کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-02-07 ساعت 00:17)hasti_banoo نوشته:  
(2011-02-06 ساعت 22:03)mr.amir نوشته:  خیلی از دوستان پیام خصوصی میدن و من راهنمایشون میکنم ولی دوستان دقت کنید که پروازهای ک ال ام بسوی آمریکا با تاخیر انجام میشه هواپیما از آمستردام به جنوب اروپا آتن میاد و از اونجا به سوی آمریکا پرواز میکنه برای سوختگیری این کار انجام میشه .

زمانی که من رفتم ( آخر دسامبر ) با تاخیر انجام نشد. بخشی از توقف مرسوم حدوداً 5 ساعته در امستردام را به سوخت گیری در آتن اختصاص دادند. بنابراین مدت کمتری در آمستردام بودیم و در همان ساعت معمول پیش از تغییر مسیرها، به لوس انجلس رسیدیم. از نظر سرویس دهی هم به خصوص در نیمه دوم سفر( آمستردام به لوس آنجلس) بسیار خوب عمل کردند.

من هم دو بار با KLM اومدم آمریکا و تاخیر نداشته و سرویس دهی هم خوب بوده

شماره کیس: 2010AS5000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری : Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 2nd June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس: sep/2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 1st oct
تاریخ مصاحبه: 21Oct 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:6Nov , 2009
تاریخ دریافت ویزا: 14Nov , 2009
ورود به آمریکا: 14feb , 2010
تشکر کنندگان: emankh101 ، Lamborghini ، javidk ، hasti_banoo ، tata63
برای یک سوختگیری تو اتن میخوای باشی یک یا 5 ساعت فایدش چیه . ما میخواهیم زودتر و بهتر با آرامش و آسایش باشیم نه اینکه 3 بار توقف داشته باشیم سربازی کی رفته بشین بلند شو . تهران آمستردام آتن . لس آنجلس . من ک ال ام را قبول دارم نگین فردا من با این ایرلاین جنگ دارم Big Grin ک ال ام عالیه ولی بعضی ها خسته میشن . مانند خودم .

لوفتهانزا یا امارات پیشنهاد من به کسایی هست که میخوان برن مانند من لس آنجلس اگه دنبال این هستی که از همه چی لذت ببری و حال کنی ماننده من باشی امارات را پیشنهاد میدم دیروزهم به یکی از دوستان خصوصی گفتم که پذیرایی بعضی از ایرلاینها به کام ما نمیاد یا زیادجالب نیست .

با هر ایرلاینی که دوست دارید بروید من تا جایی که در توانم بود را گفتم حال خودتون میتونید انتخاب کنید و موفق باشید

این را هم بگم که برای بعضی شهرهای آمریکا هم قطرایرویز عالیه ایرلاین 5 ستاره . تحقیق کردم دیدم 2 خلبان ایرانی و 3 مهماندار ایرانی داره .

من حتی غذای خودم را هم انتخاب کردم که از دبی به لس آنجلس چی بخورم من غذای دریایی ماهی انتخاب کردم نوشیدنی هم انتخاب کردم Big Grin
تشکر کنندگان: javidk ، success ، Lamborghini ، DLT ، frozen mind ، GHANARI ، usa ، mitr.p ، California
(2011-02-06 ساعت 15:52)success نوشته:  سلام به دوستان خوبم
سوالي در رابطه با انتخاب پرواز دارم. من براي روزي كه مي خوام بليط براي دالاس تهيه كنم دو تا انتخاب دارم كه نمي دونم كدام را انتخاب كنم. ممنون مي شم اگر دوستان با تجربه كمك كنند.
انتخاب اول پرواز با KLM از تهران ساعت 1 شب با هواپيماي McDonnell Douglas MD-11 به آمستردام و 5 ساعت انتظار در فرودگاه و سپس پرواز تا دالاس با Airbus Industrie A330-200 هست كه جمعا 450 هزار تومان از پرواز ديگه گرونتر هست.

انتخاب دوم پرواز با Lufthansa ساعت 3 شب با هواپيماي Boeing 747-400 تا فرانكفورت و 4 ساعت انتظار در فرودگاه و سپس پرواز تا دالاس با Airbus Industrie A340-300 .
البته لازم به ذكر هست كه من يك دختر 5 ساله هم همراهم هست.

با تشكر

سلام success عزيز. اتفاقا من هم يه جورايي مشكل شما رو توي انتخاب پرواز دارم. من براي آپريل قيمت 1624000 از كي ال ام دارم و 1720000 از لوفت هانزا
البته هر دو رفت و برگشت هستن. حالا اين 450 هزار تومان كه اشاره كرديد مربوط به كدام پرواز هست. روي تغيير تاريخ ها كه بعيد مي دونم لوفت هانزا از كي ال ام 450 هزار تومان ارزونتر باشه . آيا منظورتون ايرلاين ديگه اي بوده؟
با تشكر
تاریخ ورود به امریکا: 8 اپریل
Standing Stones
تشکر کنندگان: javidk ، success ، Lamborghini ، California
(2011-02-07 ساعت 08:37)suntino نوشته:  
(2011-02-06 ساعت 15:52)success نوشته:  سلام به دوستان خوبم
سوالي در رابطه با انتخاب پرواز دارم. من براي روزي كه مي خوام بليط براي دالاس تهيه كنم دو تا انتخاب دارم كه نمي دونم كدام را انتخاب كنم. ممنون مي شم اگر دوستان با تجربه كمك كنند.
انتخاب اول پرواز با KLM از تهران ساعت 1 شب با هواپيماي McDonnell Douglas MD-11 به آمستردام و 5 ساعت انتظار در فرودگاه و سپس پرواز تا دالاس با Airbus Industrie A330-200 هست كه جمعا 450 هزار تومان از پرواز ديگه گرونتر هست.

انتخاب دوم پرواز با Lufthansa ساعت 3 شب با هواپيماي Boeing 747-400 تا فرانكفورت و 4 ساعت انتظار در فرودگاه و سپس پرواز تا دالاس با Airbus Industrie A340-300 .
البته لازم به ذكر هست كه من يك دختر 5 ساله هم همراهم هست.

با تشكر
سلام success عزيز. اتفاقا من هم يه جورايي مشكل شما رو توي انتخاب پرواز دارم. من براي آپريل قيمت 1624000 از كي ال ام دارم و 1720000 از لوفت هانزا
البته هر دو رفت و برگشت هستن. حالا اين 450 هزار تومان كه اشاره كرديد مربوط به كدام پرواز هست. روي تغيير تاريخ ها كه بعيد مي دونم لوفت هانزا از كي ال ام 450 هزار تومان ارزونتر باشه . آيا منظورتون ايرلاين ديگه اي بوده؟
با تشكر
سلام suntino عزيز
راستش براي خود من هم جاي تعجب هست كه قيمت لوفت هانزا از قيمت كي ال ام ارزونتر هست. چون همين بليط را در اينترنت چك كردم و قيمت لوفت هانزا گرونتر هست ولي آژانسي كه دوستمون DLT عزيز معرفي كردند براي اواسط مي به من اين قيمت را دادند در ضمن بليط من فقط رفت هست.
درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند...... گاندی

كيس نامبر:2011As4800
تاريخ مصاحبه:2 دسامبر(انكارا)
تاريخ كلير:23 دسامبر
تشکر کنندگان: rayan.s ، Lamborghini ، clear ، suntino ، emankh101 ، California
(2011-02-07 ساعت 08:12)mr.amir نوشته:  برای یک سوختگیری تو اتن میخوای باشی یک یا 5 ساعت فایدش چیه . ما میخواهیم زودتر و بهتر با آرامش و آسایش باشیم نه اینکه 3 بار توقف داشته باشیم سربازی کی رفته بشین بلند شو . تهران آمستردام آتن . لس آنجلس . من ک ال ام را قبول دارم نگین فردا من با این ایرلاین جنگ دارم Big Grin ک ال ام عالیه ولی بعضی ها خسته میشن . مانند خودم .

لوفتهانزا یا امارات پیشنهاد من به کسایی هست که میخوان برن مانند من لس آنجلس اگه دنبال این هستی که از همه چی لذت ببری و حال کنی ماننده من باشی امارات را پیشنهاد میدم دیروزهم به یکی از دوستان خصوصی گفتم که پذیرایی بعضی از ایرلاینها به کام ما نمیاد یا زیادجالب نیست .

با هر ایرلاینی که دوست دارید بروید من تا جایی که در توانم بود را گفتم حال خودتون میتونید انتخاب کنید و موفق باشید

این را هم بگم که برای بعضی شهرهای آمریکا هم قطرایرویز عالیه ایرلاین 5 ستاره . تحقیق کردم دیدم 2 خلبان ایرانی و 3 مهماندار ایرانی داره .

من حتی غذای خودم را هم انتخاب کردم که از دبی به لس آنجلس چی بخورم من غذای دریایی ماهی انتخاب کردم نوشیدنی هم انتخاب کردم Big Grin

صحبت های شما رو تأیید می کنم. Lufthansa و امارات جزء ایرلاین های 4 ستاره هستن و KLM و Alitalia جزء 3 ستاره ها هستن و میشه گفت تا حدودی بهتر هستن و البته قطر هم از همه اینا بهتر ولی به لس آنجلس پرواز مستقیم نداره و فقط به نیویورک و واشنگتن و هوستون پرواز مستقیم داره.

ولی نکته ای که می خواستم اضافه کنم اینه که همانطور که تو تاپیک معرفی ایرلاین ها معرفی کردم، برای کسانی که می خوان با بلیط یک طرفه به لس آنجلس برن انتخاب بیزنس کلاس ترکیش رو دارن چون فوق العاده مسیر رفتش از تهران ارزونه ولی مسیر برگشتش گرونه. من خودم همین رو گرفتم.

من خودم اگه می خواستم صندلی اکونومی بگیرم حتماً یا امارات می گرفتم یا لوفت هانزا ولی به نظرم صندلی بیزنسی با 78 اینچ اندازه گام صندلی و امکان زاویه 177 درجه (تختخواب شونده) و سرویس دهی ویژه این کلاس از هر نظر به کلاس اکونومی با گام صندلی حداکثر 34 اینچ و سرویس عادی برتری داره حتی اگه کیفیت کلی ایرلاین کمتر باشه. هر چند ترکیش هم جزء ایرلاین های 4 ستاره هستش.

به هر حال این نظر و پیشنهاد من بود.
تشکر کنندگان: rayan.s ، clear ، DLT ، mr.amir ، emankh101 ، hossein93 ، usa ، success ، peyman74 ، California ، tata63
از آقای امیر خان و دوستان هم ممنون که اطلاعاتی در مورد پروازها و ... به بچه ها میدن.
اما هر کس به یه چیزهایی معتقده که برای خودش قابل احترامه.من فکر میکنم در مورد پرواز خیلی دیگه داره بحث میشه.
یکی دوست داره با ایرفلوت بره،دیگری با امارات، اون یکی با لوفتهانزا،ترکیش،کی ال ام،بریتیش،ایران ایر،قطر و....
دوستان هر جور حال میکنین و راحتین و البته به بودجتون هم میخوره برین.
آن چه شرط بلاغت بود ما (دوستان)گفتیم، خواه پند گیر خواه ملال
اما یه نکته:فکر کنم این امیر اقا یا در سازمان هواپیمایی کار میکنه، یا توی آژانس،یا کارمن یاتا ست یا اینکه خلبانه بچه ها.
از این چند حالت خارج نیست
موفق باشین
تشکر کنندگان: javidk ، Lamborghini ، frozen mind ، mr.amir ، emankh101 ، rayan.s ، success ، usa ، California ، tata63
(2011-02-07 ساعت 12:27)DLT نوشته:  از آقای امیر خان و دوستان هم ممنون که اطلاعاتی در مورد پروازها و ... به بچه ها میدن.
اما هر کس به یه چیزهایی معتقده که برای خودش قابل احترامه.من فکر میکنم در مورد پرواز خیلی دیگه داره بحث میشه.
یکی دوست داره با ایرفلوت بره،دیگری با امارات، اون یکی با لوفتهانزا،ترکیش،کی ال ام،بریتیش،ایران ایر،قطر و....
دوستان هر جور حال میکنین و راحتین و البته به بودجتون هم میخوره برین.
آن چه شرط بلاغت بود ما (دوستان)گفتیم، خواه پند گیر خواه ملال
اما یه نکته:فکر کنم این امیر اقا یا در سازمان هواپیمایی کار میکنه، یا توی آژانس،یا کارمن یاتا ست یا اینکه خلبانه بچه ها.
از این چند حالت خارج نیست
موفق باشین
-----------------------------------------------------

چاکریم خواستم کاری کرده باشم .

من در کنار شغل خودم عضو هوانوردی ایران هستم و زمانی هم برای ک ال ام همون ایرلاین نازنین فعالیتی داشتم .

ای کاش پرواز ایران به آمریکا فراهم بود اگه به دوستان بگم ما هواپیماش هم داریم دروغ نگفتم ماهان 747 - 400 داره زمانی از تهران به منچستر / دوسلدرف / شانگهای / بانکوک میرفت که بدلیل تحریم فعلا زمینگیر هستن اگه قبلا آنها را دیده باشید روی 2 فروند آنها نوشته شده بود بلو اسکای که برای ماهان بود . عکس اواتار من اگه ببینید بوئینگ747 - 400 ماهان هست الان خوابه .
اگه میگم این ایرلاین بده یا اون خوبه نظرشخصیم هست زیاد دوستان سخت نگیرن زیاد حساس نباشید .
امیدوارم همه دوستان اول ویزاشون بگیرن بعد به سلامت به مقصدشون برسن Wink
تشکر کنندگان: javidk ، Lamborghini ، emankh101 ، clear ، frozen mind ، maxsupermax ، armido ، GHANARI ، DLT ، usa ، success ، apoornaki ، California
سلام
من حدود ده روزه که آمدم آمریکا. توی فرودگاه انگشت نگاری شدم و آدرسم رو هم عوض کردم. هنوز هیچ جور نامه ای برام نیامده. من باید هفته دیگه برگردم ایران. اگر گرین کارتم تا اون موقع به دستم نرسه، با همین ویزای اولیه و مهری که توش خورده می تونم دوباره بیام آمریکا یا اینکه برای ورود دفعه بعد حتما ازم گرین کارت می خان؟ ضمنا شنیدم که ایرلاین ها هم گیر میدن به ویزایی که مدتش گذشته و گرین کارت میخان. ممکنه راهنماییم کنید؟
تشکر کنندگان: yousef156
برای ورود به ایران که گرین کارت از شما نمی خواهند! پس شما می تونی بری ایران و منتظر بمونی گرین کارت به آدرسی که دادی پست بشه. بعد اون بنده خدا که گرین کارت شما رو دریافت می کنه یه 60 دلار هزینه می کنه اون رو برای شما با پست ارسال می کنه. یا اگر خیلی می ترسید تو پست به مشکل بخوره می تونید یکی رو که از آمریکا به ایران میاد رو پیدا کنید ازش بخواهید کارت رو براتون بیاره.
فقط نمی دونم موقع خروج از شما قبول می کنند که بدون گرین کارت خارج بشید یا نه؟ من فکر می کنم اجازه بدن. چون اونها شماره A Number شما رو باید ثبت کنند. برای پرسیدن این سوال با اداره USCIS تماس بگیرید. www.uscis.gov
تشکر کنندگان: javidk ، armido ، coming soon ، najibi ، California
[quote='MSD' pid='96391' dateline='1297206172']
سلام
من حدود ده روزه که آمدم آمریکا. توی فرودگاه انگشت نگاری شدم و آدرسم رو هم عوض کردم. هنوز هیچ جور نامه ای برام نیامده. من باید هفته دیگه برگردم ایران. اگر گرین کارتم تا اون موقع به دستم نرسه، با همین ویزای اولیه و مهری که توش خورده می تونم دوباره بیام آمریکا یا اینکه برای ورود دفعه بعد حتما ازم گرین کارت می خان؟ ضمنا شنیدم که ایرلاین ها هم گیر میدن به ویزایی که مدتش گذشته و گرین کارت میخان. ممکنه راهنماییم کنید؟
دوست عزیز شما سوشال سکیوریتی نامبر را گرفتید؟ چون داشتنش ضروری هست ممکنه کارتونو راه بیندازه.

تشکر کنندگان: MSD ، gadfly
(2011-02-09 ساعت 03:32)MSD نوشته:  سلام

اگر دقت کرده باشید هنگام ورود همان افسری که مقابل ویزا شما مهر زده به شما گفته است که این ویزا حکم گرین کارد موقت را دارد و شما تا یک سال میتوانید با آن به آمریکا وارد و خارج شوید
تشکر کنندگان: megaholding ، suntino ، satusa ، pouya.pouya ، javidk ، DLT ، emankh101 ، clear ، free_free ، mml ، rayan.s ، MSD ، California
(2011-02-09 ساعت 09:34)shaan نوشته:  
(2011-02-09 ساعت 03:32)MSD نوشته:  سلام

اگر دقت کرده باشید هنگام ورود همان افسری که مقابل ویزا شما مهر زده به شما گفته است که این ویزا حکم گرین کارد موقت را دارد و شما تا یک سال میتوانید با آن به آمریکا وارد و خارج شوید

من هم در تایید دوستمون میگم که نگران نباشید، ویزاتون 1 سال اعتبار داره و حتی بدون گیرن کارت هم میتونید رفت و آمد کنین
هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
کنسولگری:آنکارا
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
تشکر کنندگان: javidk ، DLT ، emankh101 ، clear ، free_free ، mml ، MSD
با سلام ضمن تشکر خواستم بپرسم آیا توری هست که در زمینه اجاره خوانه یا سوئیت در کالیفرنیا به ما هیچ اطلاعاتی نداریم و برای اولین بار می رویم سرویس دهد . و اینکه آیا ما نیاز داریم بیشتر از 10000000دلار ببریم چیکار باید بکنیم. با تشکر
تشکر کنندگان: mr.amir ، California
(2011-02-09 ساعت 14:20)afroz1 نوشته:  با سلام ضمن تشکر خواستم بپرسم آیا توری هست که در زمینه اجاره خوانه یا سوئیت در کالیفرنیا به ما هیچ اطلاعاتی نداریم و برای اولین بار می رویم سرویس دهد . و اینکه آیا ما نیاز داریم بیشتر از 10000000دلار ببریم چیکار باید بکنیم. با تشکر

10 میلیون دلار!!!!!!!!!!!!!!!!! Wow!
شما می خواین خزانه بانک مرکزی رو منتقل کنین اونجا؟!!!! Big Grin
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، free_free ، satusa ، emankh101 ، rayan.s ، Lamborghini ، megaholding ، coming soon ، laili ، California
(2011-02-09 ساعت 14:20)afroz1 نوشته:  با سلام ضمن تشکر خواستم بپرسم آیا توری هست که در زمینه اجاره خوانه یا سوئیت در کالیفرنیا به ما هیچ اطلاعاتی نداریم و برای اولین بار می رویم سرویس دهد . و اینکه آیا ما نیاز داریم بیشتر از 10000000دلار ببریم چیکار باید بکنیم. با تشکر

[عکس: jawsmiley.gif] مطمئنی تعداد صفرهایی که گذاشتی درسته؟ شما اگه دوتا از اون صفرها رو کم کنی میتونی بری بهترین جای کالیفرنیا و تا گرین کارتت میاد بهترین هتل زندگی کنیSmile

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: javidk ، frozen mind ، emankh101 ، Lamborghini ، mr.amir ، coming soon ، California

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان