کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2011-03-19 ساعت 19:59)javidk نوشته:  دوست عزیز قیمتها کلّی هست و برای همتون اون قیمته . تو ترکیه چه 1 نفر باشی چه 4 نفر قیمت یکی هستش.
در ضمن مگه شما سفرنامه بچه ها رو نمی خونید؟
تو رو خدا بابا اتل بیوک آرشان نریدددددددددددددددددددددددددددددددد.
به درد نمی خوره.
محل بد. پرسنل بی ادب. خدمات افتضاح و ...

Nedadd عزيز، من قبل از مصاحبه ام به يكي از آشناها گفتم براي فلان تاريخ مي خوام برم آنكارا براي مصاحبه، ببين اون آژانسي كه آشناتون هست هتل مناسب و بليت هواپيما برامون داره يا نه. روز بعد ديدم گفت فلان قدر تومن بريز به حساب. منم بدون پرسيدن مبلغ رو ريختم. نزديكي هاي رفتنمون بود كه متوجه شدم اون آژانس رفته از آژانس جزيره بهشت برام هتل بيوك ارشان رو گرفته!!
بگذريم. هتل بيوك ارشان اونقدرها هم كه ميگن بد نيست، بلكه افتضاحه! Big Grin افتضاح از بابت ساختمان و اتاقهاي بسيار قديمي و خدمات نسبتا بد. اما پرسنلش بي ادب نبودن و محل هتل هم بد نيست و حتي از بابت اين كه در يكي از كوچه هاي خيابان مشروطيت هست، خيلي هم خوبه و همه چيز دم دسته. اون موقع كه ما انجا بوديم (اواخر آذر) هوا سرد بود. دوستان ديگر ما كه در اوزيلهان بودن (success و smsaipa ي عزيز) به خاطر عدم گرمايش هتل مجبور شدن هتلشونو عوض كنن ولي ما در بيوك ارشان اصلا مشكل گرمايش رو نداشتيم.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: tamanna ، success ، maaref ، mml ، nedadd ، saman33
(2011-03-25 ساعت 01:10)mghdv2011 نوشته:  ممنون دوست گلم....
مطمئنا با این وضع بنزین، مسئله هزینه نیست چون اینو بچه ها هم میدونن که اینجوری گرونتر میشه....
گفتیم یه اطلاعی از راهش و...........بدونیم. ماشینم ویتاراست.

من از تهران تا ارومیه با ماشین خودم رفتم. ارومیه تا وان با تاکسی و ون و از وان تا انکارا پرواز. بخوای با ماشین خودت بری ترکیه باید کاپلاژ کنی و پلاک بین المللی بگیری. سایت govahinmeh.ir
اطلاعات بیشتر در مورد راه ها در سفرنامه اول من هست.
نظر شخصی من اینه که اگر اهل مسافرت با کمی چاشنی ماجراحویی هستی برو! بیشتر از پرواز مستقیم خوش میگذره.
اگر برای مصاحبه میری، بازه سفرت رو دو سه روز بیشتر در نظر بگیر تا به هر دلیلی مشکلی پیش اومد فرصت کافی داشته باشی.
موفق باشی
تشکر کنندگان: javidk ، mghdv2011 ، maaref ، mml ، tamanna ، لیلا ج ، saman33
(2011-03-25 ساعت 12:51)frozen mind نوشته:  [quote='javidk' pid='100286' dateline='1300548556']
مجبور شدن هتلشونو عوض كنن ولي ما در بيوك ارشان اصلا مشكل گرمايش رو نداشتيم.

frozen mind عزیز اینو قبول دارم که اتل بیوک آرشان اصلاً اصلاً مشکل گرمایش نداره. چون سری دوم که من اونجا بودم حدود یک روز آب سرد هتل قطع بود و فقط آب داغ داغ در لوله ها جاری بوده. حالا فرض کن بخوای بری دستشویی یا حمام!!! چه شود!!!؟!!! Big Grin
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: frozen mind ، maaref ، mml ، tamanna ، لیلا ج
دوستانی که Ozilhan بودند اتاق دابل لوکس قیمت دارند؟
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: mghdv2011 ، maaref ، mml
48$ بدون اینکه رزرو کنم
استانداردش هم 36$ تا

قیمت ها single میباشد.

« نهنگ در دریاست.برای شکار نهنگ باید به دریا بروید.»Big Grin
تشکر کنندگان: mghdv2011 ، WIKIMAN ، maaref ، mml ، nastaran86
دوستان كسي 1 مي آنكارا ميره؟ من و خانومم 3 مي مصاحبه داريم. خواستيم تنها نباشيم كه لا اقل استرسمون كمتر بشه Smile
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: maaref
دوست عزیز
اصلا استرس نداشته باش .(پیش خودت میگی نفسش از جای گرم در میاد).

ولی وقتی بری و مصاحبه بشی میگیری من چی میگم !

موفق باشی

« نهنگ در دریاست.برای شکار نهنگ باید به دریا بروید.»Big Grin
تشکر کنندگان: Linspire ، tamanna ، hooman421 ، mml ، maaref ، ramin_ad ، farshad_sh ، elnaz295
سلام دوستان
میخواستم نزدیکترین هتل ها به سفارت رو بدونم
با تشکر
شماره کیس: *****2011AS
تاریخ مصاحبه: AUG/4
تاریخ اخذ ویزا :من یکضرب ویزا گرفتم ،همسرم برگه آبی
تاریخ کلیر همسر:sep/27Rolleyes
تشکر کنندگان: maaref ، 1979SAM ، elnaz295 ، آرتين
(2011-03-31 ساعت 13:47)آمریکا نوشته:  سلام دوستان
میخواستم نزدیکترین هتل ها به سفارت رو بدونم
با تشکر

سلام
نزدیکترین هتل به سفارت هتل بست (4 ستاره) هست که درست روبروی خیابان سفارت قرار دارد و بعد از آن هتل ریکسوس (5 ستاره) است.
تشکر کنندگان: tamanna ، aghdam ، mml ، maaref ، elnaz295
(2011-03-25 ساعت 12:51)frozen mind نوشته:  
(2011-03-19 ساعت 19:59)javidk نوشته:  دوست عزیز قیمتها کلّی هست و برای همتون اون قیمته . تو ترکیه چه 1 نفر باشی چه 4 نفر قیمت یکی هستش.
در ضمن مگه شما سفرنامه بچه ها رو نمی خونید؟
تو رو خدا بابا اتل بیوک آرشان نریدددددددددددددددددددددددددددددددد.
به درد نمی خوره.
محل بد. پرسنل بی ادب. خدمات افتضاح و ...

Nedadd عزيز، من قبل از مصاحبه ام به يكي از آشناها گفتم براي فلان تاريخ مي خوام برم آنكارا براي مصاحبه، ببين اون آژانسي كه آشناتون هست هتل مناسب و بليت هواپيما برامون داره يا نه. روز بعد ديدم گفت فلان قدر تومن بريز به حساب. منم بدون پرسيدن مبلغ رو ريختم. نزديكي هاي رفتنمون بود كه متوجه شدم اون آژانس رفته از آژانس جزيره بهشت برام هتل بيوك ارشان رو گرفته!!
بگذريم. هتل بيوك ارشان اونقدرها هم كه ميگن بد نيست، بلكه افتضاحه! Big Grin افتضاح از بابت ساختمان و اتاقهاي بسيار قديمي و خدمات نسبتا بد. اما پرسنلش بي ادب نبودن و محل هتل هم بد نيست و حتي از بابت اين كه در يكي از كوچه هاي خيابان مشروطيت هست، خيلي هم خوبه و همه چيز دم دسته. اون موقع كه ما انجا بوديم (اواخر آذر) هوا سرد بود. دوستان ديگر ما كه در اوزيلهان بودن (success و smsaipa ي عزيز) به خاطر عدم گرمايش هتل مجبور شدن هتلشونو عوض كنن ولي ما در بيوك ارشان اصلا مشكل گرمايش رو نداشتيم.

دوست خوبم قبل از سفر خیلی نگران بودم الان آنکارا هستم و هتل ارشانم و میبینم که میشه تحملش کرد ،ما که تمام روز رو بیرون هستیم و فقط شب هتل،به جز اون روزی که منتظر ups بودم واسه ویزا.رفتار کارکنانش هم اصلا" بد نبود ،حداقل من بدی ندیدم ،حتی روزی که ویزای من اومد تا شب هر کدومشونو میدیدم تبریک میگفتن به علاوه اینکه محل هتل از نظر بازار و خرید عالیه.
نوع ویزا:cr1
تاریخ اولین ارسال مدارک:july2010
تاریخapproveشدنBig Grineceber2010
تاریخ مصاحبه:31 مارس2011
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ صدور ویزا:31 مارس2011
تاریخ و محل دریافت ویزا: 1 آوریل 2011
تاریخ پرواز:17 می2011
برای ماندن باید رفت،گاهی به قلب کسی ،گاهی از قلب کسی
تشکر کنندگان: maaref ، mml ، ramin_ad ، elnaz295
با سلام
دوستان كسي از هتل سگمن اطلاعاتي داره
1.چند ستاره2.اتاق تك نفره شبي چنده3.به چه شكل مي توان رزروش كرد.
با تشكر فراوان
تشکر کنندگان: mml ، ramin_ad ، elnaz295
(2011-04-03 ساعت 07:54)maaref نوشته:  با سلام
با تشكر فراوان

دوست عزیز هتل سگمن نسب به قیمت و جاش از خیلی هتل ها بهتره.
یک نفره شبی 45& . اگه بخوای میتونی به عباس زنگ بزنی و رزو کنی. البته این قیمت رو فقط از طریق عباس میتونی بگیری وگرنه خودت رزو کنی یا بری 60& حساب میکنن
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: mml ، maaref ، ramin_ad ، elnaz295
(2011-04-03 ساعت 13:11)javidk نوشته:  
(2011-04-03 ساعت 07:54)maaref نوشته:  با سلام
با تشكر فراوان

دوست عزیز هتل سگمن نسب به قیمت و جاش از خیلی هتل ها بهتره.
یک نفره شبی 45& . اگه بخوای میتونی به عباس زنگ بزنی و رزو کنی. البته این قیمت رو فقط از طریق عباس میتونی بگیری وگرنه خودت رزو کنی یا بری 60& حساب میکنن
-----------------------------------------------------------------------------------
با تشكر
در صورت امكان شماره تلفن عباس آقا را بنويسيد-ايشان فارسي صحبت مي كنند يا تركي؟
ممنون

تشکر کنندگان: mml ، ramin_ad ، elnaz295
(2011-04-03 ساعت 13:11)javidk نوشته:  اگه بخوای میتونی به عباس زنگ بزنی و رزو کنی

من و خانمم، بشري، در آنكارا از ليدر استفاده نكرديم و با كمك يه نقشه و راهنماي آنكارا كه در هتل ددمان موجود بود و پرسيدن آدرس از راننده هاي اتوبوس، هر جايي كه خواستيم رو به راحتي پيدا مي كرديم، ولي همون طور كه بشري در سفرنامه ما نوشته، ليدرها رفتار جالبي نداشتن... كارشون بيشتر به سركيسه كردن شبيهه تا تور ليدري! حتي چيزي كه خيلي از بچه ها رو متعجب مي كرد اين بود كه حتي حاضر نبودن براي كاري كه نفري 100 دلار گرفته بودن، حتي يه تلفن با موبايل خودشون بزنن... ولي با همه اين احوال به نظر مي اومد اين عباس آقا كه ايراني هم البته نيست و با لهجه عجيب غريبي فارسي حرف مي زنه، از همه با شخصيت تر بود. (از اينكه هميشه كت و شلوار ميپوشه و بنز سوار ميشه هم ميشه فهميد! Wink Cool ) وقتي مسافراش تو سفارت بودن، توي سرما جلوي سفارت وايساده بود و جايي نمي رفت كه اگه كسي به مشكلي خورد و اومد بيرون كمكش كنه، توي فرودگاه هم تا وقتي كه مسافراش بارشونو تحويل دادن كنارشون وايساده بود و كمكشون مي كرد! (البته ميشه گفت كه منتظر مسافرايي بود كه با همون پرواز مي اومدن، ولي مي تونست مثل بقيه، راحت بره تو ماشينش چرت بزنه!)
کیس: 2011AS7XXX
نامه اول: هیچ وقت
فرمهای سری اول: 07/08/2010
نامه دوم: 17/01/2011
مصاحبه: 16/02/2011
کلیرنس: 01/06/2011
اولين سفر: 01/07/2011 - تولیدو، اوهایو
جمع هزینه ها تا ابتدای سفر اول: 8000 دلار - 2 نفر
سفر دوم: 18/11/2011 - دالاس، تگزاس
تشکر کنندگان: maaref ، Linspire ، ramin_ad ، elnaz295 ، behijon
(2011-04-03 ساعت 15:24)mml نوشته:  
(2011-04-03 ساعت 13:11)javidk نوشته:  اگه بخوای میتونی به عباس زنگ بزنی و رزو کنی

من و خانمم، بشري، در آنكارا از ليدر استفاده نكرديم و با كمك يه نقشه و راهنماي آنكارا كه در هتل ددمان موجود بود و پرسيدن آدرس از راننده هاي اتوبوس، هر جايي كه خواستيم رو به راحتي پيدا مي كرديم، ولي همون طور كه بشري در سفرنامه ما نوشته، ليدرها رفتار جالبي نداشتن... كارشون بيشتر به سركيسه كردن شبيهه تا تور ليدري! حتي چيزي كه خيلي از بچه ها رو متعجب مي كرد اين بود كه حتي حاضر نبودن براي كاري كه نفري 100 دلار گرفته بودن، حتي يه تلفن با موبايل خودشون بزنن... ولي با همه اين احوال به نظر مي اومد اين عباس آقا كه ايراني هم البته نيست و با لهجه عجيب غريبي فارسي حرف مي زنه، از همه با شخصيت تر بود. (از اينكه هميشه كت و شلوار ميپوشه و بنز سوار ميشه هم ميشه فهميد! Wink Cool ) وقتي مسافراش تو سفارت بودن، توي سرما جلوي سفارت وايساده بود و جايي نمي رفت كه اگه كسي به مشكلي خورد و اومد بيرون كمكش كنه، توي فرودگاه هم تا وقتي كه مسافراش بارشونو تحويل دادن كنارشون وايساده بود و كمكشون مي كرد! (البته ميشه گفت كه منتظر مسافرايي بود كه با همون پرواز مي اومدن، ولي مي تونست مثل بقيه، راحت بره تو ماشينش چرت بزنه!)
----------------------------------------------------------------------------
دوست عزيز
چگونه با عباس آقا تماس بگيرم.
كسي شماره تلفن ايشان را داره؟
با تشكر فراوان
تشکر کنندگان: ramin_ad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان