کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
[[/quote]

اولا بهتون تبريك مي گويم بابت اين كيس خاصي كه داشتيد و موفق شديد مشكل رو حل كنيد و از روي برگه آبي پريديد و از برگه قرمز مستقيما برگه سفيد گرفتيد! .
ضمناً:

1.لطفا پستتون رو به تاپيك سفرنامه آنكارا منتقل كنيد كه اطلاعاتي كه ارائه كرديد پراكنده نشه.
2. همونطور كه دوستمون هم اشاره كردند، ممنون مي شويم اگر در خصوص اختلاف در تاريخ تولد موضوع رو با جزييات بيشتر توضيح بديد كه مشكل اختلاف چي بود و از كجا ناشي شد و چي گفتيد كه قانع شد.
در صورت امكان در خصوص مدارك مالي هم توضيحات بيشتر بديد.
[/quote]

من روز واقعی تولدم 40 روز با شناسنامه تفاوت داره بخاطر مدرسه رفتن شناسنامم رو جلوتر گرفتن! من هم در ثبت نام اولیه تاریخ تولد واقعی رو نوشتم ولی توی بقیه فرم ها مطابق شناسنامه نوشتم. وقتی که متوحه اشتباهم شدم به kcc ایمیل زدم و توضیح دادم ولی چون کیسم کارنت شده بود kcc گفت هیچ کاری نمیتونه بکنه! به کنسول انکارا هم میل زدم و اونا هم در جواب گفتن که همه چی به افیسر بستگی داره. در نهایت همراه با مدارکی که به انکارا فرستادم یه نامه نوشتم و بازهم توضیح دادم!
روز مصاحبه هم به افیسر گفتم که من تو تبدیل تاریخ شمسی و میلادی اشتباه کردم و بخاطر سرعت پایین اینترنت تو ایران و دلواپسی از قطع شدن اینترنت وقت نکردم که دوباره اطلاعاتم رو چک کنم. در نهایت هم بهش گفتم که من صادقانه توضیح دادم و به سفارت هم نامه نوشتم و این تشخیص با شماست که تصمیم بگیرین چه کسی رو تو کشورتون راه بدین!!!
در مورد مدارک مالی هم من خودم 40 میلیون تو بانک گذاشتم و موجودی حساب رو تحویل دادم . و ازم هیچ سوالی در مورد مدارک مالی نکرد.
تشکر کنندگان: rayan.s ، satusa ، b!ta ، loveusa2010 ، AmericanHamid ، DLT ، saman33 ، bbboys1981 ، User ، peyman74 ، alirezagh
(2010-11-30 ساعت 12:09)rezakln نوشته:  سلام من یک پیشنهاد دارم . دوستانی که یک ضرب ویزا گرفتن بنویسن چه شرایطی داشتن(رشته تحصیلی مدرک شغل به طور کلی چه شرایطی این عزیزان داشتن که یک ضرب گرفتن)شرایط آن ها رو کنار هم قرار بدیم ببینیم چه چیزهایی مهم است به چه کسانی می تونن یک ضرب ویزا بگیرن یا به چه کسانی کلیرنس میخوره به چه کسانی نمی خوره و چرا؟این جوری شاید بتونیم اطلاعاتی راجب کلیرنس در بیاریم یا حتی برای خودمون این موضوع رو پیش بینی کنیم(یک ضرب میگیریم یا نه) و خودمون رو از همه نظر(روحی و ...)آماده کنیم
ممنون

سلام
چیزی که توی 10 روزی که ترکیه بودم متوجه شدم این بود که افرادی که اصلا کار نکردند شانس بیشتری برای گرفتن ویزای یک ضرب دارند. این شانس برای خانم ها بیشتره چون سربازی نمیرن.
من با خیلی ها صحبت کردم و شرایطشون رو پرسیدم.
اونجا همراه ما یه آقایی به نام نیما بودن که ایشون هم لاتاری بودند و همون روزی که مامان و بابای من مصاحبه داشتن، ایشون هم مصاحیه داشتن. ایشون فوق لیسانس گرافیکشون رو از استرالیا گرفته بودن و مدتی بود که ایران زندگی می کردن. موردشون واقعا عجیب بود، به ایشون علاوه بر کاغذ آبی که مربوط به کلیرنس بود یه کاغذ دیگه ای هم داده بودن که روش نوشته شده بود ویزای مشروط. اگه دوستان کسی همچین موردی شنیده توضیح بده جریان این برگه چیه. شاید از نگرانی ایشون کم بشه.
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، emankh101 ، rezakln ، saman33 ، Linspire ، mr.amir
من در تاریخ 30 ژانویه برابر با 30 دی 2011 پنج شنبه ساعت 30 : 8 مصاحبه دارم .

دوستان عزیز من برای کارهای پزشکی چند روز زودتر باید انکارا باشم ؟ 3 یا 4 روز ؟
تشکر کنندگان: frozen mind
(2010-12-02 ساعت 15:30)mr.amir نوشته:  من در تاریخ 30 ژانویه برابر با 30 دی 2011 پنج شنبه ساعت 30 : 8 مصاحبه دارم .

2 روز کافیه ( صبح میری واسه آزمایش و عکس قفسه سینه، عصر معاینه و فردا عصر ساعت 3 بعدظهر هم جواب را تحویل میگیری)
تشکر کنندگان: SNAGHIAN ، mr.amir
(2010-12-02 ساعت 19:43)emankh101 نوشته:  
(2010-12-02 ساعت 15:30)mr.amir نوشته:  من در تاریخ 30 ژانویه برابر با 30 دی 2011 پنج شنبه ساعت 30 : 8 مصاحبه دارم .

2 روز کافیه ( صبح میری واسه آزمایش و عکس قفسه سینه، عصر معاینه و فردا عصر ساعت 3 بعدظهر هم جواب را تحویل میگیری)

دوست عزیز
البته توجه داشته باشید که اگر فرزند زیر 15 سال دارید نیاز هست که برای ایشون تست پوستی سل انجام بشه که برای تعیین نتیجه اش 3 روز وقت لازم است.
تشکر کنندگان: rayan.s ، User ، free_free
من مجردم زنم ندارم بچم کجا بود ....
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، free_free
کسی میدونه اگه بخوام از مرز ترکیه مثلا دوغوبایازیت برم آنکارا اتوبوس هست و قیمتش چقدر میشه یعنی با اتوبوس های ترکیه نه با ایرانی هاش
تشکر کنندگان:
(2010-12-03 ساعت 00:52)arira نوشته:  کسی میدونه اگه بخوام از مرز ترکیه مثلا دوغوبایازیت برم آنکارا اتوبوس هست و قیمتش چقدر میشه یعنی با اتوبوس های ترکیه نه با ایرانی هاش

اتوبوس ترک هست. 2-3 تا شرکته فکر کنم. پولشم 60 لیره. فقط ساعت حرکت رو نمیدونم. چون از اونور 2-3 بعد از ظهر راه میفتن و 8-9 صبح میرسن دوغوبایزید. اما از اینور نمی دونم.
خوش بگذره
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
تشکر کنندگان: rayan.s ، emankh101 ، arira
(2010-11-28 ساعت 13:59)negin65 نوشته:  سلام
دوستان من امروز رسیدم تهران و موفق به دریافت ویزای یه ضرب شدم !!!با اینکه 40 روز اختلاف تاریخ تولد داشتم!D:
تبریک میگم! اینجاست که نظر قدیمی "همه چیز به آفیسر بستگی داره" دوباره شاهدی براش پیدا میشه!

(2010-11-28 ساعت 14:49)keivan1983 نوشته:  کسی نقشه GPS آنکارا داره؟

نقشه چی پی اس برای چه ابزاری؟ اگر برای خود دستگاه چی پی اس مثل گارمین نیاز داری که خود فروشنده ها این نقشه ها رو میفروشند. اگر نتونستی پیدا کنی، من خودم نقشه چی پی اس دستگاه گارمین رو برات میفرستم. حجمش کمتر از 10 مگابایته!

اما اگر برای گوشی تلفن که ابزار چی پی اس هم دارند می خوای، اول بگو چه برندی هست؟ نوکیا یا سونی اریکسون؟
اگر نوکیاست: گوشی رو به لپ تاپت وصل کن و نرم افزار نوکیا مپ لودر رو که از سایت OVI.COM دانلود و نصب کردی اجرا کن تا همه نقشه های موجود رو بهت پیشنهاد بده، انتخاب و دانلود! حجم کمی زیاده، بهتری بذاری برای یک شب مثلا ساعت 1 یا 2 شب به بعد! مثلا حجم کل نقشه های موجود برای ترکیه نزدیک به 70 مگابایته! ناوبری نقشه های نوکیا بسیار لذت بخشه بخصوص در ممکلت ترکیه که در ارتباط زبانی دچار مشکل خواهیم شد! من در ترکیه از راه زمینی هوایی رفتم، با وجود این نقشه اصلا احساس ناآشنا بودن محل جدید رو نداشتم! همیشه می دانستم کجا هستم، تا مقصد چقدر فاصله دارم، کی می رسم، و همیشه هم لذت می بردم از اینکه مجبور نیستم نام خیابان، یاآدرس ها رو از دیگران بپرسم!
- همچینین می تونی از نرم افزار گوگل مپس برای جاوا استفاده کنی! این نرم افزار بدون نیاز به چی پی اس هم کار می کنه، اما نیازه به کانکشن اینترنت داره (یا وایرلس یا اینترنت سیم کارت که در حالت رومینگ اصلا بهش فکر نکنید. بسیار گران است!) این نرم افزار دقیقا مانند گوگل مپ که تو سایت گوگل قرار داره، نام و جزییات همه شهر ها و روستاهای همه کشورهای دنیا رو داره، قبل از مسافرت و جاییکه به اینرتنت ارزان یا مجانی دسترسی دارید، نقشه آنکارا را بارگذاری کنید (با کمک اینترنت) در آنکارا دیگر نیازی به هیچ اینترنتی نخواهید داشت

اگر گوشی شما سونی اریکسون است، نمی توانید از نقشه های نوکیا استفاده کنید. اطلاعات بیشتری ندارم.
اما می توانید از نرم افزار گوگل مپس مخصوص موبایل استفاده کنید.

موفق باشید
(2010-11-29 ساعت 12:52)negin65 نوشته:  
(2010-11-29 ساعت 11:05)DLT نوشته:  negin65
تبریک فراوان به دلیل اخذ ویزای یکضرب شما.موفق باشین

سلام
من از اینکه اطلاعاتم رو پر نکردم پوزش میطلبم!!! اطلاعاتم رو واسه فری فری تازه فرستادم!!! لیسانس کشاورزی(ابیاری) دارم و سفر خارج هم نداشتم. من شدیدا مدیون مهاجر سرا هستم و مطمینم اگه کمکای مهاجر سرا نبود الان من با برگه قرمز اینجا بودم!!(برگه ی فرمز لایه پروندم بود) به زودی تمام جزیات سفر رو مینویسم . بازم از همه تشکر میکنم!
Tongue

برگه قرمز رو دیدن و ویزای یکضرب گرفتن در همان مرحله، از اتفاقات نادریست که شاهدش هستیم! واقعا جای تحسین داره که با دیدن برگه قرمز روحیه خودشون رو از دست ندادند!
آفرین!

(2010-11-30 ساعت 10:55)twilight نوشته:  سلام دوستان
من دبروز موفق به گرفتن ویزای یک ضرب شدم.Cool اطلاعاتم رو هم برای فری فری به زودی می فرستم.
به امید موفقیت همه دوستان و با تشکر از راهنمایی رایان

تبریـــک فراوان!
خبرهای خوشحال کننده پشت سر هم می رسند! خوبه که آخر سالی دست به کار شدند و ویزای یکضرب صادر می کنند!

امیدوارم در قسمت کلیرنس هم تلاششون رو بیشتر کنند! ناسلامتی سال، سال همت و کار مضاعفه! Wink
تشکر کنندگان: frozen mind ، emankh101 ، mehdi_behzadi ، usa ، Linspire
(2010-10-31 ساعت 20:36)emankh101 نوشته:  
(2010-10-31 ساعت 19:03)satusa نوشته:  دوستان عزيز peyman74 و emankh101

آيا كيس شما لاتاري هست؟
اگر لاتاري هستيد لطفا اطلاعاتتون رو براي free_free عزيز بفرستيد تا در جدول "2011 در يك نگاه" اضافه شود.

satusa عزیز من کیس ازدواج هستم. اما از نزدیک پیگیر کیس دوستان لاتاری 2010 و 2011 بوده و هستم.
کلا کیس لاتاری یه هیجان خاصه خودش را داره که وقتی می بینم دوستان اینطور دارند تلاش می کنند هر لحظه برای اونها آرزوی موفقیت می کنم.
به شخصه از اطلاعاتی که دوستان لاتاری در مورد هتل، بلیط و خاطرات سفر بیان کردند خیلی استفاده کردم و تونستم کارهای خودم را پیش ببرم.
خود من هم 3 نوامبر میرم آنکارا و واسه 9 نوامبر مصاحبه دارم، انشالله سعی میکنم سفرنامه کاملی برای دوستان لاتاری و ازدواجی بنویسم.
التماس دعای اساسی از طرف همه دوستان دارم.
با آرزوی موفقیت برای همه بچه های مهاجر سراااااااا.......SmileWink
satusa عزیز بله کیس من لاتاری هست و مجردم .فوق دیپلم برق و 34 سال سن دارم وکارم نیمه دولتی هست.
اگر سوال دیگه ای بود در خدمتم
کیس نامبر :2011AS00062xx
تاریخ کارنت شدن:آگوست 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:7 اکتبر2010
تاریخ مصاحبه :3 نوامبر
استان/کشور محل دریافت:ایران.اصفهان
سفارت :آنکارا
تاریخ ارسال مدارک:26 خرداد

تشکر کنندگان: emankh101 ، AmericanHamid ، satusa
(2010-12-03 ساعت 22:51)peyman74 نوشته:  
(2010-10-31 ساعت 20:36)emankh101 نوشته:  
(2010-10-31 ساعت 19:03)satusa نوشته:  دوستان عزيز peyman74 و emankh101

آيا كيس شما لاتاري هست؟
اگر لاتاري هستيد لطفا اطلاعاتتون رو براي free_free عزيز بفرستيد تا در جدول "2011 در يك نگاه" اضافه شود.

satusa عزیز من کیس ازدواج هستم. اما از نزدیک پیگیر کیس دوستان لاتاری 2010 و 2011 بوده و هستم.
کلا کیس لاتاری یه هیجان خاصه خودش را داره که وقتی می بینم دوستان اینطور دارند تلاش می کنند هر لحظه برای اونها آرزوی موفقیت می کنم.
به شخصه از اطلاعاتی که دوستان لاتاری در مورد هتل، بلیط و خاطرات سفر بیان کردند خیلی استفاده کردم و تونستم کارهای خودم را پیش ببرم.
خود من هم 3 نوامبر میرم آنکارا و واسه 9 نوامبر مصاحبه دارم، انشالله سعی میکنم سفرنامه کاملی برای دوستان لاتاری و ازدواجی بنویسم.
التماس دعای اساسی از طرف همه دوستان دارم.
با آرزوی موفقیت برای همه بچه های مهاجر سراااااااا.......SmileWink
satusa عزیز بله کیس من لاتاری هست و مجردم .فوق دیپلم برق و 34 سال سن دارم وکارم نیمه دولتی هست.
اگر سوال دیگه ای بود در خدمتم
کیس نامبر :2011AS00062xx
تاریخ کارنت شدن:آگوست 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:7 اکتبر2010
تاریخ مصاحبه :3 نوامبر
استان/کشور محل دریافت:ایران.اصفهان
سفارت :آنکارا
تاریخ ارسال مدارک:26 خرداد

peyman عزیز
ممنون از اینکه اطلاعاتت رو اعلام کردی. لطفا این اطلاعات رو برای free_free با پیام خصوصی بفرست تا توی جدول 2011 در یک نگاه اضافه کنه.
در خصوص سربازی/تعداد مسافرت خارجی و اینکه کلیر خوردی یا نه هم اطلاعاتت رو بهش بده.
ممنون
تشکر کنندگان:

آقای امیر عزیز
شاید اشتباه شماتایپی بوده نمیدونم ولی چون احتمال دادم 0.0005%هم ممکنه تاریخ ها را اشتباه تبدیل کرده باشید خواستم یاد آوری کنم که 30زانویه برابر با 10 بهمنهو نه 30 دی.
کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

تشکر کنندگان: satusa ، rayan.s
(2010-12-03 ساعت 11:10)Eskandari نوشته:  
(2010-12-03 ساعت 00:52)arira نوشته:  کسی میدونه اگه بخوام از مرز ترکیه مثلا دوغوبایازیت برم آنکارا اتوبوس هست و قیمتش چقدر میشه یعنی با اتوبوس های ترکیه نه با ایرانی هاش

اتوبوس ترک هست. 2-3 تا شرکته فکر کنم. پولشم 60 لیره. فقط ساعت حرکت رو نمیدونم. چون از اونور 2-3 بعد از ظهر راه میفتن و 8-9 صبح میرسن دوغوبایزید. اما از اینور نمی دونم.
خوش بگذره

کسی میدونه چند ساعت طول میکشه
یعنی اگه از مرز ترکیه با اتوبوس ترک برم آنکارا
بخاطر رزرو هتل میپرسم
تشکر کنندگان:
dostan mohajersa salam hamsaram emroz vızasho gereft man ham be jame montazeran peyvastam ınshaala bad az resıdan br vatan majera ra taarıf mıkonam Big Grin
تشکر کنندگان: emankh101 ، sib 24 ، rokmita ، satusa ، success ، vahidansari
(2010-12-07 ساعت 03:03)hossein93 نوشته:  dostan mohajersa salam hamsaram emroz vızasho gereft man ham be jame montazeran peyvastam ınshaala bad az resıdan br vatan majera ra taarıf mıkonam Big Grin

بابا چرا اطلاعاتتونو در جدول 2011 در يك نگاه وارد نمي كنيد . مگه چي ميشه؟ آخه اين چه برنامه اي امسال كه هيچ كس اطلاعات نميده و فقط يك تعداد ي اطلاعات مي دن. از 184 نفر جدول فقط 110 نفر اطلاعات دادن و 74 نفر هيچ اطلاعاتي رو پر نكردن .
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: rayan.s ، satusa ، mr.amir ، Linspire

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان