کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-02-28 ساعت 21:45)saeedproo نوشته:  من 6000 تا از بانک خصوصی گرفتم 2 تا 2000 تا از پارسیان و 2000 تای دیگه از پاسگارد . فقط هم پاسپورت رو نشون دادم و بلیطمو.
همین .

با همين پاسپورت هاي مهر نخورده ميتونستي از صرافي (خصوصي يا شركت صرافي بانك ها) رو هر پاس 3000 تا ديگه هم بگيري...
کیس: 2011AS7XXX
نامه اول: هیچ وقت
کنسولگری: آنکارا
فرمهای سری اول: 07/08/2010
نامه دوم: 17/01/2011
مصاحبه: 16/02/2011
کلیرنس: 01/06/2011
اولين سفر: 01/07/2011 - تولیدو، اوهایو
جمع هزینه ها تا ابتدای سفر اول: 8000 دلار - 2 نفر
سفر دوم: 18/11/2011 - دالاس، تگزاس
تشکر کنندگان: mr.amir ، maaref ، peyman74 ، emankh101 ، California
گرین کارت من امروز بعد 3هفته اومده ولی سوشیال نیومده -2بار رفتم گفته میاد باید 3هفته بشه ولی نیومده -ممکن هفته 4 یا 5 بیات
case:19###
Big Grin

تشکر کنندگان: hasti_banoo ، behzadb57 ، mml ، hamed_gh ، maaref ، emankh101 ، mr.amir ، mitr.p ، free_free ، California
(2011-03-02 ساعت 06:31)fairwall نوشته:  گرین کارت من امروز بعد 3هفته اومده ولی سوشیال نیومده -2بار رفتم گفته میاد باید 3هفته بشه ولی نیومده -ممکن هفته 4 یا 5 بیات

دوست عزیز حداقل شماره سوشیال رو باید بدن تا بتونید کاراتونو انجام بدین
به نظرم به یه اداره دیگه برید چون من 3 روز بعد از اومدنم برای سوشیال اقدام کردم و کارام هم انجام شد

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: rayan.s ، DLT ، mml ، لیلا ج ، maaref ، fairwall ، emankh101 ، mr.amir ، free_free ، California

سلام
با عرض تشکر سوالی که من داشتم این است که من اعتبار ویزام تا 8 اردیبهشت سال 90 است آیا الان بلیط بخرم یا بعد از عید میگن بعد از عید بلیط ارزان می شود.اگر بمانم بعد از عید چه تضمینی است که بلیط داشته باشند؟ و اینکه snn یا سوشیال سکیوتری نامبر را باید خودمان بریم از اداره مهاجرت بگیریم با خودشان همراه گرین کارت می فرستند؟
با تشکر
تشکر کنندگان: mml ، maaref ، California
(2011-03-02 ساعت 10:54)afroz1 نوشته:  سلام
با عرض تشکر سوالی که من داشتم این است که من اعتبار ویزام تا 8 اردیبهشت سال 90 است آیا الان بلیط بخرم یا بعد از عید میگن بعد از عید بلیط ارزان می شود.اگر بمانم بعد از عید چه تضمینی است که بلیط داشته باشند؟ و اینکه snn یا سوشیال سکیوتری نامبر را باید خودمان بریم از اداره مهاجرت بگیریم با خودشان همراه گرین کارت می فرستند؟
با تشکر
-------------------------

در مورد بلیط خدمت شما بگم که هیچ وقت بلیط ارزون نمیشه اونم در ایران . شما از همین امروز بلیط تهیه کن برای اون تاریخی که مورد نظرت هست تمام ایرلاینها قیمت بلیطشون را به مقصد امریکا در سایتشون زدن . ( دوستانم اعلام کردن : الان بلیطها داره 2 نرخی میشه پرواز داخلی ایران صبحا گرونتر هست چون پرواز کاری بیزینسی حساب میشه در ضمن توپولف هم دیگه کنار رفت ) ارزونی خبری نیست .
شما برای بلیط از حالا اقدام کن .

در مورد گرین کارت : وقتی شما وارد آمریکا میشید از شما یک آدرس با کد پستی میخوان . شما از الان به دنبال آدرس و کد پستی باش چون برای گرین کارت لازمه .

تشکر کنندگان: maaref ، mml ، armido ، mavarfan ، emankh101 ، Hornet ، peyman74 ، California
(2011-03-05 ساعت 12:54)saeedproo نوشته:  سلام
بچه ها کسی درباره وزنه چمدون ها برای bmi و virgin چیزی می دونه ؟

پیشنهاد می‌کنم از مسیر لندن و پرواز BMI و Virgin برای سفر اقدام نکنید.

چون احتمال نرسیدن به پرواز بعدی خیلی‌ هست، چون پرواز BMI در مسیر تهران به لندن در مسیر توقف ۱ ساعته داره به خاطر سوخت گیری.

ترجیحا از طریق قطری یا امارات اقدام کنید.

به موقع و بی‌ استرس بودن ارزش پرداخت چند دلار بیشتر را داره... Smile
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: DEC 2009
مصاحبه: 9 نوامبر 2010 - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: 64 روز
کلیر: 12 ژانویه 2011
تاریخ گرفتن ویزا: 18 ژانویه 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا (بدون وکیل) :1 سال و 1 ماه و 15 روز
تاریخ پرواز: 25 فوریه 2011- Texas- Houston
تشکر کنندگان: mr.amir ، tamanna ، لیلا ج ، mavarfan ، Parniyan ، coming soon ، maaref ، usa ، mml ، Lamborghini ، mitr.p ، California
سلام دوستان

توی فرودگاه آمریکا غیر از سی دی ها و پاکت زرد چیز دیگه ای هم باید تحویل بدیم؟ سوال بعدی هم اینکه، موقع تحویل گرین کارت در آمریکا اگر منزل نباشیم به صاحبخانه تحویل می دن؟ ممنونم از لطف همه بچه های مهاجرسرا
تشکر کنندگان: maaref ، mml ، mavarfan ، emankh101
(2011-03-06 ساعت 11:01)mirna نوشته:  سلام دوستان

توی فرودگاه آمریکا غیر از سی دی ها و پاکت زرد چیز دیگه ای هم باید تحویل بدیم؟ سوال بعدی هم اینکه، موقع تحویل گرین کارت در آمریکا اگر منزل نباشیم به صاحبخانه تحویل می دن؟ ممنونم از لطف همه بچه های مهاجرسرا

سی‌دی؟ جدیده؟ما که فقط پاکت زرد رو دادیم ،x-ray هم اصلا نگرفت.اصلا گرین کارت رو که دست کسی‌ نمیده پستچی میذاره توی صندوق پست خونتون هرکی‌ دوست داره برداره
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
تشکر کنندگان: maaref ، mml ، لیلا ج ، mr.amir ، mavarfan ، emankh101 ، peyman74 ، California
(2011-03-06 ساعت 11:33)samira t نوشته:  سی‌دی؟ جدیده؟ما که فقط پاکت زرد رو دادیم ،x-ray هم اصلا نگرفت...

x-ray توی همون سی‌دیه.
(2011-03-06 ساعت 10:34)saeedproo نوشته:  ایمان عزیز من اخر هفته دارم میرم .
راستی کسی اخر هفته داره نمیره ؟

سعید جان، از الآن زبونت تغییر کرد؟! Big Grin
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: satusa ، maaref ، لیلا ج ، mavarfan ، emankh101 ، mml ، amirhessam ، California
رایان جان
میدونم الان حسابی درگیری و با توجه به امضات امروز و فردا باید دل بکنی و راهی بشی Smile همگی برای خودت و خانواده آرزوی سفر بی خطر و خوب ، سلامت و موفقیت بیشتر میکنیم و امیدواریم اونجا که رفتی گهگاهی به مهاجرسرا سر بزنی ... سال نوی خوبی رو هم برات آرزو میکنیم .
راستی اصلا کجای اونجا میخوای بری؟؟؟؟ فضول نیستما ولی الان محض فضولی پرسیدم Cool
(2011-03-06 ساعت 10:34)saeedproo نوشته:  ایمان عزیز من اخر هفته دارم میرم .
راستی کسی اخر هفته داره نمیره ؟
برای سعید خان هم همینطور ، ایشالا اونجا هم همینطور خوش شانس باشن و دلار پارو کنن Cool
شماره کیس:2011AS000055##
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ مصاحبه و دریافت ویزا: ژانویه 2011
زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدند فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...
تشکر کنندگان: satusa ، mr.amir ، maaref ، saeedproo ، emankh101 ، California
آخ یه چیزی یادم رفت بگم بلیط که میگیرید از آژانس بپرسید رفت چقدر بار میتونید بیارید و برگشت چقدر. چون بعضی پروازها مثل BMI رفت و برگشت فرق داره رفت میشه 2تا 23 کیلو برد برگشت فقط یکی میشه آورد. یه چیزی میگم انشاالله توی مشکلای سر راهتون کمک باشه: مهاجرت واسه همه مردم دنیا سخته. یادتون نره 2500 سال ما تمدن داریم پس خودتون رو جلوی انگلیسی حرف زدن اینها نبازین از فرودگاه گرفته تا فروشگاه ها. محکم باشین و هروقت بی تاب شدین یاد من بیفتین و بدونید طبیعی. فیس بوک همدیگرم add کنین بیشتر با هم در تماس باشین.
تشکر کنندگان: armido ، maaref ، User ، coming soon ، hamed_gh ، emankh101 ، alirezagh ، California
(2011-03-06 ساعت 11:33)samira t نوشته:  

سی‌دی؟ جدیده؟ما که فقط پاکت زرد رو دادیم ،x-ray هم اصلا نگرفت.اصلا گرین کارت رو که دست کسی‌ نمیده پستچی میذاره توی صندوق پست خونتون هرکی‌ دوست داره برداره

cd ها رو از ما هم نگرفتن اونا فقط جهت خنده است برای گرین کارت هم صندوق پستی‌ رو چک کن و دقیقا جواب دوستمون samira t درسته

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: armido ، maaref
(2011-03-05 ساعت 19:48)emankh101 نوشته:  
(2011-03-05 ساعت 12:54)saeedproo نوشته:  سلام
بچه ها کسی درباره وزنه چمدون ها برای bmi و virgin چیزی می دونه ؟

پیشنهاد می‌کنم از مسیر لندن و پرواز BMI و Virgin برای سفر اقدام نکنید.

چون احتمال نرسیدن به پرواز بعدی خیلی‌ هست، چون پرواز BMI در مسیر تهران به لندن در مسیر توقف ۱ ساعته داره به خاطر سوخت گیری.

ترجیحا از طریق قطری یا امارات اقدام کنید.

به موقع و بی‌ استرس بودن ارزش پرداخت چند دلار بیشتر را داره... Smile

من با بی ام ای امدم جایی توقف نداشت بین ۲ تا پروازم هم ۵ساعت و نیم فاصله بود این به شما بستگی داره که چه پرواز هایی را انتخاب کنید و فاصله بین پرواز چه جوری باشه .
(2011-03-07 ساعت 13:32)behzadb57 نوشته:  
(2011-03-06 ساعت 11:33)samira t نوشته:  

cd ها رو از ما هم نگرفتن اونا فقط جهت خنده است برای گرین کارت هم صندوق پستی‌ رو چک کن و دقیقا جواب دوستمون samira t درسته

. از ما هم سی دی نگرفتن
تشکر کنندگان: maaref ، saeedproo ، armido ، emankh101 ، tata63
سلام دوستان
من بازم اومدم!

الان که رفتم و برگشتم دارم فکر می کنم کاش همیشه روزهای ویزا گرفتنمون بود!
بخدا از رفتن به آمریکا بیشتر لذت داره!

در مورد بی ام آی باید بگم که 2 تا 23 کیلو میشه برد 1 کیلو هم بیشتر نمیشه تازه اگر با ویرجین بلیط بگیرید فقط 1 چمدون میشه برد اضافه بار یا اضافه وزن هم فرقی نمیکنه جفتش 200 دلاره!
در مورد مایعات و لوازم آرایش هم بسیار سختگیره و اصلا توی کیفتون چیزی نذارید همش باید تو چمدون بره!
پرواز از تهران به لندن برای سوخت نگه نمیداره چون قبل از رسیدن به ایران در تفلیس گرجستان سوختگیری میکنه.
غذاش خوبه. رفتارشون هم توی فرودگاه زیاد تعریفی نداره ولی توی هواپیما خوب بود.
شماره کیس:2010AS000022xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:28July 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 18/08/2009
تاریخ کارنت شدن کیس : JUNE 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 /Aug 4
تاریخ مصاحبه: 2010 /july 14
تاریخ دریافت کلیرنس: 36days ) - 19 Aug )
کنسولگری: Ankara
ورود به آمریکا : ۱ اکتبر
دوستان عزیز، ما که داریم با ویزای مهاجرت می ریم، باید عوارض خروج هم بدیم؟
تشکر کنندگان: maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان