کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2011-03-14 ساعت 17:01)Ali-J نوشته:  من با ترکیش تماس گرفتم و قیمتی که داد چند دلار بیشتر از سایت می شد که بازم قیمت خوبیه. فقط پدرم امروز رفتند دو سه تا آژانس سوال کردند همین بلیط رو با قیمت های عجیب غریب قیمت داده بودند و اصرار هم داشتند که بلیط یک طرفه فقط برای کسانی صادر میشه که اقامت دارند ! این درسته ؟ خود دفتر ترکیش که چیزی در این مورد به من نگفت. من می خوام آنکارا بمونم و بلیط برگشت نمی خوام . کلا اصلا شاید کسی بخواد با هواپیما بره با قطار برگرده به کسی مربوط می شه ؟

پيشنهاد من: دوطرفه بگير اما برگشت رو اوپن بگير! البته اينجوري مجبوري پول بيشتري بدي!
يا اينكه دو طرفه بگير برو اونجا پرواز برگشت رو كنسل كن! يك كمي ضرر مي كني اينجوري!
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، reignoffear18 ، maaref ، frozen mind ، emankh101 ، mml ، mavarfan
آخه من بر نمی گردم که ! من بیشتر می ترسم که در فرودگاه گیر بدند، وگرنه آشنا دارم که یک طرفه برام بگیره !
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: User ، maaref ، DLT ، emankh101 ، mavarfan ، tiptop
(2011-03-14 ساعت 17:58)Ali-J نوشته:  آخه من بر نمی گردم که ! من بیشتر می ترسم که در فرودگاه گیر بدند، وگرنه آشنا دارم که یک طرفه برام بگیره !

این رو نمی دونم! mr.amir کارش به هواپیمایی ربط داره اگر اشتباه نکنم! بد نیست از ایشون بپرسی.
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، reignoffear18 ، maaref ، tamanna ، emankh101 ، mml ، mavarfan
(2011-03-14 ساعت 23:17)User نوشته:  
(2011-03-14 ساعت 17:58)Ali-J نوشته:  آخه من بر نمی گردم که ! من بیشتر می ترسم که در فرودگاه گیر بدند، وگرنه آشنا دارم که یک طرفه برام بگیره !

این رو نمی دونم! mr.amir کارش به هواپیمایی ربط داره اگر اشتباه نکنم! بد نیست از ایشون بپرسی.

من برای US بلیط یک طرف گرفتم ۱۰۲۴ دلار از از US رفت برگشت گرفتم ۱۳۴۵ دلار
البته چند ماه قبل

شماره کیس: Rolleyes 2010AS00028xxx
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، maaref ، tamanna ، لیلا ج ، emankh101 ، mml ، mavarfan
دوستان در صورت گرفتن بلیط دو طرفه برای ترکیه در صورت ایجاد مشکل میشه برگشت اونو کنسل کرد و جریمشو پرداخت کرد؟ یا اینکه بلیط برگشت رو به یه نفر دیگه داد؟ اگه میشه با ایرلاین های مختلف چطوریه؟
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: tamanna ، maaref ، emankh101 ، mml ، mavarfan
علی جان؛ تو فرودگاه کی با بلیط یه طرفه یا دو طرفه شما کار داره؟ اصلا" مهم نیست بلطتان یه طرفه باشه یا رفت و برگشت.موفق باشی

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: emankh101 ، tamanna ، WIKIMAN ، success ، mml ، maaref ، mavarfan
(2011-03-15 ساعت 02:49)reignoffear18 نوشته:  
(2011-03-14 ساعت 23:17)User نوشته:  

من برای US بلیط یک طرف گرفتم ۱۰۲۴ دلار از از US رفت برگشت گرفتم ۱۳۴۵ دلار
البته چند ماه قبل
ذوست محترم اصلا احتیاج به اشنا نداره ولی باید مطلبی رو که در نظر بگیرید اینه که ما یک سری نرخهایی داریم بنام نرخ مخصوص یا زیر میزی که قیمتش از قیمتهای معمولی ارزونتره مثلا دوماهه یا سه ماهه یا شش ماهه که مسلما قیمتش از نرخ عادی ارزونتره ولی عیبی که داره اگر شما برگشتشو استفاده نکنی تو اون مدت زمان و بخواهید پس بدهید در اصل بیشتره پول شما از بین میره .امیدوارم تونسته باشم جواب شما رو داده باشم با توجه به سابقه کاری که در این کار داشتم

تشکر کنندگان: WIKIMAN ، free_free ، frozen mind ، mml ، maaref ، mavarfan ، DLT
سلام به دوستان گلم
پوزش من رو بابت ننوشتن سفرنامه دوم و گرفتن ویزام رو پذیرا باشید چون من فردای روزی که رسیدم قرار عمل جراحی رو دستم رو داشتم که انجام شده و نوشتن و تایپ کردن با دست چپ برام خیلی مشکله.
ایشالا بعد از 45 رو که دستم رو باز کردم یواش یواش بر میگردم.
پشاپیش سال نو رو به همه شما عزیزان تبریک میگم.

آخ خدا مردم !

« نهنگ در دریاست.برای شکار نهنگ باید به دریا بروید.»Big Grin
(2011-03-16 ساعت 18:55)rayan.s نوشته:  
علی جان؛ تو فرودگاه کی با بلیط یه طرفه یا دو طرفه شما کار داره؟ اصلا" مهم نیست بلطتان یه طرفه باشه یا رفت و برگشت.موفق باشی

ممنون رایان جان آژانس ها جو الکی دادند، من بدون هیچ مشکلی امروز دوتا بلیط از خود ترکیش یک طرفه گرفتم و مسئول فروش تاکید کرد که مشکلی نیست.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: frozen mind ، tamanna ، armido ، rayan.s ، mml ، maaref ، mavarfan ، DLT ، tiptop
سلام
کسی میدونههزینه یک عدد تاکسی دربست واسه 4 نفر از فرودگاه تا هتل ارشان چقدر میشه حدودا"،جایی خوندم 70 تا میشه ولی آیا این 70 تا واسه هر نفر هست یا کلا" اینقدر میشه آخه من ترانسفر نگرفتم و همراه خانواده هم هستم.
ممنون میشم جواب بدین.
نوع ویزا:cr1
تاریخ اولین ارسال مدارک:july2010
تاریخapproveشدنBig Grineceber2010
تاریخ مصاحبه:31 مارس2011
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ صدور ویزا:31 مارس2011
تاریخ و محل دریافت ویزا: 1 آوریل 2011
تاریخ پرواز:17 می2011
برای ماندن باید رفت،گاهی به قلب کسی ،گاهی از قلب کسی
تشکر کنندگان: maaref ، rokmita ، mavarfan
(2011-03-19 ساعت 02:45)nedadd نوشته:  سلام
کسی میدونههزینه یک عدد تاکسی دربست واسه 4 نفر از فرودگاه تا هتل ارشان چقدر میشه حدودا"،جایی خوندم 70 تا میشه ولی آیا این 70 تا واسه هر نفر هست یا کلا" اینقدر میشه آخه من ترانسفر نگرفتم و همراه خانواده هم هستم.
ممنون میشم جواب بدین.

دوست عزیز قیمتها کلّی هست و برای همتون اون قیمته . تو ترکیه چه 1 نفر باشی چه 4 نفر قیمت یکی هستش.
در ضمن مگه شما سفرنامه بچه ها رو نمی خونید؟
تو رو خدا بابا اتل بیوک آرشان نریدددددددددددددددددددددددددددددددد.
به درد نمی خوره.
محل بد. پرسنل بی ادب. خدمات افتضاح و ...
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: maaref ، mml ، coming soon ، tamanna ، mavarfan ، rayan.s ، nedadd ، لیلا ج ، success ، DLT
ممنون میشم جواب بدین.

دوست گلم اطلاعات خیلی مفیدی تو سفرنامه های بچه های آنکارا هست که تقریبا همگی متفق القولند که نیازی به گرفتن تاکسی یا ترنسفر فرودگاهی نیست و راههای ارزانتر و راحتی برای رفتن به شهر حتی برای خانواده هست . پیشنها می کنم یه نگاهی بندازی فکر کنم خیلی به دردت بخوره . البته بازم هر طور که احساس راحتی بکنی اون درسته ....
دل کندن اگر کار آسانی بود ، فرهاد به جای بیستون دل می کند. Rolleyes
تشکر کنندگان: maaref ، tamanna ، mavarfan ، frozen mind ، nedadd ، success ، لیلا ج ، DLT ، mml
(2011-03-19 ساعت 09:45)javidk نوشته:  
ممنون میشم جواب بدین.

دوست عزیز قیمتها کلّی هست و برای همتون اون قیمته . تو ترکیه چه 1 نفر باشی چه 4 نفر قیمت یکی هستش.
در ضمن مگه شما سفرنامه بچه ها رو نمی خونید؟
تو رو خدا بابا اتل بیوک آرشان نریدددددددددددددددددددددددددددددددد.
به درد نمی خوره.
محل بد. پرسنل بی ادب. خدمات افتضاح و ...

سلام دوست خوبم
مرسی از جوابتون ،متاسفانه این لطف رو یکی از دوستان آژانسیم در حقم کرده.من سفرنامه ها رو خوندم و هتل دیگه ای رو میخواستم ولی زمانیکه وچر هتل دستم رسید دیدم ارشان هست و متاسفانه پول رو هم پرداخته بودم.
فقط خدا به خیر بگذرونه......................
(2011-03-19 ساعت 14:21)rokmita نوشته:  
ممنون میشم جواب بدین.

دوست گلم اطلاعات خیلی مفیدی تو سفرنامه های بچه های آنکارا هست که تقریبا همگی متفق القولند که نیازی به گرفتن تاکسی یا ترنسفر فرودگاهی نیست و راههای ارزانتر و راحتی برای رفتن به شهر حتی برای خانواده هست . پیشنها می کنم یه نگاهی بندازی فکر کنم خیلی به دردت بخوره . البته بازم هر طور که احساس راحتی بکنی اون درسته ....

مرسی از راهنماییتون
نوع ویزا:cr1
تاریخ اولین ارسال مدارک:july2010
تاریخapproveشدنBig Grineceber2010
تاریخ مصاحبه:31 مارس2011
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ صدور ویزا:31 مارس2011
تاریخ و محل دریافت ویزا: 1 آوریل 2011
تاریخ پرواز:17 می2011
برای ماندن باید رفت،گاهی به قلب کسی ،گاهی از قلب کسی
تشکر کنندگان: mavarfan ، لیلا ج ، DLT ، maaref
(2011-03-24 ساعت 20:46)mghdv2011 نوشته:  Coolسلام دوستان سال نو بر همگان مبارک.......
میخواستم بدونم با ماشین شخصی هم میشه رفت آنکارا؟!!!!!!
اطفا راهنمایی کنید......................

دوست گرامی با ماشین میشه رفت و خیلی هم مسیر زیبا و سرسبزی داره. فقط ند تا اگر داره
اگر ماشینتون زیر 5 سال سن داشته باشه
اگر علاقه به 30 ساعت رانندگی داشته باشین
اگر تو آدرس پیدا کردن اونهم تو کشوری که نه علائم و نه مردم به زبان انگلیسی نیستن علاقه و توانایی داشته باشی
در ضمن اگر به خاطر هزینه به این فکر افتادی با توجه به قیمت بنزین هزینه اش با هزینه بلیط هواپیما برای دو نفر یکی هست مگر اینکه نفرات بیشتر از دو نفر باشه
پیروز باشی
IN GOD WE TRUST
شماره کیس: 2010AS118XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 20/6/2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن: مارس
تاریخ دریافت نامه دوم: فوریه
تاریخ مصاحبه: 18/3/2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 7/5/2010
تاریخ دریافت ویزا: 24/5/2010
تشکر کنندگان: free_free ، mghdv2011 ، frozen mind ، tamanna ، maaref ، mml
ممنون دوست گلم....
مطمئنا با این وضع بنزین، مسئله هزینه نیست چون اینو بچه ها هم میدونن که اینجوری گرونتر میشه....
گفتیم یه اطلاعی از راهش و...........بدونیم. ماشینم ویتاراست.
تشکر کنندگان: frozen mind ، tamanna ، maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان