کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
لیلا ج
هر فرمی که شما پر میکنین بالای اون اسم فرم رو نوشته.بله فرمهای w2 و 1040 اصلی ترین فرمها برای بحث مالیات هست.اما یادت باشه که باید i-134 + کپی پاسپورت(صفحه اول) + گواهی اشتغال به کار با ذکر درآمد سالیانه رو هم از ایشون درخواست کنین.ترجیحا" فرم ها رو برای تاریخ 2011 بگیرین بهتره.
موفق باشین
تشکر کنندگان: rayan.s
سلام
من یک مقدار گیج شدم. از طریق اینجا من متوجه شدم که فرم مربوط به اسپانسر I-134 هست. اما توی ساایت سفارت در جایی اشاره کرده که فرم i-134 l- قبول نیست . لطفا راهنمایی کنید.
The NVC cannot accept Form I-134 for immigrant visa processing. The NVC only
accepts the appropriate I-864 form(s) listed above
تشکر کنندگان:
(2010-12-07 ساعت 12:42)سمیرامیس نوشته:  سلام
من یک مقدار گیج شدم. از طریق اینجا من متوجه شدم که فرم مربوط به اسپانسر I-134 هست. اما توی ساایت سفارت در جایی اشاره کرده که فرم i-134 l- قبول نیست . لطفا راهنمایی کنید.

دوست عزیز؛ در هر متن که در سایت وزارت امورخارجه آمریکا یا سفارت نوشته شده یادتان باشه بین مهاجرت (immigrant) و (DV immigrant) تفاوت هست شما اگر کیستان لاتاری هست باید اسپانسرتان فرمI-134 را پر کنه. موفق باشید.ضمنا" اگر اطلاعاتتان را برای درج در جدول 2011 برای free-free ارسال نکردید لطفا" ارسال نمایید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: DLT ، mohsen mirzaei
(2010-12-07 ساعت 12:52)rayan.s نوشته:  

دوست عزیز؛ در هر متن که در سایت وزارت امورخارجه آمریکا یا سفارت نوشته شده یادتان باشه بین مهاجرت (immigrant) و (DV immigrant) تفاوت هست شما اگر کیستان لاتاری هست باید اسپانسرتان فرمI-134 را پر کنه. موفق باشید.ضمنا" اگر اطلاعاتتان را برای درج در جدول 2011 برای free-free ارسال نکردید لطفا" ارسال نمایید.

منم مشکل شما رو داشتم چون همه جا فرم مناسب از سری I864 رو خواستن ولی اون فرم هم خیلی مفصل بود و هم آنکارا هیچ اشاره ایی بهش نکرده بود. بالاخره دل رو زدم به دریا و از KCC سئوال کردم که بالاخره کدومش؟ اونها هم جواب دادن جواب این سئوال رو باید از سفارت بپرسید. از سفارت هم که پرسیدم یه نامه بلندبالا ( همون نامه مدارکی که باید ارسال بشه) رو پیوست کردند که توش به فرم I134 اشاره کرده بود.
متن مکاتبه ها رو اگر تو mailbox پیدا کنم حتما در تاپیک مناسب میگذارم.
دل کندن اگر کار آسانی بود ، فرهاد به جای بیستون دل می کند. Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2010-12-07 ساعت 15:39)rokmita نوشته:  
(2010-12-07 ساعت 12:52)rayan.s نوشته:  

منم مشکل شما رو داشتم چون همه جا فرم مناسب از سری I864 رو خواستن ولی اون فرم هم خیلی مفصل بود و هم آنکارا هیچ اشاره ایی بهش نکرده بود. بالاخره دل رو زدم به دریا و از KCC سئوال کردم که بالاخره کدومش؟ اونها هم جواب دادن جواب این سئوال رو باید از سفارت بپرسید. از سفارت هم که پرسیدم یه نامه بلندبالا ( همون نامه مدارکی که باید ارسال بشه) رو پیوست کردند که توش به فرم I134 اشاره کرده بود.
متن مکاتبه ها رو اگر تو mailbox پیدا کنم حتما در تاپیک مناسب میگذارم.

بالاخره متن مکاتبه رو پیدا کردم
این سئوال من از KCC برای فرم مناسب ساپورت:
Dear Madam/Sir,
A question about affidavit of support appropriate form,
Which one should be filled in by the supporter, I-864 or I-134?
And is it necessary to be notarized?
Thank you and best regards

این هم جواب اونا که گفتن برو از سفارت بپرس
Thank you for your inquiry.
KCC is not authorized to assist you with this issue. Please contact the American Embassy/Consulate with jurisdiction over your area for further information
.

موفق باشید.
دل کندن اگر کار آسانی بود ، فرهاد به جای بیستون دل می کند. Rolleyes
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان

تجربه دوستاني رو ميخوام كه شرايط اسپانسر و حمايت ماليشون را استفاده از ارزيابي املاكشون تو ايران انجام دادن و براي مصاحبه به آنكارا رفتن.

ما از طريق خانمم اقدام كرديم كه گرين كارت داره .نامه اومده كه اسپانسر معرفي كنيد .

براي من اسپانسري نيست و خانمم هم چون اونجا كار نميكنه نميتونه ساپورت درامد كنه،

ميخواهيم از Asset of intending immigrant استفاده كنيم . براي ما نزديك 100 هزار دلار بايد ساپورت مالي بشه .

فقط نميدونم ملك مسكوني در ايران رو قبول ميكنند ؟ دادم كارشناس رسمي ارزيابي كنه و ترجمه و تاييد ، ميخوايم بفرستيم .

توحساب بانك خصوصي هم ميخوام اگر OK بشه تا زمان اعلام مصاحبه كه چندين ماه بعدش احتمالا بشه يه 30 تومني پول جور كنم بريزم و مانده حساب به انگليسي ببرم .

تشکر کنندگان:
دوستان سلام .
می خواستم بدونم پست معمولی از آمریکا تا ایران حدودا چند روز طول میکشه ؟
آحه اسپانسر من مدارک رو با پست معمولی برای من فرستاده .
با تشکر از همه بچه های فعال ماجر سرا.
تشکر کنندگان:
دوستان محترم لطفا پاسخ بدید.اسپانسر ما فرم I-134 را واسمون پر کرده و فرستاده.البته یکی واسه من پر کرده و یکی جداگانه برای همسرم.ولی در قسمت 3 فرم که اسم همسر و فرزندان را به عنوان همراه خواسته اون در فرمی که واسه من پر کرده در اون قسمت اسم خانومم را ننوشته فقط نوشته wife و سن خانومم و جنسیت را ذکر کرده و در فرمی که برای خانومم پر کرده در همون قسمت که اسم همسر را خواسته فقط نوشته Husband با ذکر سن و جنسیت.میخواستم بدونم از اونجایی که 2 تا فرم مجزا برای هر کداممون پر کرده اما در قسمت همراهان اسم و فامیل من و خانومم را ذکر نکرده و فقط به کلمه زن و شوهر به عنوان همراه اون شخص اشاره کرده این مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ لطفا پاسخم را کسی که میدونه بده .خیلی ممنونم.
شماره کیس: 2011AS00038XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:8 جون 2010
کنسولگری:آ نکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:10 جون 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:15 جولای 2011
تاریخ مصاحبه:3 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا:همسرم(برنده اصلی) 4 آگوست.خودم 14 سپتامبر.
جمع تقریبی هزینه ها: 8.000.000 تومان برای 2 نفر
تشکر کنندگان:
دوست عزیز

ارسال مدارکی مانند مدارک کم حجم معمولا" 10-12 روزه میرسه.
موفق باشین
تشکر کنندگان: Vahid-DV2011
با سلام

1- آيا فرم I-134 بايد بغير از نفر برنده براي هر يك از اعضاي خانواده پر بشود؟ اين سوال از اين بابت است كه در بخش 3 فرم مذكور نام شخص و همراهاشو مي خواهد. با توجه به برداشت من نام برنده در قسمت اول سوال 3 نوشته مي شود و در بخش دوم نام اعضاي خانواده.
2- در صورتيكه لازم باشد براي هريك از اعضا پر شود براي بچه من هم بايد نام همراها جداگانه در قسمت مربوطه ثبت گردد؟
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان:
(2010-12-21 ساعت 13:33)HOMAYON53 نوشته:  با سلام

1- آيا فرم I-134 بايد بغير از نفر برنده براي هر يك از اعضاي خانواده پر بشود؟ اين سوال از اين بابت است كه در بخش 3 فرم مذكور نام شخص و همراهاشو مي خواهد. با توجه به برداشت من نام برنده در قسمت اول سوال 3 نوشته مي شود و در بخش دوم نام اعضاي خانواده.
2- در صورتيكه لازم باشد براي هريك از اعضا پر شود براي بچه من هم بايد نام همراها جداگانه در قسمت مربوطه ثبت گردد؟

همایون جان؛ یک فرم برای همه اعضاء خانواده کفایت میکنه.موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: HOMAYON53 ، DLT
سلام
یه خبر مهم!!!!!!!
برای همه کسانی که نگران اسپانسر هستند!!!!!!Cool Cool Cool
برندگان لاتاری نیازی به اسپانسر ندارند Smile Smile
توی سایت بولتن ویزا نوشته من خودم خوندم.Smile
اگه باور نمیکنید برید بخونید.
کیس نامبر : **362
تاریخ نامه اول : 28/03/89
ارسال مدارک : تیر ماه
سفارت : ابوظبی
تاریخ مصاحبه : august 07 2011
تاریخ دریافت نامه دوم :NA
تاریخ ویزا : سپتامبر 2011
تاریخ ورود به امریکا : 6 اکتبر 2011

تشکر کنندگان:
سلام
یه خبر مهم!!!!!!!
برای همه کسانی که نگران اسپانسر هستند!!!!!!Cool Cool Cool
برندگان لاتاری نیازی به اسپانسر ندارند Smile Smile
توی سایت بولتن ویزا نوشته من خودم خوندم.Smile

این متنش :
Diversity Visa Program - Visas provided are drawn from countries with low rates of immigration to the U.S. Unlike other immigrant types, Diversity Visas (DV) do not require a U.S. sponsor, and therefore a petition is not needed.

Step 2 - After the immigrant petition has been approved (excluding DV applicants) by USCIS, then the next step is preliminary processing for a visa with the Department of State, National Visa Center. Visit Immigrant Visa Processing – the National Visa Center for information related to:

•Affidavit of Support
•Required applicant documents (i.e. birth certificates, police reports, marriage/divorce certificates, etc.)
•Medical Exam/Panel physician information
•Interviews
اینم لینکش :
http://www.travel.state.gov/visa/immigra..._1326.html
کیس نامبر : **362
تاریخ نامه اول : 28/03/89
ارسال مدارک : تیر ماه
سفارت : ابوظبی
تاریخ مصاحبه : august 07 2011
تاریخ دریافت نامه دوم :NA
تاریخ ویزا : سپتامبر 2011
تاریخ ورود به امریکا : 6 اکتبر 2011

تشکر کنندگان: kamranjon ، AmericanHamid ، najibi
(2010-12-22 ساعت 23:46)siamak999 نوشته:  سلام
یه خبر مهم!!!!!!!
برای همه کسانی که نگران اسپانسر هستند!!!!!!:cool: :cool: :cool:
برندگان لاتاری نیازی به اسپانسر ندارند :) :)
توی سایت بولتن ویزا نوشته من خودم خوندم.:)

این متنش :
Diversity Visa Program - Visas provided are drawn from countries with low rates of immigration to the U.S. Unlike other immigrant types, Diversity Visas (DV) do not require a U.S. sponsor, and therefore a petition is not needed.

Step 2 - After the immigrant petition has been approved (excluding DV applicants) by USCIS, then the next step is preliminary processing for a visa with the Department of State, National Visa Center. Visit Immigrant Visa Processing – the National Visa Center for information related to:

•Affidavit of Support
•Required applicant documents (i.e. birth certificates, police reports, marriage/divorce certificates, etc.)
•Medical Exam/Panel physician information
•Interviews
اینم لینکش :
http://www.travel.state.gov/visa/immigra..._1326.html
بقیه دوستان تأیید می کنن این موضوع رو؟ یعنی واقعا اسپانسر نیازی نیست؟
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
تشکر کنندگان: javidk
دوست عزیز اگر سوابق بچه ها رو دیده باشید متوجه این موضوع خواهید شد.
شما در هر صورت باید نشون بدی که تمکن مالی داری و مزاحمتی برای دولت بوجود نمیاری.
حالا اون تمکن مالی میتونه:

اسپانسر ، حساب بانکی مکفی ، سند خونه یا مغازه باشه.

پس در هر صورت یه چیزی میخوان Wink

موفق باشید.
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: siamak999 ، rayan.s

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان