کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
بهترین پرواز به لس انجلس پرواز با ایران ایر و بریتیش ایرلاین هست

تهران-لندن- لس انجلس

من حاضر نیستم یک سنت به ایرلاین های عربی بدهم با توجه به وچود لاین یک استاپ
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، قصه گو
(2015-04-24 ساعت 14:54)abas_kashan نوشته:  بهترین پرواز به لس انجلس پرواز با ایران ایر و بریتیش ایرلاین هست

تهران-لندن- لس انجلس

شریطش چجوری هست
قیمتش یک طرفه واسه جولای .
و اینکه واسه خرید باید جدا جدا از دوتا ایر لاین خریدکنیم یا اینکه خود ایران ایر با بریتیش همکاره
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan
(2015-04-24 ساعت 16:09)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 14:54)abas_kashan نوشته:  بهترین پرواز به لس انجلس پرواز با ایران ایر و بریتیش ایرلاین هست

تهران-لندن- لس انجلس

شریطش چجوری هست
و اینکه واسه خرید باید جدا جدا از دوتا ایر لاین خریدکنیم یا اینکه خود ایران ایر با بریتیش همکاره
[عکس: 2w6qy10wah4qhbt6pdye.jpg]

[عکس: so7bji5qdw6xpu9y5mdc.jpg]
خرید بلیط یکجاهست و کد شیر است و بارتون از مبدا تا مقصد تیکت میخوره

برای خرید شماره دفتر هما تماس بگیرید
پاسخ
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، قصه گو
(2015-04-24 ساعت 18:00)abas_kashan نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 16:09)k1_m_1358 نوشته:  [quote='abas_kashan' pid='597961' dateline='1429871082']

تهران-لندن- لس انجلس

شریطش چجوری هست
ولی من شنیدم با توجه به تحریم ها اگه پرواز دوم رو به دلیل مثلا تاخیر ایران ایر از دست بدین گارانتی نیست
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

پاسخ
تشکر کنندگان: omid man
(2015-04-24 ساعت 20:15)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 16:09)k1_m_1358 نوشته:  [quote='abas_kashan' pid='597961' dateline='1429871082']

تهران-لندن- لس انجلس

شریطش چجوری هست
ولی من شنیدم با توجه به تحریم ها اگه پرواز دوم رو به دلیل مثلا تاخیر ایران ایر از دست بدین گارانتی نیست
اشتباه به شما گفتن و جهت اطمینان و دوری از شایعات به دفتر یا شماره واجد فروش زنگ بزنید

در ضمن بلیط های چیپ و ایر پرواز نرسید کاملا سوخت میشه و گم شدن چمدان هم بهشون مربوط نیست الا بیمه یا گارانتی بلیط بخرید

در کل حواستون در خرید جمع باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora
دوستان یه سوالی داشتم

اگر ما از طریق ایران ایر به آلمان و با لوفت تانزا به امریکا بیابیم

بدی که داره اینکه صندلی و نوع سرویس دهی رو نمی تونیم انتخاب کنیم

مگر اینکه فقط از طریق آنلاین از سایت لوفت تانزا سفارش بدیم

اینو لطف کنید توضیح بدید

کمتر از 10 روز دیگر به روز سرنوشت ساز نزدیک هستیم
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو
همسرم چند ساعت قبل از پرواز به صورت آنلاين از توي سايت لوفت هانزا رزرو كرد، بدون پرداخت هزينه.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: Aghaman ، reza_norouzi ، omid man
دوستان سلام ...
صرفا جهت کنجکاوی یه سوال برام پیش اومده که ذهنمو خیلی مشغول کرده شاید بخاطر اینکه سفر هواپیمایی "بعلت ترس از این نوع سفر" نداشتم اطلاعاتم کم باشه ...

برای مثال اگه شما بلیط خودتونو دو طرفه اقتصادی از سایت چیپ خریداری کنید قیمت جفت بلیط ها با تاریخ مشخص و با قطری حدود 720 یورو میشه یعنی به عبارتی 2.600.000 حدودا ... مثل عکس زیر
[عکس: doz9ywo8y1ma0inmoelb.jpg]

حالا اگه برید مستقیم از سایت قطری بگیرید میشه در بهترین حالت 3.500.000 مثل عکس زیر

[عکس: kbjw502xh6ypj36htk70.jpg]

میخواستم بدونم فرق اینها چیه جدا از مساله زمانهای پرواز - چون اگه هر دو موردم در یک زمان مشخص ست کنی باز اختلاف 800 هزار تومنی مشهوده ...

و اینکه اگه علتش آفر خود سایت و قرارداد کاریشه و فرق دیگه ای نداره ؛ آیا میشه از طریق رابطی در ایران و با کارت شتاب از این شرکت بیلیط خریداری کرد یا نه ؟
پیشاپیش بابت جوابتون ممنون...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-04-24 ساعت 23:58)abas_kashan نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 20:15)k1_m_1358 نوشته:  

تهران-لندن- لس انجلس

شریطش چجوری هست
اشتباه به شما گفتن و جهت اطمینان و دوری از شایعات به دفتر یا شماره واجد فروش زنگ بزنید

در ضمن بلیط های چیپ و ایر پرواز نرسید کاملا سوخت میشه و گم شدن چمدان هم بهشون مربوط نیست الا بیمه یا گارانتی بلیط بخرید

در کل حواستون در خرید جمع باشه

قربان شما میفرمایید که اگر از چیپو ایر پرواز قطری مثلا بگیرید و چمدان شما گم بشه چیپو ایر جوابگو نیست؟ مگر باید باشه؟ کجا آژانس وارد مسئله گم شدن چمدان میشه؟!

شما طرفید و قطری ! شاید هم منظورتون رو بد متوجه شدم . قطری میگه اگر بلیط از چیپو بگیرید و چمدانتون گم بشه به من هم مربوط نیست؟ اگر اینه منظورتون که دارید شوخی میکنید احتمالاWink
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Aghaman ، online27H
سلام دوستان
اختلاف بليط تركيش اير لاين و إمارات ٢٠٠ دلاره
أيا ارزش داره با إمارات بيام لس أنجلس يا نه ؟
متشكرم

پاسخ
تشکر کنندگان:

تهران-لندن- لس انجلس

چه تضمینی وجود داره که شما به پرواز بعدی بری و بدی پروازهای ایرانی این هست که سوال میکنن که چرا میخوای بری هزار جور سوال میپرسن . همون ایرلاین عربی واقعن بهترین کیفیت رو میده .(با احترام)
پاسخ
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2015-04-25 ساعت 20:04)alisarvareharchiabi نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 16:44)online27H نوشته:  دوستان سلام ...
صرفا جهت کنجکاوی یه سوال برام پیش اومده ....................................

دوست عزیز قسمت اکونومی 1700 هست یه ذره دقت کنید

متوجه نشدم ... قیمت قطری رو میگید؟ اگه قیمت رو میگید رفت و برگشت total price 3459000 ... و در تصویر یک هم دقت کنید return trip هستش ...
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2015-04-25 ساعت 20:28)online27H نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 20:04)alisarvareharchiabi نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 16:44)online27H نوشته:  دوستان سلام ...
صرفا جهت کنجکاوی یه سوال برام پیش اومده ....................................

دوست عزیز قسمت اکونومی 1700 هست یه ذره دقت کنید

متوجه نشدم ... قیمت قطری رو میگید؟ اگه قیمت رو میگید رفت و برگشت total price 3459000 ... و در تصویر یک هم دقت کنید return trip هستش ...
دوست من با احترام ولی اشتباه میکنید چون من خودم بهمن ماه برای 20 اردیبهشت از سایت قطری بلیط گرفتم و حداقل 100 هزار تومان زیر قیمت سایتهای دیگر بود و الان هم پرواز مورد نظر شما را چک کردم که در سایت قطری میشه 3.459.000 تومان و در چیپ و ایر زده 1064 دلار که با دلار 3340 تومان میشه 3.554.000 تومان
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
پاسخ
تشکر کنندگان: online27H
(2015-04-25 ساعت 20:54)aghamilad نوشته:  دوست من با احترام ولی اشتباه میکنید چون من خودم بهمن ماه برای 20 اردیبهشت از سایت قطری بلیط گرفتم و حداقل 100 هزار تومان زیر قیمت سایتهای دیگر بود و الان هم پرواز مورد نظر شما را چک کردم که در سایت قطری میشه 3.459.000 تومان و در چیپ و ایر زده 1064 دلار که با دلار 3340 تومان میشه 3.554.000 تومان

والا من همون تاریخ رو زدم شد 714 یورو که با یوروی 3650 تومنی میشه 2.600.000 تومن اینم عکسش ... حالا احتمال داره من چیزی رو این وسط جا میندازم ... راستش من اطلاعی خاصی ندارم فقط سوال بود برام رو این حساب ... بابت پاسختونم ممنونم
[عکس: z863ihl74xqjyaqwxd8k.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: aghamilad ، radman87
دوستان ما بزودی با دلتا !!! میپروا زیم
اینطور که میگن باید بگم :
خلاصه ما رو حلال کنید!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان