کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2011-01-22 ساعت 19:29)mr.amir نوشته:  
(2011-01-22 ساعت 19:08)Farshid22 نوشته:  سلام
قابل توجه دوستاني كه قصد مسافرت به تركيه را دارند من اسم وآدرس چند
هتل ارزان قيمت را ميزارم قيمت ها خيلي مناسبه وهم براي رفت وآمد نزديك
ايستگاه اتوبوس است
اتاق ها اين هتلها از شبي 15لير براي يك تخت و25تا 30لير براي دو تخت
ميباشد .
دوستان اگر سوالي داريد پيغام بديد

دقت کنید دوست مون محبت کردن هتل هارو قرار دادن ولی من هیچ وقت حاضر نیستم به این هتلها برم چون از لحاظ کیفیت و سرویس دهی خیلی پایین هستن مخصوصا در هوای سرد آنکارا که از امشب بارندگی در بیشتر شهرهای ترکیه آغاز میشه . Sadبرای ما کیفیت خیلی مهمه مخصوصا هتلهای ارزون قیمت که 1 هتل ارزون در اینجا دیروز دیدم خوب نبود . تمیزی / سیستم گرما / پذیرایی / امنیت هتل و اتاقها / خیلی مهمه .

الان آنکارا داره باران میاد ( ساعت 11 : 20 شب به وقت آنکارا )
منم در تایید صحبت های mr.amir بگم که بچه ها یه سری هتل های سه ستاره هست اینجا که می بینید قیمتاشون حدود10 تا 15 دلار پایین تر از بقیه سه ستاره هاست ولی ظاهرشون و اتاقاشون تمیزتره. اینا اکثرا مشکلات سیستمای گرمایشی، آب، قطع اینترنت، کیفیت صبحانه و ... دارند. ترجیحا فقط هتلایی برید که بقیه بچه های سایت رفتند و مشکلی نداشته...
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: emankh101 ، maaref ، mr.amir ، Farshid22
(2011-01-22 ساعت 18:15)mr.amir نوشته:  
(2011-01-22 ساعت 13:46)hossein93 نوشته:  
(2011-01-22 ساعت 09:36)mr.amir نوشته:  
(2011-01-22 ساعت 08:50)arshida نوشته:  سلام ما فردا مي رويم آنكارا. پيش بيني آب و هوا نشان مي ده كه تقريبا بيشتر مناطق تركيه اين هفته همراه با بارندگي خواهد بود. پس چتر يادتون نره( هر چند كه ما تازه اسباب كشي كرديم خانه جديد و خودمون نمي دونيم چترامون كجاست) :d.
در هر صورت اميدورام كه آنكارا خيلي برف نيايد و سفارت تمام طول هفته باز باشه و كار همه بچه روي روال انجام بشه. ما را هم دعا كنيد.

این روزها صبحای آنکارا بسیار سرد هست حتما لباس گرم فراموش نشه . ولی تواین یک هفته که من آنکارا هستم بارندگی نشده . شما فردا میای و من فردا با همون پرواز برمیگردم امیدوارم شما هم مانند من یکضرب برنده قبول بشیBig Grin . اگه خواستی چیزی بخری anka mall / ponara یادت نره اجناس خوبی داره و تخفیفات هم داره ( ایندیریم )

شاد موفق تندرست باشی Tongue
امیر جان سلام تبریک فراوان دارم برای گرفتن یکضرب ویزا امیدوارم درکلیه امورزندگی موفق باشید .اشتباه اگر نکرده باشم شما درهتل گلد اقامت داشتید اگر راضی بودید لطف کنید مبلغ اطاق یک نفره را برام قیمت بگیرید. اگر امکانش هست برام رزرو کنید چون من برای اخذ ویزا یکشنبه 10 بهمن برای سه شب عازم انکارا هستم .ممنون میشم امروز به من جواب بدید

لیدر این هتل دوست من هست و بسیار کاربلد از قبل ایشون را میشناختم ایشون تمام کارهام را کرد اومد دنبالم از فرودگاه برد هتل و همینطور کارهای معاینه دکتر و مصاحبه تو سفارت با من بودن . خودش مدارکم را اول چک کرد . هتل گلد آنکارا الان شبی 60 دلار هست با صبحانه بسیار عالی و خوب بخور بخور .

http://www.ankaragoldhotel.com

سیستم گرمایش عالیه من الان تو اتاقم با شلوارک هستم و آستین کوتاه پس خیالت راحت . کانال trt3 اعلام کرد از امشب اکثر شهرمای ترکیه بارندگی آغاز میشه .

شاد باشید
اخر نگفتی چه جوری با این هتل یا با لیدر تماس برقرارکرد شما فقط ادرس سایت را دادیدو ازمزایاش .ایااژانسهای ایرانی با این هتل قرارداد دارند
تشکر کنندگان: maaref ، mitr.p ، emankh101 ، mr.amir
ایشون دوست یکی از دوستان من هستن که الان در آمریکا سیتیزن هستن . بسیار لیدر خوب و کار بلد هستن . خود دکتر اونگان منشیهای مطب دکتر با ایشون آشنا هستن . یکی از آژانسهای ایرانی هم با ایشون قرار داد داره . من با ایشون اول هماهنگ کردم ایشون هم تمام کارهای مرا انجام دادن .

در ضمن دیشب به تهران اومدم با ایمان هم در هوایپما بودیم و نزدیک به 45 : 3 دقیقه تاخیر داشتیم هواپیما ایرباس320 بود .
تشکر کنندگان: emankh101 ، hossein93 ، Farshid22 ، maaref
(2011-01-24 ساعت 21:16)mr.amir نوشته:  ایشون دوست یکی از دوستان من هستن که الان در آمریکا سیتیزن هستن . بسیار لیدر خوب و کار بلد هستن . خود دکتر اونگان منشیهای مطب دکتر با ایشون آشنا هستن . یکی از آژانسهای ایرانی هم با ایشون قرار داد داره . من با ایشون اول هماهنگ کردم ایشون هم تمام کارهای مرا انجام دادن .

در ضمن دیشب به تهران اومدم با ایمان هم در هوایپما بودیم و نزدیک به 45 : 3 دقیقه تاخیر داشتیم هواپیما ایرباس320 بود .

خیرمقدم امیرجان .کدام اژانس با این هتل قرارداد داره
تشکر کنندگان: mr.amir ، maaref ، DLT
اسم اون آژانس را نمیدونم . من با خودشون تماس برقرار کردم و برام اتاق رزرو کرد . اگه مایل بودید از طریق پیام خصوصی میتونم شمارشون را در خدمتتون بگذارم .

موفق باشید

. فردا گزارش سفر به ترکیه را ارسال میکنم .
تشکر کنندگان: hossein93 ، emankh101 ، maaref
(2011-01-24 ساعت 22:29)mr.amir نوشته:  اسم اون آژانس را نمیدونم . من با خودشون تماس برقرار کردم و برام اتاق رزرو کرد . اگه مایل بودید از طریق پیام خصوصی میتونم شمارشون را در خدمتتون بگذارم .

موفق باشید

. فردا گزارش سفر به ترکیه را ارسال میکنم .
باتشکر من 10 بهمن عازم انکارا هستم به مدت 3 شب ممنون میشم شماره تلفنشون را پیام خصوصی کنید
تشکر کنندگان: mr.amir ، maaref
سلام
من الان آنکارا هستم. دیروز و امروز که هوا بارانی بود جالبیش اینه که وقنی ما از هتل میزنیم بیرون باران شدیدتره:dپرواز ما هم روز یکشنبه با 4 ساعت تاخیر انجام شد اونم بخاطر نقص فنی هواپیما .جالبیش اینه که تا دو ساعت اول که به سالن ترانزیت رفته بودیم هیچ کس جوابگو نبود و هیچ اطلاعاعی از پرواز و علت تاخیر داده نشد طوری که فکر کردم شاید همچین پروازی وجود نداره
کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

تشکر کنندگان: rayan.s ، satusa ، suntino ، frozen mind ، maaref ، DLT
(2011-01-25 ساعت 16:15)arshida نوشته:  سلام
من الان آنکارا هستم. دیروز و امروز که هوا بارانی بود جالبیش اینه که وقنی ما از هتل میزنیم بیرون باران شدیدتره:dپرواز ما هم روز یکشنبه با 4 ساعت تاخیر انجام شد اونم بخاطر نقص فنی هواپیما .جالبیش اینه که تا دو ساعت اول که به سالن ترانزیت رفته بودیم هیچ کس جوابگو نبود و هیچ اطلاعاعی از پرواز و علت تاخیر داده نشد طوری که فکر کردم شاید همچین پروازی وجود نداره

سلام
پروازتون با ایران ایر بود؟

تشکر کنندگان: mr.amir ، maaref
(2011-01-25 ساعت 16:24)hooman421 نوشته:  

سلام
پروازتون با ایران ایر بود؟
بله دوست عزیز، پرواز های یکشنبه و چهارشنبه عصر ساعت 17:15 (اما 10 شب به بعد شما حساب کنید) با ایران ایر انجام میشه.
برگشت همین پرواز ها باز یکشنبه و چهارشنبه ساعت 19:40 (اما شما 12 شب حساب کنید) می باشد.
ضمن اینکه پیش از پرواز با ایران ایر حتما اگه بچه کوچک دارید اسباب بازی و موادغذایی لازم دم دست داشته باشید که در فاصله 5 ساعت تاخیر بتونید سر بچه را گرم کنید.
براتون پروازی آرام و فرودی به سلامت آرزو می کنم. Big Grin
تشکر کنندگان: hooman421 ، mr.amir ، rayan.s ، frozen mind ، maaref ، mitr.p ، armido ، success ، optoelec

سلام . منم توی همون پرواز بودم دوست عزیز. جالب اینجا بود که رادار هواپیما نقص پیدا کرده بود و از مهر آباد دستوردادن که بیارن. البته اینم بگم این 4 ساعت توی سالن ترانزیت باعث شد 4 تا دوست خوب پیدا کنم.Big Grin
تاریخ ورود به امریکا: 8 اپریل
Standing Stones
تشکر کنندگان: frozen mind ، emankh101 ، maaref
سلام
کسی از دوستان با آنادولوجت مسافرت کرده؟
چه جور ایرلاینیه؟
تشکر کنندگان: maaref
(2011-01-26 ساعت 22:24)hooman421 نوشته:  سلام
چه جور ایرلاینیه؟

ما سری دوم که رفتیم برای گرفتن ویزا، پرواز رفتمون به آنکارا همین ایرلاین بود ولی برگشتمون ترکیش.
این ایرلاین زیر مجموعه ترکیش هست و هواپیماهای تمیز و جدیدی داره ولی خدماتش مثل پذیرایی و ... به ترکیش نمیرسه.
شماره کیس(صاحب کیس همسرم): 2011AS000002XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010-May-08
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010-May-23
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-Sep
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-Sep-20
تاریخ مصاحبه: 2010-Nov-3
تشکر کنندگان: rayan.s ، hooman421 ، maaref ، emankh101
چه جور ایرلاینیه؟

----------------------------------------------------------------

http://en.wikipedia.org/wiki/Anadolu_Jet

تشکر کنندگان: hooman421 ، maaref
(2011-01-27 ساعت 11:12)mr.amir نوشته:  
چه جور ایرلاینیه؟

----------------------------------------------------------------

http://en.wikipedia.org/wiki/Anadolu_Jet

دوست عزیز اگه برای سفر به ترکیه می پرسی، باید بگم که:
ما از تهران به آنکارا و بالعکس دو نوع پرواز بیشتر نداریم (مستقیم).
1- ایران ایر
2- ترکیش
که پروازی که شما پرسیدی از زیر مجموعه های ترکیش هست.
پروازش خوبه ولی جای پا کم داره. واسه افرادی مثل من که پاهاشون درازه یه کوچولو سخته.

موفق باشید.
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: rayan.s ، maaref ، hooman421 ، emankh101 ، taraneh@mini ، DLT ، optoelec
دوستان نمی دونم سوالمو جای درستی مطرح کردم یا نه
برای گرفتن وقت سفارت در سفارت امریکا در آنکارا چه کار باید بکنیم؟
خوشبختي بر سه ستون استوار است: فراموش کردن غم هاي گذشته، فراموش نکردن عبرت هاي گذشته، غنيمت شمردن حال و اميدوار بودن به آينده
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان