کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
خوب،آخرش 5000هزارتا همراهم باشه و بقیش چی؟چطوری؟ آیا با صرافی میشه؟روش انتقال توسط صرافی؟
[font=Tahoma]خوشبختی، یعنی هماهنگی با حوادث روزگار[/font]
مصاحبه3DEC2015
نتیجه:ویزای تک ضرب
دریافت پاس با ویزا:7DEC2015
مقصد:هر جا که خدا خواست
پاسخ
تشکر کنندگان: ehsa
سلام دوستان. من یه مورد برای بلیط پیدا کردم که خیلی قیمتش مناسبه ولی با امریکن ایرلاینز هستش...چون یه بچه 5 ساله همراهمه خیلی تزس دارم که پرواز راحتی نباشه... داخل خود امریکا با امریکن ایرلاینز سفر کردم و نسبت به پرواز قطر راضی نبودم..ایا کسی تجربه سفر با امریکن ایرلاینز از ابوظبی به لوس انجلس رو داشته؟ ایا مشابه پروازهای قطر و امارات و ... صفحه نمایشگر و امکان پخش فیلم و بازی دارند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2015-11-15 ساعت 17:36)saharbb نوشته:  سلام دوستان. من یه مورد برای بلیط پیدا کردم که خیلی قیمتش مناسبه ولی با امریکن ایرلاینز هستش...چون یه بچه ۵ ساله همراهمه خیلی تزس دارم که پرواز راحتی نباشه... داخل خود آمریکا با امریکن ایرلاینز سفر کردم و نسبت به پرواز قطر راضی نبودم..ایا کسی تجربه سفر با امریکن ایرلاینز از ابوظبی به لوس انجلس رو داشته؟ ایا مشابه پروازهای قطر و امارات و ... صفحه نمایشگر و امکان پخش فیلم و بازی دارند؟

به هیچ عنوان مثل قطر و امارات و بقیه نیست سرویس دهی البته هیچی رو نمیشه با قطعیت گفت .
پاسخ
تشکر کنندگان: j.modarres
(2015-11-15 ساعت 17:36)saharbb نوشته:  سلام دوستان. من یه مورد برای بلیط پیدا کردم که خیلی قیمتش مناسبه ولی با امریکن ایرلاینز هستش...چون یه بچه ۵ ساله همراهمه خیلی تزس دارم که پرواز راحتی نباشه... داخل خود آمریکا با امریکن ایرلاینز سفر کردم و نسبت به پرواز قطر راضی نبودم..ایا کسی تجربه سفر با امریکن ایرلاینز از ابوظبی به لوس انجلس رو داشته؟ ایا مشابه پروازهای قطر و امارات و ... صفحه نمایشگر و امکان پخش فیلم و بازی دارند؟
درود بر شما
در ارتباط با آمریکن ایرلاینز :
1- من پرواز از لندن به شیکاگو و از لس آنجلس به لندن را داشتم . بوئینگ 777 و با امکانات کامل ( وای فای ، مونیتور با فیلم و سرگرمی ، جای پا کافی و ..... پرواز آمریکن ایرلاینز بین المللی (ترانس آتلانتیک برای پروازهای بین آمریکا و اروپا و خاور میانه) کمتر از بقیه ارلاین های دیگرنیست . حتی در پاره ای از موارد بهتر هم هست .
2- پرواز های داخلی همه ایرلاین ها اعم از دلتا ، US ، آمریکن و غیره خیلی اکونومی است ( خشک و خالی ) و با پروازهای بین المللی اصلاً قابل قیاس نیست . البته به قول معروف هر چی پول بدی آش می خوری دیگه Big Grin
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، nora ، j.modarres
سلام به همه دوستان
من 2 تا سگ 4 و 6 کیلو دارم وخیلی برام مهمه که اونهارو توی کابین بیارم وپرسنل رفتار خوب ونرمالی با پت داشته باشن در ضمن مقصدم امریکاست(ویرجینیا).راستی از یک نفر شنیدم با پرداخت مقدار کمی پول به شما یه صندلی اضافه برای پتتون میدن می خواستم ببینم واقعیت داره؟
یک سوال دیگمم اینه که کدوم ایرلاین کمتر بچه داره چون یکی از هاپوام به صدایه بچه حساسه ومیترسم تا اونجا مجبور باشم پوزشو بگیرم که پارس نکنه ما 2 نفر بزرگ سال و یک کودک و2 تا سگ هستیم به نظرتون کدوم ایرلاین برای ما بهتره(ارزانی بلیط در اولویت نیست رفتار نرمال با پت خیلی برام مهمه)
واقعا از دوستانی که تجربیاتشون رو در اختیار دیگران میزارن ممنون ومتشکرم
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یعنی هیچکس با پت سفرنکرده؟
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-27 ساعت 08:04)نسل سوخته نوشته:  سلام به همه دوستان
من ۲ تا سگ ۴ و ۶ کیلو دارم وخیلی برام مهمه که اونهارو توی کابین بیارم وپرسنل رفتار خوب ونرمالی با پت داشته باشن در ضمن مقصدم آمریکاست(ویرجینیا).راستی از یک نفر شنیدم با پرداخت مقدار کمی پول به شما یه صندلی اضافه برای پتتون میدن می خواستم ببینم واقعیت داره؟
یک سوال دیگمم اینه که کدوم ایرلاین کمتر بچه داره چون یکی از هاپوام به صدایه بچه حساسه ومیترسم تا اونجا مجبور باشم پوزشو بگیرم که پارس نکنه ما ۲ نفر بزرگ سال و یک کودک و۲ تا سگ هستیم به نظرتون کدوم ایرلاین برای ما بهتره(ارزانی بلیط در اولویت نیست رفتار نرمال با پت خیلی برام مهمه)
واقعا از دوستانی که تجربیاتشون رو در اختیار دیگران میزارن ممنون ومتشکرم
دوست عزیز من در یک مورد میتونم بگم که پرواز امارات و قطر به علت مسافر زیاد هندی و پاکستانی یکسره صدای گریه و جیغ بچه میاد . اصلا اون پرواز ها بدون بچه محاله... پرواز های اروپایی بهرحال بهتر با این مسله ارتباط برقرار میکنند .
پاسخ
تشکر کنندگان: gol1 ، نسل سوخته
با سلام خدمت همه دوستان عزیز،سوالی که برام پیش اومده که آیا هنگام خرید بلیط از ایرلاین آیا باید حتما آدرس آمریکا رو داد واگه ندیم چی میشه.ممنونم(به مقصد آمریکا)
کیس نامبر :2015 6*** تعداد افراد کیس 3 نفر  برنده اصلی خودم  2 نفر فوق لیسانس و بالاتر مصاحبه 3 جولای ارمنستان .چک اداری(اموزشی س) دریافت ویزا 22 سپتامبر-ورود به امریکا 28 دسامبر 2015 ,ساکن آلاباما
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید پرواز قطری ، ترکیش و الاتحاد کدوم بهتره؟ رنج قیمت هر سه برای تاریخی که من میخوام یکیه ولی حالا نمیدونم کدوم بهتره لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(2015-12-10 ساعت 12:47)sara456 نوشته:  سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید پرواز قطری ، ترکیش و الاتحاد کدوم بهتره؟ رنج قیمت هر سه برای تاریخی که من میخوام یکیه ولی حالا نمیدونم کدوم بهتره لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟

یعنی چی کدوم بهتر هست از چه لحاظ شما میخواهین ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sara456
از لحاظ کیفیت و راحتی پرواز
پاسخ
(2015-12-10 ساعت 14:10)sara456 نوشته:  از لحاظ کیفیت و راحتی پرواز

هر سه تاشون هواپیماشون یکی هست یا تو همون رده هست پس در شرایط یکسان آب وهوایی هر سه یکسان هست ولی از لحاظ اینترتیمنت داخل پرواز قطری و اتحاد هردوشون خوبن . اما اگه به من باشه قطر رو انتخاب میکنم .
پاسخ
تشکر کنندگان: sara456 ، sahar2016
(2015-12-10 ساعت 14:37)alisarvareharchiabi نوشته:  
(2015-12-10 ساعت 14:10)sara456 نوشته:  از لحاظ کیفیت و راحتی پرواز

هر سه تاشون هواپیماشون یکی هست یا تو همون رده هست پس در شرایط یکسان آب وهوایی هر سه یکسان هست ولی از لحاظ اینترتیمنت داخل پرواز قطری و اتحاد هردوشون خوبن . اما اگه به من باشه قطر رو انتخاب میکنم .

مرسی دوست عزیز
پاسخ
سلام دوستان جهت خرید بلیط و دیدن قیمتها حتما به سایت alibaba.ir حتما سری بزنید خیلی جالبه

دوستان پرواز ترکیش چطوره ؟ از نظر راحتی و پذیرایی ،از شیراز به استانبول به آ م ر ی ک؟
مصاحبه3DEC2015
مقصد:هر جا که خدا خواست
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Joje mohajer
و دنبال همسفر و همخونه در دالاس و واشنگتن هستم(در فبریه)لطفا پیام بدید متشکرم
مصاحبه3DEC2015