کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
سلام آیا زیر 8 میلیون برای 2 نفر رفت و برگشت پرواز به لس آنجلس هست(رفت نیمه اردیبهشت برگشت نیمه مرداد)؟چه شرکت هواپیمایی؟
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-04-06 ساعت 18:21)vistac نوشته:  سلام آیا زیر 8 میلیون برای 2 نفر رفت و برگشت پرواز به لس آنجلس هست(رفت نیمه اردیبهشت برگشت نیمه مرداد)؟چه شرکت هواپیمایی؟
درود بر شما
یه کم برات سرچیدم .... نتایج :
1- اگه زیر 8 میلیون می خواهی باید قید امارات و ترکبش و اینها را بزنی ( البته ترکیش کلاً از لیست من خارجه مگه اینکه اخلاقشو خوب کنه Tongue) و همچنین تو تعداد استاپ ها باید آزاد باشی .
2- تاریخ رفت را 3 می و برگشت را 6 آگست فرضیدم برا 2 نفر .
3- رفت ( 2 استاپ ) تهران >> کویت >> واشینگتون DC و در نهایت تهران جلس .. تهران تا کویت هواپیمایی کویت و از اونجا تا انتها یونایتد ایرلاینز
4- برگشت (1 استاپ ) لس آنجلس >> فرانکفورت >> تهران
5- قیمت دو نفر حدود 1750 دلار ناقابل
6- الاتحاد هم داره ولی حدود 2300 دلار .
7- علت گرانی اینه که پرواز برگشتتون تو های سیزن افتاده ببم .
توصیه می کنم اول تحقیق کامل بعد یه آژانس خوب و درست درمون پیدا کنید و به سلامتی بلیط را ابتیاع بفرمایید .
در خدمتیم .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: vistac ، romance33 ، Danoosh
(2015-04-06 ساعت 19:13)Sam2014 نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 18:21)vistac نوشته:  سلام آیا زیر 8 میلیون برای 2 نفر رفت و برگشت پرواز به لس آنجلس هست(رفت نیمه اردیبهشت برگشت نیمه مرداد)؟چه شرکت هواپیمایی؟
درود بر شما
1- اگه زیر 8 میلیون می خواهی باید قید امارات و ترکبش و اینها را بزنی ( البته ترکیش کلاً از لیست من خارجه مگه اینکه اخلاقشو خوب کنه Tongue) و همچنین تو تعداد استاپ ها باید آزاد باشی .
3- رفت ( 2 استاپ ) تهران >> کویت >> واشینگتون DC و در نهایت تهران جلس .. تهران تا کویت هواپیمایی کویت و از اونجا تا انتها یونایتد ایرلاینز
توصیه می کنم اول تحقیق کامل بعد یه آژانس خوب و درست درمون پیدا کنید و به سلامتی بلیط را ابتیاع بفرمایید .
در خدمتیم .
بسیار ممنون دوست عزیز شرمنده کردی این 1750 آیا ایرلاینش خوبه؟ مثلا از نظر رنکینگ در حد بحرین هست چون سری قبل ما با بحرین رفتیم خیلی خوب بود البته از لندن امریکن ایرلاین بود
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود بر شما
در خدمتیم .

کویت ایر لاین ایر لاین خوبی هست بحرین بالاتره یا کویت چون پارسال با بحرین رفتیم واقعا خوب بود البته از لندن با امریکن ایر لاین رفتیم
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza
(2015-04-06 ساعت 20:32)vistac نوشته:  
درود بر شما
در خدمتیم .

کویت ایر لاین ایر لاین خوبی هست بحرین بالاتره یا کویت چون پارسال با بحرین رفتیم واقعا خوب بود البته از لندن با امریکن ایر لاین رفتیم
درود بردوست عزیزم vistac
ما هم تجربه گلف ایر را داریم . از نظر رده بندی با کویتی تو یک رده هستند ولی نکته اینجاست که پرواز مورد نظر از تهران تا کویت هست (حدود 2 ساعت ) و بشمار 3 رسیدید .
از کویت تا DC و تا LA با یونایتد ایرلاینز هست که البته با توجه به اطلاعات موجود سرویسش از آمریکن ایرلاینز ضعیف تر هست .( هر دو 3 ستاره هستند در کل ولی یونایتد همچین 2.5 ستارست )
براتون جزییات دو تا آپشنی که گفته بودم به شرح زیر هست :
[عکس: 1F2m1.png]
[عکس: I3eU0.png]
به نظر فاصله توقف هاش تو فرودگاه ها ی بین راه معقول باشه . البته چون شما گرین کارت دار هستی Big Grin دیگه دقدقه اولین ورود و کارهای مهاجرتی را هم نداری رییس .
توصیه آخر بنده اینه که حتماً از چند تا آژانس درست حسابی استعلام بگیر چون بازار بلیط رسماً بازار مکاره هست و خیلی باید هوشیار بود .
موفق باشید .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: vistac ، asher ، romance33 ، Danoosh
سلام دوستان. به نظر بنده برای بلیط یکی از بهترین سایتهایی که قیمت مناسب میده skyscanner.com هست. پرواز دو طرفه البته از لس آنجلس به تهران من 834$ با امارات گیر آوردم. شما هم چک کنید و تاریخاتون رو چند روزی جابجا کنید تا بهترین قیمت رو بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: vistac ، asher ، behjat ، mpas89
همسرم با لوفت هانزا داره مياد آمريكا ولي صندلي انتخاب نكرده، ميتونم من اين كار رو انجام بدم؟ اطلاعات پرواز رو دارم.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، mpas89
(2015-04-07 ساعت 11:18)قصه گو نوشته:  همسرم با لوفت هانزا داره مياد آمريكا ولي صندلي انتخاب نكرده، ميتونم من اين كار رو انجام بدم؟ اطلاعات پرواز رو دارم.

سلام قصه گوی عزیز
شما تا 24 ساعت قبل از ساعت پرواز میتونین با پرداخت مبلغی صندلی رو رزرو کنین و از 24 ساعت قبل تا لحظه پرواز به صورت رایگان. البته میدونین که هرچی به تاریخ پرواز نزدیکتر بشین امکان انتخاب صندلی کمتری دارین!
میتونین با خدمات مشتریان لوفتانزا در تهران به شماره 83388 تماس بگیرین. راهنماییتون میکنن. اینم لینک تماس با دفترشون در تهران:
http://www.lufthansa.com/online/portal/l...id=1000271
زمانی که من بلیتمو از لوفتانزا خریدم مسئول خرید خودش برام صندلیمو انتخاب کرده بود و اینو از طریق سایت https://www.checkmytrip.com متوجه شدم که با وارد کردن reference number و نام خانوادگیم که روی بلیت درج شده اطلاعات کامل پرواز که شامل شماره صندلی هم میشه به نمایش دراومد.
این سایتو حتما چک کنین و بعد برای انتخاب شماره صندلی اقدام کنین.
امبدوارم همسرتون به سلامت و در اسرع وقت بهتون بپیونده.
شاد باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: asher ، feidom30 ، behjat ، shadi79 ، nora-nora ، khatarnak ، HERMES7 ، قصه گو ، aaraam
سلام دوستان يه سوالي داشتم ، مي خواستم بدونم پرواز ما از تهران به استانبول و از استانبول به سنفرانسيسكو هست، اگه ترانزيت تايم استانبولمون زياد باشه امكان خارج شدن از فرودگاه و به شهر رفتن هست آيا؟؟ ممنون ميشم جواب بدين،،،
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: مهدی 2014
(2015-04-11 ساعت 14:48)sharifian نوشته:  سلام دوستان يه سوالي داشتم ، مي خواستم بدونم پرواز ما از تهران به استانبول و از استانبول به سنفرانسيسكو هست، اگه ترانزيت تايم استانبولمون زياد باشه امكان خارج شدن از فرودگاه و به شهر رفتن هست آيا؟؟ ممنون ميشم جواب بدين،،،

تركيه نيازي به ويزا نداره ... بنابراين مشكلي براي خروج شما از فرودگاه و تردد در سطح شهر وجود نداره / البته به شرطي كه از فرودگاه آتاتورك تردد كنيد. چون تقريباً داخل شهر ميشه وگرنه فرودگاه صبيحا خيلي دوره و عملاً ارزشي نداره / گرچه اكثر پروازهایی که از ایران به استانبول انجام میشه مثل ماهان و ایران ایر و آسمان، به آتاتورك ميرن
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، Sam2014 ، reza_norouzi
سلام دوستان قدیما که من تو مهاجرسرا زیاد میومدم دو نفر بودن تو کار بلیط حرفه ای بودن ایدیهاشون یادم نمیاد ممنون میشم کمکم کنین
***2014as3، دو نفر، ایروان برگه آبی
...The cheapest sort of pride is national pride
پاسخ
تشکر کنندگان:
من وقتی با ایر اشیا air asia رفتم لنکاوی بابت هر سرویس دهی پول نقد

می گرفتند یعنی یه لیوان اب می خواستی باید پول می دادی

توی سایت لوفت تانزا هم اگر برید توی قسمت خرید بلیط زمانی که

می خواهید خرید کنبد نوشته که چه نوع کارت پروازی می خواهید و نوشته

چه نوع غذای یا نوشیدنی را سرو می کنید

من تابه حال با لوفت تانزا و امثال این به اروپا و قاره های دیگه نداشتم

دوستانی که رفتند ایا بابت سرو غذا و نوشیدنی مبلغی پرداخت کردند یا خیر؟

من با اطلس جت که به ازمیر رفته بودم از لحاظ پذیرایی عالی بود

ولی air asia اینطور نبود پولکی بودند

اما در رابطه با ایرلاینها بگم که به نظر من ایر فرانس و بریتیش ایرلاین بهتره

بهتر از لوفتانزا است air france از لحاظ قیمت نسبت به ایرلاینهای اروپای

ارزانتر است که من یه ریسرچی که در اینترنت داشتم را بیان می کنم

ولی از لحاظ کمی و کاسیش اطلاعاتی ندارم
پاسخ
تشکر کنندگان: radman87
آقاي نوروزي عزيز ممنون از دعاي خيرتون.همسرم روز آخر صندلي ها رو رزرو كرد. ولي جالبيش اين بود كه مي گفت به نظرم امارات بهتر بود!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi
(2015-04-18 ساعت 11:25)قصه گو نوشته:  آقاي نوروزي عزيز ممنون از دعاي خيرتون.همسرم روز آخر صندلي ها رو رزرو كرد. ولي جالبيش اين بود كه مي گفت به نظرم امارات بهتر بود!

قصه گوی عزیز
فکر میکنم کیفیت امارات از لحاظ هواپیماهاش بهتر از لوفتانزا باشه چون هواپیماهاش نوتره اما خب لوفتانزا سابقه بیشتری داره و ناوگانشم جزو بزرگترین ها تو دنیاش و تقریباً به همه جای دنیا پرواز داره.
من که با لوفتانزا اومدم از سرویس و پذیرایی و غذاش کاملاً راضی بودم و احتمالاً برای پروازای بعدیمم با همون برم مگه اینکه قیمت ارزونتری پیدا کنمBig Grin
شما که با پرواز امارات اومدین برامون بگین گه آیا ازش راضی بودین و میشه روش حساب کرد یا نه.

khatarnak عزیز
ممنون از اطلاعاتی که در مورد شرکتای هواپیمایی در اختیارمون گذاشتین. نمیدونم وضعیتتون الان به چه صورته. ممنون میشم یه امضا برای خودتون درست کنین تا بدونیم الان تو چه مرحله ای هستین.
شاد باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak
(2015-04-19 ساعت 09:46)reza_norouzi نوشته:  
(2015-04-18 ساعت 11:25)قصه گو نوشته:  آقاي نوروزي عزيز ممنون از دعاي خيرتون.همسرم روز آخر صندلي ها رو رزرو كرد. ولي جالبيش اين بود كه مي گفت به نظرم امارات بهتر بود!

قصه گوی عزیز
فکر میکنم کیفیت امارات از لحاظ هواپیماهاش بهتر از لوفتانزا باشه چون هواپیماهاش نوتره اما خب لوفتانزا سابقه بیشتری داره و ناوگانشم جزو بزرگترین ها تو دنیاش و تقریباً به همه جای دنیا پرواز داره.
من که با لوفتانزا اومدم از سرویس و پذیرایی و غذاش کاملاً راضی بودم و احتمالاً برای پروازای بعدیمم با همون برم مگه اینکه قیمت ارزونتری پیدا کنمBig Grin
شما که با پرواز امارات اومدین برامون بگین گه آیا ازش راضی بودین و میشه روش حساب کرد یا نه.

khatarnak عزیز
ممنون از اطلاعاتی که در مورد شرکتای هواپیمایی در اختیارمون گذاشتین. نمیدونم وضعیتتون الان به چه صورته. ممنون میشم یه امضا برای خودتون درست کنین تا بدونیم الان تو چه مرحله ای هستین.
شاد باشین.

مرسی داداش این اطلاعات به انگلیسی در گوگل بزنید بهتون میده

که من هم بیشترین موارد این کاررو می کنم و گرچه سفرهای مختلفی رفتم

ولی کلی اینترنت اطلاعات مفیدی رو در اختیار دوستان و همه گان قرار میده

در رابطه با وضعیت خودم : من هم در صف انتظار برای نتایج لاتاری هستم

که امیدوارم این اتقاق بی افته و با دوستان مهاجرسرا همسفر شویم

برای مبارزه با بیماری خاص مردان، یعنی تحقیر خویشتن، مطمئن ترین درمان آن است که زنی باهوش آنان را دوست بدارد
پاسخ
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، radman87

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان