کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
مرسي يامي عزيز، خيالم راحت شد، جالبه تا ديروز تهران سياتل 832 $ بود امروز دو دلار گرونتر شده بود!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، romance33
(2015-01-12 ساعت 05:21)قصه گو نوشته:  مرسي يامي عزيز، خيالم راحت شد، جالبه تا ديروز تهران سياتل 832 $ بود امروز دو دلار گرونتر شده بود!

OH MY GOSH Sad

[عکس: tumblr_n3nc2ugNyH1qcluu2o1_250.gif]
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، romance33
دوستان یه سوال اگر کسی رو در عمه ریکا داشته باشیم و از اونجا واسمون بلیط بگیرن هزینه مون کمتر میشه یا از همین جا بلیط بگیریم
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
پاسخ
تشکر کنندگان:
به قول یامی که : هر چی میخوایم از این ترکیش ایرلاین صحبت نکنیم نمیشه!!

[عکس: 58695_474.jpg]
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، romance33 ، m.ghoreishi ، mohsenmb ، قصه گو ، abas_kashan
ترکیش ایرلاین تلاش بسیاری میکنه که بگه نگاه نکنید ایرلاین برتر اروپا شدیم برای چند سال پیاپی یا جوایز دیگه که اصلا کار ندارم چطور گرفتن!!
بلکه کماکان و با افتخار قهوه ای و جهان سومی هستیم که هستیم!!
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، aghamilad ، nora-nora ، asher ، mohsenmb ، abas_kashan
(2015-01-12 ساعت 14:15)goliii نوشته:  دوستان یه سوال اگر کسی رو در عمه ریکا داشته باشیم و از اونجا واسمون بلیط بگیرن هزینه مون کمتر میشه یا از همین جا بلیط بگیریم

دوست عزیز من سه بار برای همسرم از سایت هایی که دوستان در بالا توصیه کردن بلیط از آمریکا خریدم سایت های مثل کایاک و چیپو ایر و برام از ایران ارزون تر دراومد.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: asher ، مير منصور
امروز بليط از 832 رسيد به 836$ .به غير از خرده هاش!! نميدونم چه داستانيه، در عرض چهار روز.همسرم گفت ظاهراً فقط يه چمدون ميتونيم بياريم نه دو تا.گلف اير به بحرين، بعد klm به آمستردام و سپس سياتل.
حالا رومنس جان برامون بگو آيا خريد بليط راحت انجام شد و توي فرودگاه همسرتون مشكلي نداشتند؟ چندتا چمدون ميتونستند بيارند؟
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، romance33
(2015-01-13 ساعت 11:56)قصه گو نوشته:  امروز بليط از 832 رسيد به 836$ .به غير از خرده هاش!! نميدونم چه داستانيه، در عرض چهار روز.همسرم گفت ظاهراً فقط يه چمدون ميتونيم بياريم نه دو تا.گلف اير به بحرين، بعد klm به آمستردام و سپس سياتل.
حالا رومنس جان برامون بگو آيا خريد بليط راحت انجام شد و توي فرودگاه همسرتون مشكلي نداشتند؟ چندتا چمدون ميتونستند بيارند؟

عزیزم خرید راحت انجام شد و توی فرودگاه هم هیچ مشکلی نبود ولی بردن چمدون و تعدادش به اون ایرلاین و پروازهاتون بستگی داره اگه ادامه مسیر در آمریکا با ایرلاین های آمریکایی باشه یک چمدون میتونین ببرین ولی همسر من با الاتحاد رفت وپروازش از ایران رفت ابوظبی و از اونجا مستقیم به لس انجلس بود پس میتونست 2 تا چمدان 23 کیلویی و یک 7 کیلویی داخل کابین ببره.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، mani_badb0y ، yami ، radman87
(2015-01-13 ساعت 11:56)قصه گو نوشته:  امروز بليط از 832 رسيد به 836$ .به غير از خرده هاش!! نميدونم چه داستانيه، در عرض چهار روز.همسرم گفت ظاهراً فقط يه چمدون ميتونيم بياريم نه دو تا.گلف اير به بحرين، بعد klm به آمستردام و سپس سياتل.

قیمتها هم در روزها و ساعتهای مختلف با هم منفاوته و هم اینکه با پر شدن پرواز هی عوض میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، قصه گو
بله يامي عزيز مي دونم، همون تاريخ و همون پرواز يهو شد ٨٣٦ ، ألبته باز هم يهو طرفاي چهار صبح به وقت اينجا دوباره برگشت به قيمت ٨٣٢$. مهم نيست فقط برام تورمش جالب بود.هيچ سايت ديگه اي مثل چيپو اير ارزون نميده، چك كرديم.
پرواز گلف اير با دو چمدون مشكلي نداره، أنا ك ال ام ميگه يه چمدون. !!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
سلام چرا كسي لوفتانزارو امتحان نميكنه؟ قيمتهاي خوبي ميده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-14 ساعت 09:35)قصه گو نوشته:  بله يامي عزيز مي دونم، همون تاريخ و همون پرواز يهو شد ٨٣٦ ، ألبته باز هم يهو طرفاي چهار صبح به وقت اينجا دوباره برگشت به قيمت ٨٣٢$. مهم نيست فقط برام تورمش جالب بود.هيچ سايت ديگه اي مثل چيپو اير ارزون نميده، چك كرديم.
.

Airfare.com اکثر مواقع ارزانتره فکر کنم.

.
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، مير منصور
(2015-01-14 ساعت 16:48)yami نوشته:  
(2015-01-14 ساعت 09:35)قصه گو نوشته:  بله يامي عزيز مي دونم، همون تاريخ و همون پرواز يهو شد ٨٣٦ ، ألبته باز هم يهو طرفاي چهار صبح به وقت اينجا دوباره برگشت به قيمت ٨٣٢$. مهم نيست فقط برام تورمش جالب بود.هيچ سايت ديگه اي مثل چيپو اير ارزون نميده، چك كرديم.
.

.

یامی جان، airfare از مبدا ایران امکان خرید نداره.
قصه گو عزیز، لطف میکنید بعدا تجربه همسرتون از سفر با گلف و کی ال ام و قسمت اخر که فکر کنم دلتا باشه بنویسید. تا جایی که اطلاع دارم پرواز بحرین-امستردام یک توقف تو ابوظبی داره. منتهی ظاهرا از هواپیما پیاده نمیشن
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، romance33 ، قصه گو
سلام یه سوال داشتم

میشه برای امریکا بلیط رفت و برگشت رو بگیریم ولی بلیط برگشتش باز باشه چون مشخص نیست که آیا 3 ماه میخوایم بمونیم یا کمتر؟ ارزونترین ایرلاین برای اواسط اردیبهشت کدام هست با چه قیمتی ممنون میشم پاسخ بدید
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-14 ساعت 17:03)2013selectee نوشته:  
(2015-01-14 ساعت 16:48)yami نوشته:  
.

.

یامی جان، airfare از مبدا ایران امکان خرید نداره.
قصه گو عزیز، لطف میکنید بعدا تجربه همسرتون از سفر با گلف و کی ال ام و قسمت اخر که فکر کنم دلتا باشه بنویسید. تا جایی که اطلاع دارم پرواز بحرین-امستردام یک توقف تو ابوظبی داره. منتهی ظاهرا از هواپیما پیاده نمیشن

.
جل الخالق!!! از مبدا آمریکا میشه، از مبدا ایران نمیشه!!
این دیگه چه بامبولیه سر هم کردن؟
.
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان