کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
سلام دوستای گل ما تقریبا صفر کیلومتر هستیم و تازه داره مهر ویزامون خشک میشه.
با توجه به اینکه پسرمون امسال میره پیش دبستانی ، قصد داریم از حدود 4-5 جولای تا 20 جولای پرواز کنیم به مقصد لس انجلس
سایت هایی رو که دوستان زحمت کشیده بودند برای بلیط چک کردم. توی اون تاریخ ها تقریبا الاتحاد و klm از همه ارزونتر هست . klm از الاتحاد ارزونتر هم هست . ولی نوشته operate by alitalia ، که چند نفر گفتن که alitalia خیلی بده ، حالا نظرتون رو بدین ممنون میشم. در ضمن اگه پرواز دیگه ای که مناسب ما باشه و یک استاپ داشته باشه سراغ دارین راهنمایی کنید ممنون میشم
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

پاسخ
تشکر کنندگان: Sam2014 ، radman87
(2015-04-21 ساعت 22:17)k1_m_1358 نوشته:  سلام دوستای گل ما تقریبا صفر کیلومتر هستیم و تازه داره مهر ویزامون خشک میشه.
با توجه به اینکه پسرمون امسال میره پیش دبستانی ، قصد داریم از حدود 4-5 جولای تا 20 جولای پرواز کنیم به مقصد لس انجلس
سایت هایی رو که دوستان زحمت کشیده بودند برای بلیط چک کردم. توی اون تاریخ ها تقریبا الاتحاد و klm از همه ارزونتر هست . klm از الاتحاد ارزونتر هم هست . ولی نوشته operate by alitalia ، که چند نفر گفتن که alitalia خیلی بده ، حالا نظرتون رو بدین ممنون میشم. در ضمن اگه پرواز دیگه ای که مناسب ما باشه و یک استاپ داشته باشه سراغ دارین راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام دوست عزیز . از تهران اگر پرواز میکنید پروازهای آزال ( آذربایجان ایرلاین ) رو هم چک کنید قیمت های خوبی دارن معمولا
K1
تاریخ ارسال مدارک : 2014Feb 14
تاریخ دریافت رسید نامبر : 2014Feb 25
تاریخ اپروو: 8 آگوست 2014
مصاحبه : 23 نوامبر 2014 ابوظبی
دریافت ویزا : 26 نوامبر 2014 CoolBig Grin
ورود به آمریکا : دسامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: k1_m_1358
دوستان مهربان سلام
من یه سوال دارم ایا کسی با پرواز الاتحاد از تهران به لس انجلس رفته؟
با توجه به اینکه کارهای مهاجرتی توی خود فرود گاه ابوظبی انجام میشه ، و فاصله بین دو پرواز حدودا 1:45 هست منطقی هست این پرواز
کسی تجربه داره ممنون میشم کمک کنید.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

پاسخ
تشکر کنندگان: Sam2014 ، behjat
سلام دوستان

مورد متفاوت آل ایتالیا و دلتا ار در مقایسه با بقیه خطوط چی‌ هست، پرواز ما اولیش با ال ایتالیا هست ، دومی‌ و سومیش با ک ال‌ ام که توسط دلتا ار انجام می‌شه.یعنی‌ از تهران تار روم با ال ایتالیا و از روم به آتلانتا با ک ال‌ اام ( دلتا ) و از آتلانتا به سن دیگو با ک ال‌ ام ( دلتا) هست،

در سایت دلتا گفت که بار رایگان نمیبره ( حتا ۱ بار هم رایگان نیست اما در پرینت بلیط که آژانس به ما داده ، ۲ بار رایگان از اول تا آخر مسیر هست)
۱.حالا ما روی کدوم حساب کنیم؟

و آیا این پرواز‌ها پذیرایی رایگان ندران ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
در ضمن , ب از آژانس ها میگن ممکنه بر رو در آتلانتا به ما تحویل بدان, وبرخی میگن که بآر تا مقصد تگ میخوره !!!!
ای بابا ,,, ما رو حرف کی حساب کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-04-22 ساعت 16:12)k1_m_1358 نوشته:  دوستان مهربان سلام
با توجه به اینکه کارهای مهاجرتی توی خود فرود گاه ابوظبی انجام میشه ، و فاصله بین دو پرواز حدودا 1:45 هست منطقی هست این پرواز
سلام ، ما چند روز دیگه باهواپیمائی الاتحاد عازم لس آنجلس هستیم ، در اولین فرصت تجاربمون را بازگو خواهیم کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، radman87
(2015-04-22 ساعت 18:18)compresskeytionboard نوشته:  سلام دوستان

مورد متفاوت آل ایتالیا و دلتا ار در مقایسه با بقیه خطوط چی‌ هست، پرواز ما اولیش با ال ایتالیا هست ، دومی‌ و سومیش با ک ال‌ ام که توسط دلتا ار انجام می‌شه.یعنی‌ از تهران تار روم با ال ایتالیا و از روم به آتلانتا با ک ال‌ اام ( دلتا ) و از آتلانتا به سن دیگو با ک ال‌ ام ( دلتا) هست،

در سایت دلتا گفت که بار رایگان نمیبره ( حتا ۱ بار هم رایگان نیست اما در پرینت بلیط که آژانس به ما داده ، ۲ بار رایگان از اول تا آخر مسیر هست)
۱.حالا ما روی کدوم حساب کنیم؟

و آیا این پرواز‌ها پذیرایی رایگان ندران ؟

(2015-04-22 ساعت 18:26)compresskeytionboard نوشته:  در ضمن , ب از آژانس ها میگن ممکنه بر رو در آتلانتا به ما تحویل بدان, وبرخی میگن که بآر تا مقصد تگ میخوره !!!!
ای بابا ,,, ما رو حرف کی حساب کنیم؟

پرواز شما بصورت آلیتالیا-دلتا-دلتا هست
بار مجازتون 2*23 کیلو هست، خیالتون راحت
بار رو در آتلانتا تحویل میگیرید، بعد از گذشتن از گیت گمرک ، به کانتر پرواز داخلی تشریف میبرید و تحویل اونها میدید.
پذیرایی رایگان هم دارند.
به نظر من، نگرانی شما کیفیت پروازهای آلیتالیا و دلتا باشه.
مسیری که من میخوام برم، با لوفتهانزا یک استاپه کلاس اکونومی واسه دو نفر و نصفی شد 11.300، در حالیکه آلیتالیا-دلتا-دلتا دو استاپه کلاس بیزنس میشد 14.500
تصمیم داشتم اون رو بگیرم، منتهی وقتی کامنتهای مسافرها رو خوندم، تو این سایت، حدس زدم کیفیت پروازشون خوب نیست.
میتونید عسکهای داخل کابین هواپیماهای شرکتهای رو تو این سایت ببینید.

لطف کنیع بعد از سفرتون، بیاید اینجا و کیفیت هواپیما و پرواز رو بنویسید
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، compresskeytionboard ، radman87
بهترین ایرلاینها از دید این وبگاه

http://www.businessinsider.com/the-best-...013-9?op=1
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، radman87 ، shahin61
(2015-04-22 ساعت 19:14)kaamiran نوشته:  
سلام ، ما چند روز دیگه باهواپیمائی الاتحاد عازم لس آنجلس هستیم ، در اولین فرصت تجاربمون را بازگو خواهیم کرد.
به سلامتی دوست عزیز
شما هم پروازتون به این شکل هست که 1:45 دقیقه بین پروازتون فاصله هست؟

پاسخ
تشکر کنندگان: radman87
(2015-04-21 ساعت 22:53)aidaone نوشته:  
(2015-04-21 ساعت 22:17)k1_m_1358 نوشته:  سلام دوستای گل ما تقریبا صفر کیلومتر هستیم و تازه داره مهر ویزامون خشک میشه.

سلام دوست عزیز . از تهران اگر پرواز میکنید پروازهای آزال ( آذربایجان ایرلاین ) رو هم چک کنید قیمت های خوبی دارن معمولا
سلام من از قطر دوتا بلیط یکسره دواستاپه تو دوحه و واشنگتن گرفتم ۵۵۰۰۰۰۰تومان البته دوماه قبل برای پانزده جولای شاید بدرد شماهم بخوره تو سایت خود قطرایرویز میتونید چک کنید شاید تک استاپ هم داشته باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam2014 ، k1_m_1358 ، radman87
(2015-04-23 ساعت 16:44)behjat نوشته:  
(2015-04-21 ساعت 22:53)aidaone نوشته:  

سلام من از قطر دوتا بلیط یکسره دواستاپه تو دوحه و واشنگتن گرفتم ۵۵۰۰۰۰۰تومان البته دوماه قبل برای پانزده جولای شاید بدرد شماهم بخوره تو سایت خود قطرایرویز میتونید چک کنید شاید تک استاپ هم داشته باشه
ممنون ولی قطر به لوس انجلس پرواز مستقیم نداره.

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به جز قطر برای بقیه خطوط هواپیمایی چطوری پرداخت میکنید? خودتون آنلاین پرداخت میکنید ؟ از طریق آژانس ها پرداخت میکنید؟
شماره کیس:**32/تعداد کیس:2 نفر/سفارت: آنکارا/تاریخ ارسال فرم12 اگوست/زمان کارنت:9 دسامبر/زمان مصاحبه :9 مارچ/دریافت ویزا:16مارچ/مقصد:سیاتل/ورود به خاک آمریکا :28 جولای هوررررررا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-04-22 ساعت 21:00)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 19:14)kaamiran نوشته:  
به سلامتی دوست عزیز
شما هم پروازتون به این شکل هست که 1:45 دقیقه بین پروازتون فاصله هست؟
دوست گرامی، پرواز ما ساعت 0530 از تهران حرکت می کنه و ساعت 0715 به وقت امارات به ابوظبی میرسه و ساعت 0900 به مقصد لس آنجلس پرواز میکنه، یعنی فاصله پرواز همون یک ساعت و چهل و پنج دقیقه ای که نوشتین درسته. البته چون چک مهاجرتی(گرفتن اثر انگشت و بقیه مراحل که حدودا کمتر از یک ساعت طول میکشه ) در فرودگاه ابوظبی صورت می گیره تسهیلات و مساعدت های لازم را به عمل خواهند آورد.
ضمنا بلیط رفت و برگشت تک استاپ ما که ده روز پیش آنرا از آژانس هواپیمائی خریدیم (تاریخ مراجعتمان 7 ماه دیگه) 4120000تومان شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2015-04-24 ساعت 02:05)kaamiran نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 21:00)k1_m_1358 نوشته:  [quote='kaamiran' pid='597210' dateline='1429713898']
[quote='k1_m_1358' pid='597165' dateline='1429702947']
دوست گرامی، پرواز ما ساعت 0530 از تهران حرکت می کنه و ساعت 0715 به وقت امارات به ابوظبی میرسه و ساعت 0900 به مقصد لس آنجلس پرواز میکنه، یعنی فاصله پرواز همون یک ساعت و چهل و پنج دقیقه ای که نوشتین درسته. البته چون چک مهاجرتی(گرفتن اثر انگشت و بقیه مراحل که حدودا کمتر از یک ساعت طول میکشه ) در فرودگاه ابوظبی صورت می گیره تسهیلات و مساعدت های لازم را به عمل خواهند آورد.
ضمنا بلیط رفت و برگشت تک استاپ ما که ده روز پیش آنرا از آژانس هواپیمائی خریدیم (تاریخ مراجعتمان 7 ماه دیگه) 4120000تومان شد.
ممنون از توضیحاتتون
ماهم دقیقا همین بلیط رو رزور کردیم. ولی یکطرفه
امیدوارم سفر خوبی داشته باشین.
و منتظر خبرهای شما هستیم.

پاسخ
تشکر کنندگان: kaamiran
(2015-04-23 ساعت 21:15)talie نوشته:  سلام به جز قطر برای بقیه خطوط هواپیمایی چطوری پرداخت میکنید? خودتون آنلاین پرداخت میکنید ؟ از طریق آژانس ها پرداخت میکنید؟

لوفتهانزا هم امكان خريد با كارتهاي شتاب رو داره.
در واقع اگه مراجعه كنيد دفتر فروش بليط، بابت هر بليط ٥٠$ هزينه صدور ميگيرن!!! بهتره كه آنلاين بخريد!
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، asher ، nora-nora ، قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان