کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2011-02-04 ساعت 15:52)frozen mind نوشته:  
(2011-02-04 ساعت 15:34)saman33 نوشته:  راستی دوستانی که میان آنکارا، دیروز اینجا تظاهرات بود گاز فلفل و گاز اشک آور زدن. البته ما که دیگه آبدیده ایم Smile
من ندیدم تیراندازی بشه، یا با ماشین از روی کسی رد بشن یا از بالای پل کسی رو بندازن پایین، ولی خوب یه کم مراقب باشید بد نیست.

به گزارش تابناك به نقل از شبكه تلویزیونی العربیه ديروز انفجاری در شهر آنکارا رخ داده. ‌شما شنيدي؟ در كدام نقطه شهر بوده؟ نزديك سفارتها يا هتلها نبوده؟
آره نسبتا نزدیکه کیزیلای بود. کلان این روزا تظاهرات زیاده

(2011-02-05 ساعت 10:17)final destination نوشته:  
(2011-02-04 ساعت 15:04)saman33 نوشته:  baharehz چرا به دوستان نمی گید ویزا گرفتید؟؟؟ چرااااا نمی گید fbi check نخوردید؟؟؟ Smile تبریک می گم به شما و خواهرتون ...

يعني دو خواهر با هم برنده شدن يا كيس خانوادگي بوده؟
نه برنده اصلی خواهر bagarehzبوده. ولی ایشون عضو سایته. واسه همین من به هر دوشون تبریک می گم
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: rayan.s ، emankh101 ، maaref
(2011-02-05 ساعت 22:49)saman33 نوشته:  
(2011-02-04 ساعت 15:52)frozen mind نوشته:  
(2011-02-04 ساعت 15:34)saman33 نوشته:  راستی دوستانی که میان آنکارا، دیروز اینجا تظاهرات بود گاز فلفل و گاز اشک آور زدن. البته ما که دیگه آبدیده ایم Smile
من ندیدم تیراندازی بشه، یا با ماشین از روی کسی رد بشن یا از بالای پل کسی رو بندازن پایین، ولی خوب یه کم مراقب باشید بد نیست.

به گزارش تابناك به نقل از شبكه تلویزیونی العربیه ديروز انفجاری در شهر آنکارا رخ داده. ‌شما شنيدي؟ در كدام نقطه شهر بوده؟ نزديك سفارتها يا هتلها نبوده؟
آره نسبتا نزدیکه کیزیلای بود. کلان این روزا تظاهرات زیاده

(2011-02-05 ساعت 10:17)final destination نوشته:  
(2011-02-04 ساعت 15:04)saman33 نوشته:  baharehz چرا به دوستان نمی گید ویزا گرفتید؟؟؟ چرااااا نمی گید fbi check نخوردید؟؟؟ Smile تبریک می گم به شما و خواهرتون ...

يعني دو خواهر با هم برنده شدن يا كيس خانوادگي بوده؟
نه برنده اصلی خواهر bagarehzبوده. ولی ایشون عضو سایته. واسه همین من به هر دوشون تبریک می گم

من روز دوشنبه 31 ژانویه ساعت 1/5 عصر تعدادی گارد ویژه(پلیس ضدشورش)را دیدم روبروی سفارت صف کشیده بودند.یهو دلم ریخت با خودم گفتم نکنه الان اتفاقی بیفته ما از گرفتن ویزاکه خیلی براش دوندگی وهزینه کردیم محروم بشیم خوشبختانه پس از چند دقیقه از انجا رفتند ودرنهایت پس از مراحل ورود به سفارت افیسر مارا به یو پی اس فرستاد و دوروز بعد ویزا بدستم رسید وشب باسلام وصلوات به میهن برگشتم.
تشکر کنندگان: javidk ، rayan.s ، frozen mind ، rozollina ، usa ، mml ، satusa ، emankh101 ، armido ، DLT ، success ، AmericanHamid ، hasti_banoo ، پرستو ، optoelec ، maaref
سلام دوستان. عذرخواهی می کنم که چند روزی به شدت در گیر کاری بودم و نتونستم به سایت سری بزنم. می بینم که همه خبر دارن!
بله خواهر من برنده بود و شنبه موفق شد ویزاشو بدون FBI check بگیره. هوررراااااا!
لازمه از زحمات آقای سامان بی نهایت تشکر کنم. چون اگه ایشون و راهنمایی های ایشون نبود نمیدونم چی می شد! ولی خدا رو شکر که بودند، هستند و انشالله همیشه زنده و سلامت باشند.
و به دلیل آنچه در فرهنگ مردم ایران زمین به بامعرفتی، با مرامی و جوانمردی معروف است، آقا سامان چهره خوب این هفته و هفته های قبل معرفی می شود!
با تشکر از ایشان
تشکر کنندگان: satusa ، emankh101 ، User ، armido ، R.F ، frozen mind ، javidk ، mml ، saman33 ، success ، hossein93 ، babak2010 ، rayan.s ، AmericanHamid ، Hossein81 ، hasti_banoo ، usa ، zohreh36 ، پرستو ، optoelec ، maaref ، Linspire
سلام
1- برای بردن بار با هواپیمایی ایران ایر هر نفر چند کیلو با خودش میتونه ببره؟
2- اگر من دو چمدان 20 کیلو داشته باشم و برادرم یک چمدان 15 کیلو آیا مشکلی برای بردن بار داریم؟
3- این گفته میشود دو چمدان 23 کیلو هر مسافر حق بار دارد یعنی چه؟ یعنی میشه یه چمدان 30 کیلویی به اضافه یه چمدان 10 کیلویی که جمعش از دوتا23 کیلو=46 کیلو کمتر میشه با خود برد؟
تشکر کنندگان: maaref
[quote='mahdi357' pid='96158' dateline='1297058872']
سلام
2- اگر من دو چمدان 20 کیلو داشته باشم و برادرم یک چمدان 15 کیلو آیا مشکلی برای بردن بار داریم؟
3- این گفته میشود دو چمدان 23 کیلو هر مسافر حق بار دارد یعنی چه؟ یعنی میشه یه چمدان 30 کیلویی به اضافه یه چمدان 10 کیلویی که جمعش از دوتا23 کیلو=46 کیلو کمتر میشه با خود برد؟

[/quoteدوست عزیز این 23کیلو مربوط میشه به امریکا وکانادا که شما دو بسته 23 کیلویی داشته باشی ولی برا ی بقیه مسیرها 30کیلو میباشدوداخل هواپیما که همون کابین باکس میگن بسته به ایرلاینتون که ما بین 8 تا 10 کیلو باخود میتونید ببرید داخل هواپیماموفق باشید

تشکر کنندگان: javidk ، mml ، emankh101 ، maaref
(2011-02-07 ساعت 12:12)zohreh36 نوشته:  
(2011-02-07 ساعت 10:37)mahdi357 نوشته:  سلام
دوست عزیز این 23کیلو مربوط میشه به امریکا وکانادا که شما دو بسته 23 کیلویی داشته باشی ولی برا ی بقیه مسیرها 30کیلو میباشدوداخل هواپیما که همون کابین باکس میگن بسته به ایرلاینتون که ما بین 8 تا 10 کیلو باخود میتونید ببرید داخل هواپیماموفق باشید
ممنون از جوابتون گرچه به جوابم نرسیدم.مقدار بار 2 تا 23 کیلو را میدونم برای پرواز به آمریکاست برای همین هم پرسیدم. من میخوام اگر ویزام روز مصاحبه ام اوکی شد بلافاصله بپرم برای آمریکا.

1- میشه برای ترکیه با ظرفیت هر نفر 30 کیلو ، دوتا چمدان 23 کیلو و یک 15 کیلو ببریم البته به غیر از بارداخل هواپیما؟ ما تا ترکیه دو نفر هستیم
2- میشه از ترکیه به آمریکا بر فرض مثال یک چمدان 30 کیلو و یک چمدان 10 کیلویی را برد؟ از ترکیه تا آمریکا فقط یک نفر هستم.

(2011-02-07 ساعت 16:45)mahdi357 نوشته:  
دوست عزیز این 23کیلو مربوط میشه به امریکا وکانادا که شما دو بسته 23 کیلویی داشته باشی ولی برا ی بقیه مسیرها 30کیلو میباشدوداخل هواپیما که همون کابین باکس میگن بسته به ایرلاینتون که ما بین 8 تا 10 کیلو باخود میتونید ببرید داخل هواپیماموفق باشید
ممنون از جوابتون گرچه به جوابم نرسیدم.مقدار بار 2 تا 23 کیلو را میدونم برای پرواز به آمریکاست برای همین هم پرسیدم. من میخوام اگر ویزام روز مصاحبه ام اوکی شد بلافاصله بپرم برای آمریکا.

1- میشه برای ترکیه با ظرفیت هر نفر 30 کیلو ، دوتا چمدان 23 کیلو و یک 15 کیلو ببریم البته به غیر از بارداخل هواپیما؟ ما تا ترکیه دو نفر هستیم
2- میشه از ترکیه به آمریکا بر فرض مثال یک چمدان 30 کیلو و یک چمدان 10 کیلویی را برد؟ از ترکیه تا آمریکا فقط یک نفر هستم.
خیر نمیشه باید 2 تا23 کیلو باشه برای امریکاجمع نمیشه زدکه
یکی 30 کیلو بشه یکی 15 کیلو
تشکر کنندگان: javidk ، emankh101 ، maaref
(2011-02-07 ساعت 16:45)mahdi357 نوشته:  

میتونید ببرید ولی باید جریمه اضافه بار بیش از 23 کیلو را بدید.موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: satusa ، emankh101 ، javidk ، maaref
باسلام
درتاريخ 26 ژانويه ايميل زير برای ما(من وهمسرم) آمد:
Wed, January 26, 2011 12:20:28 AM ivappointment
From: Ankara-Consular-Public-MB <CA-Ankara@state.gov>
To:.........
Dear .........;
This email is in relation to your immigrant visa file which is scheduled for an interview at the US Embassy, Ankara on 08 Feb 2011.
We would like to inform you that due to the upcoming Secretary of State Clinton's visit to Turkey, our office will not be able to conduct interviews on your appointment date. We have rescheduled your immigrant visa interview to 17-FEB-2011 at 08:30 AM. You may use this e-mail message in lieu of an appointment letter. We deeply apologize for the inconvenience caused.
We hope this information is helpful to you.
Sincerely,
Immigrant Visa Unit
U.S. Embassy Ankara, Turkey
SBU
This email is UNCLASSIFIED.
آيا برای کسی چنين ايميلی اومده؟ما که برای تعويض بليط ترکيش ايرلاين،هتل ددمان،نوبت دکتر اونگان،بليط اتوبوس به فرودگاه امام و.... متحمل کلی مخارج وصرف وقت شديم. اميدوارم به ميمنت ورود اين بانو اف بی آی چک را برای تمام ايرانی ها بردارند.SmileSadShy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شماره کیس:2011AS00014XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 25,2010
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:June 2,2010با DHL
تاريخ رسيد :June 8,2010
تاریخ کارنت شدن کیس:9 دسامبر 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:January,15,2011
تاریخ مصاحبه:8 فوريه 2011(ازطريق ايميل به ک سی سی)،سفارت ايميل زد که به علت سفر خانم کلينتون به ترکيه مصاحبه از 8 فوريه به 17 فوريه تغيير می کند.

تشکر کنندگان: emankh101 ، rayan.s ، javidk ، mml ، satusa ، frozen mind ، DLT ، rozollina ، maaref
(2011-02-08 ساعت 01:29)mgy نوشته:  باسلام
درتاريخ 26 ژانويه ايميل زير برای ما(من وهمسرم) آمد:
Wed, January 26, 2011 12:20:28 AM ivappointment
From: Ankara-Consular-Public-MB <CA-Ankara@state.gov>
To:.........
Dear .........;
This email is in relation to your immigrant visa file which is scheduled for an interview at the US Embassy, Ankara on 08 Feb 2011.
We would like to inform you that due to the upcoming Secretary of State Clinton's visit to Turkey, our office will not be able to conduct interviews on your appointment date. We have rescheduled your immigrant visa interview to 17-FEB-2011 at 08:30 AM. You may use this e-mail message in lieu of an appointment letter. We deeply apologize for the inconvenience caused.
We hope this information is helpful to you.
Sincerely,
Immigrant Visa Unit
U.S. Embassy Ankara, Turkey
SBU
This email is UNCLASSIFIED.
آيا برای کسی چنين ايميلی اومده؟ما که برای تعويض بليط ترکيش ايرلاين،هتل ددمان،نوبت دکتر اونگان،بليط اتوبوس به فرودگاه امام و.... متحمل کلی مخارج وصرف وقت شديم. اميدوارم به ميمنت ورود اين بانو اف بی آی چک را برای تمام ايرانی ها بردارند.SmileSadShy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شماره کیس:2011AS00014XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 25,2010
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:June 2,2010با DHL
تاريخ رسيد :June 8,2010
تاریخ کارنت شدن کیس:9 دسامبر 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:January,15,2011
تاریخ مصاحبه:8 فوريه 2011(ازطريق ايميل به ک سی سی)،سفارت ايميل زد که به علت سفر خانم کلينتون به ترکيه مصاحبه از 8 فوريه به 17 فوريه تغيير می کند.

بله دوست عزيز
براي چند نفر ديگر از دوستان و از جمله ما كه مصاحبه شون اواخر ژانويه و هفته اول فوريه بود ايميلي مبني بر تغيير تاريخ آمده بود. البته جالبه كه در ايميل شما دليلش رو هم ذكر كرده اند.
تشکر کنندگان: frozen mind ، javidk ، emankh101 ، DLT ، mml ، mgy ، maaref
سلام
من الان چند اژانس تل کردم که قیمت هتل رو بگیرم
مثلا بیوک ارشان رو گفت دابل 48000 تومان اما برای هر نفر!!!!
یکی دیگه گفت .نه .اتاقی 48000.
کسی میدونه بگه کدوم درسته؟دابل برای کل اتاق مثلا 48000 تومنه یا نفری؟؟؟
(2011-02-08 ساعت 11:01)mitr.p نوشته:  سلام
من الان چند اژانس تل کردم که قیمت هتل رو بگیرم
مثلا بیوک ارشان رو گفت دابل 48000 تومان اما برای هر نفر!!!!
یکی دیگه گفت .نه .اتاقی 48000.
کسی میدونه بگه کدوم درسته؟دابل برای کل اتاق مثلا 48000 تومنه یا نفری؟؟؟

قیمتی که میدن برای کل اتاقه دیگه. حالا اگه 2 نفر باشید باید دو تا 48 تومن بدید واسه همون اتاق.
شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان: javidk ، emankh101 ، mr.amir ، maaref
خانم لیلا
با سلام
اطلاعات شما برای 2*48 غلط است.زیرا وقتی اتاق دابل را میگیرین 48000 تومان،یعنی برای دو نفر 48000 تومان.مگر اینکه قیمت سینگل به شما داده باشند.در اینصورت نیازی به پرداخت هزینه نفر دوم نیست.ضمنا" قیمت سینگل با دابل هیچ جای دنیا دوبرابر نیست.
تشکر کنندگان: mr.amir ، javidk ، mitr.p ، satusa ، frozen mind ، emankh101 ، maaref
لیلا خانم من هتل گلد بودم اگه مایل هستی شماره خود هتل را بگیر و صحبت کن . هتل گلد لیدر ایرانی هم داره که از دوستان من هستن .
من شبی 60 دلار دادم با صبحانه .

http://www.ankaragoldhotel.com
تشکر کنندگان: javidk ، mitr.p ، mml ، satusa ، emankh101 ، maaref
(2011-02-08 ساعت 12:27)DLT نوشته:  خانم لیلا
با سلام
اطلاعات شما برای 2*48 غلط است.زیرا وقتی اتاق دابل را میگیرین 48000 تومان،یعنی برای دو نفر 48000 تومان.مگر اینکه قیمت سینگل به شما داده باشند.در اینصورت نیازی به پرداخت هزینه نفر دوم نیست.ضمنا" قیمت سینگل با دابل هیچ جای دنیا دوبرابر نیست.

ممنون دلتای عزیز
شما هم دونفره رفته بودید؟/
پول یک اتاف دادید؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان