کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
سلام، یک تجربه
ما برای پیگیری گرین کارد به اداره مهاجرت و حتی KCC ایمیل زدیم که البته KCC همون پیغام روتینو داد که پرونده ی شما رفته انکارا و ...ولی اداره مهاجرت گفته بود که باید با پست ارسال میشده و اگر تا 30 روز از ورود نیومده با شماره 8003755283 تماس بگیریم یا از سایت وقت ملاقات بگیریم که مقدور نبود(چون اولا" ما ایرانیم و دوما" اینکه شماره رسید می خواست)
ما هم زنگ زدیم (البته چون اعتماد به نفسمون پایین بود که مبادا اشتباه کنیم یکی از بستگان توضیح داد و خودشو مترجم معرفی کرد )و طبق روال اونها گوشی رو به تک تک ما داد و چند سوال راجع به هویتمون(اسم و تاریخ تولد و....) پرسید و بعد توضیح داد که باید با پست بیاد و تعجب کرد که چرا ما شماره رسید نداریم و گفتیم که افسر اداره مهاجرت تو فرودگاه فقط پاکتها رو گرفت و چیزی به ما نداد(تا اونجا که می دونم بقیه هم صحبتی از این شماره نکردن)
سرانجام بعد از اطمینان از اینکه ما خودمونیم ! شماره ها رو داد و گفت براتون ارسال میشه و برین میل باکستونو چک کنین.
ولی شماره رو تو سایتشون که وارد می کنیم پیغام میده که 15 آوریل براتون اومده و undeliverable بوده و ما تا 180 روز نگه می داریم اگه تماس نگیرین یا دنبالش نیاین از بین می ره و دوباره باید درخواست بدین.

حالا به نظر شما این پیغام برای قبل از تماس ما بوده و با اون تماس حل شده یا لازمه دوباره زنگ بزنیم(لازم به ذکره که تلفن گویا و داستانهای مربوطه و وصل به این و اون یه 40 دقیقه ای گمونم طول کشید)
تشکر کنندگان: coming soon ، maxsupermax ، maaref ، mml ، DLT ، California
دوستان عزیز سلام
اگر در اولین سفرمان از چمدان 32 اینچی استفاده کنیم مشکلی پیش می آید از نظر ایرلاین . با رعایت میزان بار مجاز 23 کیلو در هر چمدان . با تشکر
الهی به ما آن ده که آن به .
تشکر کنندگان: coming soon ، emankh101 ، maaref ، mml ، California
(2011-05-08 ساعت 00:22)amir53 نوشته:  دوستان عزیز سلام
اگر در اولین سفرمان از چمدان 32 اینچی استفاده کنیم مشکلی پیش می آید از نظر ایرلاین . با رعایت میزان بار مجاز 23 کیلو در هر چمدان . با تشکر

نه مشکلی پیش نمیاد، من 4 5 کیلو اضافه بار هم داشتم و چیزی بهم نگفتن
هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
کنسولگری:آنکارا
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
تشکر کنندگان: coming soon ، emankh101 ، maaref ، mml ، amir53 ، najibi
سلام
من یک سئوال دارم و اونم اینکه در زمان ورود به آمریکا باید مرز ورودی جایی باشه که اسپانسر هست یا کسی که در فرمهای اولیه DS-230 در آیتم شماره 10 و 11 نامش رو ذکر کردید؟؟
تشکر کنندگان: mml ، coming soon ، maaref ، California
(2011-05-08 ساعت 11:10)lilinejad نوشته:  سلام
من یک سئوال دارم و اونم اینکه در زمان ورود به آمریکا باید مرز ورودی جایی باشه که اسپانسر هست یا کسی که در فرمهای اولیه DS-230 در آیتم شماره 10 و 11 نامش رو ذکر کردید؟؟

نه دوست عزیز شما میتونید از هر شهری که در آمریکا دوست دارید وارد بشید . اسپانسر من سیاتل بود من لس آنجلس رفتم .

شما هرجا دوست داری میتونی بری هر شهری که بخوای میتونی بری .

Wink
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، lilinejad ، coming soon ، mml ، maaref ، maxsupermax ، najibi ، tata63
(2011-05-08 ساعت 11:38)mr.amir نوشته:  
(2011-05-08 ساعت 11:10)lilinejad نوشته:  سلام

نه دوست عزیز شما میتونید از هر شهری که در آمریکا دوست دارید وارد بشید . اسپانسر من سیاتل بود من لس آنجلس رفتم .

شما هرجا دوست داری میتونی بری هر شهری که بخوای میتونی بری .

Wink

مرسی دوست عزیز
نجاتم دادی از اضطراب داشتم می مردم.... پس اصلا ربطی به فرمDS-230 هم نداره ؟؟؟ فقط گرین کارتم (اگه البته بگیرم) به اون آدرس پست میشه درسته؟
تشکر کنندگان: coming soon ، mml ، mr.amir ، emankh101 ، maaref ، Hornet ، California
با سلام
اگر در فرودگاه وارد شدیم گرین کارت بطور اتوماتیک به آن آدرس می آید. باید خودمان حضور داشته باشیم؟
مثلا" می توانیم چند روز برویم و دوباره بر گردیم و موقعی که گرین کارت به آدرس فرد مورد اعتمادتان رفت برویم آنرا بگیریم؟
ممنون
تشکر کنندگان: maaref ، Hornet ، mml ، aerospc ، California
(2011-05-08 ساعت 20:27)ARASH@MH نوشته:  با سلام
اگر در فرودگاه وارد شدیم گرین کارت بطور اتوماتیک به آن آدرس می آید. باید خودمان حضور داشته باشیم؟
مثلا" می توانیم چند روز برویم و دوباره بر گردیم و موقعی که گرین کارت به آدرس فرد مورد اعتمادتان رفت برویم آنرا بگیریم؟
ممنون

---------------------------------------------------------------

شما در هر فرودگاهی میتونید وارد بشید . حتما 2 روز بعد از وردوتون برای سشوال ssn و حساب بانکیت اقدام کن چون خیلی مهمه .

به احتمال 90درصد گرین کارت به آدرس اول میاد . گرین کارت منم به آدرس اول که دادم اومد . خودم ایران هستم ولی گرین کارت به اسپانسرم در سیاتل داده شد خودم لس انجلس رفتم لازم نیست شما در محل باشید . شاید برای بار دوم که بدون گرین کارت وارد میشی برای شما مشگل بوجود بیاد حتما یک جوری گرین کارت را از دوست مورد اعتمادت تحویل بگیر یا از طریق پست یا کسی گرین کارت را برات بیاره ایران .

--------------------------------------------------------------

lilinejad شما با خیال راهت به آمریکا سفر کن کارهای بانک / ssn / آیدی کارت را انجام بده . گرین کارت به آدرس اولت میاد برای من و همینطور رایان عزیز به آدرس اول اومد . البته من تو آمریکا میل باکس هم دارم که نامه هام و دیگر مدارگم به اونجا میاد .

-------------------------------------------------------------

من با امارات اومدم ایران 1 چمدان 24 کیلویی و یک چمدان 25 کیلویی داشتم هیچ ایرادی نگرفتن .

شاد باشید
تشکر کنندگان: maaref ، mitr.p ، Hornet ، mml ، maxsupermax ، najibi ، California ، tata63
(2011-05-08 ساعت 01:09)pouya.pouya نوشته:  
(2011-05-08 ساعت 00:22)amir53 نوشته:  دوستان عزیز سلام

نه مشکلی پیش نمیاد، من 4 5 کیلو اضافه بار هم داشتم و چیزی بهم نگفتن

مممکنه بفرمایید با کدام ایرلاین رفتید؟
تشکر کنندگان: maaref ، Hornet ، mml
سلام دوستان
من از فرودگاه نیویورک وارد آمریکا شدم.
در قسمت پاسپورک چک، گفتم new immigrant هستم، پرسید پاکت زرد داری؟ بعد یکی از باجه ها که مربوط به مسافران اینترنشنال بود رو نشون داد. در اون باجه پاکت زرد و cd گزارش پزشکی رو گرفت. cd رو پس داد، پاکت رو باز کرد یه سری اطلاعات وارد کامپیوتر کرد، اسکن چهار انگشت دست راست و عکس از صورت. بعد منو راهنمایی کرد به security point اونجا چند دقیقه نشستم بعدش اثر انگشت و امضا گرفت و فرم آبی رنگ گمرک رو که تو هواپیما پر کرده بودم، مهر شده بهم برگردوند. بعدش رفتم قسمت گمرک (customs). چمدون رو روی roller گذاشتم و فرم گمرک رو به افسر دادم. پرسید غذا چی داری؟ گفتم پسته، کنسرو ماهی، زعفران، سبزی خشک، زرشک، چای سبز. گفت ok و رفتم چمدون رو برداشتم. خواستم آدرسم رو عوض کنم که با کمال تعجب، agent گفت هیچ جوری امکان انجام این کار نیست و فقط میتونید از طریق اداره مهاجرت اقدام کنین!! فقط یه نکته ای رو بگم که اگر میخواید آدرس رو عوض کنید همون security point و قبل از رفتن به گمرک بگین.
یه نکته درمورد امضا، قبل از اومدنتون سعی کنین با خط تحریری یه امضای خوب برای خودتون انتخاب کنین چون بعدا همه جا ازش استفاده میشه و قابل تغییر هم نیست روی گرین کارتتون هم درج میشه. Wink
یه نکته دیگه اینه که اگر از پروازی خدای نکرده جا موندین، برید به یکی از گیتهای پرواز فرودگاه که مربوط به ایرلاین شما هست و مساله رو بگین، اگر مقصر اونا باشن بلیط اولین پرواز ممکن رو به شما میدن بدون هزینه. فقط یادتون باشه که اگر جا موندین و با یه پرواز دیگه خواستین برین حتما چمدونتون رو claim کنین و موقع پرواز بعدی re-check کنین تا اتفاقی که برای من افتاد براتون نیفته. من از نیویورک با یه پرواز داخلی میخواستم برم سن حوزه کالیفرنیا (نیویورک به دالاس و connecting به سن حوزه) ولی پرواز اول تاخیر داشت بعدشم در فرودگاه دالاس به دلیل طوفان اجازه نشست ندادن و رفتیم به سن آنتینو و با تاخیر 3 ساعته به دالاس رسیدیم و من پرواز بعدی رو از دست دادم. ایرلاین یه بلیط دیگه بهم داد برای صبح روز بعدش! شبم با اجازه فرودگاه موندم :\ ولی وقتی رسیدم سن حوزه چمدونم نرسیده بود. رفتم قسمت baggage claim امریکن ایرلاین فرودگاه و بعد از گشتن و پیدا نشدن چمدون، گفتن باید file کنین چمدونتون رو. شماره تماس دادن که تماس بگیرم و پیگیری کنم یه آدرسم خواستن که چمدون رو به اون آدرس بفرستن. خلاصه بعد از 10 روز چمدون بدستم رسید.
.
.
.
من 18 آوریل وارد آمریکا شدم. بعد از دو هفته سه تا notification (دوتا تکراری برای گرین کارت و یکی welcome letter) به دستم رسید. بعدش بعد از 2 روز greencard رسید ولی هنوز از social security خبری نیست. فردا باید برم اداره social مطرح کنم. من برای پاس سفید هم اقدام کردم فعلا یک ایمیل برام زدن با یه شماره پیگیری و منتظر نامه برای تعیین آدرس و زمان انگشتنگاری هستم.

اینم اضافه کنم که اگه بخواید حساب بانکی باز کنین بگین میخواین یه نوع charge-free باشه چون در بیشتر انواع حسابا هر ماه یه مبلغی ازتون کسر میشه ولی در charge-free هر ماه یه مبلغی از checking به saving منتقل میشه و بعد از چند روز برمیگرده (من در WellsFarGo حساب باز کردم و گفتن حساب checking و credit card بعد از ارائه SSN موجود هست).

راستی یک نکته که خودم خیلی ازش استفاده میکنم اینه که برای تردد داخل شهر از google direction استفاده کنین و بهترین مسیر رو انتخاب کنین.
برای استفاده از اتوبوس هر بار باید 2$ وارد دستگاه کنین و اگه زودتر از 2 ساعت یکبار دیگه از اتوبوس استفاده میکنین یه سکه 25 سنتی هم بندازین و pass card بگیرین دفعه بعد اگه هنوز expire نشده باشه ازش استفاده کنین. راستی وقتی سوار اتوبوس شدین اون دفترچه های راهنمای داخل اتوبوس رو بردارین تا مسیر کامل و برنامه زمانی اتوبوسها رو داشته باشین.

هرچیز به درد بخوری به ذهنم رسید میذارم.
موفق باشین دوستان
(2011-05-01 ساعت 15:36)saman33 نوشته:  سلام دوستان
من پس فردا - سه شنبه - با پرواز مستقیم ترکیش از استانبول به لس آنجلس می رم Smile
امیدوارم بتونم با دادن اطلاعات مفید از اونجا یه ذره از کمکاتونو جبران کنم ...
به امید دیدار امامی دوستان در آمریکا

سلام
ما هم 3 هفته دیگه با پرواز مستقیم ترکیش از استانبول به لس آنجلس می رم Smile
راستی کجای LA اقامت دارین؟
می خواین بمونید یا برمی گردید؟

تشکر کنندگان: maaref ، amir53 ، Hornet ، mml ، California
(2011-05-06 ساعت 23:13)User نوشته:  
(2011-05-04 ساعت 19:31)rayan.s نوشته:  
(2011-05-04 ساعت 11:06)arshida نوشته:  
من قبلا" هم گفتم کسایی که میان آمریکا و از قشر مرفه نیستند باید بدونند که حداقل حداقل 6ماه سختی پیش رو دارند و چون اکثرا" در ایران کار داشتن بیکاری و بی پولی اثر روانی بدی براشون ایجاد میکنه.من متوسط رو به پایین هزینه های زندگی رو براتون بطور خلاصه تو لس آنجلس میگم:
-

در مورد محله های زندگی که به USC نزدیک باشه و یا در دسترس باشه: من South Pasadena رو توصیه می کنم که با اتوبوس دسترسی خوبی داره، محله امنی هستش به گرانی دیگر محله های لس آنجلس نیست.
اگر متاهل هستید شاید نتوانید در Downtown LA که نزدیک USC است اقامت کنید. این محله برای زندگی مجردی خوب است. نه متاهلی.

این آدرس و شماره تلفن یک Inn در Alhambra است:

مرسي رايان و يوزر عزيز از كمكهاتون
شرمنده كه اين چند وقته خيلي درگير كارها هستم و هميشه سريع ميآم سركي مي كشم و مي روم.
رايان جان فرمايشات شما همه كاملا درسته. حقيقتا من و همسرم خيلي دنبال مهاجرت به استراليا و كانادا بوديم و بعد از اينكه تقريبا به هر دري زديم و ديديم حالا حالا ها بايد ايران باشيم همسرم به دلايلي تصميم به ادامه تحصيل گرفتند تا شايد از اين طريق بعدها بتونيم از ايران بريم كه دقيقا 2 سال بعد از شروع درسش رشته ما توي ليست مشاغل مورد نياز كانادا اعلام شد كه ما براي كانادا اقدام كرديم و جالب اينكه سال بعدش يعني پارسال همين موقع ها لاتاري برنده شديم . الان 85% تز همسرم تمام شده ونمي دونم درست يا غلط ولي فكر مي كنيم حالا كه تا اينجاش را اومده بهتره تمامش كنه. درضمن براي فرصت مطالعاتي مي خواستيم 6 ماه به هلند بريم كه با برنده شدن در لاتاري آمريكا را با خوشحالي و كمال ميل انتخاب كرديم. شايد اين چند ماهي را كه همسرم پيش اساتيد خوب دانشگاههاي اونجا مي گذرونند براي كار پيدا كردنش بهتر باشه.
در هر صورت چيزي كه هست ما مجبوريم بعد از يك اقامت كوتاه چند ماهه دوباره به ايران برگرديم و بعد از انجام كارهاي باقي مانده بازم برگرديم به آمريكا.
دقيقا بخاطر همين موضوع ، خونه و ماشين و وسايل زندگيمون توي ايران سر جاش مي مونه( يعني مجبوريم كه همه چيز رو نگهداريم).
در ضمن خوب ما گناه داريم ديگه چيكار كنيم كه خيلي مرفه نيستيم من كه مامان و بابام فرهنگي بودند Sad((
خودتون مي دونيد كه دبيرها چقدر مرفه هستند ديگه!!!!!!!!!!! پدرو مادر همسرم هم كه از مامان باباي خودم بي پولتر تر نباشند بهتر هم هم نيستند.من و شوهرم هم اي يه نيمچه درسي خونديم كه يه قرون نمي ارزه نه خيلي كار درستيم نه د.ز.د.ي بلديم نه ر.ش.و.ه.واسه همينم هشتمون گرو نهمون هم نيست.
از همه اينها بگذريم شايد بجاي 6 ماه 3 يا4 ماه اونجا بمونيم يعني اگر اينطور باشه ديگه چاره ديگه اي نداريم.
راستي اگر هتل تر و تميز و مقرون به صرفه اي سراغ داريد به ما معرفي كنيد تا موقع ورود به اشكال بر نخوريم.
باز هم از لطفتون سپاسگذارم.

کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

تشکر کنندگان: sorooshii ، coming soon ، rayan.s ، maaref ، satusa ، Hornet ، mml ، najibi ، California ، tata63
الان همسرم رفتند بانك ملي مركزي شيراز بهش گفتند از اين ماه بخشنامه اومده كه به هر بليط 500 دلا دولتي مي دهند!!!! تو را خدا يكي بگه چه خبره راسته يا دروغ ؟ چند روز اخير كسي بوده كه با هر بليط 2000 دلار گرفته باشه؟
کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

تشکر کنندگان: sorooshii ، coming soon ، maaref ، satusa ، Hornet ، mml ، najibi ، California
(2011-05-09 ساعت 10:21)arshida نوشته:  الان همسرم رفتند بانك ملي مركزي شيراز بهش گفتند از اين ماه بخشنامه اومده كه به هر بليط 500 دلا دولتي مي دهند!!!! تو را خدا يكي بگه چه خبره راسته يا دروغ ؟ چند روز اخير كسي بوده كه با هر بليط 2000 دلار گرفته باشه؟

arshida عزیز

والا من با چندتا بانک تماس گرفتم، بانک ملی مرکزی، یکی دیگر از شعب بانک ملی، بانک ملت و پارسیان مرکزی.

راست و دروغ و اینکه سیاستی هست که اعلام نکنند یا نه واقعاً خبری نیست را فقط خدا می داند. همگی گفتند که 2000 دلار می دهند. گفتم چطور یکی از دوستان ما از بانک ملی مرکزی شیراز این خبر را شنیده، بانک ملی مرکزی گفت که بانک ملی مرکزی شیراز ممکن است میزان موجودی دلارش کم باشد مثلاً 100 هزارتا در روز، یک تصمیم داخلی گرفته اند که براینکه به همه برسد، نفری 500 دلار بدهند و یا اینکه به دلیل هزینه انتقال خزانه داری بالاست شاید ارز کم ازتهران گرفتند و براینکه به همه برسد 500 تا می دهند. بهرحال اگر شما بستگانی در تهران دارید و یا خودتان تشریف میارید از اینجا بگیرید.

ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: rayan.s ، arshida ، satusa ، Hornet ، mml ، hamed_gh ، najibi ، California
(2011-05-09 ساعت 09:57)arshida نوشته:  
(2011-05-06 ساعت 23:13)User نوشته:  
(2011-05-04 ساعت 19:31)rayan.s نوشته:  
(2011-05-04 ساعت 11:06)arshida نوشته:  
من قبلا" هم گفتم کسایی که میان آمریکا و از قشر مرفه نیستند باید بدونند که حداقل حداقل 6ماه سختی پیش رو دارند و چون اکثرا" در ایران کار داشتن بیکاری و بی پولی اثر روانی بدی براشون ایجاد میکنه.من متوسط رو به پایین هزینه های زندگی رو براتون بطور خلاصه تو لس آنجلس میگم:
-

در مورد محله های زندگی که به USC نزدیک باشه و یا در دسترس باشه: من South Pasadena رو توصیه می کنم که با اتوبوس دسترسی خوبی داره، محله امنی هستش به گرانی دیگر محله های لس آنجلس نیست.
اگر متاهل هستید شاید نتوانید در Downtown LA که نزدیک USC است اقامت کنید. این محله برای زندگی مجردی خوب است. نه متاهلی.

این آدرس و شماره تلفن یک Inn در Alhambra است:

مرسي رايان و يوزر عزيز از كمكهاتون
شرمنده كه اين چند وقته خيلي درگير كارها هستم و هميشه سريع ميآم سركي مي كشم و مي روم.
رايان جان فرمايشات شما همه كاملا درسته. حقيقتا من و همسرم خيلي دنبال مهاجرت به استراليا و كانادا بوديم و بعد از اينكه تقريبا به هر دري زديم و ديديم حالا حالا ها بايد ايران باشيم همسرم به دلايلي تصميم به ادامه تحصيل گرفتند تا شايد از اين طريق بعدها بتونيم از ايران بريم كه دقيقا 2 سال بعد از شروع درسش رشته ما توي ليست مشاغل مورد نياز كانادا اعلام شد كه ما براي كانادا اقدام كرديم و جالب اينكه سال بعدش يعني پارسال همين موقع ها لاتاري برنده شديم . الان 85% تز همسرم تمام شده ونمي دونم درست يا غلط ولي فكر مي كنيم حالا كه تا اينجاش را اومده بهتره تمامش كنه. درضمن براي فرصت مطالعاتي مي خواستيم 6 ماه به هلند بريم كه با برنده شدن در لاتاري آمريكا را با خوشحالي و كمال ميل انتخاب كرديم. شايد اين چند ماهي را كه همسرم پيش اساتيد خوب دانشگاههاي اونجا مي گذرونند براي كار پيدا كردنش بهتر باشه.
در هر صورت چيزي كه هست ما مجبوريم بعد از يك اقامت كوتاه چند ماهه دوباره به ايران برگرديم و بعد از انجام كارهاي باقي مانده بازمبرگرديم به آمريكا.
دقيقا همين موضوع ما خونه و ماشين و وسايل زندگيمون توي ايران سر جاش مي مونه( يعني مجبوريم كه همه چيز رو نگهداريم).
در ضمن خوب ما گناه داريم ديگه چيكار كنيم كه خيلي مرفه نيستيم من كه مامان و بابام فرهنگي بودند Sad((
خودتون مي دونيد كه دبيرها چقدر مرفه هستند ديگه!!!!!!!!!!! پدرو مادر همسرم هم كه از مامان باباي خودم بي پولتر تر نباشند بهتر هم هم نيستند.من و شوهرم هم اي يه نيمچه درسي خونديم كه يه قرون نمي ارزه نه خيلي كار درستيم نه د.ز.د.ي بلديم نه ر.ش.و.ه.واسه همينم هشتمون گره نهمون هم نيست.
از همه اينها بگذريم شايد بجاي 6 ماه 3 يا4 ماه اونجا بمونيم يعني اگر اينطور باشه ديگه چاره ديگه اي نداريم.
راستي اگر هتل تر و تميز و مقرون به صرفه اي سراغ داريد به ما معرفي كنيد تا موقع ورود به اشكال بر نخوريم.
باز هم از لطفتون سپاسگذارم.
مرسی از لطف شما و همه عزیزان؛ اما چطور میخواید هتل اجاره کنید؟ آیا کسی رو دارید که کارت اعتباری داشته باشه که بتونید از طریق اینترنت اجاره کنید؟ چون اگر بعد از ورود میخواید هتل اجاره کنید آیا آدرس کسی رو تو آمریکا در فرمها قید کرده بودید که گرین کارتاتون رو براتون پست کنند؟ یا آدرس کسی رو دارید که تو فرودگاه اعلام کنید؟

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: maaref ، Hornet ، mml ، najibi ، California

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان