کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-02-09 ساعت 14:20)afroz1 نوشته:  با سلام ضمن تشکر خواستم بپرسم آیا توری هست که در زمینه اجاره خوانه یا سوئیت در کالیفرنیا به ما هیچ اطلاعاتی نداریم و برای اولین بار می رویم سرویس دهد . و اینکه آیا ما نیاز داریم بیشتر از 10000000دلار ببریم چیکار باید بکنیم. با تشکر

دوست عزیز شما احتمالاً، همسفر نمی خواید؟ کارگر ساده که اونجا کاراتونو انجام بده. هم زبون باشه و ...
I'm at your service
حقوق هم زیاد نمی خوام. ماهی 10000 دلار کفایت میکنه Big Grin
عزیز من اگه هم رقم واقعیه اینجا نگید که یه وقت خدای ناکرده سکته ای بدیم.
موفق باشید.
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: frozen mind ، emankh101 ، WIKIMAN ، mr.amir ، megaholding ، coming soon ، free_free ، California ، tata63
دوست عزیز؛ برای انتقال ارز به خارج از کشور باید پس از ورود به آمریکا در یک بانک حساب باز کنید و از اقوامتان بخواهید مبلغ مورد نظر را براتون از صرافی به حسابتان انتقال بدند.موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: satusa ، frozen mind ، emankh101 ، Lamborghini ، free_free ، mr.amir ، coming soon ، California
جاوید عزیز شما نگفته ما سکته را زدیمSadباور کنید چندبار صفرها راشمردمSadباورم نمیشه .میخواستم بپرسم ایشون مشگل دیگه ای ندارند.Big Grin
تشکر کنندگان: frozen mind ، emankh101 ، free_free ، California
بعضی از دوستان یک اعدادی میگن من فکر کنم شوخی میکنن . Big Grin این همه پول شما میتونی بری لس آنجلس منطقه بیور هیلز یک اپارتمان لوکس بخری بابا انقدر این اعدادو نگین من از حالا کم آوردم . دوستمون راست میگه شما کارمند / باغبون / راننده با روزی 60 دلار نمیخوای ؟
تشکر کنندگان: emankh101 ، frozen mind ، California ، tata63

سلام
من حدود ده روزه که آمدم آمریکا. توی فرودگاه انگشت نگاری شدم و آدرسم رو هم عوض کردم. هنوز هیچ جور نامه ای برام نیامده. من باید هفته دیگه برگردم ایران. اگر گرین کارتم تا اون موقع به دستم نرسه، با همین ویزای اولیه و مهری که توش خورده می تونم دوباره بیام آمریکا یا اینکه برای ورود دفعه بعد حتما ازم گرین کارت می خان؟ ضمنا شنیدم که ایرلاین ها هم گیر میدن به ویزایی که مدتش گذشته و گرین کارت میخان. ممکنه راهنماییم کنید؟
دوست عزیز شما سوشال سکیوریتی نامبر را گرفتید؟ چون داشتنش ضروری هست ممکنه کارتونو راه بیندازه.

[/quote]

سلام. نه هنوز هیچ جور نامه ای اعم از گریم کارت، شماره تامین اجتماعی و یا نامه خوش آمد گوی به دستم نرسیده.
تشکر کنندگان: emankh101 ، javidk ، maaref
من فقط دو هفته است که وارد آمریکاشدم و هفته دیگه باید برگردم ایران. دوستان گفتن که بدون داشتن اصل گرین کارت با ویزای مهر شده به مدت یک سال می تونم تردد کنم. چند تا سوال دارم:
1- آیا کسی هست که به این شکل تا حالا رفته باشه ایران و برگشته باشه؟
2- آیا ایرلاین ها بدون داشتن گرین کارت و با یه ویزای اکسپایر شده بلیط می فروشن بعدا؟
3- برای خروج از آمریکا آیا باید کار خاصی بکنم؟ فرمی پر بکنم؟
تشکر کنندگان: maaref
سلام به همه دوستان. من قصد دارم براي سفر به آمريكا سه تار خودم رو هم ببرمBig Grin مي خواستم از دوستان بپرسم كه آيا كسي سابقه بردن سه تار به آمريكا رو داشته چون من نمي دونم كه با چمدون بايد تحويل بدم يا اينكه با خودم داخل هواپيما ببرم. پيشاپيش تشكر از راهنمايي دوستان
تاریخ ورود به امریکا: 8 اپریل
Standing Stones
تشکر کنندگان: mr.amir ، javidk ، maaref ، peyman74 ، California
(2011-02-10 ساعت 17:10)suntino نوشته:  سلام به همه دوستان. من قصد دارم براي سفر به آمريكا سه تار خودم رو هم ببرمBig Grin مي خواستم از دوستان بپرسم كه آيا كسي سابقه بردن سه تار به آمريكا رو داشته چون من نمي دونم كه با چمدون بايد تحويل بدم يا اينكه با خودم داخل هواپيما ببرم. پيشاپيش تشكر از راهنمايي دوستان

قبلا دوست عزیزمون khashayar6310 هم همین مساله رو مطرح کردن. ایشون نکته ای رو از قول یکی از دوستاشون نقل کردن و نتیجه گرفتن که ساز را باید با خودتون ببرین داخل هواپیما. ارسال شماره 191 در این تاپیک رو مطالعه کنین.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: mr.amir ، emankh101 ، suntino ، rayan.s ، javidk ، DLT ، maaref ، peyman74 ، California
salam-bebakhshid farsi type namikonam-man omadam houston raftam vassee ssn goftan miyat be adressi ke dadii hamrah greencard-rast mige ya namiyat va prosee ssn jodast-az koja prosse daryaft greencard ru barasi konam-az kodoom sait-mersi

سلام‌ ببخشید فارسی تایپ نمیکنم‌من اومدم هیوستون رفتم واسه SSN گفتن میاد به آدرسی که دادی همراه گرین ک ‌راست میگه یا نمیت و پروسه SSN جداست‌از کجا پروسه دریافت گرین ک روی بررسی کنم‌از کدوم سایت‌ مرسی‌
case:19###
Big Grin

تشکر کنندگان: R.F ، javidk ، maaref ، California
(2011-02-10 ساعت 19:21)fairwall نوشته:  salam-bebakhshid farsi type namikonam-man omadam houston raftam vassee ssn goftan miyat be adressi ke dadii hamrah greencard-rast mige ya namiyat va prosee ssn jodast-az koja prosse daryaft greencard ru barasi konam-az kodoom sait-mersi

سلام‌ ببخشید فارسی تایپ نمیکنم‌من اومدم هیوستون رفتم واسه SSN گفتن میاد به آدرسی که دادی همراه گرین ک ‌راست میگه یا نمیات و پروسه SSN جداست‌از کجا پروسه دریافت گرین ک روی بررسی کنم‌از کدوم سایت‌ مرسی‌

fairwall عزیز تا 3 هفته بعد از ورودتون اگه ssn نیمد دوباره میرید و درخواست میکنید, که البته به احتمال زیاد زودترش میاد واستون.
اصولا این دو تا با هم نمیان! ولی فرقی هم نداره. بیشتر مواقع اول ssn, بعد نامه wellcome و بعد گرین کارت میاد.گرین کارت هم تا 40 روز اگه نیاد لازم به پیگیری خاصی نیست.(اینم اصولا تا 20, 30 روز میاد.)

ایشالا که هر چه زودتر همه اش میاد
موفق باشید
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: emankh101 ، free_free ، rayan.s ، javidk ، DLT ، maaref ، mitr.p ، California
چطور میشه اگه کسی که اسمش در اومده بخواد دیرتر بره امریکا ولی بچه هاشو زودتر بفرسته؟؟؟ آیا به بچه ها گرین کارت میدن یا حتما باید برنده در آمریکا حضور داشته باشه!!
از صمیم قلبم برای همه ی دوستای خوبم در مهاجرسرا دعا میکنم تا در این روزهای آخری که از لاتاری 2011 باقی مونده به هدفشون برسن و دست پر این تورنمنت طاقت فرسا رو به پایان برسونن.خدایا به ایمانی که بوجودت دارم به ما لطفی بکن تا به گفته ات عمل کنیم در جهانی که آفریدی سفر کنیم تا انسان باشیم و انسان بمانیم
تشکر کنندگان: maaref ، California
(2011-02-10 ساعت 22:44)goli20 نوشته:  چطور میشه اگه کسی که اسمش در اومده بخواد دیرتر بره امریکا ولی بچه هاشو زودتر بفرسته؟؟؟ آیا به بچه ها گرین کارت میدن یا حتما باید برنده در آمریکا حضور داشته باشه!!

همیشه برنده اول وارد میشه. سایرین یا همزمان با ایشان یا بعدشان وارد میشوند.
تشکر کنندگان: emankh101 ، rayan.s ، javidk ، DLT ، frozen mind ، maaref ، goli20 ، peyman74 ، California
(2011-02-10 ساعت 19:04)frozen mind نوشته:  
(2011-02-10 ساعت 17:10)suntino نوشته:  سلام به همه دوستان. من قصد دارم براي سفر به آمريكا سه تار خودم رو هم ببرمBig Grin مي خواستم از دوستان بپرسم كه آيا كسي سابقه بردن سه تار به آمريكا رو داشته چون من نمي دونم كه با چمدون بايد تحويل بدم يا اينكه با خودم داخل هواپيما ببرم. پيشاپيش تشكر از راهنمايي دوستان

قبلا دوست عزیزمون khashayar6310 هم همین مساله رو مطرح کردن. ایشون نکته ای رو از قول یکی از دوستاشون نقل کردن و نتیجه گرفتن که ساز را باید با خودتون ببرین داخل هواپیما. ارسال شماره 191 در این تاپیک رو مطالعه کنین.

mr.amir عزيز سلام
نظر شما چيه در اين مورد چيه حالا اونجا مهد گيتار هستش و اگه دوستان گيتاريست سازشون نبرن مهم نيست اما كسي مثل من كه سازش سنتي هست اونم تنبور بايد ساز خودمون ببريم چون ساز سنتي با اصالت اونجا گير نمياد يعني بعيد ميدونم گير بياد لطفا راهنمايي بفرماييد

متشكرم
تشکر کنندگان: javidk ، mr.amir ، maaref ، California ، tata63
(2011-02-12 ساعت 10:39)usa نوشته:  
(2011-02-10 ساعت 19:04)frozen mind نوشته:  

mr.amir عزيز سلام
نظر شما چيه در اين مورد چيه حالا اونجا مهد گيتار هستش و اگه دوستان گيتاريست سازشون نبرن مهم نيست اما كسي مثل من كه سازش سنتي هست اونم تنبور بايد ساز خودمون ببريم چون ساز سنتي با اصالت اونجا گير نمياد يعني بعيد ميدونم گير بياد لطفا راهنمايي بفرماييد

متشكرم
-------------------------------------------

دوست عزیز .

من زمانی که با ک ال ام همکاری داشتم دوستانی بودن که ویلن یا سنتور / فلوت باخودشون میبردن از تهران به آمستردام درباره تنبک یا تنبور / تیمپو و....... چیزی نمیدونم شما بهترین کاری که میتونید انجام دهید با یکی از ایرلاینها یا اگه بلیط تهیه کردین حتما بپرسید که آیا میشه با خودتون ببرید ولی تا اونجایی که من میدونم میشه اگه ابعادش کوچک باشه با خودتون میتونید تو هواپیما ببرید . بهتره که از ایرلاین مربوط که میخواهید بلیط بگیرید سوال بفرمایید .

تشکر کنندگان: javidk ، armido ، frozen mind ، usa ، suntino ، maaref ، Lamborghini ، goli20 ، peyman74 ، California
mr.amir عزيز متشكرم از جوابتون اما يه مطلبي چون ساز منو ( تنبور ) در رده سازهاي ضربي ( تنبك و تينپو ) قرار دادين به عرض برسونم كه تنبور يه ساز سنتي عرفاني هستش كه از نظر شكل و نوع يه چيزي بين سه تار و تار هستش بهرصورت متشكرم
تشکر کنندگان: javidk ، frozen mind ، maaref ، Lamborghini ، mr.amir ، California ، tata63

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان