کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
خوب این لینک ربطی به خود ایرلانین نداره
اممممماااااااا Big Grin

لینک!
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan
(2015-02-18 ساعت 17:02)yami نوشته:  عباس من الان نمیتونم احساساتم و کنترل کنم.
اشک تو چشام حلقه زده!!
خودت که میدونی چرا. Smile
بخاطر شما این خبرو گذاشتم Smile
دیگه میتونی با امارات پرواز راحت و بدون دغدغه ای داشته باشی

این قسمتو تمام دوستان مسافر آمریکا توجه کنند از این پس شما میتونید هر پروازی از مبدا فرودگاه دبی را خریداری کنید توسط هر شرکتی مثلا یونایتد ایرلاین واشنگتن و یا دلتا ایرلاین آنتلانتا و تمامی مقاصد امارات،فقط کافیه پروازتونو با فلای دبی انجام بدید و از راهنمای کانکشن که در پایین لینکشو گذاشتم استفاده کنیم دیگه نیاز نیست پرواز های چند استاپ گران بخرید (چون فلای دبی ارزان تر از امارات است) و چند فرودگاه کشور توسط فلای دبی متصل شده
اصفهان اهواز همدان تبریز مشهد تهران

لینک راهنمایی پرواز های کانکشن در فرودگاه دبی بعد از پرواز فلای دبی:
http://www.flydubai.com/en/plan/connections/

If you’ve bought a ticket with Emirates and part of your journey is with flydubai, you can pick up your baggage at your final destination – you won’t have to collect it in Dubai.
Your journey
At some airports you’ll get a boarding pass for your entire journey, but at others you’ll only be given your boarding pass for your journey to Dubai. Emirates will give you another boarding pass in Dubai for your onward journey.

Please note:
If you want to change your booking, you’ll need to contact Emirates.
The Emirates baggage policy applies.
You’ll need to have a valid Emirates e-ticket and the correct documents whether you check in with Emirates or flydubai
To find out if you’re traveling in economy class or business class on flydubai, you’ll need to contact Emirates.
Arriving in Dubai
If you arrive on an Emirates flight, go to the central transfer desk in Terminal 3 (transfer desk K).
If you arrive on a flydubai flight, go to the transfer desk in Terminal 2.
You'll be given a boarding pass for your onward journey if you weren't given one when you checked in at the start of your journey.

خودم بشخصه با هواپیمایی پاکستان میرم آمریکا ارزونتر در میاد Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، yami ، nora-nora ، only_flight
عباس ... نابودِم کِردِی ...

[عکس: giphy.gif]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-02-18 ساعت 22:16)yami نوشته:  عباس ... نابودِم کِردِی ...

یعنی انقدر ترکیش ایرلاین در حق تو بدی کرده Smile

*خداییش ترکیش ایرلاین در حد شکت های خلیج فارس نیست اینو با یه پرواز اتحاد،قطری ، امارات میشه فهمید
پاسخ
تشکر کنندگان: yami
(2015-02-18 ساعت 22:33)abas_kashan نوشته:  
(2015-02-18 ساعت 22:16)yami نوشته:  عباس ... نابودِم کِردِی ...

یعنی انقدر ترکیش ایرلاین در حق تو بدی کرده Smile

*خداییش ترکیش ایرلاین در حد شکت های خلیج فارس نیست اینو با یه پرواز اتحاد،قطری ، امارات میشه فهمید

تا حالا شرکتی اشک منو در نیاورده بیده، همیشه من بیدم که اشک اونا رو در آوردم.
ترکیش اشک منو در آورد! یعنی تصور بکن مستقیم با مدیر عاملش تماس گرفتم به روده کوچکش هم حساب نکرد!
سپرد به کاستمر کر که پیگیر باشند، کاستمر کر بعد از سه ماه یکی از ایمیلهای قبلی که به من فرستادی بود رو در جواب و به سفارش مدیرعامل بهم کپی پیست کرده بود!!!
یعنی این شرکت آینده داره هاااا....
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، Danoosh ، t_arian_n ، Memolk
.
همشهریان غیور و دشمن شکن تبریزی در یک حرکت حماسی و خودجوش دم نوش! در فرودگاه آتاتورک بخاطر اینکه پرواز دو روز کنسل شده بود و بهشون هتل نمیدادند، مراسم رقص و پایکوبی راه انداختند!!

البته متاسفانه ایرلاین مربوطه ایرانی و شرکت تابان بوده است!! ایکاش ترکیش ایر بود Smile

http://www.milliyet.com.tr/Milliyet-Tv/v...w8tao.html

پانوشت:
یکی همشهری جوانی هم آن گوشه ایستاده و داره نوشیدنی شو میخوره! بالاخره باید از فرصت های توفیق اجباری استفاده کرد!!
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، Memolk
شما درست میگی، بابت آب هوا خوب کاریش نمیشد کرد، پرواز بکنه و اتفاقی بیوفته میگن ما نفهمیدیم، شما چرا پرواز کردید!
اما خوب دل که پر باشه، آدم دنبال بهانه میگرده...

کماکان در فکر اون همشهری بطری به دست در ویدیو هستم! چقدر ریلکس، چقدر ارام، لحظه را خوش است!! طرف معلومه فیلسوفی هست برای خودش...

پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، Danoosh ، Memolk
صبحِ امروز چهارشنبه هواپیمای ایرباس اِی 330 هواپیمایی "ترکیش ایرلاینز" به دلیل دید کم مجبور شد به مدت دو ساعت در آسمان فرودگاه بین‌المللی "کاتماندو" (نپال) پرواز کند و در نهایت خارج از باند اصلی و در محوطه‌ پوشیده از چمن این فرودگاه به زمین برخورد کرد.

همه 224 نفر مسافر این هواپیما از به سلامت از هواپیما خارج شده‌اند و تنها یک نفر از این مسافران دچار جراحتی سطحی شده است.

علت احتمالی این حادثه شرایط جوی مه‌آلود گزارش شده که موجب شده است باند مرکزی به سختی دیده شود.

سخنگوی هواپیمایی ترکیش ایرلاینز اعلام کرد تحقیقات در مورد علت دقیق حادثه در حال پیگیری است.
منبع:باشگاه خبرنگاران
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، Memolk
(2015-03-04 ساعت 17:28)aghamilad نوشته:  صبحِ امروز چهارشنبه هواپیمای ایرباس اِی 330 هواپیمایی "ترکیش ایرلاینز" به دلیل دید کم مجبور شد به مدت دو ساعت در آسمان فرودگاه بین‌المللی "کاتماندو" (نپال) پرواز کند و در نهایت خارج از باند اصلی و در محوطه‌ پوشیده از چمن این فرودگاه به زمین برخورد کرد.

همه 224 نفر مسافر این هواپیما از به سلامت از هواپیما خارج شده‌اند و تنها یک نفر از این مسافران دچار جراحتی سطحی شده است.

علت احتمالی این حادثه شرایط جوی مه‌آلود گزارش شده که موجب شده است باند مرکزی به سختی دیده شود.

سخنگوی هواپیمایی ترکیش ایرلاینز اعلام کرد تحقیقات در مورد علت دقیق حادثه در حال پیگیری است.
منبع:باشگاه خبرنگاران
کی میره نپال Smile ، علت ترکیدگی لاستیک بوده دوست عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، Memolk
من با پرواز امارات اومدم دالاس .کسی تو ابوظی نبود که پاکت زرد رو بگیره . تو فرودگاه دالاس ازم گرفتن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-02-10 ساعت 18:45)Vandadi نوشته:  با سلام
سوال من اینه که ایا درست است کسانی که با پرواز امارات می خواهند بیایند آمریکا یک نماینده از آمریکا در ابوظبی پاکت زرد و CD را می گیرید لطفا دوستان با تجربه و مدیران راهنمایی کنن؟ من در مورد این مرزبان و افیسر آمریکا خیلی استرس دارم دوستان با تجربه لطفا بگن چیکار می کنه و چی می پرسه؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-13 ساعت 00:50)ali1356 نوشته:  من با پرواز امارات اومدم دالاس .کسی تو ابوظی نبود که پاکت زرد رو بگیره . تو فرودگاه دالاس ازم گرفتن
شرکت اتحاد منظورتون هست؟! چون اتحاد به ابوظبی پرواز داره و امارات به دبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-03-13 ساعت 12:43)abas_kashan نوشته:  
(2015-03-13 ساعت 00:50)ali1356 نوشته:  من با پرواز امارات اومدم دالاس .کسی تو ابوظی نبود که پاکت زرد رو بگیره . تو فرودگاه دالاس ازم گرفتن

من در جواب vandadi که پرسیده بودن با پرواز امارات (که اگر منظور ایشون امارات باشه و نه اتحاد) آیا در فرودگاه پاکت زرد رو میگیرن ، اشتباها نام فرودگاه ابوظبی رو که گفته بودن منم تکرار کردم .
پاسخ
(2015-03-13 ساعت 12:43)abas_kashan نوشته:  

من در جواب vandadi که پرسیده بودن با پرواز امارات (که اگر منظور ایشون امارات باشه و نه اتحاد) آیا در فرودگاه پاکت زرد رو میگیرن ، اشتباها نام فرودگاه ابوظبی رو که گفته بودن منم تکرار کردم .
پاسخ
مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان از ورود اولین پرواز هواپیمایی ترکیش در فرودگاه اهواز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فروگاه های استان خوزستان؛محمد سعید شرفی مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان گفت : با توجه به هماهنگی های صورت گرفته با هواپیمایی ترکیش ایرلاین 25 اسفند نخستین پرواز ایرباس 320 فوق پیشرفته این شرکت در فرودگاه اهواز فرود آمد .

وی افزود : دراین پرواز معاون مدیرکل هواپیمایی ترکیش ، تعدادی از تجار و خبرنگاران ترک حضور داشتند که مورد استقبال مسئولین فرودگاهی و مقامات استانی قرار گرفت .

شرفی ادامه داد :با برقراری 4 پرواز این شرکت هواپیمایی در هفته ، استان خوزستان به 260 نقطه از دنیا وصل می شود .

شرفی در ادامه به نیاز مردم استان اشاره کرد و گفت : استان خوزستان دارای منابع عظیمی است که با ورود این شرکت هواپیمایی و جابجایی مسافر و تجار استان و کشور ترکیه ، شاهد توسعه و رونق اقتصادی در استان خواهیم بود .

وی نیز خاطر نشان کرد ؛ ورود شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین نقطه عطفی در جهت رونق اقتصادی و گردشگری در استان خواهد شد .
گفتنی است؛ این پرواز ساعت 17: 17 فرودگاه اهواز را به مقصد استامبول ترک کرد .
[عکس: %D9%81%D8%B1%D9%88%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%...9%8605.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam2014 ، armina-2014 ، romance33 ، قصه گو ، mohammadlove ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان