کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
دوستان برای اوایل اردیبهشت برای لس آنجلس ارزونترین ایرلاین کدومه رفت و برگشت؟ممنون میشم قیمتش رو هم بدید
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
vistac عزيز، اگه خودكفا باشي از سايت cheapoair راحت به جواب ميرسي، چون بر اساس قيمت، ايرلاين هاي مختلف رو معرفي مي كنه. و اگه ايميلت رو بهشون بدي هرموقع تخفيف يا قيمت مناسب داشت بهت خبر ميده .تاريخ رو اگه فلكسيبل بذاري، ارزونترين قيمت رو بهت نشون ميده.مثلا ما پرواز به سياتل ميخواستيم ، ارزونترين پرواز روز دوشنبه است و جالبه فقط و فقط براي دوشنبه ها اين پرواز رو نشون ميداد.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، vistac ، radman87 ، مير منصور ، shadi79 ، barvos ، sepideh IR
من امروز برای سانفرانسیسکو لوفت هانزا گرفتم 1 stop با layout کم برای اوایل آپریل رفت و برگشت
خیلی جاها قیمت کردم ولی بهترینشو پیدا کردم 4/300
جالبه همین تاریخ رو سایت لوفت هانزا میده 4/750
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان: shadi79 ، radman87 ، قصه گو ، battosai ، barvos ، sepideh IR
دوستان یه سوال من هفته دیگه میخوام بلیط با پرواز قطری بخرم ایا کسی از شما با قری رفته و ایا میتونم همون موقع که بلیط را میخرم صندلیم را انتخاب کنم؟
ما دو نفر هستیم و میریم شیکاگو ولی یکیمون شیرازه یکیمون تهران قرار شده همدیگر را در فرودکاه دوحه ببینیم و میتونیم صندلیهای پرواز دوحه شیکاگو را کنار هم بگیریم؟ واسه دوحه ویزا لازم هست؟
دوستان هنگام خرید بلیط غذا هم مشخص میکنید؟ همه کارها را میشه از خود سایت قطری پیگیری کنیم؟
با سپاس
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، barvos ، sepideh IR
با سلام دوست عزیز پاسخ پرسشهای شما :
۱-موقع خرید بلیط در آزانس میتونید با هماهنگی همزمان با دوستتون (تلفنی)صندلی ها رو کنار هم بگیرید اگه هم نتونستید موقع نشستن در هواپیما اگر به سر مهماندار بگید این کار رو براتون انجام میده
۲-چون شما گرین کارت دارید نیازی به گرفتن ویزای دوحه ندارید (شما از قسمت ترانزیت بیرون نمی آیید که بخوان بررسی کنن)
۳-اگر غذای شمارژیمی کم نمک ویا گیاهخواری است میتونید موقع خرید بلیط به آژانس بگید در غیر این صورت تو هواپیما موقع سرو غذا معمولا سه نوع غذا به شما پیشنهاد میکنند مرغ و یا ماهی ویا بیف که میتونید انتخاب کنید
سفر شادی را برایتان آرزو میکنم
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
پاسخ
تشکر کنندگان: aghamilad ، barvos ، sepideh IR
غذا رو با تماس با دفتر ایرلاین هماهنگ کنید و تاییدیه بصورت ایمیل بگیرید و با خودتون داشته باشید.
تنوع غذاها معمولا دیگه زیاد نیست. سالها پیش قطری که رفتم مالزی غذاش همه مرغ بود و هر چی گفتم گیاهی میخوام گفت نداریم.
منم گفتم نمیخوام. دو ساعتی که گرسنه موندم دل مهماندار سوخت و رفت به آشپز فرست کلاس گفت برام پاستا درست کرد!!!
اما گفت دیگه یادت نره من بعد غذاتو قبل از پرواز به ایرلاین بگی.
گاها هم که بعضی ایرلاینها مثل ترکیش اساسا فراموش میکنن غذای سفارشی رو!!
بنابرین بهتره ایمیلشو داشته باشید که نشون بدید تا حین پرواز حدالامکان جبران کنن با غذا و آشپز فرست کلاس.

*** در ضمن دو تا چیز رو هم به نظر من هیچوقت فراموش نکنید که با خودتون ببرید داخل هواپیما، مخصوصا در پروازهای طولانی.
اولی یک غذای آماده مورد علاقه تون حالا از هر نوع البته بسته بندی که از نظر ایمنی بهش گیر ندن که اگه یک زمانی هیچ مدل همکاری نکردند گرسنه نمانید. بعضی ایرلاینها واقعا بجز اون چیزی که بهتون تعارف میکنند هیچ چیز دیگه ای ندارند یا از نظر قانونی نمیتونن چیز دیگه ای بدند. یک بار این قضیه تو ایرلاین بلاویا بلاروس برام پیش آمد. شانس آوردم که مسیر کوتاه بود وگرنه از گرسنگی میمردم. تنها چیزی که داشتن ساندویچهایی بود که توش دو ورقه کالباس خوک و یک ورقه پنیر بود و منم وسواسی به هیچ وجه حاضر نبودم که نون و پنیری که کالباس خوک رو لمس کرده بخورم!! تا آخر پرواز فقط آب پرتقال خوردم ولی معده ام بخاطر استرسی که در سر موضوعی دیگه داشتم اسیدی شد و آب پرتقالم روش و معده درد گرفتم در حد لالیگا!! اینجا میرسیم به مورد دومی که باید آدم با خودش داشته باشه! و آنهم قرص ضد اسید معده مثلا آلومینیوم ام جی (چیزهایی مثل نکسیوم که اینجا میفروشند 24 بعد اثر میکنه!! فرقش رو بدونید) هست که اگه غذا سازگار نبود یکی بخورید تا به مقصد برسید.
یک قرص دیگه هم که همیشه با خودم میبرم متوکاربامول یا هر قرص شل کننده عضلات هست. در مسافرتهای طولانی اگه آدم کمر یا پاش رگ به رگ بشه یا اگه سنگ کلیه ای داره جا بجا بشه و موجب درد شدید، این قرص در حد اکس و کریستال شادی آور میشه!! Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: aghamilad ، ParsTrader ، reza_norouzi ، barvos ، sepideh IR ، Danoosh ، asher ، behzadb57 ، HERMES7 ، roeentan ، t_arian_n ، jupiterx ، Memolk
دوستان از پرواز ترکیش که از تهران به استانبول به فرودگاه سبیحا میره اطلاعی دارید؟ از لحاظ کیفی با اون پروازهاش که به فرودگاه آتاترک میره فرقی داره؟؟
مرسی
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
سوال من اینه که ایا درست است کسانی که با پرواز امارات می خواهند بیایند آمریکا یک نماینده از آمریکا در ابوظبی پاکت زرد و CD را می گیرید لطفا دوستان با تجربه و مدیران راهنمایی کنن؟ من در مورد این مرزبان و افیسر آمریکا خیلی استرس دارم دوستان با تجربه لطفا بگن چیکار می کنه و چی می پرسه؟؟؟؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای خریدبلیط از چیپو برای پروازهای داخلی آمریکا اگه بلیط بخریم وبعد به دلایلی مجبور بشیم کنسل کنیم پولمون رو پس می دن یا بهتر بگم چقدر کم می کنن ازش
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-02-10 ساعت 20:05)shadi79 نوشته:  برای خریدبلیط از چیپو برای پروازهای داخلی آمریکا اگه بلیط بخریم وبعد به دلایلی مجبور بشیم کنسل کنیم پولمون رو پس می دن یا بهتر بگم چقدر کم می کنن ازش
بستگی به بلیطتون داره. موقع خرید ببینید که امکان خرید داره و چقدر کم میکنه و بعد خرید کنید. ممکنه حتی یک بلیط از یک ایرلاین برای یک مقصد چند آپشن داشته باشه که شما یکیش رو انتخاب کرده باشید. هر چه بلیط ارزونتر باشه شرایط کنسلیش سخت تر و درصد جریمه اش بیشتره معمولا (البته ایرلاین هم دخیله)
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، shadi79
(2015-02-10 ساعت 20:13)behdadK نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 20:05)shadi79 نوشته:  برای خریدبلیط از چیپو برای پروازهای داخلی آمریکا اگه بلیط بخریم وبعد به دلایلی مجبور بشیم کنسل کنیم پولمون رو پس می دن یا بهتر بگم چقدر کم می کنن ازش
بستگی به بلیطتون داره. موقع خرید ببینید که امکان خرید داره و چقدر کم میکنه و بعد خرید کنید. ممکنه حتی یک بلیط از یک ایرلاین برای یک مقصد چند آپشن داشته باشه که شما یکیش رو انتخاب کرده باشید. هر چه بلیط ارزونتر باشه شرایط کنسلیش سخت تر و درصد جریمه اش بیشتره معمولا (البته ایرلاین هم دخیله)

تا جایی که میدونم بلیطهای سایتهای اینترنتی بخاطر رقابتی بودن قیمت از کلاسی هست که نمیشه پس داد مگه از سایت خود ایرلاین خرید کرده باشید و از کلاسی باشه که بخاطر قیمت بالاتر بشه تغییر تاریخ داد یا حتی پس داد که این نوع گرانترین هست گاها بیش از دو بزابر!!!
دوستان تجربیاتشونو لطفا به اشتراک بذارن.
اگه از airfare.com بگیرید در بلیط اسم و ادرس یه آژانس واقعی هواپیمایی فکر کنم در نیویورک نوشته شده که احتمالا بشه باهاشون کنار امد یا همکاری کنن البته اگه بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadi79 ، abas_kashan ، Sam2014
[عکس: Germania_A321.jpg]

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشور از شروع فعالیت شرکت هواپیمایی آلمانی "جرمانیا" (ژرمانیا) با پنج پرواز هفتگی در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش تین نیوز، محمد خداکرمی در جلسه کمیسیون حمل و نقل و ارتباطات اتاق بازرگانی تهران از شروع پرواز شرکت دوم هواپیمایی آلمان به نام جرمانیا با چهار پرواز هفتگی به تهران و یک پرواز یه مشهد خبر داد و گفت: با شروع فعالیت این شرکت در ایران، سقف توافقنامه 14 پرواز میان ایران و آلمان پُر خواهد شد. همچنین پرواز به مقصد شهر "مونیخ" از سوی شرکت ماهان به زودی فعال خواهد شد.

«محمدباقر قاسمزاده» اظهار کرد: قرار بود شرکت هواپیمایی جرمانیا (Germania airline) سه مسیر بین آلمان و ایران راهاندازی کند که نخستین پرواز آن در مسیر کلن تهران در تاریخ اول اسفند و هامبورگ - مشهد از ۱۰ اسفندماه راه اندازی میشود.

وی با بیان اینکه پرواز «هامبورگ - مشهد» از تاریخ ۱۰ اسفند روزهای چهارشنبه هر هفته انجام میشود، گفت: نخستین پرواز شرکت هواپیمایی جرمانیا به مقصد فرودگاه بینالمللی مشهد روز چهارشنبه ۱۰ اسفند ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه در این فرودگاه مینشیند.

براساس این گزارش، آذرماه امسال مدیر عامل شرکت هواپیمایی جرمانیا در مراسم آغاز به کار این ایرلاین در ایران، از راه اندازی سه مسیر پروازی بین آلمان و ایران در مسیرهای «برلین - تهران»، «دوسلدورف - تهران» و «هامبورگ - مشهد» از اوایل سال ۲۰۱۵ میلادی خبر داده بود.

پرواز تهران مونیخ هم دوم اسفند 1393 شروع میشه و هزینه بلیط هر سه مسیر با نرخ مناسب 99 یورو شروع میشه

http://www.flygermania.de/en/
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، yami ، battosai ، reza_norouzi ، taherifar ، Sam2014 ، HERMES7 ، jupiterx
اینم یه سایت تازه، شبیه چیپوایر یا کایاک اما برای بلیط اتوبوس و قطار.
کماکان در حال توسعه هست.

http://www.wanderu.com
پاسخ
تشکر کنندگان: nahid.t ، abas_kashan ، Sam2014
Dubai, UAE; 17 February 2015: Dubai-based flydubai today announced the launch of flights to Ahwaz, Hamadan, Esfahan, Shiraz and Tabriz in Iran. The announcement will see flydubai’s Iranian network grow to seven points, adding to the launch of flights to Tehran and Mashhad in 2014. Flights to Shiraz, Esfahan and Ahwaz will commence on 8, 11 and 14 of March respectively. Hamadan and Tabriz will join the flydubai network on 16 March.

Flights to Shiraz, Esfahan and Ahwaz will commence on 8, 11 and 14 of March respectively. Hamadan and Tabriz will join the flydubai network on 16 March.
more
پاسخ
تشکر کنندگان: asher
عباس من الان نمیتونم احساساتم و کنترل کنم.
اشک تو چشام حلقه زده!!
خودت که میدونی چرا. Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان