کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
شری عزیز تمام مدارکی رو که نوشتین سفارت آنکارا میخواد اگه یکیش هم کم باشه بهتون کسر مدرک میزنن. کپی سیتیزن شیپ یا پاسپورت اسپانسرتون رو میخوان نه هر دو. فرم I-134 هم با همون امضای اسپانسرتون کافیه.موفق باشید

شماره کیس: 2010AS00028XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-29
کنسولگری: Ankara
ارسال فرمهای سری اول: 2009-July
کارنت شدن کیس: july-2010
دریافت نامه دوم: 11-august
مصاحبه: Aug-23-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
(2010-09-23 ساعت 00:31)bluelady نوشته:  شری عزیز تمام مدارکی رو که نوشتین سفارت آنکارا میخواد اگه یکیش هم کم باشه بهتون کسر مدرک میزنن. کپی سیتیزن شیپ یا پاسپورت اسپانسرتون رو میخوان نه هر دو. فرم I-134 هم با همون امضای اسپانسرتون کافیه.موفق باشید

می خوام بدونم 1040 همون برگه مالیاتی که باید برای 3 سال آخر باشه؟؟؟؟
شماره کیس: 2011As00009###
تاریخ دریافت نامه قبولی:اصفهان 10 خرداد
کنسولگری:ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:8 August
تاریخ مصاحبه:feb 3
تاریخ دریافت ویزا:29 April
جمع تقریبی هزینه :9میلیون ( برای 2 نفر+ بلیت HOUSTON)
تاریخ پرواز: houston 30 jun
تشکر کنندگان:
(2010-09-23 ساعت 00:59)shery نوشته:  
(2010-09-23 ساعت 00:31)bluelady نوشته:  شری عزیز تمام مدارکی رو که نوشتین سفارت آنکارا میخواد اگه یکیش هم کم باشه بهتون کسر مدرک میزنن. کپی سیتیزن شیپ یا پاسپورت اسپانسرتون رو میخوان نه هر دو. فرم I-134 هم با همون امضای اسپانسرتون کافیه.موفق باشید

دوست عزیز؛ مدارکی که برای اسپانسر خواسته شده اینه :

Notarized Form I-134, Affidavit of Support from a sponsor, with original form and supplementaries: W-2 and 1040 tax forms (for last year) of the sponsor, bank statements.

مشاهده میفرمایید که فرم I-134 که امضاش باید محضری باشه و رسید مالیاتی سال آخر نه 3 سال و حساب بانکی. نه پاسپورتی نه .....
به تایپیک : اطلاعات مربوط به نامه دوم مراجعه کنید تا اطلاعات جامعی بدست بیارید

دوست عزیز؛ لطفا" میشه بگید منبع این اطلاعاتتون کجاست؟ مرسی

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
(2010-09-24 ساعت 02:24)rayan.s نوشته:  
(2010-09-23 ساعت 23:20)shery نوشته:  
(2010-09-23 ساعت 07:25)rayan.s نوشته:  
(2010-09-23 ساعت 00:59)shery نوشته:  

دوست عزیز؛ مدارکی که برای اسپانسر خواسته شده اینه :

Notarized Form I-134, Affidavit of Support from a sponsor, with original form and supplementaries: W-2 and 1040 tax forms (for last year) of the sponsor, bank statements.

مشاهده میفرمایید که فرم I-134 که امضاش باید محضری باشه و رسید مالیاتی سال آخر نه 3 سال و حساب بانکی. نه پاسپورتی نه .....
به تایپیک : اطلاعات مربوط به نامه دوم مراجعه کنید تا اطلاعات جامعی بدست بیارید

دوست عزیز؛ لطفا" میشه بگید منبع این اطلاعاتتون کجاست؟ مرسی

رایان عزیز می شه بگین این جمله انگلیسی که مدارک اسپانسر و گفتی رو کجا نوشته؟؟؟؟ممنون می شم

خدمتتون عرض کردم به تایپیک اطلاعات مربوط به نامه دوم برید پیدا میکنید.

رايان عزيز اون mail ديدم ،‌منظورم لينك ... يك لينك كه كاملا مدارك اسپانسرو توضيحح بده...

شماره کیس: 2011As00009###
تاریخ دریافت نامه قبولی:اصفهان 10 خرداد
کنسولگری:ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:8 August
تاریخ مصاحبه:feb 3
تاریخ دریافت ویزا:29 April
جمع تقریبی هزینه :9میلیون ( برای 2 نفر+ بلیت HOUSTON)
تاریخ پرواز: houston 30 jun
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اسپانسر من اصرار داره که فرم 1040 رو خودش به سفارت آنکارا بفرسته .
سوال بنده اینه که فرم 1040 رو بهتره پست کنه (مثلا با DHL) یا mail بزنه یا اینکه فکس کنه ؟
البته فرم 134 رو با DHL پست می کنه ترکیه برای فامیل بنده و بعدش فامیل پست میکنه برای من (به خاطر تحریم )
تشکر کنندگان:
اسپانسر من هم بخاطر حفظ حریم خصوصیش مدارک رو مستقیما به آنکارا ارسال کرد هیچ چیزی غیر از رسید پستی به من نداد. اسپانسر من با Express mail فرستاده بود که 5 روزه رسیده بود از جمله سرویسهای دیگه هم FedEx هست که فکر کنم خیلی گرون میشه چون 24 ساعته میرسه

تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سوال من اینه
اسپانسرم فرم 1040 رو برای سفارت....................... mail یا پست یا فاکس کنه کدوم بهتره؟
و چند روز قبل از مصاحبه بفرسته؟
ممنونم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
مدارک اصلی اسپانسرمون از امریکا و تمکن مالی خودمون از ایران را باید بفرستیم یا کپی؟ فردا می خوام پست کنم، لطفا کمک کنید.
تشکر کنندگان:
(2010-09-25 ساعت 21:32)mirna نوشته:  سلام دوستان
مدارک اصلی اسپانسرمون از امریکا و تمکن مالی خودمون از ایران را باید بفرستیم یا کپی؟ فردا می خوام پست کنم، لطفا کمک کنید.

دوست عزیز؛ طبق مدارک مورد نیاز سفارت آمریکا در آنکارا که باید اصلشون رو بفرستید ولی میتونیدم کپیش رو بفرستی بعد اصلش رو روز مصاحبه ارائه بدی.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: mirna
به نظر من پست کنن. ولی فکس زودتر میرسه .من کل مدارک رو اسپانسرم یک ماه قبل از مصاحبه فرستاد سفارت

تشکر کنندگان:
(2010-09-20 ساعت 01:33)ali.sh نوشته:  سلام دوستان
3تا سوال داشتم از خدمتتون
اسپانسر من سیتیزن هستش و در امریکا هم 2 تا خونه داره که یکیش رو اجاره داده و تو یکیش هم بچه هاش زندگی می کنند ولی مساله اینه که ایشون بیشتر در ایران اقامت داره،به دلیل اینکه اینجا کارخونه داره و از اینجا داره پول در میاره.
حالا سوال اول اینکه :اصلا این آقا میتونه اسپانسر من بشه؟ نکنه چون بیشتر اینجاست، قبول نکنند؟
سوال دوم اینکه در فرم I134(قسمت 8)،آیا بچه هاش که سن همشون بالای 18 سال هست هم باید نوشته بشن؟
سوال سوم:در قسمت 11 همین فرم،باید حتما I intend بزنه؟یا اگر do not intend هم بزنه اشکالی نداره
فقط لطفا به همه ی سوالام جواب بدید.
ممنون از کمکهاتون
راستی بچه ها کیس من حدود 12500هستش.الان زود نیست برای گرفتن این فرم؟

این اطلاعات رو بر اساس تجربه مشابه یکی از افراد فامیل خودم عرض میکنم
1- اسپانسر شدن ایشون (اگر به عنوان یه شهروند امریکایی حساب بانکی و درآمد مشخصی داره و متعاقبا مالیات پرداخت میکنه) منعی نداره و به عنوان یه سیتیزن میتونه اسپانسر شما باشه حتی اگر به دلایلی مواقعی از سال رو در امریکا سپری نکنه!
2-اگر بچه ها براشون بیمه رد میشه و هنوز تحت تکفل اسپانسر هستند باید اسمشون قید بشه
3-فرقی نمیکنه (optional) هستش
تشکر کنندگان:
سلام
من متنی رو که اسپانسر باید همراه با کیس نامبر روی فرم 1040 بنویسه پیدا نکردم. اگر کسی میدونه لطفا اینجا بنویسه. ممنونم.
تشکر کنندگان:
(2010-09-27 ساعت 16:02)has55 نوشته:  سلام
من متنی رو که اسپانسر باید همراه با کیس نامبر روی فرم 1040 بنویسه پیدا نکردم. اگر کسی میدونه لطفا اینجا بنویسه. ممنونم.

دوست محترم؛ همراه فرم و مدارک مربوطه برگه ایی حاوی اطلاعات شما از قبیل : نام و کیس نامبر و تاریخ مصاحبه رو ارسال کنه.

تشکر کنندگان: has55
این فرمw2 یا 1040 از ساتی خاصی باید دانلود بشه؟ اگه میشه راجع به این دو فرم یه توضیحی بدین که اسپانسر من چه جوری باید ان را تهیه کند؟ایا همونtax return است
تشکر کنندگان:
من هنوز کارنت نشدم آیا میتونم از الان دنبال اسپانسر و کارهای مربوط به آن باشم ؟ یا باید صبر کنم تا کارنت بشم ؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان