کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
دوستان سلام
برنامه سفر خانواده ام به مقصد سیاتل برای آخر اسفند و عید تعریف شده. هواپیمایی های مختلفی را بررسی کردم بنظرم لوتهانزا مناسب آمد.دوستانی توصیه داشتند هر چه زودتر بلیط خریداری شود ارزانتر است . با توجه به فاصله زمانی 6 ماه و احتمال تغییر روز ، توصیه شما چیست؟ آیا قیمت کمتر به ریسک تغییر زمان می ارزد؟ کلا توصیه به خرید زودتر (با چه فاصله ای) توصیه میشود؟ با تشکر از راهنمایی شما.
پاسخ
تشکر کنندگان: radman87
سلام دوستان
یه سوال داشتم از دوستانی که با الاتحاد پرواز داشتن
پرواز ابوظبی به نیویورک که زمانش هم کم نیست و 16 ساعت پرواز کجای هواپیما(بویینگ 777) صندلی بگیریم بهتره و اگر ردیفش هم کسی بدونه و بگه عالیه ما سه نفرمجرد و اقا هستیم...
ممنون
کیس نامبر:2015َAS20XX
رویت قبولی: may20
ارسال فرم : 1 Oct
کارنت شدن کیس: Oct
تعداد افراد کیس:یک
نامه دوم: 24 feb
مصاحبه: 12 April
آبدیت :
13 Apr
24 June
27 July
کلییر : 27 July
پاسخ
بچه ها ما با اتحاد پرواز داريم. ميكن هر صندلي ال سي دي داره و ميشه فيلم ديد؟ ميشه ادم فيلم بريزه رو فلش و اونجا ببينه؟ اين امكان وجود داره

پاسخ
تشکر کنندگان:
هر صندلی ال سی دی داره. نمیشه فیلم خودتونو ببینید و یو اس بی وصل نمیشه ولی فیلمای قطریه که بروزه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
(2015-09-16 ساعت 13:38)sardar نوشته:  سلام دوستان
پرواز ابوظبی به نیویورک که زمانش هم کم نیست و 16 ساعت پرواز کجای هواپیما(بویینگ 777) صندلی بگیریم بهتره و اگر ردیفش هم کسی بدونه و بگه عالیه ما سه نفرمجرد و اقا هستیم...
ممنون

در سایت seatgure.com صندلی خوب را معرفی میکند
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
سلام دو ستان ، ما به مقصد سانفرانسیسکو از اتحاد بلیط خریدیم.چند تا سئوال:
1- ویزای ترانزیت لازم نداره؟
2- عوض کردن ترمینال 1 و 3 تو ابوطبی چقدر طول میکشه؟
3- 3 ساعت زمان بین دو پرواز کافیه؟
4- چمدون ها رو بین دو پرواز خودشون جابه جا میکنن؟
5-کری آن در پرواز میشه برد؟
ممنونم از راهنمایی شما دوستان خوبم
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، radman87
(2015-09-22 ساعت 13:57)sinapco نوشته:  سلام دو ستان ، ما به مقصد سانفرانسیسکو از اتحاد بلیط خریدیم.چند تا سئوال:
۱- ویزای ترانزیت لازم نداره؟
۲- عوض کردن ترمینال ۱ و ۳ تو ابوطبی چقدر طول میکشه؟
۳- ۳ ساعت زمان بین دو پرواز کافیه؟
۴- چمدون ها رو بین دو پرواز خودشون جابه جا میکنن؟
۵-کری آن در پرواز میشه برد؟

سلام.
1. بلیطتون چند تا استاپ هست؟ از ابوظبی یک راست میرین سان ؟ اگه آره که ویزا ترانزیت نمیخواد اگر یک استاپ در اروپا دارین نمیخواد به غیر از انگلیس و ایرلند اما اگر دو استاپ در اروپا دارین ویزای ترانزیت میخواد . تاکید میکنم انگلیس و ایرلند ویزای ترانزیت میخواهد مگه سیتیزن باشید .

2. ویلچر بگیرید تا خودشون شما رو ببرن زیاد نیست در کل میتونید زود برید چون من خودم رفتم به نظرم زیاد نیست . نقشه رو میتونید از اینترنت دانلود کنید ببنید تا اونجا هاج و واج نباشین .

3. بله کافیه

4. این بستگی به همون بلیط شما داره اگه پرواز شما یک استاپ تو ابوظبی باشه و هردو اتحاد به کانتر بگید من سان میخوام بگیرم . میره اونجا اروپا هم مشکلی نیست اما اگه یک استاپ در آمریکا هست تو اون شهر باید بگیرید چمدونتون رو.

5. بله اما شرایطش رو در سایت اتحاد نوشته .
پاسخ
تشکر کنندگان: sinapco ، radman87
دوستان، فاصله یک ساعت و 45 دقیقه تو ابوظبی کافیه برای کارهای مهاجرتی؟
میتونم کارهای مهاجرتی رو تو فرودگاه لس آنجلس انجام بدم؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، vania77
(2015-09-22 ساعت 15:17)samane1363 نوشته:  دوستان، فاصله یک ساعت و 45 دقیقه تو ابوظبی کافیه برای کارهای مهاجرتی؟

شما کاری تو ابوظبی انجام نمیدین اگر بار اول هست که میرین همون ال ای کارا انجام میشه 1 ساعت 45 برای ترانزیت خوبه اگر بلیطتون از یک شرکت باشه خوبه .
پاسخ
تشکر کنندگان: samane1363
(2015-09-22 ساعت 16:03)alisarvareharchiabi نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 15:17)samane1363 نوشته:  دوستان، فاصله یک ساعت و 45 دقیقه تو ابوظبی کافیه برای کارهای مهاجرتی؟

شما کاری تو ابوظبی انجام نمیدین اگر بار اول هست که میرین همون ال ای کارا انجام میشه ۱ ساعت 45 برای ترانزیت خوبه اگر بلیطتون از یک شرکت باشه خوبه .
سپاس از پاسختون
بله، بلیطم از تهران به ابوظبی و از ابوظبی به لس آنجلس با شرکت الاتحاد هست
ولی از دوستان شنیدم که پروازهای اتحاد، کارهای مهاجرتی رو تو ابوظبی انجام میدن، ولی اغلب توقفشون تو ابوظبی حدود سه ساعت بود، ولی پرواز من 1:45 است و من کمی نگران شدم که آیا این وقت کافیه یا نه؟
پرواز دیگه ای هم از تهران به ابوظبی و از ابوظبی به ال ای تو اون روز موجود نبود با شرکت اتحاد
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2015-09-19 ساعت 08:45)gol1 نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 13:38)sardar نوشته:  سلام دوستان
ممنون

در سایت seatgure.com صندلی خوب را معرفی میکند

فکر کنم منظور دوست عزیزمون www.seatguru.com است
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز اون هایی که مقصدشون لس آنجلس هست و عجله ندارن قطری از 1 ژانویه پرواز مستقیم گذاشته از دوحه که نرخ هاش هم مناسب تر هست
پاسخ
(2015-09-22 ساعت 14:59)alisarvareharchiabi نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 13:57)sinapco نوشته:  سلام دو ستان ، ما به مقصد سانفرانسیسکو از اتحاد بلیط خریدیم.چند تا سئوال:

سلام.
۱. بلیطتون چند تا استاپ هست؟ از ابوظبی یک راست میرین سان ؟ اگه آره که ویزا ترانزیت نمیخواد اگر یک استاپ در اروپا دارین نمیخواد به غیر از انگلیس و ایرلند اما اگر دو استاپ در اروپا دارین ویزای ترانزیت میخواد . تاکید میکنم انگلیس و ایرلند ویزای ترانزیت میخواهد مگه سیتیزن باشید .

۲. ویلچر بگیرید تا خودشون شما رو ببرن زیاد نیست در کل میتونید زود برید چون من خودم رفتم به نظرم زیاد نیست . نقشه رو میتونید از اینترنت دانلود کنید ببنید تا اونجا هاج و واج نباشین .

۳. بله کافیه

۴. این بستگی به همون بلیط شما داره اگه پرواز شما یک استاپ تو ابوظبی باشه و هردو اتحاد به کانتر بگید من سان میخوام بگیرم . میره اونجا اروپا هم مشکلی نیست اما اگه یک استاپ در آمریکا هست تو اون شهر باید بگیرید چمدونتون رو.

۵. بله اما شرایطش رو در سایت اتحاد نوشته .

فقط خواستم یه نکته ای بگم ، من 3 4 سال پیش با گرین کارت و با یک استاپ در منچستر از ایران با اتحاد اومدم آمریکا بدون هیچ مشکلی
الانم یه چک سریع کردم (با وجود اینکه قوانین انگلیس Dec. 2014 یکم عوض شده ) انگار هنوز منعی واسه ترانزیت از انگلیس با ویزا یا گرین کارت نیستش.

موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-22 ساعت 17:20)samane1363 نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 16:03)alisarvareharchiabi نوشته:  

شما کاری تو ابوظبی انجام نمیدین اگر بار اول هست که میرین همون ال ای کارا انجام میشه ۱ ساعت 45 برای ترانزیت خوبه اگر بلیطتون از یک شرکت باشه خوبه .
سپاس از پاسختون
بله، بلیطم از تهران به ابوظبی و از ابوظبی به لس آنجلس با شرکت الاتحاد هست
ولی از دوستان شنیدم که پروازهای اتحاد، کارهای مهاجرتی رو تو ابوظبی انجام میدن، ولی اغلب توقفشون تو ابوظبی حدود سه ساعت بود، ولی پرواز من ۱:45 است و من کمی نگران شدم که آیا این وقت کافیه یا نه؟
پرواز دیگه ای هم از تهران به ابوظبی و از ابوظبی به ال ای تو اون روز موجود نبود با شرکت اتحاد

من زیاد به لاتاری وارد نیستم اما فکر نکنم تو ابوظبی کاری انجام بشه ... نمیدونم باز دوستانی که لاتاری بودن بپرسید بهتره . چون یک شرکت هست شما فرض کن حتی اگر پرواز اولتون مثلن تاخیر داشته باشه دیر برسید با پرواز بعدی که روز بعد هست شما رو میفرستن و تا اون موقع هم هتل مجانی به شما میدن . زیاد نگران نباشید . ولی با این حال از بچه های لاتاری بازم بپرسید.

(2015-09-23 ساعت 00:41)hamed_gh نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 14:59)alisarvareharchiabi نوشته:  

سلام.
۱. بلیطتون چند تا استاپ هست؟ از ابوظبی یک راست میرین سان ؟ اگه آره که ویزا ترانزیت نمیخواد اگر یک استاپ در اروپا دارین نمیخواد به غیر از انگلیس و ایرلند اما اگر دو استاپ در اروپا دارین ویزای ترانزیت میخواد . تاکید میکنم انگلیس و ایرلند ویزای ترانزیت میخواهد مگه سیتیزن باشید .

۲. ویلچر بگیرید تا خودشون شما رو ببرن زیاد نیست در کل میتونید زود برید چون من خودم رفتم به نظرم زیاد نیست . نقشه رو میتونید از اینترنت دانلود کنید ببنید تا اونجا هاج و واج نباشین .

۳. بله کافیه

۴. این بستگی به همون بلیط شما داره اگه پرواز شما یک استاپ تو ابوظبی باشه و هردو اتحاد به کانتر بگید من سان میخوام بگیرم . میره اونجا اروپا هم مشکلی نیست اما اگه یک استاپ در آمریکا هست تو اون شهر باید بگیرید چمدونتون رو.

۵. بله اما شرایطش رو در سایت اتحاد نوشته .

فقط خواستم یه نکته ای بگم ، من ۳ ۴ سال پیش با گرین کارت و با یک استاپ در منچستر از ایران با اتحاد اومدم آمریکا بدون هیچ مشکلی
الانم یه چک سریع کردم (با وجود اینکه قوانین انگلیس Dec. ۲۰۱۴ یکم عوض شده ) انگار هنوز منعی واسه ترانزیت از انگلیس با ویزا یا گرین کارت نیستش.

موفق باشید.

3 4 سال پیش رو نمیدونم پارسال برای ایرلند حتمن ویزای ترانزیت میخواست چون تو منطقه شنگن نبود .
پاسخ
تشکر کنندگان: samane1363
دوستان من پروازم گلف ایرهذو یک استاپ ۵ ساعته تو لندن داره ایا لازم به ویزاس? چون از ترانزیت که خارج نمیشیم?!
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان