کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
دوستان این برگه اسپانسر را اصلشو باید پست کنیم به ترکیه یا کپی؟؟؟
آخه تا اونجایی که من تو تاپیک‌های قبلی‌ خونده بودم اصلشو باید روز مصاحبه ببریم درسته؟؟؟؟
CASE NUMBER:33xxxBig Grin

, What you believe from bottom of your heart will come true
تشکر کنندگان:
(2011-03-07 ساعت 10:52)nima.nabizadeh نوشته:  دوستان این برگه اسپانسر را اصلشو باید پست کنیم به ترکیه یا کپی؟؟؟
آخه تا اونجایی که من تو تاپیک‌های قبلی‌ خونده بودم اصلشو باید روز مصاحبه ببریم درسته؟؟؟؟

برگه اسپانسر باید اصل باشه ولی برگه های مالیاتی کپی قبوله

ارسال یا عدم ارسال اصل یا کپی اختیاریه و هر دو صورتش میتونه انجام بشه.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اگر اسپانسر تمام مالیاتها را تمام و کمال پرداخت کرده باشه، اموال کافی هم داشته باشه اما دو سه ماهی باشه که کارش رو از دست داده میتونه اسپانسر کسی باشه یا نه؟ آیا تو سفارت به این مسأله ایراد نمی گیرند با توجه به اینکه محل کار اسپانسر در فرم I-134 خواسته شده است.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من يك سوال داشتم اگه اسپانسر رو تو سفارت قبول نكنن ميشه به فكر يك اسپانسر ديگه بود يا كيس رد ميشه؟
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان:
(2011-03-07 ساعت 20:16)Vahidn نوشته:  سلام دوستان
من يك سوال داشتم اگه اسپانسر رو تو سفارت قبول نكنن ميشه به فكر يك اسپانسر ديگه بود يا كيس رد ميشه؟

نه! یا میگن یک اسپانسر دیگر یا تمکن مالی !
کیس رد نمی شود. برگه آبی دریافت می کنید که در آن مدارک ناقص را تیک می زنند.
تشکر کنندگان:
(2011-03-07 ساعت 22:43)User نوشته:  

سلام
حالا اگر بار دوم هم چنین اتفاقی بیفتد و با برگه ابی و دارای نقص اسپانسر، اسپانسر را حایز شرایط ندانند چه اتفاقی میافته؟
سلام دوستان
اگر اسپانسر تمام مالیاتها را تمام و کمال پرداخت کرده باشه، اموال کافی هم داشته باشه اما دو سه ماهی باشه که کارش رو از دست داده میتونه اسپانسر کسی باشه یا نه؟ آیا تو سفارت به این مسأله ایراد نمی گیرند با توجه به اینکه محل کار اسپانسر در فرم I-134 خواسته شده است.
بابا یه وکیل پیدا نمیشه سوال منو جواب بده یا سوالم خیلی سخت و فنیه؟
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سلام 2011AS45xxx

یک سوالی داشتم : با توجه به اینکه من کیس نامبرم 45000 هستش یعنی توی سپتامبر باید زمان مصاحبه ام باشه. از طرفی اون کسی که می خواد اسپانسرم باشه برای اردیبهشت می یاد ایران. می تونم بگم همون موقع فرمهایی رو که باید برای اسپانسری ارائه بدیم رو برام بیاره؟؟ منظورم اینه که که فرمها تاریخش 4-3 ماه قبل از مصاحبه باشه ایرادی نداره؟؟؟
ممنونم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من يك سوال داشتم. در نامه دوم در صفحه دو جمله زير آمده:
If documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at the time of interview
چون به هيچ مدركي بعد از اين جمله اشاره نشده يعني همه مدارك كاملند؟. در نامه دوم هيچ كجا اشاره به اسپانسر و مدارك مالي نشده. آيا بايد مدارك اسپانسر را هم اماده كنم يا چون در اين نامه (نامه وقت مصاحبه) به مدارك اشاره اي نشده لازم ندارم؟
تشکر کنندگان:
سلام به همگی‌ ،

فرم دبلیو-۲ و ۱۰۴۰ رو از کجا می‌شه تهیهٔ کرد ؟ آیا مثل فرم ای-۱۳۴ باید دانلود کرد ؟

سپاس

تشکر کنندگان:
(2011-03-08 ساعت 16:53)f.r نوشته:  سلام به همگی‌ ،

فرم دبلیو-۲ و ۱۰۴۰ رو از کجا می‌شه تهیهٔ کرد ؟ آیا مثل فرم ای-۱۳۴ باید دانلود کرد ؟

سپاس

سلام
فرم w2 یا 1040 را خود اسپانسر دارد که باید کپی اش را برای شما ارسال کند.

(2011-03-07 ساعت 22:49)hooman421 نوشته:  
(2011-03-07 ساعت 22:43)User نوشته:  

سلام
حالا اگر بار دوم هم چنین اتفاقی بیفتد و با برگه ابی و دارای نقص اسپانسر، اسپانسر را حایز شرایط ندانند چه اتفاقی میافته؟
سلام دوستان

یکی به سوال من جواب بده. TongueBig GrinCool
تشکر کنندگان: f.r
بچه ها لطفآ خیلی سریع به من جواب بدید الان دارم برای اسپانسرم میل میزنم که برام چی را بفرسته، کل تاپیک را خوندم یه جا نوشته بودید برای هر کس جدا جدا اسپانسر باید فرم را بفرسته ولی من قبلش دیدم نوشته بودید برای برنده اصلی پر کنه و زیرش هم همراهان را بنویسه کامل است حالا کدومش درست است ؟
ممنون میشم زود جواب بدید Wink
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان:
(2011-03-10 ساعت 17:21)farnaz82 نوشته:  بچه ها لطفآ خیلی سریع به من جواب بدید الان دارم برای اسپانسرم میل میزنم که برام چی را بفرسته، کل تاپیک را خوندم یه جا نوشته بودید برای هر کس جدا جدا اسپانسر باید فرم را بفرسته ولی من قبلش دیدم نوشته بودید برای برنده اصلی پر کنه و زیرش هم همراهان را بنویسه کامل است حالا کدومش درست است ؟

سلام
برای تک تک افراد باید فرم پر شود.
تشکر کنندگان: لیلا ج ، farnaz82 ، armido ، tamanna
(2011-03-10 ساعت 17:46)hooman421 نوشته:  
(2011-03-10 ساعت 17:21)farnaz82 نوشته:  بچه ها لطفآ خیلی سریع به من جواب بدید الان دارم برای اسپانسرم میل میزنم که برام چی را بفرسته، کل تاپیک را خوندم یه جا نوشته بودید برای هر کس جدا جدا اسپانسر باید فرم را بفرسته ولی من قبلش دیدم نوشته بودید برای برنده اصلی پر کنه و زیرش هم همراهان را بنویسه کامل است حالا کدومش درست است ؟

سلام

ولی من فکر نمی کنم که برای تک تک افراد لازم باشه ! چون در این صورت توی فرم جایی برای اسم همسر و فرزندان نبود ! دوست من هم پارسال فقط یک فرم داشته که اسم همسرش رو توی اون نوشته بوده .
حالا دوستانی که تجربه بیشتر دارند ، لطفا نظرشون رو بگن
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان: farnaz82
(2011-03-10 ساعت 23:10)aghdam نوشته:  

سلام

ولی من فکر نمی کنم که برای تک تک افراد لازم باشه ! چون در این صورت توی فرم جایی برای اسم همسر و فرزندان نبود ! دوست من هم پارسال فقط یک فرم داشته که اسم همسرش رو توی اون نوشته بوده .

دوست عزیز
اگر به راهنمای فرم I-134 (صفحه 1 تحت عنوان execution of affidavit) دقت کنید نوشته است که:

If you are sponsoring more than one alien, you must submit a seperate form I-134 for each alien

که نشاندهنده این مطلب است که باید برای هر کس جداگانه پر گردد.
سلام دوستان
من برای بار چندم این سوال را مطرح می کنم.اگر اسپانسر تمام مالیاتها را تمام و کمال پرداخت کرده باشه، اموال کافی هم داشته باشه اما دو سه ماهی باشه که کارش رو از دست داده میتونه اسپانسر کسی باشه یا نه؟ آیا تو سفارت به این مسأله ایراد نمی گیرند با توجه به اینکه محل کار اسپانسر در فرم I-134 خواسته شده است.
تشکر کنندگان:
(2011-03-10 ساعت 23:22)hooman421 نوشته:  
(2011-03-10 ساعت 23:10)aghdam نوشته:  

سلام

دوست عزیز
اگر به راهنمای فرم I-134 (صفحه 1 تحت عنوان execution of affidavit) دقت کنید نوشته است که:

If you are sponsoring more than one alien, you must submit a seperate form I-134 for each alien

که نشاندهنده این مطلب است که باید برای هر کس جداگانه پر گردد.
سلام دوستان
من برای بار چندم این سوال را مطرح می کنم.اگر اسپانسر تمام مالیاتها را تمام و کمال پرداخت کرده باشه، اموال کافی هم داشته باشه اما دو سه ماهی باشه که کارش رو از دست داده میتونه اسپانسر کسی باشه یا نه؟ آیا تو سفارت به این مسأله ایراد نمی گیرند با توجه به اینکه محل کار اسپانسر در فرم I-134 خواسته شده است.

ولی با توجه به بند 4 از فرم I-134 ، من فکر می کنم که چون هدف از این فرم ، اطمینان از عدم سرباری در جامعه هست ، این فرم اینو برای تمام افراد که در اون اسمشون هست ، تعهد می کند . به لغت person(s) توجه کنید
4. This affidavit is made by me for the purpose of assuring th U.S. Government that the person(s) named in item3 will not become a public charge in the Unites States
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان: hooman421 ، mghdv2011 ، farnaz82

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان