کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: pouyasanat
سوال من هم همینه،چطور از ایران 10هزار دلار ببریم در صورتی که سقف مجاز 5هزارتا هست ؟ و بردن پول به ام ری کا حدود 20هزار دلار چی؟
[font=Tahoma]خوشبختی، یعنی هماهنگی با حوادث روزگار[/font]
مصاحبه3DEC2015
نتیجه:ویزای تک ضرب
دریافت پاس با ویزا:7DEC2015
مقصد:هر جا که خدا خواست
پاسخ
تشکر کنندگان:
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، Danoosh ، j.modarres
(2015-11-13 ساعت 20:12)pouyasanat نوشته:  سوال من هم همینه،چطور از ایران ۱۰هزار دلار ببریم در صورتی که سقف مجاز ۵هزارتا هست ؟ و بردن پول به ام ری کا حدود 20هزار دلار چی؟

برای وارد کردن پول به آمریکا ، هیچ سقف معینی از نظر گمرک آمریکا وجود نداره (البته منظورم برای مبالغ بالا مثل ۱ میلیون دلار نیست).
شما فقط باید پول همراهتان برای مبالغ بالای ۱۰.۰۰۰ دلار به ازای هر خانواده ، را توی فرم گمرک دکلر کنید.
در مورد بردن پول از ایران برای مبالغ بالای ۵۰۰۰ دلار هم ، این کار از نظر گمرک ایران غیر قانونی است و اگر از شما بگیرند عواقب خودش رو داره. ولی خیلی ها رو دیدم که ریسک می کنند و با خودشون مبالغ بالا می آورند.
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، j.modarres ، battosai ، fairy
دوستان تجربه پرواز با کی ال ام رو داشتید؟ نظرتون چیه؟

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2015-11-13 ساعت 23:30)شاپرک نوشته:  دوستان تجربه پرواز با کی ال ام رو داشتید؟ نظرتون چیه؟

سلام . کی ال ام خیلی خوبه منتها اگر یه مدت تو ایران بودین تو آمستردام زیاد سوال میپرسن که چرا مثلن این مدت بودین اگر هم از این بابت مشکلی نیست بقیه آیتم هاش خوبه .
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، j.modarres
مرسی علی جان

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
سلام دوستان. کسی درباره پرواز با آلات موسیقی اطلاعات داره. از هرجا می پرسم هر کی 1 چیزی میگه.
ساز من 1 سنتور با ابعاد 90*30*10 هست. یک کیف مستطیلی. پروازمم با قطری
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-14 ساعت 15:37)Abdorrezaa نوشته:  سلام دوستان. کسی درباره پرواز با آلات موسیقی اطلاعات داره. از هرجا می پرسم هر کی ۱ چیزی میگه.
ساز من ۱ سنتور با ابعاد 90*30*۱۰ هست. یک کیف مستطیلی. پروازمم با قطری

سلام دوست عزيز خواهر من سه سال پيش سه تار با خودش برد داخل چمدان وبه مشكلي بر نخورد
پاسخ
تشکر کنندگان: j.modarres ، Abdorrezaa
سلام دوستان پرواز قطر بسيار راضي بوديم و مهماندارها هم خيلي خوب بودند
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، nora ، j.modarres
از ژانویه پرواز های کی ال ام به تهران از سر گرفته میشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، nora ، fairy ، j.modarres
(2015-11-13 ساعت 20:54)marco250 نوشته:  
(2015-11-13 ساعت 20:12)pouyasanat نوشته:  سوال من هم همینه،چطور از ایران ۱۰هزار دلار ببریم در صورتی که سقف مجاز ۵هزارتا هست ؟ و بردن پول به ام ری کا حدود 20هزار دلار چی؟

برای وارد کردن پول به آمریکا ، هیچ سقف معینی از نظر گمرک آمریکا وجود نداره (البته منظورم برای مبالغ بالا مثل ۱ میلیون دلار نیست).
شما فقط باید پول همراهتان برای مبالغ بالای ۱۰.۰۰۰ دلار به ازای هر خانواده ، را توی فرم گمرک دکلر کنید.
در مورد بردن پول از ایران برای مبالغ بالای ۵۰۰۰ دلار هم ، این کار از نظر گمرک ایران غیر قانونی است و اگر از شما بگیرند عواقب خودش رو داره. ولی خیلی ها رو دیدم که ریسک می کنند و با خودشون مبالغ بالا می آورند.
من ۲بار از زیر دسگاه با مبلغ بیش از ۵۰۰۰رد شدم خداروشکر هیچ اتفاقی نیفتاد
البته یه مقدار تو کیف دستیم بود یه مقدار تو کیف لپ تاپ و تو چمدون...انجوری تقسیم کردمBig Grin
we fight for a better life
پاسخ
تشکر کنندگان: j.modarres ، battosai ، Sam2014
(2015-11-15 ساعت 06:08)fairy نوشته:  
(2015-11-13 ساعت 20:54)marco250 نوشته:  

من ۲بار از زیر دسگاه با مبلغ بیش از ۵۰۰۰رد شدم خداروشکر هیچ اتفاقی نیفتاد
البته یه مقدار تو کیف دستیم بود یه مقدار تو کیف لپ تاپ و تو چمدون...انجوری تقسیم کردمBig Grin
دستگاههای فرودگاه قادر به تشخیص اسکناس نیستند.
من خودم رقم های خیلی بالاتری همراه خودم آوردم.
ولی به هرحال اگه ازت بگیرند اذیت می کنند. و یک کار ریسکی هست.
آخرین بار تو فرودگاه امام دیدم یک بنر بزرگ سر در ورودی زده بودند و لیست و مقدار اقلام مجاز روش نوشته شده بود. با وجود اون بنر ، دیگه نمیشه بهانه آورد که از میزان ارز و ... بی اطلاع بودی.
پاسخ
تشکر کنندگان: fairy ، j.modarres ، battosai
(2015-11-15 ساعت 06:28)marco250 نوشته:  
(2015-11-15 ساعت 06:08)fairy نوشته:  من ۲بار از زیر دسگاه با مبلغ بیش از ۵۰۰۰رد شدم خداروشکر هیچ اتفاقی نیفتاد
آخرین بار تو فرودگاه امام دیدم یک بنر بزرگ سر در ورودی زده بودند و لیست و مقدار اقلام مجاز روش نوشته شده بود. با وجود اون بنر ، دیگه نمیشه بهانه آورد که از میزان ارز و ... بی اطلاع بودی.
یعنی یهو میگن پولاتو بده بشماریم؟
خب پس ریسکش زیاد نیسSmile
we fight for a better life
پاسخ
تشکر کنندگان: j.modarres ، battosai
(2015-11-15 ساعت 06:36)fairy نوشته:  
(2015-11-15 ساعت 06:28)marco250 نوشته:  
(2015-11-15 ساعت 06:08)fairy نوشته:  من ۲بار از زیر دسگاه با مبلغ بیش از ۵۰۰۰رد شدم خداروشکر هیچ اتفاقی نیفتاد
یعنی یهو میگن پولاتو بده بشماریم؟
خب پس ریسکش زیاد نیسSmile
ریسکش که با توجه به آن حجم مسافر زیاد نیست.
فقط اگه به بارتون شک کنند بازرسی می کنند و اگه پول زیادی تو بار پیدا کنند ممکنه براتون مشکل ساز بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: j.modarres ، fairy ، battosai

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان