کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
(2011-01-06 ساعت 13:16)ehsan_gh نوشته:  [quote='siamak999' pid='89672' dateline='1293045371']
سلام
یه خبر مهم!!!!!!!
برای همه کسانی که نگران اسپانسر هستند!!!!!!Cool Cool Cool
برندگان لاتاری نیازی به اسپانسر ندارند Smile Smile
توی سایت بولتن ویزا نوشته من خودم خوندم.Smile
اگه باور نمیکنید برید بخونید.
بقیه دوستان تأیید می کنن این موضوع رو؟ یعنی واقعا اسپانسر نیازی نیست؟
نه دوست عزیز. توی این لینک منظور اسپانسر مالی نیست.اگه مطالب قبلیشو هم ببینی منظور اینه که برندگان لاتاری بر خلاف ویزاهای خانوادگی و ... نیاز به petitioner ندارند. یعنی کسی که به واسطه اون ویزا بگیرند. ولی داشتن اسپانسر، تمکن مالی یا تقاضای شغل در آمریکا واسه بچه های لاتاری ضروریه. اینو توی مدارک لازم برای سفارت با عنوان affidavit of support نوشته...

سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: gadfly ، rayan.s ، siamak999 ، HOMAYON53 ، DLT ، satusa ، mohsen mirzaei
سلام،
من فرم I-134، گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی ، فرمهاب مالیاتی W2 مربوط به 2009 و 2010 و کپی پاسپورت و گرین کارد رو از اسپانسرم گرفتم. آیا اینا کافیه؟
شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان:
(2011-01-09 ساعت 13:28)لیلا ج نوشته:  سلام،
من فرم I-134، گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی ، فرمهاب مالیاتی W2 مربوط به 2009 و 2010 و کپی پاسپورت و گرین کارد رو از اسپانسرم گرفتم. آیا اینا کافیه؟
آره کافیه. فقط حواستون باشه که فرم i-134 باید اصل امضا رو داشته باشه نه کپی. موفق باشید...
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: rayan.s ، DLT
سلام دوستان.فرم های مربوط به اسپانسر رو باید همراه ترجمه مدارک بفرستم آنکارا؟
case number:2011AS1***
تاریخ مصاحبه:3فوریه
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
تشکر کنندگان:
(2011-01-13 ساعت 01:26)ehsan_gh نوشته:  سلام دوستان.فرم های مربوط به اسپانسر رو باید همراه ترجمه مدارک بفرستم آنکارا؟
case number:2011AS1***
تاریخ مصاحبه:3فوریه
سلام. آره... می تونید کپی رو بفرستید و اصلش رو روز مصاحبه ببرید

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: rayan.s
(2011-01-09 ساعت 13:28)لیلا ج نوشته:  سلام،

سلام
لیلا جان مطمئنید که برگه های مالیات 2010 هم هست؟
آخه من این تاپیک و تاپیک مشابه 2010 را خوندم،برندگان 2010 گفتند که برای مالیات اگر قبل از ماه آپریل باشه هنوز مالیات های سال قبل پرداخت نشده یعنی من که ماه مارچ میرم مصاحبه باید برگه های مالیاتی 2009-2008-2007 را ببرم،اسپانسرم هم همین را گفت.
راستی فکر می کنم باید برگه های 1040 را هم از اسپانسرتون بگیرید.

دوستان دیگر هم لطفا نظرشان را بگویند،ممنون،
برگه های مالیاتی 2010 هم باید باشه؟
و اینکه بهتر نیست کپی فرم 134 را بفرستم سفارت و اصلش را با خودم ببرم؟
سوال مهم:اگه اسپانسرم مدارک را برای خودم بفرسته با توجه به وضعیت پست امکانش هست که به دستم نرسه؟کسی هست که به تازگی مدارک اسپانسرش را از طریق پست گرفته باشه؟
سپاس
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
توجه کنید که بسته به نوع کار اسپانسرتون نوع برگه های مالیاتی فرق می کنه. اونها که برای کسی یا شرکتی کار می کنند باید برگه W2 داشته باشند و اونها که خویش فرما هستند باید برگه I1040 رو داشته باشند. معمولا کمتر پیش میاد که هر دو برگه رو داشته باشند.
تشکر کنندگان: rayan.s ، saman33

سلام
لیلا جان مطمئنید که برگه های مالیات 2010 هم هست؟
آخه من این تاپیک و تاپیک مشابه 2010 را خوندم،برندگان 2010 گفتند که برای مالیات اگر قبل از ماه آپریل باشه هنوز مالیات های سال قبل پرداخت نشده یعنی من که ماه مارچ میرم مصاحبه باید برگه های مالیاتی 2009-2008-2007 را ببرم،اسپانسرم هم همین را گفت.
راستی فکر می کنم باید برگه های 1040 را هم از اسپانسرتون بگیرید.

دوستان دیگر هم لطفا نظرشان را بگویند،ممنون،
برگه های مالیاتی 2010 هم باید باشه؟
و اینکه بهتر نیست کپی فرم 134 را بفرستم سفارت و اصلش را با خودم ببرم؟
سوال مهم:اگه اسپانسرم مدارک را برای خودم بفرسته با توجه به وضعیت پست امکانش هست که به دستم نرسه؟کسی هست که به تازگی مدارک اسپانسرش را از طریق پست گرفته باشه؟
سپاس
[/quote]
سلام. من هم هر چی فرم های مالیاتی بچه ها رو دیدم اینجا. فقط 2009 و 2008 بوده. فکر می کنم اشتباه می کنن. در این مورد نگران نباشید بیتا خانم.
یکی از فرم های w2 یا 1040 کافیه.
تفاوتی نداره که کپی رو اول بفرستید یا اصل. به هر حال روز مصاحبه اصل رو می خوان.
در مورد پست هم همه چیز اینجا امکانش هست دیگه. اون انتخابش با خودتونه. ولی اگه مستقیم هم بفرستند سفارت با ذکر کیس نامبر و تاریخ مصاحبه شما بازم مشکلی پیش نمی یاد...

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: b!ta
بسیار ممنون از جوابتون،چون خیلی خوندم که برگه های سال آخر خیلی بیشتر براشون مهمه پرسیدم.
درسته،فکر کنم بهتر باشه اسپانسرم فرم ها را به سفارت ارسال کنه.اگه از طریق پست ایران گرفتم حتما اعلام می کنم.
برگه های مالیاتی هم از بعضی برنده های 2010 هر دو را خواسته بودند،اسپانسر من گفت که فقط 1040 را داره،البته ظاهرا کاملا به شغل شخص بستگی داره بعضی ها هردو را دارند بعضی ها یکی.
سپاس
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: rayan.s ، DLT
(2011-01-13 ساعت 18:27)b!ta نوشته:  بسیار ممنون از جوابتون،چون خیلی خوندم که برگه های سال آخر خیلی بیشتر براشون مهمه پرسیدم.
درسته،فکر کنم بهتر باشه اسپانسرم فرم ها را به سفارت ارسال کنه.اگه از طریق پست ایران گرفتم حتما اعلام می کنم.
برگه های مالیاتی هم از بعضی برنده های 2010 هر دو را خواسته بودند،اسپانسر من گفت که فقط 1040 را داره،البته ظاهرا کاملا به شغل شخص بستگی داره بعضی ها هردو را دارند بعضی ها یکی.
سپاس
من اشخاصی رو دیدم که فقط یکیشو داشتن و هیچ مشکلی براشون پیش نیومد. اگه اسپانسرتون گفته فقط 1040 رو داره خیالتون راحت. شاید اونا دو شغله بودن که سفارت هر دوشو خواسته...

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: rayan.s ، DLT ، b!ta
دوستان عزیزی که اسپانسر دارید.

فرم W2 سال 2010 آماده شده. اسپانسر من برام فرستاده...

تشکر کنندگان: saman33 ، rayan.s ، b!ta

سلام خدمت دوستان
من اين دفعه سوال خودمو اينجا ميپرسم تا مديران عزيز سايت دعوام نكنن.Big Grin
راستش من فرم DS-230را براي وكيل پست كردم و منتظر وقت مصاحبه هستمو كيس من هم ازدواج هست. حالا وكيل به من زنگ زده و ميگه اسپانسر شما مدارك مالياتيشو تا برج 6 سال 2010 داده ولي من تا آخر سال 2010 را ازتون ميخوام. و بك گراند اسپانسر هم از ما درخواست كرده.
اسپانسر ما هم به جايي كه كار ميكنه مراجعه كرده و اونجا بهش گفتن اين مدارك را الان نميتونن بهش بدن. نهايتا تا همون برج 6 سال 2010 را ميتونن بهش بدن.
و در مورد بك گراند هم بهش گفتن اون وكيلي كه بك گراند تورو ميخواد بايد درخواستشو بفرسته تا ما بهت بك گراند بديم.
حالا وكيل ميگه اينكار غير قانوني هست و اون نميتونه درخواست واسه گرفتن بك گراند اسپانسر را بكنه.
حالا ما مونديم اين وسط
صاحب كار اسپانسر ما مدارك مالياتي و بقيه ي چيزارو تا برج 6 سال 2010 ميده و بهش ميگه اگه بك گراند چك ميخواي وكيل بايد درخواستشو بفرسته تا ما بديم.
چه كاركنم؟
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
تشکر کنندگان:
(2011-01-18 ساعت 09:54)masoudeses نوشته:  سلام خدمت دوستان
من اين دفعه سوال خودمو اينجا ميپرسم تا مديران عزيز سايت دعوام نكنن.Big Grin
راستش من فرم DS-230را براي وكيل پست كردم و منتظر وقت مصاحبه هستمو كيس من هم ازدواج هست. حالا وكيل به من زنگ زده و ميگه اسپانسر شما مدارك مالياتيشو تا برج 6 سال 2010 داده ولي من تا آخر سال 2010 را ازتون ميخوام. و بك گراند اسپانسر هم از ما درخواست كرده.
اسپانسر ما هم به جايي كه كار ميكنه مراجعه كرده و اونجا بهش گفتن اين مدارك را الان نميتونن بهش بدن. نهايتا تا همون برج 6 سال 2010 را ميتونن بهش بدن.
و در مورد بك گراند هم بهش گفتن اون وكيلي كه بك گراند تورو ميخواد بايد درخواستشو بفرسته تا ما بهت بك گراند بديم.
حالا وكيل ميگه اينكار غير قانوني هست و اون نميتونه درخواست واسه گرفتن بك گراند اسپانسر را بكنه.
حالا ما مونديم اين وسط
صاحب كار اسپانسر ما مدارك مالياتي و بقيه ي چيزارو تا برج 6 سال 2010 ميده و بهش ميگه اگه بك گراند چك ميخواي وكيل بايد درخواستشو بفرسته تا ما بديم.
چه كاركنم؟

دوست عزیز توی قسمت مهاجرت خانوادگی جستجو کنید
پرسیدن یه سوال توی دو تاپیک هم خلاف مقررات
من اینو گفتم که نگی چرا مدیران دعوات می کنن.

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: javidk ، rayan.s ، DLT
سلام.
میشه منو راهنمایی کنبد که فرم W2 مربوط به 2009 و 2010 کافیه یا باید 2008 رو هم بگیرم؟

تشکر کنندگان:
دوست عزیز
2008-2009-2010 رو باید با خودت ببری.سه سال گذشته.اگر نخواستن، ضرری که نمیکنی.اون بنده خدا اسپانسر شما که همه مدارک رو داده،اینم روش.
موفق باشین
تشکر کنندگان: rayan.s

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان