کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
سلام دوستان

این فرم اسپانسر رو چه وقت باید فرستاد ?
و اگر بخواهیم شخص اسپانسر رو تغییر بدیم چه باید نوشت و اصلا امکان پذیر است ?
سپاس
تشکر کنندگان:
(2011-03-01 ساعت 12:31)Alirezajoon نوشته:  سلام دوستان

این فرم اسپانسر رو چه وقت باید فرستاد ?
و اگر بخواهیم شخص اسپانسر رو تغییر بدیم چه باید نوشت و اصلا امکان پذیر است ?
سپاس

اگه سفارت آنکارا هستی، باید 15 روز قبل از مصاحبت به سفارت رسیده باشه و اگه ابوظبی هستی روز مصاحبه با خودت می بری.پس به اندازه کافی باید وقت داشته باشی که اسپانسر را انتخاب کنی و دیگر نخواهی تغییر دهی.
شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان:
سلام به همهٔ دوستان.
می‌خواستم ببینم این برگه که بابت سپانسر باید ارائه دهیم... فقط همون فرم مالیاتی هست که اسپنسرم باید بفرسته یا چیز دیگری هم هست؟؟؟
آخه بعضی‌ از جاهای سایت خواندم که یه فرم هست باید پر کنیم که نصفشو ما باید پر کنیم نصفشو اون اسپانسر
می‌خواستم ببینم واقعا همینجوره؟؟؟
CASE NUMBER:33xxxBig Grin

, What you believe from bottom of your heart will come true
تشکر کنندگان:
(2011-03-02 ساعت 12:38)nima.nabizadeh نوشته:  سلام به همهٔ دوستان.
می‌خواستم ببینم این برگه که بابت سپانسر باید ارائه دهیم... فقط همون فرم مالیاتی هست که اسپنسرم باید بفرسته یا چیز دیگری هم هست؟؟؟
آخه بعضی‌ از جاهای سایت خواندم که یه فرم هست باید پر کنیم که نصفشو ما باید پر کنیم نصفشو اون اسپانسر
می‌خواستم ببینم واقعا همینجوره؟؟؟

بله دوست عزیز.
در مورد فرم I-134 که اسپانسر باید پر کنه بارها تو همین تاپیک بحث شده. باید این فرم رو از لینک زیر دانلود کنی و اسپانسرت پر و امضاش کنه. دقت کن که باید اصلش رو به سفارت ارائه بدی.
http://www.uscis.gov/files/form/i-134.pdf
شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان: rayan.s ، mehran626
با سلام خدمت دوستان خوب مهاجرسرا، من یه سوال داشتم: آیا میشه فرمهای w2 و 1040 را اسپانسرمون، برامون ایمیل کنه و کپی ایمیل رو روز مصاحبه ببریم؟ یا باید حتماً با پست بفرسته برامون؟ منظورم این که کپی ایمیل قبوله ؟( من ابوظبی مصاحبه دارم) با تشکر
تشکر کنندگان:
دوستان این برگه اسپانسر را اصلشو باید پست کنیم به ترکیه یا کپی؟؟؟
آخه تا اونجایی که من تو تاپیک‌های قبلی‌ خونده بودم اصلشو باید روز مصاحبه ببریم درسته؟؟؟؟
CASE NUMBER:33xxxBig Grin

, What you believe from bottom of your heart will come true
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان این فرم اسپانسر تاریخ انقضا 2 ماه دیگه هست اگه مصاحبه ما5 ماه دیگه باشه گه دیگه به درد نمیخوره؟
شماره کیس: *****2011AS
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: AUG/4
تاریخ اخذ ویزا :من یکضرب ویزا گرفتم ،همسرم برگه آبی
تاریخ کلیر همسر:sep/27Rolleyes
تشکر کنندگان: آرتين
(2011-03-04 ساعت 15:24)آمریکا نوشته:  سلام
دوستان این فرم اسپانسر تاریخ انقضا 2 ماه دیگه هست اگه مصاحبه ما5 ماه دیگه باشه گه دیگه به درد نمیخوره؟

سلام
اگر به سایت اداره مهاجرت آمریکا سری بزنید نوشته است که فرمهای با تاریخ انقضا قبلی هم مورد قبول است.
تشکر کنندگان: یاشار و ماری
سلام به بچه هاي اين تاپيك
من يه سوال دشتم من احتمالا توي تير ماه سال آينده كارنت ميشم.مشكلي نداره اسپانسرم مداركشو توي ارديبهشت ماه برام بياره؟
يه سوال ديگه هم اينكه آيا اسپانسر بايد فرم I-134 را براي برنده پر كنه يا اينكه براي همراهان برنده هم لازمه جداگانه پر بشه؟مثلا برنده اصلي منم.خانم من هم نياز هست براش اون فرم پر شه؟
ممنون ميشم اگر كسي اطلاعات درست بده به من و راهنمايي كنه
ممنون از همگي
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان:
(2011-03-04 ساعت 17:09)Vahidn نوشته:  سلام به بچه هاي اين تاپيك
من يه سوال دشتم من احتمالا توي تير ماه سال آينده كارنت ميشم.مشكلي نداره اسپانسرم مداركشو توي ارديبهشت ماه برام بياره؟
يه سوال ديگه هم اينكه آيا اسپانسر بايد فرم I-134 را براي برنده پر كنه يا اينكه براي همراهان برنده هم لازمه جداگانه پر بشه؟مثلا برنده اصلي منم.خانم من هم نياز هست براش اون فرم پر شه؟
ممنون ميشم اگر كسي اطلاعات درست بده به من و راهنمايي كنه
ممنون از همگي

سلام
مشکلی نسیت که اسپانسر شما در اردیبهشت فرم رو پر کنه اما برای هرکس باید چداگانه این فرم پر بشه.
موفق باشید
تشکر کنندگان: Vahidn
با سلام خدمت دوستان خوب مهاجرسرا، من یه سوال داشتم: آیا میشه فرمهای w2 و 1040 را اسپانسرمون، برامون ایمیل کنه و کپی ایمیل رو روز مصاحبه ببریم؟ یا باید حتماً با پست بفرسته برامون ( اصلشو)؟ منظورم این که کپی ایمیل قبوله ؟( من ابوظبی مصاحبه دارم) با تشکر
تشکر کنندگان:
(2011-03-04 ساعت 21:29)jilibo نوشته:  با سلام خدمت دوستان خوب مهاجرسرا، من یه سوال داشتم: آیا میشه فرمهای w2 و 1040 را اسپانسرمون، برامون ایمیل کنه و کپی ایمیل رو روز مصاحبه ببریم؟ یا باید حتماً با پست بفرسته برامون ( اصلشو)؟ منظورم این که کپی ایمیل قبوله ؟( من ابوظبی مصاحبه دارم) با تشکر

سلام
فرم I-134 باید اصل باشه اما فرمهای مالیاتی کپیش هم قبوله.
موفق باشید
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اگر اسپانسر تمام مالیاتها را تمام و کمال پرداخت کرده باشه، اموال کافی هم داشته باشه اما دو سه ماهی باشه که کارش رو از دست داده میتونه اسپانسر کسی باشه یا نه؟ آیا تو سفارت به این مسأله ایراد نمی گیرند با توجه به اینکه محل کار اسپانسر در فرم I-134 خواسته شده است.
تشکر کنندگان:
(2011-03-04 ساعت 21:57)hooman421 نوشته:  
(2011-03-04 ساعت 21:29)jilibo نوشته:  با سلام خدمت دوستان خوب مهاجرسرا، من یه سوال داشتم: آیا میشه فرمهای w2 و 1040 را اسپانسرمون، برامون ایمیل کنه و کپی ایمیل رو روز مصاحبه ببریم؟ یا باید حتماً با پست بفرسته برامون ( اصلشو)؟ منظورم این که کپی ایمیل قبوله ؟( من ابوظبی مصاحبه دارم) با تشکر

سلام
موفق باشید
سلام ، ولی آقای هومن، آقای یوزر در قسمت دیگه پاسخ دادند که باید حتماً اصلش باشه !!!!!!! شما مطمئنید که کپی قبوله ؟
تشکر کنندگان:
(2011-03-06 ساعت 17:31)jilibo نوشته:  
(2011-03-04 ساعت 21:57)hooman421 نوشته:  

سلام
موفق باشید
سلام ، ولی آقای هومن، آقای یوزر در قسمت دیگه پاسخ دادند که باید حتماً اصلش باشه !!!!!!! شما مطمئنید که کپی قبوله ؟

سری به این تاپیک بزنید جواب خودتون رو در قسمت اسپانسر می گیرید:
http://wiki.mohajersara.com/%D8%B1%D8%A7...8%A7%D9%86

موفق باشید

اسپانسر
شما زمان مصاحبه باید مدارکی همراه ‏داشته باشید و یکی از این مدارک، مدارک مالی است. خلاصه مطلب این که شما باید ثابت کنید که می‌توانید در امریکا ‏زندگی کنید و مشکل مالی ندارید و سربار دولت آمریکا نخواهید بود. این امر با راههای مختلفی قابل اثبات است:
1.داشتن پول نقد در بانک
2.داشتن مایملک، هر جا، دارای ارزش، قابل فروش (خانه، زمین، ماشین و...)
3.داشتن یک اسپانسر در امریکا‏
تجربه نشان داده که می‌توانید با کلی استرس و تپش قلب و ریسک، با استفاده از روش‌های یک یا دو ویزا بگیرید ولی تا جایی که می‌توانید، حتی شده به پسر عمه خاله دایی باجناق همسایه‌تان هم رو بیندازید و اسپانسر پیدا کنید بهتر است و با خیال راحت و بدون استرس ویزا می‌گیرید.
اسپانسر قرار است اظهار کند که حاضر است شما را از نظر مالی حمایت کند، اما چه طوری؟ خیلی ساده است! فرمی هست به نام «I-134» یا Affidavit of Support‎‏ ‏که اسپانسر شما باید آن را امضا کند و بعد به یک محضر ببرد تا گواهی امضا بگیرد (روی فرم یک مهر می‌زنند و تمام).
فردی که اسپانسر شما می‌شود باید خود ساکن آمریکا بوده و آن قدر توان مالی داشته ‏باشد تا بتواند شما را ساپورت کند. برای اثبات این توانایی باید از طرق زیر عمل کرد :
1.با ارائه گواهی مالیات سال قبل میلادی، میزان مالیات داده شده و یا به عبارت بهتر مقدار درآمد واقعی فرد معلوم می‌شود. این گواهی شامل فرم‌های نظیر فرم 1040 و فرم W2 هست که اگر اسپانسر مالیات سال قبل را پرداخت کرده باشد این فرم‌ها را در اختیار دارد و کافی است کپی فرم‌ها را برای شما بفرستد. 2.ممکن است اسپانسر شما سال قبل مالیات نداده و یا به طور کامل پرداخت نکرده باشد. در این صورت باید ثابت کند که درآمد امسال او بیشتر از سال قبل هست، و برای این کار باید به صورت رسمی از محل کارش گواهی بگیرد و برای شما بفرستد.
3.اگر این فرد نه مالیات خود را پرداخت کرده و نه گواهی که در مورد پیش اشاره شد در اختیار دارد، می‌تواند یک گواهی بانک مبنی بر این که پول نقد کافی در بانک دارد دریافت کرده و برای شما بفرستد.
4.‏ اگر اسپانسر شما هیچ کدوم از شرایط بالا رو نداره شما باید به فکر یک اسپانسر دیگر باشید!!‏
اسپانسر باید حد کافی «توان مالی» برخوردار باشد. این مقدار بستگی به این دارد که اسپانسر چند نفر را تحت پوشش دارد (مشتمل بر خانواده خودش و خانوده شما به علاوه اشخاصی که از قبل ‏ساپورت کرده باشد) و هم‌چنین به ایالتی که در آن زندگی می‌کند نیز بستگی دارد. ‏مقایسه این موارد با خط فقر در امریکا باید نشان دهد که درآمد فرد برای حمایت از شما کافی خواهد بود. در مقایسه درآمد با خط فقر هم، درآمد فرد باید از عددی که در جدول‌های مربوط به خطر فقر آمده بیشتر باشد چون اگر کمتر بود افسر، اسپانسر شما را قبول نخواهد کرد. برای دیدن خط فقر سال ۲۰۰۹ به این آدرس بروید: http://travel.state.gov/.../telegrams_4437.html
اسپانسر شما بعد از پر کردن فرم I-134 این فرم را به ‏همراه کپی فرم‌های مالیاتی برای شما از طریق پست می‌فرستد. دقت ‏کنید که در مورد فرم I-134، ارسال با ای-میل و فکس قبول نیست چون باید اصل فرم را در زمان مصاحبه در اختیار داشته باشید ولی در مورد گواهی مالیاتی به علت ‏این که کپی آن مورد نیاز است می‌توان از فکس یا ای-میل هم استفاده کرد.
نکته: مطابق قوانین جدید، تایید امضا یا نوتورایز کردن دیگر اجباری نیست و اسپانسر می‌تواند فرم I-134 را فقط امضا کند و بفرستد. متن قانون مربوطه چنین است:
You must sign Form I-134 in your full name. (Note: Signing Form I-135 is under penalty of perjury under U.S. law). For this reason, it is not necessary to sign Form I-134 before a notary, nor to have your signature notarize after you sign it
تشکر کنندگان: یاشار و ماری ، لیلا ج ، coming soon ، jilibo ، mehran626

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان