کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
(2011-01-19 ساعت 14:35)DLT نوشته:  دوست عزیز
2008-2009-2010 رو باید با خودت ببری.سه سال گذشته.اگر نخواستن، ضرری که نمیکنی.اون بنده خدا اسپانسر شما که همه مدارک رو داده،اینم روش.
موفق باشین

آخه من کشتم این بدبختو. به هر حال مرسی از راهنماییت. ممنوووووووون
شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان:
(2011-01-19 ساعت 15:07)لیلا ج نوشته:  
2008-2009-2010 رو باید با خودت ببری.سه سال گذشته.اگر نخواستن، ضرری که نمیکنی.اون بنده خدا اسپانسر شما که همه مدارک رو داده،اینم روش.
موفق باشین

اگرم یه در صد نتونستین بگیرین نگران نباشید. چون کسانی هم که فقط مال دو سالو بردن مشکلی براشون پیش نیومد...
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان:
(2011-01-20 ساعت 00:36)saman33 نوشته:  
موفق باشین

اگرم یه در صد نتونستین بگیرین نگران نباشید. چون کسانی هم که فقط مال دو سالو بردن مشکلی براشون پیش نیومد...

مرسی سامان عزیز.

یه سوال دیگه: گواهی کار اسپانسر کپی باشه که اشکالی نداره؟!

شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان:
(2011-01-20 ساعت 11:26)لیلا ج نوشته:  
(2011-01-20 ساعت 00:36)saman33 نوشته:  
موفق باشین

مرسی سامان عزیز.

یه سوال دیگه: گواهی کار اسپانسر کپی باشه که اشکالی نداره؟!
ببین اونا که می گن هر فرمی مهر یا امضا داشته باشه باید اصلش باشه. ولی خوب مهمترینش همون i-134 هست که زیاد توجه می کنن. اونم نگران نباشید. ترجیحا اگه رنگیشو دارید پرینت رنگی بگیرید.

سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان.
من یه اسپانسر دارم توی آمریکا و قراره که فرم‌ها رو برام پر کنه و بفرسته. دو تا سوال دارم :
سوال اول اینکه من یه حساب بانکی دارم توی موسسه قوامین که تقریبا 90 میلیون توش پوله و حدود 1 ساله که دست نخورده. حالا میخوام بدونم اگه گواهی این حساب رو ببرم برام دردسر ساز میشه؟ به خاطر اینکه مال قوامینه و قوامین هم مال نیروی انتظامیه میگم؟
کسی تا به حال این مشکل رو داشته؟ یا توی این موسسه پول داشته؟ (آخه سودش خوبه Wink )

سوال دوم اینکه با فرض اینکه این نوع حساب به خاطر قوامین بودنش مشکلی ایجاد نکنه، آیا اگر مدارک اسپانسر ناقص بود (مثل نداشتن مالیات 2010 و امثال این) میشه بر اساس تمکن مالی مشکل ناقصی مدارک اسپانسر رو نادیده بگیرن و ویزا بدن؟
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان:
(2011-01-23 ساعت 10:32)farshad_sh نوشته:  سلام به همه دوستان.
من یه اسپانسر دارم توی آمریکا و قراره که فرم‌ها رو برام پر کنه و بفرسته. دو تا سوال دارم :
سوال اول اینکه من یه حساب بانکی دارم توی موسسه قوامین که تقریبا 90 میلیون توش پوله و حدود 1 ساله که دست نخورده. حالا میخوام بدونم اگه گواهی این حساب رو ببرم برام دردسر ساز میشه؟ به خاطر اینکه مال قوامینه و قوامین هم مال نیروی انتظامیه میگم؟
کسی تا به حال این مشکل رو داشته؟ یا توی این موسسه پول داشته؟ (آخه سودش خوبه Wink )

سوال دوم اینکه با فرض اینکه این نوع حساب به خاطر قوامین بودنش مشکلی ایجاد نکنه، آیا اگر مدارک اسپانسر ناقص بود (مثل نداشتن مالیات 2010 و امثال این) میشه بر اساس تمکن مالی مشکل ناقصی مدارک اسپانسر رو نادیده بگیرن و ویزا بدن؟

دوست عزیز اگر پول به اندازه کافی داری دیگه نیازی به اسپانسر نداری. اگر یک نفر هستی یه گواهی 30 یا 35 میلیونی بگیر.براشون مهمه که پول داشته باشی. حالا تو کدوم موسسه یا بانک واسه اونها مهم نیست. اینجوری از منت اسپانسر هم در امان هستی.
موفق باشید.
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان:
(2011-01-23 ساعت 11:00)javidk نوشته:  
(2011-01-23 ساعت 10:32)farshad_sh نوشته:  سلام به همه دوستان.

دوست عزیز اگر پول به اندازه کافی داری دیگه نیازی به اسپانسر نداری. اگر یک نفر هستی یه گواهی 30 یا 35 میلیونی بگیر.براشون مهمه که پول داشته باشی. حالا تو کدوم موسسه یا بانک واسه اونها مهم نیست. اینجوری از منت اسپانسر هم در امان هستی.
موفق باشید.

سلام. من و خانومم هر دو قراره که بریم برای مصاحبه اما برنده اصلی منم. آیا نیاز هست که برای خانومم هم تمکن مالی بگیرم یا اینکه خودم دارم کافیه. اسپانسر هم از قبل باهاش صحبت کرده بودم و بنده خدا تمام کارها رو انجام داده و الان یه مقدار بی انصافیه که بگم نمیخوام. راستش میخواستم هر دو مورد رو داشته باشم که مکمل همدیگه بشن. و یه سوال دیگه اون گواهی که از بانک میگیریم تاریخ اعتبار داره؟ یعنی اگه مثلا مصاحبه من اردیبهشت باشه و من از الان برم بگیرم ممکنه که قبول نکنن چون 6 ماه گذشته؟ (آخه امکان داره از روش یه 40 میلیونی بردارم برای کاری )
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان:
سلام. من و خانومم هر دو قراره که بریم برای مصاحبه اما برنده اصلی منم. آیا نیاز هست که برای خانومم هم تمکن مالی بگیرم یا اینکه خودم دارم کافیه. اسپانسر هم از قبل باهاش صحبت کرده بودم و بنده خدا تمام کارها رو انجام داده و الان یه مقدار بی انصافیه که بگم نمیخوام. راستش میخواستم هر دو مورد رو داشته باشم که مکمل همدیگه بشن. و یه سوال دیگه اون گواهی که از بانک میگیریم تاریخ اعتبار داره؟ یعنی اگه مثلا مصاحبه من اردیبهشت باشه و من از الان برم بگیرم ممکنه که قبول نکنن چون 6 ماه گذشته؟ (آخه امکان داره از روش یه 40 میلیونی بردارم برای کاری )
[/quote]

دوست عزیز نیازی به مکمل بودن نداری. که هم پول داشته باشی و هم اسپانسر.
گواهی حساب به نام هر کی باشه مشکلی نیست. (شما و همسرتون).
سعی کنید ماه آخر یا 2 ماه مونده به مصاحبه گواهی رو بگیرید.اینجوری خیالت راحت تر هستش.
موفق باشید.

BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: farshad_sh ، saman33 ، taraneh@mini
سلام

ببخشيد كه اين سئوال مي كنم ولي اينقدر پراكنده بود نفهميدم . ممكنه مداركي كه اسپانسر بايد بده و پر كنه چيه و اينكه بايد اصلش باشه يا اسكنشم قبوله؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
با سلام
من مي خواستم ببينم كه مدارك اسپانسرو بايد با خودمون ببريم روز مصاحبه يا اينكه قبل از رفتن خودمون پست كنيم؟
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان:
(2011-01-30 ساعت 00:14)Vahidn نوشته:  با سلام
من مي خواستم ببينم كه مدارك اسپانسرو بايد با خودمون ببريم روز مصاحبه يا اينكه قبل از رفتن خودمون پست كنيم؟

دوست عزیز سفارت آنکارا گفته که دو هفته قبل از مصاحبه مدارک به سفارت برسه ولی چند تن از دوستان بودند که روز مصاحبه مدارک رو بردند و مشکلی هم پیش نیومده.
موفق باشید.

BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: rayan.s
همراه داشتن مدارک ساپورت که شامل :
1- فرم تکمیل شده I-134 یا Affidavit of Support
2-فرم های مالیاتی دو یا سه سال گذشته ( 1040 یا W2 یا U.S. Federal Tax Returns) یا گواهی کار اسپانسر

مدارك اسپانسر فقط هميناس؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: javidk
(2011-01-30 ساعت 10:06)alisarshar نوشته:  همراه داشتن مدارک ساپورت که شامل :
1- فرم تکمیل شده I-134 یا Affidavit of Support
2-فرم های مالیاتی دو یا سه سال گذشته ( 1040 یا W2 یا U.S. Federal Tax Returns) یا گواهی کار اسپانسر

مدارك اسپانسر فقط هميناس؟

بله دوست عزیز. همین 2 مورد هستش.

BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: alisarshar
ما یه فامیل داریم که اسپانسر دونفر شده که با یه کیس بودند یعنی یه زن و شوهر
الآن می تونه اسپانسر من هم بشه؟
تشکر کنندگان:
(2011-01-30 ساعت 11:27)doreenheimbach نوشته:  ما یه فامیل داریم که اسپانسر دونفر شده که با یه کیس بودند یعنی یه زن و شوهر
الآن می تونه اسپانسر من هم بشه؟

بستگی به وضعیت مالیش داره. تو آمریکا اکثرا" وکیل دارند که وکیلشون میتونه در این زمینه راهنماییش کنه .موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: armido ، javidk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان