کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-10-15 ساعت 18:04)alisarvareharchiabi نوشته:  
(2011-10-12 ساعت 17:38)hi_2011 نوشته:  سلام دوستان.کسی می دونه با پرواز ترکیش چقدر می تونیم با خودمون بار ببریم؟؟؟

درود به شما.اطلاع دقیقی ندارم اما چند وقت پیش یکی از دوستان رفته بود. 20 کیلو.

من دو هفته قبل 30 کیلو یار داشتم مشکلی پیش نیومد
تشکر کنندگان: battosai ، tamanna ، AmericanHamid ، maaref
آیا فریت کردن الان امکانپذیره به هر میزان؟ اگر ممکنه دوستانی که بتازگی انجام دادن راهنمایی کنند . همینطور هزینه اش چقد شده. ممنون
تشکر کنندگان: joy ، AmericanHamid ، maaref ، tamanna
(2011-10-15 ساعت 17:41)free_free نوشته:  چند وقت پش تو یکی از پست ها دوستان سایتی رو معرفی کردن بودند که میشد بلییط پروازهای بین المللی رو در اون چک کرد(بلیط های خریداری شده) ولی هر چی دنبالش گشتم پیداش نکردم اگه کسی میدونه بذاره اینجا ممنون...

دوستان ظاهرا بعضی از سایت ها اینجا خدمات رو ارائه میدن ولی اولین چیزی رو که میخوان رزرویشن نامبر هست که من نمیدونم از کی باید بگیریم چون در E-Ticket همچین شماره ای نیست و فقط تیکت نامبر هستش که تو هیچ سایتی جواب نمیده

اگر کسی میدونه که تو سایت ایرفلوت از کجا میشه بلیط رو چک کرد ممنون میشم...
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: tamanna ، maaref
(2011-10-15 ساعت 17:44)alisarvareharchiabi نوشته:  www.cheapoair.com
دوستان عزیزی که بار اولشون هست سعی کنن بلیطی بگیرن که یه راست مقصد پیاده بشن . یه بار وارد آمریکا بشن. متاسفانه کی ال ام بلیطاش نجومی شده قبلا اینطوری نبود . تایپ هواپیمای کی ال ام md 11 هست اما جدیدا به علت مسائل سوخت که همه میدونن از تایپ دوربرد 200-777 داره استفاده میکنه .

سلام
الان این مدلهایی که گفتین چه فرقی با هم میکنن؟؟؟؟؟ Big Grin
[font=Tahoma]2011AS22*** :case number
تاریخ مصاحبه: 11می
کنسولگری: آنکارا
[/font]

[font=Tahoma]تاریخ دریافت ویزا: 29سپتامبر[/font]
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، tamanna ، battosai
(2011-10-15 ساعت 21:13)joy نوشته:  
دوستان عزیزی که بار اولشون هست سعی کنن بلیطی بگیرن که یه راست مقصد پیاده بشن . یه بار وارد آمریکا بشن. متاسفانه کی ال ام بلیطاش نجومی شده قبلا اینطوری نبود . تایپ هواپیمای کی ال ام md 11 هست اما جدیدا به علت مسائل سوخت که همه میدونن از تایپ دوربرد 200-777 داره استفاده میکنه .

سلام

دوست عزیز هواپیمای md11 یک هواپیمای پهن پیکره کارخانه ی mcdonnell douglas هست که این کارخانه خیلی وقت ورشکست شده و توسط بویینگ خریداری شده و تا جایی که من میدونم ایرلاین های بسیار کمی از این هواپیما استفاده میکنند و بویینگ 777 هم معروف به triple seven که ایرلاین هایی مثل امارات.ترکیش.قطری و کی ال ام ازش استفاده میکنند و جز بهترین هواپیما های جهانه و صندلی هاش جادار تره.سوالی هست در خدمتم
شماره کیس:***2011AS37
تاریخ دریافت نامه قبولی:2010-may-26
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2010
تاریخ دریافت نامه دوم:14 july
تاریخ مصاحبه:9August
دريافت كليرنس:22september
دریافت ویزا:27september
تشکر کنندگان: آمریکا ، AmericanHamid ، maaref ، tata63 ، tamanna ، maryam58 ، Hornet ، battosai
(2011-10-15 ساعت 17:41)free_free نوشته:  چند وقت پش تو یکی از پست ها دوستان سایتی رو معرفی کردن بودند که میشد بلییط پروازهای بین المللی رو در اون چک کرد(بلیط های خریداری شده) ولی هر چی دنبالش گشتم پیداش نکردم اگه کسی میدونه بذاره اینجا ممنون...

سایتش اینه
https://www.checkmytrip.com/cmt/apf/cmtn...cmtng/home
ببینید توی ای تیکت شما دو تا چیز وجود داره یکی TICKET NUMBER و دیگری BOOKING REF که جلوش هم نوشته شده AMADEUS و بعدش شماره رفرنس تون. این AMADEUS در واقع ظاهرا همون سیستم جهانی هستش که آژانس های ایران از طریق اون اقدام به خرید و رزرو بلیت میکنند. شما اگه همین شماره رفرنس رو وارد کنید اطلاعات بلیتتون, نوع هواپیما و حتی اینکه از کدوم آژانس هم خریدید رو بهتون میگه.
تشکر کنندگان: free_free ، آمریکا ، samadi2050 ، AmericanHamid ، GHANARI ، maaref ، tamanna ، Hornet ، maryam58
(2011-10-15 ساعت 19:45)hitab نوشته:  آیا فریت کردن الان امکانپذیره به هر میزان؟ اگر ممکنه دوستانی که بتازگی انجام دادن راهنمایی کنند . همینطور هزینه اش چقد شده. ممنون

شماره کیس: *****2011AS
تاریخ مصاحبه: AUG/4
تاریخ اخذ ویزا :من یکضرب ویزا گرفتم ،همسرم برگه آبی
تاریخ کلیر همسر:sep/27Rolleyes
تشکر کنندگان: maaref ، nima.nabizadeh ، tamanna ، Hornet ، آرتين ، maryam58

http://www.cheapoair.com
http://www.amadeus.net
http://www.kayak.com
[/php]
[font=Tahoma]2011AS22*** :case number
تاریخ مصاحبه: 11می
[/font]

[font=Tahoma]تاریخ دریافت ویزا: 29سپتامبر[/font]
تشکر کنندگان: free_free ، battosai ، AmericanHamid ، maaref ، tamanna ، maryam58
از دوستان عزیز که تجربه پرواز با هواپیمائی امارات را دارند خواهش می کنم در صورت امکان من را راهنمائی کنند که چطور می توانم بدون مراجعه حضوری به دفاتر امارات واز طریق سایت امارات تاریخ برگشت خودم از لوس آنجلس به تهران را که تاریخ آینده است به تاریخ مد نظرم تغییر دهم. با تشکر
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، maaref ، tamanna ، maryam58
(2011-10-15 ساعت 21:34)ali_ho نوشته:  
(2011-10-15 ساعت 21:13)joy نوشته:  

سلام

دوست عزیز هواپیمای md11 یک هواپیمای پهن پیکره کارخانه ی mcdonnell douglas هست که این کارخانه خیلی وقت ورشکست شده و توسط بویینگ خریداری شده و تا جایی که من میدونم ایرلاین های بسیار کمی از این هواپیما استفاده میکنند و بویینگ 777 هم معروف به triple seven که ایرلاین هایی مثل امارات.ترکیش.قطری و کی ال ام ازش استفاده میکنند و جز بهترین هواپیما های جهانه و صندلی هاش جادار تره.سوالی هست در خدمتم

با تشکر از دوست خوبم علی . علی جان شما درست میگی تمام گفته های شما تایید میشه .

(2011-10-15 ساعت 19:45)hitab نوشته:  آیا فریت کردن الان امکانپذیره به هر میزان؟ اگر ممکنه دوستانی که بتازگی انجام دادن راهنمایی کنند . همینطور هزینه اش چقد شده. ممنون
فریت یعنی بار مسافر با هواپیمای باری بیاد خودش بیاد بارش با یه هواپیمای دیگه هزینه هم فرق داره به کجا ؟ از کجا به کجا؟
تشکر کنندگان: joy ، AmericanHamid ، maaref ، tamanna ، Hornet
یک سری تجربیات شخصی :
پوشاک اضافی نیاورید که حداقل اینجا (هوستون ) پوشاک خیلی از ایران ارزونتر هست
اگر قصد خرید ماشین دارید یک نامه از شرکتی که تو ایران ماشین بیمه کرده بودید بگیرید که در چند سال گذشته بیمه داشتید و هیچ تصادفی هم نداشتید . این نامه روتین هست و کافیست به دفتر مرکزی بیمه بروید خودشون به اینگلیسی نامه میدهند . باقی بقا
تشکر کنندگان: maaref ، tata63 ، aghdam ، battosai ، tamanna ، najibi ، AmericanHamid ، Hornet ، maryam58
[
یک سری تجربیات شخصی :
پوشاک اضافی نیاورید که حداقل اینجا (هوستون ) پوشاک خیلی از ایران ارزونتر هست
اگر قصد خرید ماشین دارید یک نامه از شرکتی که تو ایران ماشین بیمه کرده بودید بگیرید که در چند سال گذشته بیمه داشتید و هیچ تصادفی هم نداشتید . این نامه روتین هست و کافیست به دفتر مرکزی بیمه بروید خودشون به اینگلیسی نامه میدهند . باقی بقا

البته چه نوع لباسهایی می پوشید مهمه.لباسهای خیلی عادی بله، ارزان هستند.برای اقایون خیلی فرق نمی کنه اما خانم ها لباسهای مجلسی با خودشون بیاورند (نظر شخصی)
تشکر کنندگان: maaref ، free_free ، AmericanHamid ، maryam58 ، tamanna
سلام
پس از اقامت در آمریکا چقد طول میکشه بهمون بیمه بیکاری بدن؟
تا چند ماه میتونیم از بیمه بیکاری استفاده کنیم؟
شرایطش چه طوریه؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: tamanna ، joy ، maaref
(2011-10-16 ساعت 08:04)mohah نوشته:  یک سری تجربیات شخصی :

مگه تاثیری در بیمه کردن ماشین در آمریکا هم داره تو ایران شرکتهای بیمه همدیگر رو قبول ندارن یعنی اونجا قبول میکنن ؟؟؟
کیس: 315xx
نامه قبولی: 2010 3 june
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن: July
نامه دوم: 13 june
مصاحبه: 26 July
کلیرنس: 6 sep
هزینه ها برای 2نفر: 60000 پستTNT - ترجمه حدود 120000 - عکس دو سری 20000
بلیط و ویزا 1,060,000- هتل 900,000 برای 9 شب -مدیکال 700 درهم- سفارت 1638 دلار
تشکر کنندگان: battosai ، AmericanHamid ، maaref ، tata63 ، maryam58
(2011-10-16 ساعت 14:41)A.K نوشته:  
(2011-10-16 ساعت 08:04)mohah نوشته:  یک سری تجربیات شخصی :

مگه تاثیری در بیمه کردن ماشین در آمریکا هم داره تو ایران شرکتهای بیمه همدیگر رو قبول ندارن یعنی اونجا قبول میکنن ؟؟؟
من خواستم ماشین را بیمه کنم از من خواستند من هم با کلی درد سر تونستم جور کنم
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، tamanna ، tata63 ، maryam58 ، battosai

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان