چیست ؟
توصیه ای درباره فرودگاه قطر ندارید چون نزدیک 9 ساعت آنجا هستیم ؟

راستش من 2 هفته كلير واتر بودم. تمپا فقط 2 بار رفتم. كلا شهر بدي نيست و الان هوا عاليه واقعا. چند تا مركز خريد و كباب قفقازي خوب داره كه خواستي آدرس بدم.
كلا شهرهاي توريستيه و همچنين جاي استراحت براي بازنشسته هاست.
تو فرودگاه قطر هم يه سري اتاقهاي استراحت هست كه مي تونيد بريد استراحت كنيد. (quiet room). البته تراي كنيد واسه گرفتن هتل، به ما ندادند چون ما بليطو تو آفر گرفته بوديم.
سلام دوستان عزیز پرسشی دارم : آیا پرواز مستقیم از آنکارا به دالاس تگزاس وجود داره و یا پروازی که از آنکارا با یک ستاپ باشه بطوری که چمدون ها رو تو آنکارا تحویل بدیم تو دالاس تحویل بگیریم؟با سپاس از پاسختون
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-11 ساعت 02:04)yami نوشته:  من هر چی میخوام از این ترکیش ایرلاین صحبت نکنم باز نمیشه!!
ترکیش ایرلاین شاکی زیاد داره در ایران

لینک فروم دیگر و انتقاد از ترکیش ایرلاین
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، yami ، romance33
بله تركيش ايرلاين شاكي زياد داره، يكيش هم خواهر زاده ي من.مرداد ماه اولين پروازش بود به مقصد مونترال.با همه ي اون نگراني هايي كه ما هم تجربه كرده ايم.خلاصه هواپيما از فرودگاه امام اينقدر دير پريد، كه وقتي رسيد استانبول، هواپيماي مونترال بيست دقيقه بود پريده بود! همه شب رفتن هتل ، و فرداش رفتن تورنتو و بعد مونترال.ظاهراً هفته اي يك بار به مونترال پرواز داره، چون چمدون ها تا هفته ي بعد نرسيد، و مجبور شد بره لباس بخره،به نظرم توي كري آن حتما يه دست لباس بذاريد.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: shahab2000 ، milad.nas ، yami ، reza_norouzi ، abas_kashan ، m.ghoreishi ، aghamilad ، romance33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان