کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2014-12-21 ساعت 18:25)مهدی 2014 نوشته:  سلام دوستان
ما 14 روزه رفتيم فلوريدا و برگشتيم. پروازمون از تهران به دوحه - دوحه به شيكاگو و شيكاگو به تمپا بود كه اين آخري با آمريكن ايرلاين بود. برگشتنيم با يواس ايرلاين اومديم فيلادلفيا و ازونجا به دوحه و نهايتا تهران.
راستش من بليطو تو آفر قطر گرفتم با قيمت حدود 6 تومان برا 2 نفر كه از نظر قيمت خيلي خيلي مناسب بود. ولي نكته اي كه يكم اذيتمون كرد مسير طولاني تر قطري و اينكه مجبور بوديم عرض ايران و رد كنيم در مسير دوحه به آمريكا. يعني يه بار عرض ايرانو طي كرديم تا برسيم دوحه و دوباره همين مسيرو تو پرواز دوم دوحه به شيكاگو! و افسوس كه چرا پرواز مستقيم نيست و ما از همه چي محروميم!!
سوالي بود من در خدمتم.
پرواز من همین مسیر است در شیکاگو توقف 2 ساعت است به نظر شما مشکلی از لحاظ زمان ندارم
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، taherifar
(2014-12-22 ساعت 09:40)gol1 نوشته:  
ما 14 روزه رفتيم فلوريدا و برگشتيم. پروازمون از تهران به دوحه - دوحه به شيكاگو و شيكاگو به تمپا بود كه اين آخري با آمريكن ايرلاين بود. برگشتنيم با يواس ايرلاين اومديم فيلادلفيا و ازونجا به دوحه و نهايتا تهران.
راستش من بليطو تو آفر قطر گرفتم با قيمت حدود 6 تومان برا 2 نفر كه از نظر قيمت خيلي خيلي مناسب بود. ولي نكته اي كه يكم اذيتمون كرد مسير طولاني تر قطري و اينكه مجبور بوديم عرض ايران و رد كنيم در مسير دوحه به آمريكا. يعني يه بار عرض ايرانو طي كرديم تا برسيم دوحه و دوباره همين مسيرو تو پرواز دوم دوحه به شيكاگو! و افسوس كه چرا پرواز مستقيم نيست و ما از همه چي محروميم!!
سوالي بود من در خدمتم.
پرواز من همین مسیر است در شیکاگو توقف 2 ساعت است به نظر شما مشکلی از لحاظ زمان ندارم

سلام
اميدوارم به مشكل نخوريد و سريع به كاراتون برسين. ما ساعت 4 بعد از ظهر رسيديم شيكاگو و از شانسمون يكم شلوغ بود. يه 20 نفري جلوي ما بودند (اكثرا عربهاي آفريقايي ) كه اكثرا با 4-5 تا بچه و 5-6 تا چمدون كه يكم كارو زمان بر كرده بود. يكم بايد با عجله كاراتونو انجام بدين و اميدوارم كه برسين.
راستي هواي شيكاگو فوق العاده سرده، حتما لباس گرم تو هواپيما داشته باشيد.
موفق باشين.
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2014-12-22 ساعت 10:43)مهدی 2014 نوشته:  
سوالي بود من در خدمتم.

سلام
اميدوارم به مشكل نخوريد و سريع به كاراتون برسين. ما ساعت 4 بعد از ظهر رسيديم شيكاگو و از شانسمون يكم شلوغ بود. يه 20 نفري جلوي ما بودند (اكثرا عربهاي آفريقايي ) كه اكثرا با 4-5 تا بچه و 5-6 تا چمدون كه يكم كارو زمان بر كرده بود. يكم بايد با عجله كاراتونو انجام بدين و اميدوارم كه برسين.
موفق باشين.
مقصدم تمپاست نظرتان درباره آنجا چیست ؟
توصیه ای درباره فرودگاه قطر ندارید چون نزدیک 9 ساعت آنجا هستیم ؟
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، مهدی 2014
دوستان کسی اطلاع داره بعضی از این تسهیلاتی که بعضی از بانکها برای خرید بلیط توسط کارت بانکیشون میذارن چطوره واصولا فرق خاصی میکنه یا ...؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
(2014-12-22 ساعت 13:06)mechanicalengineer نوشته:  دوستان کسی اطلاع داره بعضی از این تسهیلاتی که بعضی از بانکها برای خرید بلیط توسط کارت بانکیشون میذارن چطوره واصولا فرق خاصی میکنه یا ...؟

http://thepointsguy.com/2014/01/top-5-cr...l-rewards/

http://www.nerdwallet.com/blog/top-credi...dit-cards/
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
پاسخ
سلام دوستان کسی از قیمت بلیط برای لوس انجلس توی تعطیلات عید خبر داره ؟ مثل ترکیش وامارات و ...
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2014-12-24 ساعت 10:07)روشنک نصیری نوشته:  سلام دوستان کسی از قیمت بلیط برای لوس انجلس توی تعطیلات عید خبر داره ؟ مثل ترکیش وامارات و ...
درود بر شما

عرض به خدممتون که قیمت های حدودی به شرح زیر :
رفت و برگشت برای حدود نیمه دوم مارچ رفت و نیمه اول اپریل برگشت . به ترتیب 1- ارفلوت = 1100 $ 2- لوفت هانزا = 1600 $ ، ترکیش = 1800 $ و امارات هم که فیتلشو بالا کشیده = 1900 $ ( همه پروازها 1 توقف ) . قطری هم که مستقیم به LAX نداره و دو توقفه هست و لذا توصیه نمیشه Wink
اگر فقط رفت باشه برای نیمه دوم مارچ به ترتیب : ارفلوت = 850 تا ، ترکیش = 1000 تا ، لوفت هانزا = 1100 تا و امارات فیتیله بالا کشیده = 1300 تا .
با این تفاسیر بنظر می رسه بهترین گزینه ارفلوت با یک توقف معقول 3 ساعته تو مسکو هست . در نهایت باید خوب سرچ کنید و گوش بزنگ آفر و تخفیف و غیره باشید و صد البته از جاهای معتبر بلیط تهیه کنید و خیلی دنبال ارزان بودن نباشید .... بیشتر دنبال صحت کار و مناسب بودن قیمت باشید.
در خدمتیم .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: babak12
(2014-12-22 ساعت 12:35)gol1 نوشته:  
(2014-12-22 ساعت 10:43)مهدی 2014 نوشته:  
سوالي بود من در خدمتم.

سلام
موفق باشين.
مقصدم تمپاست نظرتان درباره آنجا چیست ؟
توصیه ای درباره فرودگاه قطر ندارید چون نزدیک 9 ساعت آنجا هستیم ؟

شهری های کلاس با مردمی نه چندان جالب (کلا جنوب فلوریدا همینه) و تازه تمپا خوبشه.
تو این سرما اینجا بدجور میچسبه بهت.
وضعیت کار هم نه چندان خوب.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، gol1 ، مهدی 2014
در سال 2015 شاهد برقراری یک روت هوایی جدید دیگر بین ایران و اروپا خواهیم بود .
ظاهرا شرکت هوایی اژین ایرلانز Aegean Airlines که شرکت حامل پرچم هواپیمایی یونان میباشد , در راستای اجرایی نمودن سیاست های بسط مقاصد پروازی خود, نگاه ویژه ای به خاور میانه داشته و با این منظور در نیمه نخست سال 2015 پروازهایی را از آتن به ایران , کویت و عربستان راه اندازی خواهد کرد .

به گزارش خبرگزاری GTP یونان در کنفرانس خبری این شرکت هوایی که در شهر زیبای هراکلیون یونان برگزار شد هدف اصلی این پروازها تقویت قوه ی پروازی این شرکت به خاور میانه و افزایش بهره وری صنعت توریسم اعلام شده .

این پروازها که احتمالا با ایرباس های باریک پیکر انجام خواهند شد میتوانند پروازهای کانکشن خوبی را برای مسافرین ایرانی جهت سفر به مناطقی از اروپا نظیر اسپانیا , پرتغال و کشورهای شرق اروپا و حوزه ی بالکان و اسکاندیناوی که در شبکه ی پروازی مستقیم از ایران قرار ندارند ایجاد کنند .

منبع خبر

بنظر من با توجه به داشتن مقاصدی چون فیلادلفیا و تورنتو برای دوستان امریکایی میتونه انتخاب خوبی باشه و برای دوستان اروپایی هم صد در صد بهتر از ایرلاین های ارزان ترکیه ای نیست ولی هاب بسیار زیبایی هست (دوستانی که یونان رفتن میدونند چه کشور زیبایی) و صرفه جویی در زمان و احترام در فرودگاه
پاسخ
تشکر کنندگان:
يه زماني ميگفتم، فقط امارات، (عليرغم اينكه خيلي ها مي گفتن ما پولمون به كشور ... نميديم )چون تهران سياتل رو نوزده ساعته ميومد با يه استاپ دو ساعته كه وقت هم اضافه ميومد توي ابوظبي. قيمت هم يك طرفه سه ميليون، دو طرفه چهار و نيم واسه هر نفر،اومدنش خوب بود، شانسي به من و دخترم بيزنس كلاس خورد و از همسرم كه اكونومي بود جدا افتاديم، كه به جاي اينكه مشعوف بشيم، بدتر أعصاب مون خورد شد، چون اتوبوس هايي كه ميبردن تا سالن فرودگاه يكي نبود، و كل اون دو ساعت داشتيم دنبال همسرم مي گشتيم!! آقا اگه مي خواي لطف كني خانوادگي لطف كن. مثل جريان ويزاهاي نصفه نيمه شد! موقع برگشت همسرم از همه چي راضي بود، جز غذا، گفته بودن غذاي معمولي تموم شده و فقط پرهيزونه داريم.
اما الان اصلا نميتونم بگم امارات بسكه گرون شده، فكر كنم ارزونترين همون klm هستش كه ميبره آمستردام و از اونجا به سياتل. الان كه كريديت كارد داريم همسرم راحت ميتونه ازسايت خريد كنه، فكر كنم همون پرينت كافي باشه، درسته؟ و قوانين پروازي هم نبايد فرق كنه، منظورم در مورد چمدون هاست؟
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: babak12 ، mom ، kiana11 ، مهدی 2014 ، Memolk
دوستان در صورت امکان از قطر استفاده نکنید
در دو بار سفری که به امریکا داشتم هر دو بار چمدانم توسط این ایرلاین گم شد!دفعه اول بعد از یک هفته و بار دوم بعد از 20 روز پیدا شد!که دفعه دوم انگار که چمدانم از جنگ برگشته بود!!!
تمام سپاسم ازآن كسيست كه به من نيازى نداشت امافراموشم نكرد (کورش کبير)
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، babak12 ، goliii ، Memolk
اگر ترکیش بودید باید با چمدانتون برای همیشه خداحافظی میکردید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، mom ، yami ، Memolk
@behdadK
اگر ترکیش بود در صورت پیدا شدن باید بابت تمام دردسرهایی که چمدانتان برای ایرلاین ایجاد کرده و وقتشون رو گرفته خسارت پرداخت میکردید!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mom ، Sam2014 ، Rock ، Memolk
(2014-12-30 ساعت 01:16)yamiم' نوشته:  @behdadK
اگر ترکیش بود در صورت پیدا شدن باید بابت تمام دردسرهایی که چمدانتان برای ایرلاین ایجاد کرده و وقتشون رو گرفته خسارت پرداخت میکردید!!
قطری که با وجودی که چمدان کاملا غیر قابل استفاده شده بود هیچ خسارتی نداد!باید عرض کنم که برادرم هم با ترکیش این اتفاق برایش افتاد که به او خسارت دادند!(ما خانوادگی بد شانسیییییم Big Grin)
تمام سپاسم ازآن كسيست كه به من نيازى نداشت امافراموشم نكرد (کورش کبير)
پاسخ
تشکر کنندگان: behdadK
البته نظر یامی برعکس بود و مزاح!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: mom ، yami

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان