کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
من بلیط ایران ایر گرفتم برای انکارا 16 ژانویه میرم . در انکارا دوستی دارم که میاد دنبالم خودش برام وقت دکتر را گرفت . دوستم ترانسفرم هست و مجانی . هتل گلد gold را گرفتم شبی 60 دلار با صبحانه . روز 20 ژانویه هم مصاحبه دارم . 7 شب انکارا هستم .

وب سایت هتل گلد : http://www.ankaragoldhotel.com

بلیط ترکیش رفت داشت جا میداد ولی برگشتش آنکارا + استانبول + تهران بود و خسته کننده .

بلیط ایران ایر 277 هزار تومان رفت و برگشت با ایرباس 320 .
تشکر کنندگان: satusa ، DLT ، rayan.s ، 1979SAM ، vahidansari
اینجا کسی هست 20 21 ژانویه راهی انکارا باشه؟
F2A
شماره کیس: ANK2009X
پر کردن فرم I-130 - اگوست 2006
اپرو شدن: May 2009
دریافت اولین نامه از NVC و: June 2009
نامه Choice of A:اپریل 2010
نامه مربوط به Affidavit of S:می 2010
نامه مربوط به DS230 :جولای 2010
نامه وقت سفارت: Dec 2010
مصاحبه: 24 JAN 2011
دریافت ویزا: 25 JAN
گرفتن پاکت پستی: 27 JAN
ورود به آمریکا:؟
تشکر کنندگان:
(2010-12-07 ساعت 14:55)Zoso نوشته:  اینجا کسی هست 20 21 ژانویه راهی انکارا باشه؟

والا به امید خدا تا اون موقع اگه زنده باشیم همه آمریکا هستیم!!! Big Grinحالا شما هم لطف کنید اگر کیستان لاتاری هست اطلاعاتتان را برای درج در جدول 2011 برای دوست عزیزمان free-free ارسال نمایید.موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
نه من لاتاری نیستم/ اما به هر حال دنبال یه همسفری چیزی می گردم!
الان رفته بودم توی سایت دکتر اونگان وقت بگیرم دیدم ازم اطلاعات پرواز و این چیزهارو هم می خواد. چون من هنوز بلیت نگرفتم چیزی وارد نکردم. حالا سوال اینه تا چند وقت قبل از زمان مصاحبه میشه از دکتر وقت گرفت..مثلا هفته ی دیگه بگیرم که دیر نیست؟ /وقت مصاحبه ام 24 ژانویه ست.
F2A
تشکر کنندگان:
(2010-12-07 ساعت 15:32)Zoso نوشته:  نه من لاتاری نیستم/ اما به هر حال دنبال یه همسفری چیزی می گردم!
الان رفته بودم توی سایت دکتر اونگان وقت بگیرم دیدم ازم اطلاعات پرواز و این چیزهارو هم می خواد. چون من هنوز بلیت نگرفتم چیزی وارد نکردم. حالا سوال اینه تا چند وقت قبل از زمان مصاحبه میشه از دکتر وقت گرفت..مثلا هفته ی دیگه بگیرم که دیر نیست؟ /وقت مصاحبه ام 24 ژانویه ست.

zosoجان! اصلا" وقت کرفتن از دکتر لازم نیست و کاملا" فرمالیته میباشه. من تو سفر نامه ام نوشتم : ما و سهراب وقت اول رو داشتیم اصلا" نگفت خرتون به چند من؟ بعد از ترکها و مریضهای همراه کارچاق کنهاو... ویزیت شدیم!!! موفق باشی

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: Zoso
(2010-12-07 ساعت 15:32)Zoso نوشته:  نه من لاتاری نیستم/ اما به هر حال دنبال یه همسفری چیزی می گردم!

سلام
یک ماه قبل مصاحبه می تونی وقت بگیری، زودتر فکر نمی کنم بتونی وقت بگیری...موفق باشی
تشکر کنندگان: Zoso ، frozen mind
(2010-12-07 ساعت 15:38)rayan.s نوشته:  

zosoجان! اصلا" وقت کرفتن از دکتر لازم نیست و کاملا" فرمالیته میباشه. من تو سفر نامه ام نوشتم : ما و سهراب وقت اول رو داشتیم اصلا" نگفت خرتون به چند من؟ بعد از ترکها و مریضهای همراه کارچاق کنهاو... ویزیت شدیم!!! موفق باشی

اینجا واکسن چیزی زده بودید؟
چقدر هزینه دکتر شد؟
F2A
تشکر کنندگان:
(2010-12-07 ساعت 15:43)Zoso نوشته:  

چقدر هزینه دکتر شد؟

برو سفرنامه ها رو بخون هم فاله هم تماشا هم کلی اطلاعات توشه.Cool

تشکر کنندگان:
(2010-12-07 ساعت 15:43)Zoso نوشته:  

چقدر هزینه دکتر شد؟

دوست عزيز
همونطور كه دوستان هم اشاره كردند، وقت گرفتن از دكتر به معني زودتر راه افتادن نيست.
توي سايت اونگان به صراحت نوشته كه متقاضيان بايد قبلا وقت بگيرند كه در ليست مراجعه كنندگان اون روز قرار بگيرند و دكتر بتونه براي خودش برنامه ريزي كنه و اگر هم دقت كرده باشيد فاصله زماني وقت ها 5 دقيقه است كه طبيعي و منطقي هست كه اين زمان كافي براي معاينه نيست و خودشون هم ذكر كرده اند.

و اما طبق سفرنامه برخي دوستان كه وقت نگرفته بودند، اگر چه كارشون انجام شده ولي ظاهرا منشي كلي غر غر كرده و استرس بهشون وارد كردند كه كارتون رو انجام نميديم و ....
از اينرو وقت رو توي سايت بگيريد كلا 3-4 دقيقه وقت مي بره.

اون اطلاعاتي كه در مورد بليط و ... خواسته مهم نيست. ولي تاريخ مصاحبه مهم هست و اگر تاريخ اشتباه بنويسيد دكتر بهتون گير ميده و چه بسا از دقش يه 2-3 تا واكسن اضافي هم براتون تجويز كنه!
همواره از يكماه قبل از تاريخ مقرر مي تونيد وقت بگيريد. و وقت دكتر بايد حداقل دو روز قبل از مصاحبه باشه كه البته خودش تاريخ ها رو بر اساس مصاحبه و تعطيلي ها بهتون پيشنهاد ميده (در مورد بچه دارها متفاوت هست)

راستي اصلا يادم نبود. بايد سوالتون رو توي تاپيك پزشكي مطرح مي كرديد.!

موفق باشيد

تشکر کنندگان: rayan.s ، Zoso ، success ، DLT ، babak2010
سلام دوستان
من 9 ژانویه با ایران ایر میپرم آنکارا .
اگر کسی هست تو این پرواز و دوست داره با هم باشیم اعلام کنه .
تا 16 ژانویه هم هستم.
هتل هم هنوز نگرفتم !؟

« نهنگ در دریاست.برای شکار نهنگ باید به دریا بروید.»Big Grin
تشکر کنندگان: Linspire ، User ، Ashkan78 ، success
(2010-12-09 ساعت 14:00)loveusa2010 نوشته:  سلام دوستان
من 9 ژانویه با ایران ایر میپرم آنکارا .
اگر کسی هست تو این پرواز و دوست داره با هم باشیم اعلام کنه .
تا 16 ژانویه هم هستم.
هتل هم هنوز نگرفتم !؟
سلام loveusa عزیز. بلیطو چند گرفتی شما؟ من اون تاریخی که میای آنکارا هستم. اگه دوست داشتی اونجا همو ببینیم...
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان:
توی فرودگاه انکارا جایی برای تبدیل دلار به لیر هست؟ هزار تا تبدیل بکنم کافیه؟ /برای یه هفته.
F2A
تشکر کنندگان:
(2010-12-11 ساعت 16:18)Zoso نوشته:  توی فرودگاه انکارا جایی برای تبدیل دلار به لیر هست؟ هزار تا تبدیل بکنم کافیه؟ /برای یه هفته.

سلام
فرودگاه و هتل نسبت به Doviz خوب چنج نمی کنن، شما تو خیابونهای آنکارا کلی Doviz می بینید، می تونید اونجا پولتون رو change کنید.

به نظر من 100 دلار رو تو فرودگاه change کنید ، که یکم فقط لیر دستتون باشه
تشکر کنندگان: Zoso ، Ashkan78 ، frozen mind ، success ، rayan.s ، emankh101 ، DLT
(2010-12-11 ساعت 16:25)niazkian نوشته:  
(2010-12-11 ساعت 16:18)Zoso نوشته:  توی فرودگاه انکارا جایی برای تبدیل دلار به لیر هست؟ هزار تا تبدیل بکنم کافیه؟ /برای یه هفته.

سلام
فرودگاه و هتل نسبت به Doviz خوب چنج نمی کنن، شما تو خیابونهای آنکارا کلی Doviz می بینید، می تونید اونجا پولتون رو change کنید.

به نظر من 100 دلار رو تو فرودگاه change کنید ، که یکم فقط لیر دستتون باشه

دوستان عزیز، شما میتونید موقع خرید دلار از صرافی بعلاوه 2000 دلار چند صد لیر هم بخرید.سختگیری روی فروش لیر نیست.موفق باشید

تشکر کنندگان: Zoso ، frozen mind ، emankh101 ، satusa ، saman33 ، vahidansari ، success
با سلام به دوستان گل مهاجر سرا;
دوستان برای سفر دوم به آنکارا که به احتمال خیلی زیاد اکثر بچه ها تنها میرن ترکیه کدوم هتل رو پیشنهاد می کنید؟
از نظر: گرما،در مرکز بودن شهر،نزدیکی به ups،بالا بودن ایرانیهادر هتل ،قیمت مناسب و تمیز بودن هتل ؟

من احتمالاً تو هفته بعد برای اواخر دی ماه میرم آنکارا،چون تا اون موقع ایشاالله جواب کلیرنس میاد،مخصوصاً با راهکاری که Rayan.s عزیز زده و جواب گرفته/ کسی هست که اون موقع بخواد بره تا جور کنیم با هم بریم؟
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: emankh101 ، mr.amir

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان