کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2011-01-22 ساعت 09:36)mr.amir نوشته:  
(2011-01-22 ساعت 08:50)arshida نوشته:  سلام ما فردا مي رويم آنكارا. پيش بيني آب و هوا نشان مي ده كه تقريبا بيشتر مناطق تركيه اين هفته همراه با بارندگي خواهد بود. پس چتر يادتون نره( هر چند كه ما تازه اسباب كشي كرديم خانه جديد و خودمون نمي دونيم چترامون كجاست) :d.
در هر صورت اميدورام كه آنكارا خيلي برف نيايد و سفارت تمام طول هفته باز باشه و كار همه بچه روي روال انجام بشه. ما را هم دعا كنيد.

این روزها صبحای آنکارا بسیار سرد هست حتما لباس گرم فراموش نشه . ولی تواین یک هفته که من آنکارا هستم بارندگی نشده . شما فردا میای و من فردا با همون پرواز برمیگردم امیدوارم شما هم مانند من یکضرب برنده قبول بشیBig Grin . اگه خواستی چیزی بخری anka mall / ponara یادت نره اجناس خوبی داره و تخفیفات هم داره ( ایندیریم )

شاد موفق تندرست باشی Tongue
امیر جان سلام تبریک فراوان دارم برای گرفتن یکضرب ویزا امیدوارم درکلیه امورزندگی موفق باشید .اشتباه اگر نکرده باشم شما درهتل گلد اقامت داشتید اگر راضی بودید لطف کنید مبلغ اطاق یک نفره را برام قیمت بگیرید. اگر امکانش هست برام رزرو کنید چون من برای اخذ ویزا یکشنبه 10 بهمن برای سه شب عازم انکارا هستم .ممنون میشم امروز به من جواب بدید

تشکر کنندگان: free_free ، usa ، mr.amir
بچه ها
میخوام به چند تا از این هتل ها ایمیل بزنم و قیمت بگیرم
فقط نمیدونم بگم لاز کی تا کی میخوام
19 ام اسفند(5شنبه) مصاحبه داریم.از اونجایی ک ازمایش و دکی 2روز طول میکشه ما باید سه شنبه(17 ام) انکارا باشیم...
به نظرتون همون صبح سه شنبه انکارا برسیم و اول بریم هتل و بعددکی بسه؟؟
--------------------
اگه افتادیم به کلرینس 4 روز کاری کفایت میکنه؟؟یعنی 14 ام اخر شب برگردیم؟؟؟
--------------------------------
یه سوال دیگه:
بعضی دوستان گفتند ک وقتی میخواستند بلیط ترکیه بگیرند گفتند ک حتما باید 2 طرفه باشه.
فرض کنید ما بخواهیم زمینی بریم..برگشت میشه بلیط هوا گرفت؟ یا نمیشه؟؟

--
لطف کنید بگید تو ایمیلم براشون چی بزنم؟؟
متنش رو میشه بگید؟فارسی هم باشه اشکال نداره.خودم ترجمه اش میکنم به انگلیسی.
فقط نمیدونم چی بگم بهشون.چون بار اوله ک میخوام ایمیلی از هتلی قیمت بگیرم(برای خودم و همسرم).و اینکه بگم ایرانیم و حسابی تخفیف بده
مرسی
تشکر کنندگان:
سلام
2 تا قیمت مختلف برای مصاحبه دیدم 1 - 380$ و 2 - 819$ کدوم درسته ؟ ما که 5 نفریم هر کدوممون باید مثلا 819$ پرداخت کنیم یا این نرخ کل کیسمونه ؟ ما 8 فروردین مصاحبه داریم چون تعطیلات ماست چطوری برنامه ریزی کنم بهتره ؟
شماره /:/2011as00016xxx
تاریخ مصاحبه : 28 march
تاریخ کلیرنس:5 jun
حرف های خیلی زیادی دارم برای گفتن
همین که مثلاً یه خورده دیگه تحمل کن،یا تسلیم نشو به اون چیزی که بهش معتقد نیستی ومی دونم خسته ای.
ولی باز تو بازنده نشو وقتی جز تو کسی لایق برنده شدن نیست
تو محکومی به موفقیت
این یادت بمونه

تشکر کنندگان: mr.amir
(2011-01-22 ساعت 17:15)parastoo2011 نوشته:  سلام
2 تا قیمت مختلف برای مصاحبه دیدم 1 - 380$ و 2 - 819$ کدوم درسته ؟ ما که 5 نفریم هر کدوممون باید مثلا 819$ پرداخت کنیم یا این نرخ کل کیسمونه ؟ ما 8 فروردین مصاحبه داریم چون تعطیلات ماست چطوری برنامه ریزی کنم بهتره ؟

819$براي هر نفر.درمورد تعطيلات:خوب تعطيلات ما تاثيري تو كار سفارت كه نداره.فقط اگه بخواي بليط هواپيما بخري بايد زود اقدام كني چون اون موقع شلوغ پلوغه.
شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

تشکر کنندگان: emankh101 ، parastoo2011
(2011-01-22 ساعت 17:15)parastoo2011 نوشته:  سلام

برایهر نفر 819 $ به علاوه هزینه های پزشکی( ازمایش 50 و معاینه 70)
یعنی به طور میانگین شما باید برای هر نفر 1000 $ درنظر بگیرید.
البته به غیر از هزینه های هتل و پرواز

پرستوی عزیز:
چون موقع تعطیلات میشه بهتره از الان برنامه ریزی کنید چون اون موقع هزینه ها بیشتر میشه
من اگر جای شما بودم با توجه به تعداد زیادتون زمینی میرفتم
36 ساعت راه
چون تعدادتون زیاده و تو راه خسته نمیشید و اینکه تعطیلاته زمان دارید..
ما خودمون هم میخواستیم زمینی بریم اما چون اواخر اسفند و اوج کار هستیم زمان برامون مهمه
موفق باشید
تشکر کنندگان: emankh101 ، rayan.s ، mr.amir ، parastoo2011 ، success
(2011-01-22 ساعت 05:04)saman33 نوشته:  سلام دوستان
الان من روز بیستمه که توی برزخ آنکارا هستم. برزخی که بین دنیا و آخرت نیست. بین جهنم و بهشته Smile خواستم یه سری نکات رو بگم ولی دیدم که همش توی سفر نامه های دوستان دیگه هست. نخواستم تکرار مکررات بشه. یه حس خاصیه که تا الان تو زندگیم تجربه نکرده بودم. ترکیبی از انتظار و دلتنگی و خوشحالی و امید به آینده که هر روز یکی از اینا بیشتر خودشو نشون می ده... دیگه همتون اینو میفهمید Wink
فقط دو نکته رو لازم می دونم بگم: این مدت ایرانیای زیادی رو دیدم که تعدادیشون کیسشون لاتاری بود. متاسفانه کمتر از 50 در صد از دوستان برنده لاتاری با مهاجرسرا آشنا بودن. توی تمام عزیزانی که من افتخار آشنایی باهاشونو داشتم دوستانی که عضو مهاجرسرا بودن اکثرا مدارکشون کامل و اطلاعاتشون زیاد بود و با تسلط همه کاراشونو دنبال می کردن و اونایی که عضو نبودن حسرتشو می خوردن Tongue. یه نکته هم اینه که نقص مدارک و اشتباه توی تکمیل فرمها یه چیز طبیعیه که من توی 90 درصد دوستان اینو دیدم و تنها موردی که برگ قرمز گرفت دوست خوبمون بابک 2010 بود که اونم... پس اگه فکر می کنید که این مشکلاتو دارید خودتونو سرزنش نکنید چون که شما تنها نیستید. هیچ کس تنها نیستCool
و نتیجه اینکه 1- قدر مهاجرسرا و تجربیات با ارزش دوستانمون رو بیشتر بدونیم و 2- اصلا توی لاتاری استرس معنی نداره. من خودم روزای اول زیاد استرس داشتم ولی الان می بینم که خیلی راحت تر از اون چیزیه که فکرشو می کردم. این مدت کسانی رو دیدم که تاریخ تولدشون یا ... اشتباه بود ولی قبول شدن. کسانی که حتی نمی دونستن اسپانسر و یا تمکن مالی لازمه و قبول شدن. کسانی که مدارکو اصلا قبل از مصاحبه پست نکرده بودن و قبول شدن و و و در حدی که من خودم یه مدت خواب می دیدم که آفیسره بهم گیر می ده که تو چرا مدارکت کامله و فرمهات هم ایرادی نداره و بعد ردم می کردBig Grin (یا اینکه گیر می داد چرا چاقوی ریش تراشی همرات نیست SmileSmileSmile user جان خیلی دوست دارم)
همه صد در صد برنده اید. به برنامه زندگیتون توی آمریکا فکر کنید و قدر این روزای آخر زندگی کنار خانواده و دوستانتون رو هم بدونید...
مخلص شما. سامان...

سامان جون ايشالا كه زودتر از بلاتكليفي در بياي ولي با تشبيه جهنم يه كم اغراق كردي به نظرم!

تشکر کنندگان: saman33 ، emankh101
(2011-01-22 ساعت 13:46)hossein93 نوشته:  
(2011-01-22 ساعت 09:36)mr.amir نوشته:  
(2011-01-22 ساعت 08:50)arshida نوشته:  سلام ما فردا مي رويم آنكارا. پيش بيني آب و هوا نشان مي ده كه تقريبا بيشتر مناطق تركيه اين هفته همراه با بارندگي خواهد بود. پس چتر يادتون نره( هر چند كه ما تازه اسباب كشي كرديم خانه جديد و خودمون نمي دونيم چترامون كجاست) :d.
در هر صورت اميدورام كه آنكارا خيلي برف نيايد و سفارت تمام طول هفته باز باشه و كار همه بچه روي روال انجام بشه. ما را هم دعا كنيد.

این روزها صبحای آنکارا بسیار سرد هست حتما لباس گرم فراموش نشه . ولی تواین یک هفته که من آنکارا هستم بارندگی نشده . شما فردا میای و من فردا با همون پرواز برمیگردم امیدوارم شما هم مانند من یکضرب برنده قبول بشیBig Grin . اگه خواستی چیزی بخری anka mall / ponara یادت نره اجناس خوبی داره و تخفیفات هم داره ( ایندیریم )

شاد موفق تندرست باشی Tongue
امیر جان سلام تبریک فراوان دارم برای گرفتن یکضرب ویزا امیدوارم درکلیه امورزندگی موفق باشید .اشتباه اگر نکرده باشم شما درهتل گلد اقامت داشتید اگر راضی بودید لطف کنید مبلغ اطاق یک نفره را برام قیمت بگیرید. اگر امکانش هست برام رزرو کنید چون من برای اخذ ویزا یکشنبه 10 بهمن برای سه شب عازم انکارا هستم .ممنون میشم امروز به من جواب بدید

لیدر این هتل دوست من هست و بسیار کاربلد از قبل ایشون را میشناختم ایشون تمام کارهام را کرد اومد دنبالم از فرودگاه برد هتل و همینطور کارهای معاینه دکتر و مصاحبه تو سفارت با من بودن . خودش مدارکم را اول چک کرد . هتل گلد آنکارا الان شبی 60 دلار هست با صبحانه بسیار عالی و خوب بخور بخور .

http://www.ankaragoldhotel.com

سیستم گرمایش عالیه من الان تو اتاقم با شلوارک هستم و آستین کوتاه پس خیالت راحت . کانال trt3 اعلام کرد از امشب اکثر شهرمای ترکیه بارندگی آغاز میشه .

شاد باشید

تشکر کنندگان: maaref ، DLT
الان من روز بیستمه که توی برزخ آنکارا هستم. برزخی که بین دنیا و آخرت نیست. بین جهنم و بهشته Smile خواستم یه سری نکات رو بگم ولی دیدم که همش توی سفر نامه های دوستان دیگه هست. نخواستم تکرار مکررات بشه. یه حس خاصیه که تا الان تو زندگیم تجربه نکرده بودم. ترکیبی از انتظار و دلتنگی و خوشحالی و امید به آینده که هر روز یکی از اینا بیشتر خودشو نشون می ده... دیگه همتون اینو میفهمید Wink
فقط دو نکته رو لازم می دونم بگم: این مدت ایرانیای زیادی رو دیدم که تعدادیشون کیسشون لاتاری بود. متاسفانه کمتر از 50 در صد از دوستان برنده لاتاری با مهاجرسرا آشنا بودن. توی تمام عزیزانی که من افتخار آشنایی باهاشونو داشتم دوستانی که عضو مهاجرسرا بودن اکثرا مدارکشون کامل و اطلاعاتشون زیاد بود و با تسلط همه کاراشونو دنبال می کردن و اونایی که عضو نبودن حسرتشو می خوردن Tongue. یه نکته هم اینه که نقص مدارک و اشتباه توی تکمیل فرمها یه چیز طبیعیه که من توی 90 درصد دوستان اینو دیدم و تنها موردی که برگ قرمز گرفت دوست خوبمون بابک 2010 بود که اونم... پس اگه فکر می کنید که این مشکلاتو دارید خودتونو سرزنش نکنید چون که شما تنها نیستید. هیچ کس تنها نیستCool
و نتیجه اینکه 1- قدر مهاجرسرا و تجربیات با ارزش دوستانمون رو بیشتر بدونیم و 2- اصلا توی لاتاری استرس معنی نداره. من خودم روزای اول زیاد استرس داشتم ولی الان می بینم که خیلی راحت تر از اون چیزیه که فکرشو می کردم. این مدت کسانی رو دیدم که تاریخ تولدشون یا ... اشتباه بود ولی قبول شدن. کسانی که حتی نمی دونستن اسپانسر و یا تمکن مالی لازمه و قبول شدن. کسانی که مدارکو اصلا قبل از مصاحبه پست نکرده بودن و قبول شدن و و و در حدی که من خودم یه مدت خواب می دیدم که آفیسره بهم گیر می ده که تو چرا مدارکت کامله و فرمهات هم ایرادی نداره و بعد ردم می کردBig Grin (یا اینکه گیر می داد چرا چاقوی ریش تراشی همرات نیست SmileSmileSmile user جان خیلی دوست دارم)
همه صد در صد برنده اید. به برنامه زندگیتون توی آمریکا فکر کنید و قدر این روزای آخر زندگی کنار خانواده و دوستانتون رو هم بدونید...
مخلص شما. سامان...

سامان جان واقعا از ته قلبم آرزو مي كنم هر چه زودتر از برزخ بيايي بيرون!
اگر چاقوي ريش تراش مي داشتي الان به اين روز نمي افتاديBig Grin
تشکر کنندگان: frozen mind ، emankh101 ، Ashkan78 ، rayan.s ، zohreh36 ، free_free ، 1979SAM ، javidk ، usa ، saman33 ، maaref ، DLT ، smmyp
سلام
قابل توجه دوستاني كه عازم آنكارا هستند من اسم وآدرس چند هتل ميزارم براي افرادي كه دنبال جاي ارزون قيمت مي گردند. قيمتها براي يك خوابه 15تا 20لير ودوخوابه 25تا 30لير مي باشد موقعيت هتل ها نسبتآ خوبه نزديك ايستگاه اولوس(Ulus) ميباشد وخط اتوبوس 420مستقيم ميره كيزلاي وجلو سفارت هم ايستگاه داره.
خودم چند روزي هتل بيروت بودم از لحاظ امنيت هم خوب بود و با توجه به قيمتش راضي بودم فاصله زماني از هتل تا سفارت هم 25دقيقه پياده .
دوستان اگر سوالي بود پيغام بديد.
موفقيت همگي را آرزومندم

فایل‌های پیوست
.pdf   ??? ????? ??? ???.pdf (اندازه 654.74 KB / تعداد دانلود: 1,165)
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

تشکر کنندگان: rayan.s ، mr.amir ، frozen mind ، yousef156 ، usa ، mehdi_behzadi ، maaref ، DLT ، amir82
(2011-01-22 ساعت 19:08)Farshid22 نوشته:  سلام
قابل توجه دوستاني كه قصد مسافرت به تركيه را دارند من اسم وآدرس چند
هتل ارزان قيمت را ميزارم قيمت ها خيلي مناسبه وهم براي رفت وآمد نزديك
ايستگاه اتوبوس است
اتاق ها اين هتلها از شبي 15لير براي يك تخت و25تا 30لير براي دو تخت
ميباشد .
دوستان اگر سوالي داريد پيغام بديد

دقت کنید دوست مون محبت کردن هتل هارو قرار دادن ولی من هیچ وقت حاضر نیستم به این هتلها برم چون از لحاظ کیفیت و سرویس دهی خیلی پایین هستن مخصوصا در هوای سرد آنکارا که از امشب بارندگی در بیشتر شهرهای ترکیه آغاز میشه . Sadبرای ما کیفیت خیلی مهمه مخصوصا هتلهای ارزون قیمت که 1 هتل ارزون در اینجا دیروز دیدم خوب نبود . تمیزی / سیستم گرما / پذیرایی / امنیت هتل و اتاقها / خیلی مهمه .

الان آنکارا داره باران میاد ( ساعت 11 : 20 شب به وقت آنکارا )
تشکر کنندگان: rayan.s ، Farshid22 ، usa ، javidk ، HOMAYON53 ، final destination ، maaref ، DLT
مخلص شما. سامان...

سامان جان ببخشيد دوستاني كه گفتي اصلا اسپانسر و تمكن مالي نداشتن و نمي دونستن اسپانسر و تمكن مالي چيه ؟ ( سانی که حتی نمی دونستن اسپانسر و یا تمکن مالی لازمه و قبول شدن.)
1- چطوري بهشون گير ندادن و قبول شدن؟
2- آيا اين عزيزان نقص مدرك خوردن؟
ميشه در اين مورد يكمي توضيح بديد چون من بدجوري استرس اين موضوع را دارم.
با تشكر اميدوارم زودتر از اين شرايط با سربلندي بياي بيرون.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: final destination ، maaref ، DLT ، 3pideh
بچه ها جون تا حالا سايت www.berimsafar.com رفتيد؟سايتي براي رزرو هتله ولي حتي اگه نخواستين رزرواسيون انجام بديد اطلاعات خوبي در مورد هتلها ،امكاناتشون و آدرسشون و قيمتشون به دست مياريد.

تشکر کنندگان: HOMAYON53 ، rayan.s ، Linspire ، saman33 ، maaref ، DLT ، emankh101
سلام
از دوستان کسی تا حالا هتل سورملی بوده؟
چه جور هتلیه؟
تشکر کنندگان: maaref
(2011-01-23 ساعت 17:28)hooman421 نوشته:  سلام
چه جور هتلیه؟

ببين تو همون سايتي كه بالا گفتم اطلاعاتش هست.5 ستاره هست و قيمتشم شبي 160$ زده.
شماره تلفن : 90 0312 416 88 00

امکانات هتل:
استخر
سرویس شستشوی البسه
استخر سرپوشیده
سالن بدنسازی
تبدیل ارز
سالن مجالس
سرویس اتاق 24 ساعته
آدرس: Akay Cad. Buklum Sok No:1 P.O.BOX:06660

تشکر کنندگان: hooman421 ، emankh101 ، maaref ، DLT
(2011-01-23 ساعت 17:06)HOMAYON53 نوشته:  [quote='saman33' pid='94030' dateline='1295656467']

سامان جان ببخشيد دوستاني كه گفتي اصلا اسپانسر و تمكن مالي نداشتن و نمي دونستن اسپانسر و تمكن مالي چيه ؟ ( سانی که حتی نمی دونستن اسپانسر و یا تمکن مالی لازمه و قبول شدن.)
1- چطوري بهشون گير ندادن و قبول شدن؟
2- آيا اين عزيزان نقص مدرك خوردن؟
ميشه در اين مورد يكمي توضيح بديد چون من بدجوري استرس اين موضوع را دارم.
با تشكر اميدوارم زودتر از اين شرايط با سربلندي بياي بيرون.
آره عزیز. یه خانم و آقا که اتفاقا بعد از برنده شدن هم ازدواج کرده بودنو من دیدم. وقتی پرسیدم اسپانسر دارید گفت که واسه لاتاری اصلا لازم نیست. فهمیدم که بی اطلاعن. وقتی هم براشون توضیح دادم فکر کنم که تا روز مصاحبه خوابشون نبرد Smile ولی وقتی رفته بودن افسره گفته بود که اسپانسر؟ و اون آقا گفته بود که اسپانسرم مدارکش هنوز آماده نیست. بعد هم خیلی راحت برگ آبی رو بهش داده بود و گفته بود روزی که میای واسه ویزا مدارک اسپانسرو بیار. بعد آقاهه پرسیده بود می تونم جای اون حساب بانکی بیارم؟ و افسره هم گفته بود آره و زیر برگشون یه مبلغ نوشته بود که حدود 30هزار دلار واسه هر دوشون بود. گفته بود اگه اینو بیاری قبوله...

(2011-01-23 ساعت 17:28)hooman421 نوشته:  سلام
چه جور هتلیه؟
من هتل سورملی، بیرونشو رو دیدم. یه کم نسبت به هتلای دیگه دوره از سفارت و اطراف هتل هم خیلی شلوغه و از لحاظ ظاهری به نظرم هتل ددمان خیلی بهتر بود. اگه تو همون رنج قیمته من پیشنهاد می کنم ددمانو بگبربد...

سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: hooman421 ، frozen mind ، emankh101 ، maaref ، HOMAYON53 ، DLT

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان