کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
(2011-04-17 ساعت 23:25)Vahidn نوشته:  سلام به همه دوستان و ممنون از راهنمايي هاي مفيد و كار آمدتون
من يك سوال داشتم راجع به فرم I 134.مي خواستم راجع به قسمت هاي 8و9و10 در فرم I-134 توضيحاتي رو به من بدهيد؟اين 3 آيتم مربوط به چي ميشه؟

پست 355 همین تاپیک رو بخون.
شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان: یاشار و ماری
دوستان من چند تا سوال دارم.
دوستانی که مدارک اسپانسر به دستشون رسید،چند روز طول کشید تا به دستشون برسه؟
از امریکا با چه پستی براتون فرستادن؟
اگه اسپانسرم بخواد مدارک رو مستقیم ابوظبی بفرسته می شه؟
چطوری باید بفرسته؟
من خیلی استرس دارم ...
Sad
تشکر کنندگان: coming soon
درود بر ایرانه مهاجر
من تجربه ام را مینویسم شاید برای دوستان مفید باشه. ما اولش فکر میکردیم اسپانسرو چیکار کنیم اما از اونجاییکه تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز ، برادر همسر اول بنده ( که خودشون سالهاست فوت کردند ) که اونهم انسان شریفی است و از اینجا دوباره ازش تشکر میکنم ، گفت که من مدارکم را میدهم اما من اینجا اسپانسر 5 نفر دیگه هستم و شما هم 5 نفرید و شاید درآمده من کم باشه ، اما برادری کرد و فرمهای I134 و W2 را ارسال کرد ، ما هم هر مدرکی داشتیم از اساسنامه شرکت همسرم ( میزان سهام بدون حسابرسی ) و 2 فقره سند ماشین را زدیم تنگش و بردیم ، که خدا را شکر قبول کردن و هیچی نگفتن. نگران نباشید و همونی را که دارید با اعتماد به نفس ارائه بدید و چیزی از کم و زیادش تا ازتون سئوالی نکردن نگید.
موفق باشید
شماره /:/2011as00016xxx
تاریخ مصاحبه : 28 march
تاریخ کلیرنس:5 jun
حرف های خیلی زیادی دارم برای گفتن
همین که مثلاً یه خورده دیگه تحمل کن،یا تسلیم نشو به اون چیزی که بهش معتقد نیستی ومی دونم خسته ای.
ولی باز تو بازنده نشو وقتی جز تو کسی لایق برنده شدن نیست
تو محکومی به موفقیت
این یادت بمونه

تشکر کنندگان: لیلا ج ، aghdam ، najibi ، coming soon
از امریکا با چه پستی براتون فرستادن؟
اگه اسپانسرم بخواد مدارک رو مستقیم ابوظبی بفرسته می شه؟
چطوری باید بفرسته؟
من خیلی استرس دارم ...
کسی نیست جواب بده ...
تشکر کنندگان:
[quote='geologist' pid='103361' dateline='1303192586']

راستش را بخواهید اسپانسر ما 14 روز پیش برای ما مدارک را فرستادند ولی هنوز به دستمان نرسیده و کمی هم نگرانمون کرده . ولی از پست سوال کردیم گفت ممکنه تا یک ماه هم طول بکشه و ظاهرا یک پست هم بیشتر نیست که از آمریکا می شه بسته فرستاد .
case no :2011AS00023XXX
تاریخ دریافت پاکت اول :26may
تاریخ ارسال فرمها:3jun
تشکر کنندگان: لیلا ج
میشه لطفا به این دو سئوال من جواب بدید؟
1- گواهی تمکن مالی رو که بانک میده فقط برای برنده لاتاری لازمه یا برای همسرم هم باید جداگانه تهیه کنم؟
2- من اسپانسرم مدارک رو فرستاده آنکارا - یه گواهی 90000 دلاری هم از بانک میبرم . آیا لازمه وکالت فروش خانه از پدرم بگیرم یا همین ها کافیه؟
تشکر کنندگان:
(2011-04-19 ساعت 13:21)elena نوشته:  [quote='geologist' pid='103361' dateline='1303192586']

راستش را بخواهید اسپانسر ما 14 روز پیش برای ما مدارک را فرستادند ولی هنوز به دستمان نرسیده و کمی هم نگرانمون کرده . ولی از پست سوال کردیم گفت ممکنه تا یک ماه هم طول بکشه و ظاهرا یک پست هم بیشتر نیست که از آمریکا می شه بسته فرستاد .

دوست عزيز هر موقع كه مداركت رسيد مارو هم در جريان بذار چون اسپانسر منم فرمو برام پست كرده ميخوام ببينم حدودا چقدر طول ميكشه تا بدستم برسه.Smile
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: لیلا ج
[دوست عزيز هر موقع كه مداركت رسيد مارو هم در جريان بذار چون اسپانسر منم فرمو برام پست كرده ميخوام ببينم حدودا چقدر طول ميكشه تا بدستم برسه.Smile
[/quote]

حتما این کار را می کنم .
تشکر کنندگان: alisarshar ، آرتين
(2011-04-19 ساعت 18:38)narcis_ala نوشته:  میشه لطفا به این دو سئوال من جواب بدید؟
1- گواهی تمکن مالی رو که بانک میده فقط برای برنده لاتاری لازمه یا برای همسرم هم باید جداگانه تهیه کنم؟
2- من اسپانسرم مدارک رو فرستاده آنکارا - یه گواهی 90000 دلاری هم از بانک میبرم . آیا لازمه وکالت فروش خانه از پدرم بگیرم یا همین ها کافیه؟

شما با توجه به داشتن اسپانسر و گواهی 90000 دلاری برای برنده نیازی به هیچ چیز دیگه نداری. موفق باشی.

تشکر کنندگان: narcis_ala ، آرتين
(2011-04-20 ساعت 11:30)elena نوشته:  [دوست عزيز هر موقع كه مداركت رسيد مارو هم در جريان بذار چون اسپانسر منم فرمو برام پست كرده ميخوام ببينم حدودا چقدر طول ميكشه تا بدستم برسه.Smile

حتما این کار را می کنم .

مدارک اسپانسرم امروز یعنی 30 فروردین رسید.10 روزه
تشکر کنندگان: alisarshar ، لیلا ج ، elena ، coming soon ، mghdv2011 ، آرتين
(2011-04-11 ساعت 00:10)b!ta نوشته:  
(2011-04-10 ساعت 20:37)mghdv2011 نوشته:  سلام دوستان....
خسته نباشید... آیا کسی که اسپانسر داره باید موجودی بانک رو هم برای مصاحبه داشته باشه؟ یا یکیش کافیه؟
......ممنون.........
سلام
اگه مدارک اسپانسرتون کامله و درآمدش خوبه نیازی به گواهی بانکی نیست.ولی اگه می خواین محکم کاری کنید با خودتون ببرید اما موقع تحویل مدارک نشون ندید.

من هم همین شرایط رو دارم . میشه بپرسم چرا نباید گواهی تمکن مالی رو اول نشون بدم؟
تشکر کنندگان: mghdv2011 ، آرتين
(2011-04-22 ساعت 12:07)narcis_ala نوشته:  
(2011-04-11 ساعت 00:10)b!ta نوشته:  
(2011-04-10 ساعت 20:37)mghdv2011 نوشته:  سلام دوستان....
خسته نباشید... آیا کسی که اسپانسر داره باید موجودی بانک رو هم برای مصاحبه داشته باشه؟ یا یکیش کافیه؟
......ممنون.........
سلام
اگه مدارک اسپانسرتون کامله و درآمدش خوبه نیازی به گواهی بانکی نیست.ولی اگه می خواین محکم کاری کنید با خودتون ببرید اما موقع تحویل مدارک نشون ندید.

من هم همین شرایط رو دارم . میشه بپرسم چرا نباید گواهی تمکن مالی رو اول نشون بدم؟
من نگفتم نباید نشون بدیدSmile ،اگه مطمئنید مدارک اسپانسر کامله پس نیازی به گواهی نیست،می تونید نگه دارید اگه ایرادی گرفتند نشون بدید،دادن مدرک اضافی مزیتی نداره!!البته این نظر منه،شما با توجه به شرایطتون هر تصمیمی که به صلاحه بگیرید.موفق باشید.
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: لیلا ج ، mghdv2011 ، آرتين ، frozen mind
سلام، 2 تا instruction file هست براس کسایی که مصاحبشون در آنکاراست. یکی “Instructions for Diversity Visas” و اون یکی دیگه: “Instructions for Immigrant Visa Applicants”. کدومش مربوط به ما میشه؟ چون توی اولی حرفی از پر کردن فرم I-864 نزده ولی تو دومی گفته اسپانسر باید I-864 رو پر کنه. حالا آیا اسپانسر من هم باید این فرم رو پر کنه؟ مرسی از شما...
کلا اسپانسر دقیقا چند تا فرم باید پر کنه و بفرسته؟
تشکر کنندگان: coming soon ، آرتين
دوستان
هنوز مدارک اسپانسر من نرسیده و با توجه به اینکه چهارشنبه دارم می رم دبی آیا راهی هست ؟ کسی می دونه چکار باید بکنم ؟ اسپانسر می تونه مدارک را اسکن کنه و خودش به سفارت ایمیل کنه یا فکس کنه ؟
تشکر کنندگان: آرتين
(2011-04-24 ساعت 08:36)Shervindv نوشته:  سلام، 2 تا instruction file هست براس کسایی که مصاحبشون در آنکاراست. یکی “Instructions for Diversity Visas” و اون یکی دیگه: “Instructions for Immigrant Visa Applicants”. کدومش مربوط به ما میشه؟ چون توی اولی حرفی از پر کردن فرم I-864 نزده ولی تو دومی گفته اسپانسر باید I-864 رو پر کنه. حالا آیا اسپانسر من هم باید این فرم رو پر کنه؟ مرسی از شما...
کلا اسپانسر دقیقا چند تا فرم باید پر کنه و بفرسته؟

شما اگه برنده لاتاری هستی نوع ویزات، diversity visa هست. اسپانسر شما فقط فرم I-134 رو باید پر کنه.
(2011-04-25 ساعت 09:22)elena نوشته:  دوستان
هنوز مدارک اسپانسر من نرسیده و با توجه به اینکه چهارشنبه دارم می رم دبی آیا راهی هست ؟ کسی می دونه چکار باید بکنم ؟ اسپانسر می تونه مدارک را اسکن کنه و خودش به سفارت ایمیل کنه یا فکس کنه ؟

چرا از اسپانسرت نمیخوای تو این فرصت با یه پست سریع مدارک رو بفرسته سفارت؟

تشکر کنندگان: آرتين

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان