کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
اشکان عزیز مرس از راهنمایی خوبت
شماره کیس: 2010 as00000***
تارخ دریافت نامه قبولی :apr 11apr
کنسولگری:آنکارا
تارخ کارنت شدن :may
دریافت نامه قبولی :may
مصاحبه :july
کلیرنس : انشاء اله نمیخورهBig Grinمتاسفانه خورد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78
فرودگاه سنگاپور و امستردام واقعا عالین..کسی نحوه ارزشیابی رو میدونه؟بنظرم فرودگاه امستردام بهتر از مونیخه
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78
سلام شيما

فكر كنم اين لينك كمكت كنه:

(2010-05-21 ساعت 16:40)@Š!M نوشته:  فرودگاه سنگاپور و امستردام واقعا عالین..کسی نحوه ارزشیابی رو میدونه؟بنظرم فرودگاه امستردام بهتر از مونیخه
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، Hossein81
من الان که بلیط گرفتم ایو خوندم ... خدا بهم رحم کنه که می خوام با امارات برم نیویورک!!! به خاطر اینکه از ترکیش راضی نبودم و لوفتانزا هم بابت این آیلند پروازاش کنسل می شد ... مجبور شدم که با امارات برم ... غذاهای هندی هم دوست ندارم ... خدا رحم کنه با 14 ساعت پرواز !!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-05-21 ساعت 17:11)Ashkan78 نوشته:  سلام شيما

فكر كنم اين لينك كمكت كنه:

سلام اشکان جان

ممنون اطلاعات جالبی بود.الان از روی این ارزشیابی نگاه میکنم می بینم مونیخ بهترهWink
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، honareirani ، payam62
(2010-05-21 ساعت 17:53)sita نوشته:  من الان که بلیط گرفتم ایو خوندم ... خدا بهم رحم کنه که می خوام با امارات برم نیویورک!!! به خاطر اینکه از ترکیش راضی نبودم و لوفتانزا هم بابت این آیلند پروازاش کنسل می شد ... مجبور شدم که با امارات برم ... غذاهای هندی هم دوست ندارم ... خدا رحم کنه با 14 ساعت پرواز !!!

سعی کنین صندلی هاتون رو رزرو کنین که کنار راهرو قرار بگیرین تا بتونین وسط پرواز بلند بشید و کمی راه برید (مخصوصا از امارات به نیویورک رو!) چون اگر کسی بین شما و راهرو نشسته باشه و تمام مدت در حال خرو پف باشه شما نمی تونین این کار رو بکنین!

غذاهاشون ممکنه به خوبی غذاهای ایرانی نباشه، اما به نظر من قابل خوردنه! مخصوصا یه چیزی داشتن نمیدونم چی چی چیکن... که مزه بدی نداشت! در کل خیلی نگران نباشین، اون اواخر پرواز من یکی لحظه شماری می کردم یه چیزی بیارن بدن برای خوردن چون حسابی گرسنه ام بود! Big Grin
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، kianoush ، laili ، Hossein81 ، honareirani ، ADONIS ، hamed_gh ، R.F ، balot ، aadine ، payam62 ، amir2640
مونيكا جان احيانا Chicken Tikka نبود؟ اينم عكسش... البته توي هواپيماي امارات ساندويچش رو مي دن بهت. من تو پرواز هاي طولاني زياد خوردم.
[عکس: Tandoorimumbai.jpg]
(2010-05-21 ساعت 21:56)Monica نوشته:  مخصوصا یه چیزی داشتن نمیدونم چی چی چیکن... که مزه بدی نداشت!
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، honareirani ، ADONIS ، balot ، aadine ، payam62 ، amir2640
والا به این قرمزی نبود! اما اینم بدجوری چشمک میزنه ها! گشنه ام شد! (من نمی دونم چرا تازگیها انقدر شکمو شدم!!! کم مونده کی بورد رو هم گاز بزنم! تو رو خدا دیگه از این عکسها نذارینا! Tongue)
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، laili ، honareirani ، drkamrani1 ، ساشا ، R.F ، sevda ، balot ، aadine ، mavarfan ، payam62 ، amir2640
امارات سرویس غذائیش خیلی خوبه ...البته به شرط اینکه مزه ی غذاهای هندی رو مثل من دوست داشته باشید....
و اصلا هم خسیس بازی در نمیاره ...من که دیگه با مهماندارها دوست شده بودم و فکر میکردم آشپزخونه ی خونمونه تمام مدت تو همون قسمت مخصوص غذاها بودم و داشتم غذا میخوردم..........آخه کار دیگه ای نمیشه کرد ......17 ساعت بود...خوابم که نمیبرد باید یه کاری میکردم دیگه...چه کاری بهتر از خوردنSmile

البته انتقامش رو ازم گرفت ........از 6 تا چمدون سه تا چمدون شکسته بهم تحویل دادن.............
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، ADONIS ، drkamrani1 ، Ashkan78 ، hasti_banoo ، hamed_gh ، R.F ، ShabPareyeMohajer ، balot ، Jav3 ، amir2640
دوستان آیا ما که از طریق تهران دبی لس آنجلس میخواهیم برویم. آیا چمدانهای ما در دبی که کانکشن هست به ما تحویل میشه یا اینکه خودشان آنها را به هواپیمای لس آنجلس انتقال میدهند. اصلاً ما در دبی با بارها کاری داریم یا نه؟
سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
نه بارها خودشون ترانسفر میشن، به شما داده نمیشه... فقط موقع تحویل بار حتما بگین که می خواین بارها در لس آنجلس تحویل بشه... Wink
.
.
پاسخ
تشکر کنندگان: drkamrani1 ، ADONIS ، Ashkan78 ، laili ، hasti_banoo ، hamed_gh ، balot ، aadine
غذاهای گیاهی همه ایرلاین هائی که من باهاش سفر کردم افتضاح بوده اما بقیه غذاهاش هم انگار خیلی با ذائقه ما جور در نمیاد چون خونواده منم تو پروازها غذا نمی خورن.....ما کلا روز سفر روزه می گیریم LOL
پاسخ
تشکر کنندگان:
شميا جان

پروازهاي طولاني (بالاي 4 ساعت) Iran Air رو امتحان كردي؟ غذاي گياهيش رو. نمي دونم اما غذاهاي ديگه اش بد نيست ها ...

(2010-05-22 ساعت 12:52)@Š!M نوشته:  غذاهای گیاهی همه ایرلاین هائی که من باهاش سفر کردم افتضاح بوده اما بقیه غذاهاش هم انگار خیلی با ذائقه ما جور در نمیاد چون خونواده منم تو پروازها غذا نمی خورن.....ما کلا روز سفر روزه می گیریم LOL
پاسخ
تشکر کنندگان:
بلیطم و پس دادم ... آلیتالیا گرفتم ... بهتر از اماراته؟ ... اینقدر همه ار امارات بد گفتن ... بهتر شد ارزونتر هم در اومد .کسی می دونه که ویزای ترانزیت لازم دارم یا نه ؟ زنگ زدم آلیتالیا گفت نمی خواد ولی همسرم همش منو می ترسونه که شاید اشتباه بهم گفتن ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، balot
ببخشید بلیط آلیتالیا چی هست ؟از لندن ؟اگر کسی اطلاعات داره بنویسه .ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان