کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
دوستان
اگر الاتحاد تاخیر تو تهران نداشته باشه تو 1.45 تو ابوظبی میرسین کارهای اولین ورود رو انجام بدین
الاتحاد ال سی دی دارین و فیلمهای روز و شبکه های خبری لایو و فلش هم میخوره و گیم هم داره اونبار که ما رفتیم بجز غذا همه چی خوب بود حتما غذای بدون ادویه بگیرین و اگر ردیف وسط باشین به نظر من راحتتره بخصوص اگه یک یا دو تا صندلی خالی کنارتون باشه
و اینم بگم گم شدن وسایل در پرواز تر کیش رو جدی بگیرین دوست ما با ترکیش از هلند اومد تو استانبول کلی وسیله از چمدونش برداشته بودن
پاسخ
تشکر کنندگان: samane1363 ، battosai ، Memolk ، storagemeter ، radman87
من نوشته بودم که بلیطمون پرواز قطر هستش و آنلاین از خود سایت فارسیشون خریدم.بعد هم دو بار جای صندلی هارا عوض کردم غذای پسرم هم مشخص کردم.شنبه رفتیم دفتر شون توی خیابون ولیعصره که هم بلیط ها را مهر شده بگیریم و هم چک کنیم که اطلاعات ثبت شده یا نه ?! که همه ی تغییرات ثبت شده بودو اوکی بود بدون هیچ مشکلی.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، storagemeter ، radman87
(2015-10-02 ساعت 21:44)Srod نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 19:28)MohT نوشته:  دوستان سلام
برنامه سفر خانواده ام به مقصد سیاتل برای آخر اسفند و عید تعریف شده. هواپیمایی های مختلفی را بررسی کردم بنظرم لوتهانزا مناسب آمد.دوستانی توصیه داشتند هر چه زودتر بلیط خریداری شود ارزانتر است . با توجه به فاصله زمانی ۶ ماه و احتمال تغییر روز ، توصیه شما چیست؟ آیا قیمت کمتر به ریسک تغییر زمان می ارزد؟ کلا توصیه به خرید زودتر (با چه فاصله ای) توصیه میشود؟ با تشکر از راهنمایی شما.

سلام دوست عزیز
طبق نظر خیلی از کارشناس ها (سرچ میکنم منبعش رو هم براتون میذارم بعدا) ۴۵ روز قبل از سفر بهترین زمان برای خرید بلیطه از نظر قیمت.
نظر شخصی منم بخواین شدیدا توصیه میکنم به هیچ عنوان با لوتفهانزا سفر نکنین که هیچی از مینی بوس های بنز ۳۰ سال پیش خط میدون خراسون به ورامین کم ندارن (اینو بدون شوخی میگم)
پرواز امارات و ترکیش از نظر قیمت در همون سطح لوفتهانزا هستن ولی بسیار بسیار راحت تر

کارشناس ها !!! مینی بوس های 30 سال میدون خراسون ؟1!!! خدا خیرتون بده .
پاسخ
تشکر کنندگان:
نه به هیچ عنوان مسخره نکردم شما رو .کسی نیستم که قضاوت کنم .اما لوفتانزا یکی از بهترین ایرلاین هاست و این رو از حرف نشنیدم از روی واقعیت هست که میگم مقایسه با مینی بوس و میدون خراسون یه ذره بی انصافی هست پس شما نظرتون درباره ایرلاین های وطن دیگه چی میتونه باشه ؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، radman87
لوفت هانزا دیگه در مقابل جدیدها کم می آره. ولی هنوز چند تا مزیت داره
1- طول مسیر دوم مناسب نسبت به عربی ها
2- اذیت نکردن در قرانکفورت به نسبت بعضیهای دیگه
3- قیمت مناسب رفت و برگشت
ضمنا طبق تجربه چند ساله من پروازهای بلند مدت لوفت هانزا همه مانیتور داره، اگر نداشته، برای شریکش یونایتده که واقعا من یکبار سوار شدم توبه کردم.
اگر داستان چمدانهای ترکیش حل بشه، به نظر من بهترینه
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، storagemeter
من خودم ادیت نشدم ولی تو استانبول دیدم که خیلی سین جیم می کنند.
من هر سری sfo را ارزونتر از امارات دیدم
پروازهای ما غیر از همون یک دفعه لعنتی، با ایرباس 380 بود
منظورم دزدی از چمدونها در ترکیه است که خیلی از بچه ها شکایت می کنند
حالا این سری اتحاد گرفتم ببینم این چه جوریه!؟
خدا به خیر بگذرونه
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان: Srod
(2015-09-22 ساعت 15:17)samane1363 نوشته:  دوستان، فاصله یک ساعت و 45 دقیقه تو ابوظبی کافیه برای کارهای مهاجرتی؟
میتونم کارهای مهاجرتی رو تو فرودگاه لس آنجلس انجام بدم؟

منم براي ١٢ اكتبر با الاتحاد پرواز گرفتم و چون شنيدم همه كارهاي مهاجرتي در پرواز الاتحاد توي ابوظبي انجام ميشه خيلي نگران هستم اگر اينطور باشه ممكنه يك ساعت و 45 دقيقه كم باشه؟
F2A# ارسال اوليه مدارك  Nov.25.2013 #اپرو feb.12.2014 #ارسال مدارك به nvc و تكميل فرمها may.13.2015 #دريافت نقص مدرك و فرستادن دوباره مدارك July.27.2015 #تكميل پرونده AUG.21.2015 #مصاحبه اواخر سپتامبر- ابوظبی
ويزاي يك ضربsep.20.2015Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-05 ساعت 03:53)vania77 نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 15:17)samane1363 نوشته:  دوستان، فاصله یک ساعت و 45 دقیقه تو ابوظبی کافیه برای کارهای مهاجرتی؟
میتونم کارهای مهاجرتی رو تو فرودگاه لس آنجلس انجام بدم؟

منم براي ١٢ اكتبر با الاتحاد پرواز گرفتم و چون شنيدم همه كارهاي مهاجرتي در پرواز الاتحاد توي ابوظبي انجام ميشه خيلي نگران هستم اگر اينطور باشه ممكنه يك ساعت و 45 دقيقه كم باشه؟
وانیاجان نمیخوام نگرانت کنم.اما توقف پرواز من در دوبی بدون کار مهاجرتی سه ساعت بود که بدلیل تاخیر پرواز از ایران عملا کمتر از یک ساعت فرودگاه دوبی توقف داشتم
پاسخ
تشکر کنندگان: vania77
دوستانی که تو این تایپیک هستن سابقه مسافرت به کشورهای دیگه دارن لطفا بگید ما میتونیم یه فرش سه متری نو ببریم دوبی ؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام:
يكي از آشناهاي ما اينجا آژانس هواپيمايي دارن ، به من گفت اگر كسي بليط خواست ، از ايران به آمريكا و بالعكس ، ميتونه با قيمت مناسب تهيه كنه . اگر كسي مايل بود ، ميتونه زمان و مقصد و مبدأ رو واسش ايميل كنه ، قيمت بگيره و مقايسه كنه اگه مناسب بود ، تهيه كنه. واسه خود ما وقتي ميومديم قيمت خيلي خوبي ، گرفت . اميدوارم اين كمكي باشه واسه دوستان در راستاي كاهش هزينه ها.
اين ادرس ايميلش.
Nadia@pamchaltravel.com
اين هم شماره تلفن :
3273-441(240)1+
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
بحثهاي زيادي در مورد ايرلاينهاي مختلف شد موافق يا مخالف
من اميدوارم توي اينده نزديك پرواز تهران - لوس انجلس سانفرانسيسكو شيكاگو و ... راه بيافته و بدون توقف ( nonstop ) داشته باشيم
شايد از مشهد اصفهان و تبريزم گزاشتن خدا رو چه ديدي
مطمينا براي هر ايرلايني اين كار درامد فوق العاده اي خواهد داشت

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، asher
سلام. این آفر ویژه قطریه لس آنجلس چهارماهه از ژانویه 770$ فرداشب تمام میشه. حالا سوالم اینه:
اگر تاریخ برگشت را بعد از خرید عوض کنیم آیا جریمه ما 75$+ نرخ خارج از آفر که حدودا 400بالاتره..یعنی درکل حدودا 500$ جریمه داریم؟؟؟
آیا خریدش ریسکی نیست و فقط این بلیط برای تاریخ ثابت و مطمئن خوبه؟
بجاش ارلاین امارات اکونومی تر بنظر نمیاد برای این دوره با تاریخ برگشت غیر مطمئن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستانی که تجربه زیادی توی پرواز دارند میخواستم ببینم که خرید اینترنتی بلیت هواپیما و چاپ توسط مسافر امر عادی هست؟
یعنی هیچ فرقی با بلیتی که شرکت هواپیمایی به همراه مهر بهمون داده نداره؟
چون تو ایران یه عده بنا به هر دلیلی با روش های الکترونیکی مشکل دارند واسم جالبه بدونم که فرودگاه های ایران براحتی این نوع بلیت ها قبول میکنند یا اینکه ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
برای سفرهای خارجی هم اگه بلیت بصورت اینترنتی باشه مشکلی نداره ؟
ممنون میشم قوانین مربوط به این نوع بلیت که توسط خود مسافر چاپ میشه ارائه کنید

با تشکر.
2012-2017
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2015-10-30 ساعت 18:56)Richard نوشته:  دوستانی که تجربه زیادی توی پرواز دارند میخواستم ببینم که خرید اینترنتی بلیت هواپیما و چاپ توسط مسافر امر عادی هست؟
یعنی هیچ فرقی با بلیتی که شرکت هواپیمایی به همراه مهر بهمون داده نداره؟
چون تو ایران یه عده بنا به هر دلیلی با روش های الکترونیکی مشکل دارند واسم جالبه بدونم که فرودگاه های ایران براحتی این نوع بلیت ها قبول میکنند یا اینکه ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
برای سفرهای خارجی هم اگه بلیت بصورت اینترنتی باشه مشکلی نداره ؟
ممنون میشم قوانین مربوط به این نوع بلیت که توسط خود مسافر چاپ میشه ارائه کنید

با تشکر.

مشکلی نیست قربان شما اینترنتی از سایت لوفتانزا و بقیه بلیط رو بگیرید مشکلی پیش نمیاد
پاسخ
تشکر کنندگان: Richard
(2015-10-30 ساعت 18:35)rahbar نوشته:  سلام. این آفر ویژه قطریه لس آنجلس چهارماهه از ژانویه 770$ فرداشب تمام میشه. حالا سوالم اینه:
اگر تاریخ برگشت را بعد از خرید عوض کنیم آیا جریمه ما 75$+ نرخ خارج از آفر که حدودا 400بالاتره..یعنی درکل حدودا 500$ جریمه داریم؟؟؟
آیا خریدش ریسکی نیست و فقط این بلیط برای تاریخ ثابت و مطمئن خوبه؟
بجاش ارلاین امارات اکونومی تر بنظر نمیاد برای این دوره با تاریخ برگشت غیر مطمئن؟

سلام أين بليط فقط برأى تاريخى كه زده قيمّت أفر خورده اگر تاريخ برگشت را عِوَض كنيد هم جريمه ٥٠٠$ داره هم كلاس شما را ندارى بايد پول زيادى بدين
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
پاسخ
تشکر کنندگان: rahbar ، behzadb57

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان