کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
سلام دوستان عزیز
من برای 2نوامبر بلیط گرفتم با KLM. اگه کسی با این پرواز و همین تاریخ میاد خوشحال میشم همسفر بشیم Smile
[font=Tahoma]2011AS22*** :case number
تاریخ مصاحبه: 11می
کنسولگری: آنکارا
[/font]

[font=Tahoma]تاریخ دریافت ویزا: 29سپتامبر[/font]
تشکر کنندگان: hvossoughi ، maaref
(2011-10-13 ساعت 20:35)joy نوشته:  سلام دوستان عزیز
من برای 2نوامبر بلیط گرفتم با KLM. اگه کسی با این پرواز و همین تاریخ میاد خوشحال میشم همسفر بشیم Smile

سلام، به سلامتی، امیدوارم سفر خوبی داشته باشین. همسر من هم باید تو نوامبر بیاد آمریکا. اگه اشکالی نداشته باشه ، می خواستم بدونم که شما کدوم ایالت میرین؟
Category: F2A
PD: Nov 2011
تشکر کنندگان: joy ، maaref
(2011-10-13 ساعت 20:35)joy نوشته:  سلام دوستان عزیز
من برای 2نوامبر بلیط گرفتم با KLM. اگه کسی با این پرواز و همین تاریخ میاد خوشحال میشم همسفر بشیم Smile [/ Cool
نبوووووووووووووووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Big Grin
[font=Tahoma]2011AS22*** :case number
تاریخ مصاحبه: 11می
کنسولگری: آنکارا
[/font]

[font=Tahoma]تاریخ دریافت ویزا: 29سپتامبر[/font]
تشکر کنندگان: maaref
با سلام به همه بچه های گل مهاجرسرا
یه سوال داشتم ممنون می شم کمکم کنین.
آیا می شه بعد از ورود به امریکا و خوردن مهر توی پاسپورت در فرودگاه (که توی این تاپیک خوندم که اون مهر معادل گرین کارت هست) بعد از چند روز با این که هنوز گرین کارت رو نگرفتیم به کانادا بریم و برگردیم؟ یا اینکه باید گرین کارت رو بگیریم بعد بریم؟
Category: F2A
PD: Nov 2011
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، joy ، maaref
با سلام به همه دوستان، من برای 22 آبان، 13 نوامبر، بلیط گرفتم به مقصد لوس آنجلس. با توجه به حادثه س.ی.ا.س.ی اخیر، به نظرتون احتمال به خطر افتادن پروازها یا هرجور اتفاق مشابه در اثر تشدید ت.ح.ر.ی.م. ها وجود داره؟ بهتر نیست بلیطمو عوض کنم زودتر بگیرم؟
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، Hornet ، tamanna ، maaref
(2011-10-13 ساعت 12:54)free_free نوشته:  یک سوال:

اگر مبلغی از خارج از آمریکا بخصوص (غیر مستقیم از ایران) به حساب یک نفر مقیم دائم در آمریکا واریز بشه آیا مقیم باید این مبلغ رو موقع تحویلگیری کلیر کنه؟

آاین سوال ازاین جهت مهمه که اکثر دوستان تمام پولشون رو نمیبرن و میخوان بقیه اون رو از طریق صرافی ارسال کنند...

کلیر کردن پول درآمریکا چجور پروسه ای هست؟ دردسر سازه؟ ممکنه پول کلیر نشه و همونجا بمونه؟

لظفا دوستانی که تجربه داشتن جواب بدن
فری فری عزیز
شما به محض ورود یک حساب بانکی باز کنید و نیازی هم به شخصی که مقیم امریکا باشه ندارید و از طریق صرافی برای شما دلار بفرستند.هیچ دردسری هم نداره.تکس هم بهش تعلق نمیگیره.فقط بعضی بانکها از شما مقدار هزینه بابت دریافت پول میگیرن اما تا انجا که من اطلاع دارم بانک bank of america هزینه ای دریافت نمیکنه.البته هزینه صرافی ها فراموش نشه که به 2 صورت هست.یا مبلغی از شما می گیرن و مهم نیست چقدر پول می فرستید و یا بصورت درصدی از شما هزینه دریافت میکنند.

(2011-10-14 ساعت 01:05)Hassan11 نوشته:  با سلام به همه دوستان، من برای 22 آبان، 13 نوامبر، بلیط گرفتم به مقصد لوس آنجلس. با توجه به حادثه س.ی.ا.س.ی اخیر، به نظرتون احتمال به خطر افتادن پروازها یا هرجور اتفاق مشابه در اثر تشدید ت.ح.ر.ی.م. ها وجود داره؟ بهتر نیست بلیطمو عوض کنم زودتر بگیرم؟

دوست عزیز
شما که دارین میاین ،خوب زودتر!
تشکر کنندگان: pefa ، AmericanHamid ، free_free ، Hornet ، tamanna ، maaref ، M0HSeN_US ، maryam58 ، honey62
(2011-10-12 ساعت 18:08)ali_ho نوشته:  
(2011-10-12 ساعت 17:38)hi_2011 نوشته:  سلام دوستان.کسی می دونه با پرواز ترکیش چقدر می تونیم با خودمون بار ببریم؟؟؟

سلام.با ترکیش نفری 2تا 23کیلو میتونید ببرید

با سپاس از پاسختون.ببخشید دوباره سوال میکنم آیا باید بابت 23 کیلو دوم پول اضافه با بدم؟
تشکر کنندگان:
(2011-10-14 ساعت 03:14)hi_2011 نوشته:  
(2011-10-12 ساعت 18:08)ali_ho نوشته:  
(2011-10-12 ساعت 17:38)hi_2011 نوشته:  سلام دوستان.کسی می دونه با پرواز ترکیش چقدر می تونیم با خودمون بار ببریم؟؟؟

سلام.با ترکیش نفری 2تا 23کیلو میتونید ببرید

با سپاس از پاسختون.ببخشید دوباره سوال میکنم آیا باید بابت 23 کیلو دوم پول اضافه با بدم؟

نه دوست عزيز شما مجازيد نفري 2 عدد چمدان 23 كيلويي به همراه 1 ساك دستي(وزنشو نميدونم)براي درون كابين ببريد بدون هيچ جريمه اي
شماره کیس:***2011AS37
تاریخ دریافت نامه قبولی:2010-may-26
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2010
تاریخ دریافت نامه دوم:14 july
تاریخ مصاحبه:9August
دريافت كليرنس:22september
دریافت ویزا:27september
تشکر کنندگان: najibi ، AmericanHamid ، hi_2011 ، Hornet ، tamanna ، nima.nabizadeh ، tata63 ، maaref ، maryam58 ، honey62
سلام ،دوستان من بلیطمو با قطری گرفتم حالا برای فریت کردن بارم می‌تونم با klm

یا aletehad که به مقصد آمریکا فقط فریت می‌کنن،بارمو فریت کنم؟؟

CASE NUMBER:33xxxBig Grin

, What you believe from bottom of your heart will come true
تشکر کنندگان: Hornet ، tamanna ، tata63 ، joy ، maaref
دوستای عزیز
کسی در مورد ویزا کارت اطلاعی نداره؟
تشکر کنندگان: nima.nabizadeh ، maaref
(2011-10-15 ساعت 01:19)nima.nabizadeh نوشته:  سلام ،دوستان من بلیطمو با قطری گرفتم حالا برای فریت کردن بارم می‌تونم با klm

یا aletehad که به مقصد آمریکا فقط فریت می‌کنن،بارمو فریت کنم؟؟

بله دوست عزيز، با هر شركتي ميتونيد بارتونو فريت كنيد، ربطي به ايرلاينتون ندارهWink

روز مصاحبه: 2011-Aug-03 آنكارا
تاريخ كلير: Sep-07-2011
تاريخ دريافت ويزا:Cool Sep-13-2011
تشکر کنندگان: nima.nabizadeh ، tamanna ، joy ، maaref ، maryam58
سلام دوستان
به نظر شما ترجمه چه مدارکی برای بردن به آمریکا به درد می خورد؟( البته به جز مدارک تحصیلی)
2011AS25xxx- دریافت ویزا :سپتامبر 2011
تشکر کنندگان: battosai ، tamanna ، joy ، maaref
چند وقت پش تو یکی از پست ها دوستان سایتی رو معرفی کردن بودند که میشد بلییط پروازهای بین المللی رو در اون چک کرد(بلیط های خریداری شده) ولی هر چی دنبالش گشتم پیداش نکردم اگه کسی میدونه بذاره اینجا ممنون...
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: battosai ، tamanna ، maaref ، Hornet ، maryam58
www.cheapoair.com
دوستان عزیزی که بار اولشون هست سعی کنن بلیطی بگیرن که یه راست مقصد پیاده بشن . یه بار وارد آمریکا بشن. متاسفانه کی ال ام بلیطاش نجومی شده قبلا اینطوری نبود . تایپ هواپیمای کی ال ام md 11 هست اما جدیدا به علت مسائل سوخت که همه میدونن از تایپ دوربرد 200-777 داره استفاده میکنه .
تشکر کنندگان: tamanna ، joy ، maaref

درود به شما.اطلاع دقیقی ندارم اما چند وقت پیش یکی از دوستان رفته بود. 20 کیلو.
تشکر کنندگان: frz61 ، tamanna ، maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان