کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
من يك اسپانسر دارم با اين مشخصات كه بازنشسته است و 40000$ دربانك داره ويك منزل مسكوني كه توي فرم ذكر كرده كه ميتونه بطور كامل دراختيار خانواده ما باشه بنظر شما كافيه؟
شماره کیس: **2011AS000012
ابوظبي
تاریخ مصاحبه:2010-NOV-08
کلیرانس: بازمانده2011 علیرغم326روزانتظار برای کلیرشدن
تشکر کنندگان:
شماره کیس:2011ASxxx45xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:2june 2010
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:6july2010
تاریخ دريافت فرمهای سری اول توسط 16july2010 :KCC
تاریخ کارنت شدن کیس
تاریخ دریافت نامه دوم
تاریخ مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنت
جمع تقریبی هزینه ها: تومان 6000+45000تومان DHL
من اسپانسر مالی ندارم چه جوری یکی پیدا کنم؟ من کسی رو نمشناسم که در آمریکا زندگی کنه تا برام اسپانسر بشه . اسپانسر رو از کجا پیدا کنم .خواهش می کنم راهنماییم بکنیم اگه لازمه هزینه ای برای اسپانسر بدم مساله ای نداره فقط راهشو بهم بگین لطفا
تشکر کنندگان: Ashkan78

بنفشه خانوم

اصلا نگران اين مساله نباشيد.

اكيدا بهتون توصيه مي كنم دنبال روش هاي غير معمول و پرداخت هزينه براي يافتن Sponsor نباشيد. اگه از بين دوست و آشنا Sponsor پيدا كرديد، چه بهتر... وگرنه بريد سراغ حساب بانكي.

توصيه من اينه كه از يه حساب بانكي قديمي استفاده كنيد (ترجيحا توي يه بانك خصوصي). حالا لازم نيست همه مدت پول توش باشه. فقط تارخ افتتاح مهمه. حتي اگه خيال داريد حسابتون رو عوض كنيد، همين فردا بريد و توي بانك مورد نظرتون يه حساب باز كنيد. بازم مي گم لازم نيست كلي پول توش بگذاريد... 10 هزار تومن هم كافيه!!!

نزديكاي مصاحبه كه شد، موجودي اون رو بالا ببريد. به ازاي هر نفر 15 ميليون تومن ... براي دو نفر 30 ميليون تومن كافيه و اگه بتونيد 35 ميليون تومن بگذاريد حاشيه امنيت خوبي داريد و خيالتون راحته.

پول رو كه گذاشتيد توي حساب، روي همون حساب گواهي تمكن مالي بگيريد. اگه بانك انگليسي بهتون مي ده كه چه بهتر... وگرنه فارسيشو ببريد ترجمه كنيد. گواهي رو كه گرفتيد، مي تونيد پول رو از اون حساب خارج كنيد!

اون گواهي كه گرفتيد به راحتي مشكل شما رو حل مي كنه.

(2010-09-08 ساعت 22:11)banafsheh58 نوشته:  شماره کیس:2011ASxxx45xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:2june 2010
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:6july2010
تاریخ دريافت فرمهای سری اول توسط 16july2010 :KCC
تاریخ کارنت شدن کیس
تاریخ دریافت نامه دوم
تاریخ مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنت
جمع تقریبی هزینه ها: تومان 6000+45000تومان DHL
من اسپانسر مالی ندارم چه جوری یکی پیدا کنم؟ من کسی رو نمشناسم که در آمریکا زندگی کنه تا برام اسپانسر بشه . اسپانسر رو از کجا پیدا کنم .خواهش می کنم راهنماییم بکنیم اگه لازمه هزینه ای برای اسپانسر بدم مساله ای نداره فقط راهشو بهم بگین لطفا

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: taraneh@mini
(2010-09-08 ساعت 22:38)DV2011_Winner نوشته:  سلام
من برنده لاتاری 2011 و خانوم هستم.برای ارائه حساب بانکی و سند ملکیت به سفارت لازمه این اسناد به نام من باشه یا اگه به نام همسرم هم باشه "جهت حل مشکل نداشتن اسپانسر"ایرادی نداره؟لطفآ من رو راهنمائی کنید؟

دوست عزیز؛ اولا" سوالتون با موضوع تایپیک هم خوانی نداره . من اگر جای شما بودم حساب بانکی رو به اسم خودم میبردم .فراموش نکنید بخاطر شرایط مالی کسر مدارک میدن ،کیس رو رد نمی کنند. چون تاریخ افتتاح حساب براشون اهمیت داره (( توضیحات اشکان عزیز را مطالعه کنید.ارسال 127)) اگه حساب قدیمی ندارید یه حساب ارزی باز کنید و بگید بعد کارنت شدن افتتاح کردید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
اگه میشه کمک بفرمایید :

تا چه سوالی در فرم 134 را ما باید پر کنیم ؟

من تنها میرم آمریکا قبل از سوال 1 ( اول ) را باید پر کنم ؟

تازه دارم میرم زبان . انگلیسیم خوب نسیت اگه میشه کمک بفرمایید .

اگه میشه کمک بفرمایید . تشکر
تشکر کنندگان:
(2010-09-11 ساعت 12:46)vahid tavassol نوشته:  اگه میشه کمک بفرمایید :

تا چه سوالی در فرم 134 را ما باید پر کنیم ؟

من تنها میرم آمریکا قبل از سوال 1 ( اول ) را باید پر کنم ؟

تازه دارم میرم زبان . انگلیسیم خوب نسیت اگه میشه کمک بفرمایید .

اگه میشه کمک بفرمایید . تشکر

قسمت سوم فرم رو باید پر کنی...برات به ترتیبی که لازمته ترجمه کردم به شرطی که بری کلاس زبانBig Grin
نام خانوادگی.......نام ..... نام میانی .....
جنسیت Male سن.....
شهروند Iran
وضعیت تاهل : Single
نسبت با اسپانسر: ....
آدرس:....
بقیه مربوط به مشخصات همسر و فرزنده که شما لازم نداری.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، mr.amir ، User
فرم 134 همین 2 ورق هست درسته ؟ یا بازهم هست ؟

http://www.uscis.gov/files/form/i-134.pdf
تشکر کنندگان:
(2010-09-11 ساعت 20:48)vahid tavassol نوشته:  فرم 134 همین 2 ورق هست درسته ؟ یا بازهم هست ؟

http://www.uscis.gov/files/form/i-134.pdf

بله همین 2 صفحه میباشه...

تشکر کنندگان: mr.amir ، User
(2010-09-09 ساعت 07:18)rayan.s نوشته:  
من برنده لاتاری 2011 و خانوم هستم.برای ارائه حساب بانکی و سند ملکیت به سفارت لازمه این اسناد به نام من باشه یا اگه به نام همسرم هم باشه "جهت حل مشکل نداشتن اسپانسر"ایرادی نداره؟لطفآ من رو راهنمائی کنید؟

دوست عزیز؛ اولا" سوالتون با موضوع تایپیک هم خوانی نداره . من اگر جای شما بودم حساب بانکی رو به اسم خودم میبردم .فراموش نکنید بخاطر شرایط مالی کسر مدارک میدن ،کیس رو رد نمی کنند. چون تاریخ افتتاح حساب براشون اهمیت داره (( توضیحات اشکان عزیز را مطالعه کنید.ارسال 127)) اگه حساب قدیمی ندارید یه حساب ارزی باز کنید و بگید بعد کارنت شدن افتتاح کردید.

چرا حساب ارزی؟ از کجا چنین توصیه ای میکنید؟
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان:
(2010-09-11 ساعت 22:09)free_free نوشته:  
(2010-09-09 ساعت 07:18)rayan.s نوشته:  

چرا حساب ارزی؟ از کجا چنین توصیه ای میکنید؟

با توجه به توضیحات اشکان عزیز؛ تاریخ افتتاح حساب براشون مهمه و اگه کسی حسابی نداره خوب با افتتاح حساب ارزی توجیه لازم رو خواهد داشت.

تشکر کنندگان:
فرم 134 را پر کردیم برای اسپانسرمون ارسال کنیم ؟

اگه ما اسپانسر داشته باشیم نیازی به حساب بانکی و موجودی نیست ؟

(2010-09-12 ساعت 09:07)vahid tavassol نوشته:  فرم 134 را پر کردیم برای اسپانسرمون ارسال کنیم ؟

اگه ما اسپانسر داشته باشیم نیازی به حساب بانکی و موجودی نیست ؟

دوست عزیز
موقعی که میخواین وارد آمریکا بشین با چه مقدار پول قصد دارید همراه خود ببرید؟
همون مقدار رو توی یک حساب بگذار (هر چی که باشه، فرق نمیکنه) یک گواهی انگلیسی موجود بگیر.

دو تا تاپیک در باره مدارک مالی هست، خوندن این تاپیک ها کلی اطلاعات به شما میده.
تشکر کنندگان: mr.amir ، R.F ، rayan.s
برای من پول را واریز میکنن و با 5 هزارتا میرم .

میخوام بدونم فرم 134 را پر کردم بفرستم برای اسپانسرم آمریکا ؟

تشکر کنندگان:
(2010-09-12 ساعت 09:42)vahid tavassol نوشته:  برای من پول را واریز میکنن و با 5 هزارتا میرم .

میخوام بدونم فرم 134 را پر کردم بفرستم برای اسپانسرم آمریکا ؟

دوست عزیز این فرم رو اصلا شما نباید پر کنید.
فرم I-134 باید توسط اسپانسر پر بشه و به خاطر داشتن امضای دستی, باید حتما اصلش رو برای شما بفرستن.

به تایید یوزر عزیز, من هم ازتون میخوام تاپیک های مرتبط رو مطالعه بفرمایید تا برای همچین موارد ابتدایی که بارها در موردش صحبت شده, سوال براتون پیش نیاد و به مشکل بر نخورید.

موفق باشید

چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: User ، rayan.s ، laili ، mohsen mirzaei
(2010-09-12 ساعت 09:51)vahid tavassol نوشته:  جناب رایان rayan.s میگن بفرست یکی میگه نفرست یکی میگه بزار بفرستن

یکی از سوالها به ما مربوط میشه ( سوال سوم ) .

خدایی موندم چیکارکنم ؟

وحید جان! بابا من زندم ارسالهامم همه موجوده من کی گفتم فرم پر شده رو بفرستی؟
شما گفتید کدوم قسمت رو باید پر کنم ، کمکم کنید.منم قسمتی که مربوط به شما بود گفتم چطور باید پر کنید چون ممکنه اسپانسر اطلاعات دقیق شما رو نداشته باشه..دوست عزیز بهتره شما یه ذره وقت بذارید مطالب رو درست مطالعه بفرمایید . اینم ارسال 110 من در مورد سوالی مشابه شما :

2010 11:54 AM)javidk نوشته است:
سلام به دوستان عزیز مهاجر سرا.
یکی از بستگان ما هفته بعد داره می ره آمریکا.
می خوام فرم های I 134 رو بدم ببره تا اسپانسر پرشون کنه.
چند پرسش؟
1- آیا نیازه که ما قسمت مربوط به خودمونو پر کنیم یا اینکه اون ببره و پر کنه و ما بعدا اطلاعات خودمونو پر کنیم.
2- آیا نیازه که اسپانسر مدارک رو اونجا ببره واسه تایید یا نه؟
3- کدوم آیتم ها مربوط به ما هست تا پر کنیم؟
مرسی دوستان از کمکتون

جاوید عزیز؛ قسمت سوم فرم مشخصات شما و همراهانتونه. که بنظر من فرم و پرینت بگیر اون قسمت رو پرکن بده به همراه فرم خام ببرن که اسپانسرتون تمام فرم رو با دست خط خودش پر کنه...ضمنا" برای جلوگیری از دوباره کاری فرم را زمانی بگو اسپانسرت پر کنه که نزدیک زمان مصاحبه باشه چون اگه مثلا" فکر میکنی تا 9 یا 10 ماه دیگه کارنت نمیشی الان پر نکن...امضاء اسپانسر پای نامه کافیه نیاز به تایید نیست . فرم هم وقتی میبری سفارت باید اصل امضاء روش باشه

تشکر کنندگان: User

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان