کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
خب من هم هفته گذشته بليط از خود سايت قطر خريدم

بهتون پيشنهاد ميكنم حتما از سايتش بخريد چون هم ميتونيد با كارت هاي بانكي ايران پرداخت كنيد و هم از لحاظ قيمتي چه بين سايت ها و اژانس ها ارزون تره !

دوستان نظرتون در مورد قطر چيه ؟
اتحاد هم بود ولي حدود ٤٠٠ هزار تومني گرون تر واسه همين قطر گرفتم
ايا به اضافه بار چمدان در حد دو كيلو گير ميدن ؟
ممنون

Send from Tapatalk
F4
Ankara
Interview = 13th may 2015
update in ceac :14th may
15th may
(1) 18th may
(7th jul (1
( 27th aug (by E-mail
(7th oct (by E-mail
/: 13th oct : (1):or . ,2,3,4:
Clearance: 14th oct

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
هواپیما پر از هندی و پاکستانی و عرب است برای 2 کیلو اضافه بار می گیرند
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان لطفا اگه تجربه دارید بفرمایید کدوم ماه قیمت بلیط برای امریکا ارزانتر هست و معمولا کدوم هواپیمایی قیمتهای ارزونتری داره.در ضمن کل هزینه رفت و برگشت مثلا به لوس انجلس تا گرفتن پاس سفید جقدر میباشد.چون هزینه مسافرت حهت مصاحبه برای ما پانزده میلیون تومان شد.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-31 ساعت 00:11)saman98 نوشته:  خب من هم هفته گذشته بليط از خود سايت قطر خريدم

بهتون پيشنهاد ميكنم حتما از سايتش بخريد چون هم ميتونيد با كارت هاي بانكي ايران پرداخت كنيد و هم از لحاظ قيمتي چه بين سايت ها و اژانس ها ارزون تره !

ممنون

Send from Tapatalk

قطر خیلی پرواز خوبیه
مهماندارهاش هم خیلی خوش برخوردن پذیراییش هم خوبه صندلی هاش هم خوبه
مسافراش خب هندی و پاکستانی هستن ولی چه اشکالی من که در کل خیلی راضی بودم

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Danoosh ، pouyasanat
(2015-11-01 ساعت 17:48)a4542 نوشته:  دوستان لطفا اگه تجربه دارید بفرمایید کدوم ماه قیمت بلیط برای آمریکا ارزانتر هست و معمولا کدوم هواپیمایی قیمتهای ارزونتری داره.در ضمن کل هزینه رفت و برگشت مثلا به لوس انجلس تا گرفتن پاس سفید جقدر میباشد.چون هزینه مسافرت حهت مصاحبه برای ما پانزده میلیون تومان شد.

قبل از ماه مارچ بلیط ارزانتر است - قطر ارزانتر است - هزینه رفت وآمد کمتراز 3 میلیون است
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، sahar2016 ، Danoosh ، j.modarres
سلام
برای پرواز به کانادا هم اگه با اتحاد بریم بار اول، کارهای مهاجرتی در ابوظبی انجام میشه؟
این یعنی وقتی برسیم کانادا دیگه تشریفات اداری نداریم؟!
کسی تجربه ی پرواز با الاتحاد و داره؟ میشه بگید راضی بودید یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ما اول دسامبر تا ده دسامبر میخاییم بریم لوس انجلس . کدوم پرواز قیمت مناسب داره تو این تاریخ
دوستانی که سر رشته دارن لطفا راهنمایی کنن ما یه خانواده 4نفره هستییم سه بزرگ سال ویه خردسال . ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-08 ساعت 12:43)etemad2014 نوشته:  سلام
برای پرواز به کانادا هم اگه با اتحاد بریم بار اول، کارهای مهاجرتی در ابوظبی انجام میشه؟
این یعنی وقتی برسیم کانادا دیگه تشریفات اداری نداریم؟!
کسی تجربه ی پرواز با الاتحاد و داره؟ میشه بگید راضی بودید یا نه؟

ما پارسال با این پرواز رفتیم لوس انجلس . پروازش خوب بود . گیم داشت و فیلم های روز ، طولانی بودن راه یه کم اذیت کرد اونم بخاطر یک استوپ بودن پرواز ه . ولی موقعه ای رسیدیم حال کردیم ساک رو برداشتیم زدیم بیرون کارای گمرکی وشلوغی ومعطلی رو نداشتیم .از اونجا سوار اتوبوس شدیم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-01 ساعت 17:48)a4542 نوشته:  دوستان لطفا اگه تجربه دارید بفرمایید کدوم ماه قیمت بلیط برای آمریکا ارزانتر هست و معمولا کدوم هواپیمایی قیمتهای ارزونتری داره.در ضمن کل هزینه رفت و برگشت مثلا به لوس انجلس تا گرفتن پاس سفید جقدر میباشد.چون هزینه مسافرت حهت مصاحبه برای ما پانزده میلیون تومان شد.

دوست عزیز،سلام
یکی ار ارزون ترین ایرلاینها ترکیش هست،البته اگه به موقع بلیطشو بگیرید،واگرنه ترکیش هم براتون گرون میوفته.
از ۹ دسامبر تا ۴ ژانویه قیمتها بالاست به علت هالیدی.
اگر بتونید تو فوریه بلیط بگیرید احتمالا نرخ خوبی گیرتون میاد،چون من تونستم ۷۶۰ بلیط بگیرم.
تابستون هم فصل سفر هست و قیمتها گرون.
تعداد اعضا : ۲نفر ، شماره کیس : **۱۲، تاریخ رویت قبولی : ۹ می، ارسال فرمها : جولای، محل مصاحبه : ایروان، تاریخ مصاحبه : ۲۲ دسامبر، تاریخ دریافت ویزا : فوریه، تاریخ مهاجرت : ۲۹ می ۲۰۱۳ ، ایالت ورودی : سن دیگو، کالیفرنیا، زندگی در حال حاظر : استرلینگ، ویرجینیا
پاسخ
تشکر کنندگان: pouyasanat
(2015-11-02 ساعت 12:53)gol1 نوشته:  

قبل از ماه مارچ بلیط ارزانتر است - قطر ارزانتر است - هزینه رفت وآمد کمتراز ۳ میلیون است

یک موضوع دیگه اینه که طبق چیزی که من دیدم، معمولا حدود ماه مارچ امارات قیمتهای ویژه ای برای پرواز داره که گاهی فقط یک هفته وقت دارید بخرید و تا 900 دلار برای رفت وبرگشت هم قیمتش پایین میره ! برای اینکه ایمیلهاش رو بگیرید تو سایت امارات لاگ این کنید و ایمیلتون رو بذارید ...
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016
(2015-11-08 ساعت 22:37)mechanicalengineer نوشته:  
(2015-11-02 ساعت 12:53)gol1 نوشته:  

قبل از ماه مارچ بلیط ارزانتر است - قطر ارزانتر است - هزینه رفت وآمد کمتراز ۳ میلیون است

یک موضوع دیگه اینه که طبق چیزی که من دیدم، معمولا حدود ماه مارچ امارات قیمتهای ویژه ای برای پرواز داره که گاهی فقط یک هفته وقت دارید بخرید و تا 900 دلار برای رفت وبرگشت هم قیمتش پایین میره ! برای اینکه ایمیلهاش رو بگیرید تو سایت امارات لاگ این کنید و ایمیلتون رو بذارید ...

دوست عزیز لطفا ادرس سایتی رو که فرمودین رو می تونید بذارید.من در سایت چیپو ایر قیمتهای تا 600 دلار هم دیدم برای نیو یورک .البته چند ماه پیش ایا برای ایرانیان امکان خرید بلیط از این سایت وجود داره؟
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-08 ساعت 19:37)mozhgangh نوشته:  

دوست عزیز،سلام
یکی ار ارزون ترین ایرلاینها ترکیش هست،البته اگه به موقع بلیطشو بگیرید،واگرنه ترکیش هم براتون گرون میوفته.
اگر بتونید تو فوریه بلیط بگیرید احتمالا نرخ خوبی گیرتون میاد،چون من تونستم ۷۶۰ بلیط بگیرم.

دوست عزیز منظورتون 760دلار برای هر نفر هست؟و آیا تونستید این مبلغ رو از ایران پرداخت کنید.من یادمه یکی از دوستان گفته بودند از ترکیه بلیط خریدند که خیلی ارزونتر براشون تموم شده آیا مثلا اگه بتونیم بریم ابوظبی و بلیط تهیه کنیم از قیمتی که در ایران می پردازیم ارزونتر هست؟
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-09 ساعت 10:40)a4542 نوشته:  
(2015-11-08 ساعت 19:37)mozhgangh نوشته:  

دوست عزیز،سلام

دوست عزیز منظورتون 760دلار برای هر نفر هست؟و آیا تونستید این مبلغ رو از ایران پرداخت کنید.من یادمه یکی از دوستان گفته بودند از ترکیه بلیط خریدند که خیلی ارزونتر براشون تموم شده آیا مثلا اگه بتونیم بریم ابوظبی و بلیط تهیه کنیم از قیمتی که در ایران می پردازیم ارزونتر هست؟
درود بر همگی
1- قیمت بلیط در Low Season ارزان و High Season گران هستند . باید ببینید این دو محدوده زمانی برای ایرلاین ها چی تعریف شده است .
2- هواپیمایی ترکیش به لحاظ نوع غذا و زمان مسافرت عالی ولی به لحاظ قیمت و گم شدن چمدان و عدم پاسخگویی متاسفانه به گواهی تعداد زیادی از دوستان ضعیف و برخی موارد مردود . البته خیلی ها از این ایرلاین استفاده می کنند . بنده هم تجربه اش را نداشتم ولی صابونش به تن یکی از دوستان نزدیک بنده خورده Big Grin
3- بلیط از مبدا تهران به یکی از شهرهای آمریکا قطعاً ارزانتر از مبادی دیگر است . مثلاً تهران به لس آنجلس ارزانتر از دبی یا ابوظبی یا استانبول به لس آنجلس است .
اگر منظور تهیه بلیط تهران به ... از خارج از کشور هست ... بله در صورت داشتن امکان تهیه بلیط و پرداخت در خارج از ایران >> بلیط ارزانتر یافت می شود.
موفق باشید .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، j.modarres
(2015-11-01 ساعت 21:51)شاپرک نوشته:  
(2015-10-31 ساعت 00:11)saman98 نوشته:  خب من هم هفته گذشته بليط از خود سايت قطر خريدم

ممنون

Send from Tapatalk

قطر خیلی پرواز خوبیه

سلام دوستان پرواز امارات یا ترکیش چطوره؟
[font=Tahoma]خوشبختی، یعنی هماهنگی با حوادث روزگار[/font]
مصاحبه3DEC2015
نتیجه:ویزای تک ضرب
دریافت پاس با ویزا:7DEC2015
مقصد:هر جا که خدا خواست
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2015-11-11 ساعت 17:49)pouyasanat نوشته:  
(2015-11-01 ساعت 21:51)شاپرک نوشته:  

ممنون

Send from Tapatalk

قطر خیلی پرواز خوبیه

سلام دوستان پرواز امارات یا ترکیش چطوره؟

امارات خوب اما ترکیش یه مقدار تو قسمت بار اذیت میکنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: j.modarres ، pouyasanat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان