کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2011-02-08 ساعت 12:27)DLT نوشته:  خانم لیلا
با سلام
اطلاعات شما برای 2*48 غلط است.زیرا وقتی اتاق دابل را میگیرین 48000 تومان،یعنی برای دو نفر 48000 تومان.مگر اینکه قیمت سینگل به شما داده باشند.در اینصورت نیازی به پرداخت هزینه نفر دوم نیست.ضمنا" قیمت سینگل با دابل هیچ جای دنیا دوبرابر نیست.

درسته دوست عزيز
ولي بعضي از اين تورها كلك مي زنند و از اولش بهتون نمي گويند. يكيشون نزديك بود يه همچين كلايي سر ما بزاره واسه ريكسوس. يه روده راست تو شكمشون نيست كه.
به شما ميگن قيمت اتاق دوبل فلان مقدار هست. بعد كه خواستي پول بدي يا رفتي اونجا ميگه اتاقتون دوبل هست به اين معني كه ميتوني دو نفر بريد توي اتاق ولي پولش رو بايد اينقدر بديد!. خلاصه هزار تا داستان دارند اينا.!!
تشکر کنندگان: frozen mind ، emankh101 ، mr.amir ، arshida ، maaref
(2011-02-08 ساعت 14:53)mitr.p نوشته:  
(2011-02-08 ساعت 12:27)DLT نوشته:  خانم لیلا
با سلام
اطلاعات شما برای 2*48 غلط است.زیرا وقتی اتاق دابل را میگیرین 48000 تومان،یعنی برای دو نفر 48000 تومان.مگر اینکه قیمت سینگل به شما داده باشند.در اینصورت نیازی به پرداخت هزینه نفر دوم نیست.ضمنا" قیمت سینگل با دابل هیچ جای دنیا دوبرابر نیست.

ممنون دلتای عزیز
شما هم دونفره رفته بودید؟/
پول یک اتاف دادید؟

دوستان عزیز.
من خودم سر این موضوع یه کم گیر داشتم. چون اصولش همه جای دنیا همینه که شما می فرمایید. من از آزانس تور گرفتم، گفتن که کلا قیمتها برای اتاق دابله، اما اینجوری نیست که وقتی اتاق دابل فرضا 48 تومنه برای هر دو نفر یاشه و هر کدوم باید جداگانه شبی 48 تومن رو پرداخت کنه. من حتی با هتل ددمان و ریکسوس هم مستقیم مکاتبه داشتم، اونها هم همینجوری حساب می کنن.
من فکر می کنم بهتره میترا خانم با خود هتل تماس بگیره و از خود اونها بپرسه که دقیقا چه جوری حساب میکنن. چون به قول satusa اینا هر کدوم واسه خودشون یه داستانی دارن...
شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان: satusa ، mitr.p ، emankh101 ، maaref
بيشتر هتل ها سايت دارند و تعداد اتاقها و هزينه ها براي اتاق يك نفره دونفره و سويت و..و مشخصه. ولي تا اونجايي كه من ديدم براي اتاق دبل ، قيمت براي دو نفره. چون حتي ليست قيمتها را كه مي بينيد متوجه ميشيد قيمت اتاق دابل بيشتر از سينگله. اگر بر حسب هر شب هر نفر باشه در اونصورت بايد اتاق دابل ارزانتر از سينگل بشه
کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

تشکر کنندگان: satusa ، mitr.p ، emankh101 ، mr.amir ، maaref
دوستان
من فکر میکنم که موضوع پیچیده شده.
ببینید شما به عنوان مثال از یک هتل قیمت دابل میگیرین.قیمت این اتاق برای دو نفر به عنوان مثال هست 100 یورو.این دلیل براین نیست که شما چون اتاق دابله و دو نفرین باید 2 تا 100 یورو پول بدین.
من خودم ریکسوس بودم.اتاق دابل شبی 98 یورو بود.اما من پول 7شب * 98 یورو را پرداخت کردم نه 2*98*7.
همه جای دنیا اینجوریه.
اگر اینجوری باشه که توی اتاق سوئیت هتل ها میان تعداد افراد رو ضربدر تعداد شبها و قیمت هر شب میکنن.
نه اینجوری نیست.اگر آژانس و یا هتلی بهتون این رو گفته،اشتباه کرده.
تشکر کنندگان: mitr.p ، satusa ، emankh101 ، usa ، frozen mind ، mr.amir ، javidk ، rayan.s ، maaref ، bbboys1981 ، nastaran86
هتل گلد / هتل ددمان / هتل رکسیوس / هتل سورملی / هتل شرایتون / هتل رامادا / هتل کاپیتال پلازا / یک هتل را انتخاب کنید سخت نیست اگه زبان بلدین مستقیم ارتباط برقرار کنید . اگه بلد نیستین از اون افرادی که به انکارا رفتن سوال کنید که کدام هتل خوبه یا کدام هتل برای شما خوبه از نظر مالی خودتون بررسی کنید . درضمن تمام هتلها سایت دارن میتونین چک کنین .

خدایی سخت نیست
تشکر کنندگان: frozen mind ، emankh101 ، javidk ، maaref
سلام

وقتي اتاق دابل را شبي xدلار قيمت ميدهند يعني براي دو نفر اين قيمت است.
مثلا ما 8 شب هتل نواپلاس بوديم دو نفرو 1بچه80 دلار*8.
اما كساني را ديديم كه با تور امده بودند و نفري برايشان حساب كرده بودند.
درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند...... گاندی

كيس نامبر:2011As4800
تاريخ مصاحبه:2 دسامبر(انكارا)
تاريخ كلير:23 دسامبر
تشکر کنندگان: arshida ، mitr.p ، naeiji1974 ، rayan.s ، emankh101 ، javidk ، maaref
(2011-02-08 ساعت 19:19)mr.amir نوشته:  هتل گلد / هتل ددمان / هتل رکسیوس / هتل سورملی / هتل شرایتون / هتل رامادا / هتل کاپیتال پلازا / یک هتل را انتخاب کنید سخت نیست اگه زبان بلدین مستقیم ارتباط برقرار کنید . اگه بلد نیستین از اون افرادی که به انکارا رفتن سوال کنید که کدام هتل خوبه یا کدام هتل برای شما خوبه از نظر مالی خودتون بررسی کنید . درضمن تمام هتلها سایت دارن میتونین چک کنین .

خدایی سخت نیست
mr.amir عزیز به توصیه شما من ایندفعه برای گرفتن ویزا به هتل گلد رفتم لیدری راکه معرفی کرده بودید بسیار خانوم محترم ومهربونی بودند ایشون با ماشین خودش اومده بود فرودگاه با توجه به اینکه برف باریده بود وهوا بشدت سرد بود منو به هتل راهنمایی کرد بنظرم هتل تمیزوخیلی خوب بود اینترت مجانی ولابی جمع وجور وباارامش بود.من درسفراول هتل ددمان بودم هتل خوب وبا کلاسی است ولی قیمتش خیلی بالا بود ومقرون بصرفه نیست.بنظرم اگرافراد دنبال هتل 3 ستاره میگردند هتل گلد را انتخاب کنند هم به خیابان اصلی شهر(بلوارآتاتورک)وهم به سفارت وهمچنین دیگه سربالایی هتل ددمان را نداردBig Grinو50مترباددمان فاصله دارد من که آدم وسواسی هستم ازاین هتل راضی بودم
تشکر کنندگان: mr.amir ، emankh101 ، javidk ، mml ، usa ، mitr.p ، maaref ، DLT ، mavarfan ، nastaran86
(2011-02-10 ساعت 22:09)hossein93 نوشته:  
(2011-02-08 ساعت 19:19)mr.amir نوشته:  هتل گلد / هتل ددمان / هتل رکسیوس / هتل سورملی / هتل شرایتون / هتل رامادا / هتل کاپیتال پلازا / یک هتل را انتخاب کنید سخت نیست اگه زبان بلدین مستقیم ارتباط برقرار کنید . اگه بلد نیستین از اون افرادی که به انکارا رفتن سوال کنید که کدام هتل خوبه یا کدام هتل برای شما خوبه از نظر مالی خودتون بررسی کنید . درضمن تمام هتلها سایت دارن میتونین چک کنین .

خدایی سخت نیست
mr.amir عزیز به توصیه شما من ایندفعه برای گرفتن ویزا به هتل گلد رفتم لیدری راکه معرفی کرده بودید بسیار خانوم محترم ومهربونی بودند ایشون با ماشین خودش اومده بود فرودگاه با توجه به اینکه برف باریده بود وهوا بشدت سرد بود منو به هتل راهنمایی کرد بنظرم هتل تمیزوخیلی خوب بود اینترت مجانی ولابی جمع وجور وباارامش بود.من درسفراول هتل ددمان بودم هتل خوب وبا کلاسی است ولی قیمتش خیلی بالا بود ومقرون بصرفه نیست.بنظرم اگرافراد دنبال هتل 3 ستاره میگردند هتل گلد را انتخاب کنند هم به خیابان اصلی شهر(بلوارآتاتورک)وهم به سفارت وهمچنین دیگه سربالایی هتل ددمان را نداردBig Grinو50مترباددمان فاصله دارد من که آدم وسواسی هستم ازاین هتل راضی بودم
-------------------------
لیدر این هتل بسیار کاربلد هستن و از دوستان خوب من هستن Wink

امیدوارم کارهای شما بخوبی انجام بشه و شاد موفق باشی .

تشکر کنندگان: emankh101 ، javidk ، usa ، maaref ، mavarfan

خدایی سخت نیست
شبی چند گرفتیتد؟؟
--------------------------------

ما قراره فردا هتل سگمن رو بگیریم .دابلش شبی 65 $.البته برای کل لاتاق .از طرف عباس اقا
تشکر کنندگان: maaref ، mavarfan
(2011-02-12 ساعت 11:02)mitr.p نوشته:  

خدایی سخت نیست
شبی چند گرفتیتد؟؟
--------------------------------

ما قراره فردا هتل سگمن رو بگیریم .دابلش شبی 65 $.البته برای کل لاتاق .از طرف عباس اقا
من برای 3شب $180پرداختم .سینگل شبی $60
تشکر کنندگان: rayan.s ، mr.amir ، emankh101 ، mitr.p ، DLT ، javidk ، maaref ، mavarfan
دوستان من چهارشنبه عازم آنکارا هستم.

1389/12/11 تا 15/12/1389 (2 مارچ تا 6 مارچ).
اگر کسی از دوستان تو آنکارا کاری داره در خدمت هستم.
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: maaref ، mml ، armido ، یاشار و ماری ، mavarfan ، emankh101 ، usa
با سلام به دوستان مهاجر

در حال حاضر هتل سگمان آنکارا هستم از بچه های مهاجر سراهم این جاهستند

امروز آزمایش پزشکی انجام شد،روز 4 شنبه اینتر ویو دارم

گزارش کاملی از سفر خواهم نوشت...فقط نکته ی که بوده دوستانی که در هتل من هستند حتی ویزای غیر از لاتاری هم هستند همگی برگه آبی گرفته اند....

شماره کیس: 2011AS0000143
تاریخ مصاحبه: 11 اسفند 1389
ورود به امریکا(دالاس, تگزاس): 27 مرداد 1390
دریافت گرین کارت: 20 شهریور ماه 1390
دریافت سیتزن شیپ : چندین ماه دیگر انتظار در غربت
تشکر کنندگان: armido ، mml ، لیلا ج ، maaref ، tamanna ، mavarfan ، emankh101
(2011-02-28 ساعت 14:45)empyrium نوشته:  دوستانی که در هتل من هستند حتی ویزای غیر از لاتاری هم هستند همگی برگه آبی گرفته اند....

من 4 شنبه دو هفته پيش مصاحبه داشتم و خانمم يه ضرب گرفت و من برگه آبي، همون روز هم به دو نفر ديگه يه ضرب دادن، بايد بودي و ميديدي كه چطور جلوي آفيسر همديگرو از خوشحالي بغل كرده بودن!! اميدوارم شما هم 4 شنبه بعد از ظهر با خبر خوب بياي تو سايت!

پولاتم فقط برو ankara forum (با خط اتوبوس 261 يا 263) و optimum (ميني بوس sincan) خرج كن كه ankamall الكي گرونه...
کیس: 2011AS7XXX
نامه اول: هیچ وقت
کنسولگری: آنکارا
فرمهای سری اول: 07/08/2010
نامه دوم: 17/01/2011
مصاحبه: 16/02/2011
کلیرنس: 01/06/2011
اولين سفر: 01/07/2011 - تولیدو، اوهایو
جمع هزینه ها تا ابتدای سفر اول: 8000 دلار - 2 نفر
سفر دوم: 18/11/2011 - دالاس، تگزاس
تشکر کنندگان: maaref ، mavarfan ، emankh101 ، لیلا ج
دوستان خوبم سلام
من یکشنبه 6 مارچ میرم آنکارا برای گرفتن ویزا
با تجربه ای که از سفر مصاحبه بدست آوردم تصمیم دارم هتل رزرو نکنم و خودم وقتی رسیدم برم هتل بگیرم.
به دوستان دیگه ای که شرایطشون اجازه میده پیشنهاد میکنم همین کار رو بکنن. اگر هم به همراه خانواده و بچه هستید میتونید 1 یا 2 روز رو رزرو کنید و اونجا خودتون هتل خوب و با تخفیف و نزدیک سفارت بگیرید.
ضمناً آیا در این تاریخ کسی هم سفر من هست؟
شماره : 2011AS00009xxx
تاریخ نامه قبولی: April 28, 2010
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: May 28, 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep 10,2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 9 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر Smile
تاریخ دریافت کلیرنس: 25 فوریه 2011 (85 روز)
جمع تقریبی هزینه ها: تا حالا 2.5 میلیون حدوداً
تشکر کنندگان: maaref ، mavarfan ، emankh101 ، mml ، frozen mind ، armido
(2011-02-28 ساعت 16:36)smsaipa نوشته:  با تجربه ای که از سفر مصاحبه بدست آوردم تصمیم دارم هتل رزرو نکنم و خودم وقتی رسیدم برم هتل بگیرم.
به دوستان دیگه ای که شرایطشون اجازه میده پیشنهاد میکنم همین کار رو بکنن. اگر هم به همراه خانواده و بچه هستید میتونید 1 یا 2 روز رو رزرو کنید و اونجا خودتون هتل خوب و با تخفیف و نزدیک سفارت بگیرید.

پيشنهاد مي كنم از الان به هتل ها ايميل بزني و ازشون تا ميتوني با چونه زدن تخفيف بگيري...
کیس: 2011AS7XXX
نامه اول: هیچ وقت
کنسولگری: آنکارا
فرمهای سری اول: 07/08/2010
نامه دوم: 17/01/2011
مصاحبه: 16/02/2011
کلیرنس: 01/06/2011
اولين سفر: 01/07/2011 - تولیدو، اوهایو
جمع هزینه ها تا ابتدای سفر اول: 8000 دلار - 2 نفر
سفر دوم: 18/11/2011 - دالاس، تگزاس
تشکر کنندگان: mavarfan ، emankh101 ، لیلا ج ، maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان