کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
(2011-04-09 ساعت 01:32)mghdv2011 نوشته:  سلام دوستان.....
یه سوال دارم راجع به اینکه آیا اسپانسر میتونه فرم I-134 اسکن کنه و بفرسته و دیگه چیزیو پست نکنه؟؟ سفارت ایراد نمیگیره؟
ممنون.........

خیر، این فرم باید اصل باشه.

شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان: mghdv2011 ، najibi ، b!ta ، mehran626 ، REZA1390
(2011-04-08 ساعت 21:43)mehran626 نوشته:  سلام دوستان
اسپانسر من میگه که از آمریکا برای ایران نمیتونه هیچ چیزی رو پست کنه آیا راه حلی سراغ دارید ممنون میشوم که افراد مطلع سریع پاسخ دهند

سلام
اسپانسر من مدارک را با پست عادی فرستاد که ده روزه به دستم رسید،این موضوع مربوط به دو ماه پیشه،اگه اوضاع از آن موقع فرق نکرده باشه شما هم می تونید این کار را بکنید،روی پاکت نوشه priority mail ،اگه اشتباه نکنم اسم سرویس پستیه.راه دیگه اینه که فرم هایی را که امضای اصل را لازم داره خود اسپانسر مستقیما بفرسته سفارت و بقیه را برای شما ایمیل کنه.
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: لیلا ج ، mehran626 ، REZA1390
(2011-04-09 ساعت 14:09)b!ta نوشته:  
(2011-04-08 ساعت 21:43)mehran626 نوشته:  سلام دوستان
اسپانسر من میگه که از آمریکا برای ایران نمیتونه هیچ چیزی رو پست کنه آیا راه حلی سراغ دارید ممنون میشوم که افراد مطلع سریع پاسخ دهند

سلام
اسپانسر من مدارک را با پست عادی فرستاد که ده روزه به دستم رسید،این موضوع مربوط به دو ماه پیشه،اگه اوضاع از آن موقع فرق نکرده باشه شما هم می تونید این کار را بکنید،روی پاکت نوشه priority mail ،اگه اشتباه نکنم اسم سرویس پستیه.راه دیگه اینه که فرم هایی را که امضای اصل را لازم داره خود اسپانسر مستقیما بفرسته سفارت و بقیه را برای شما ایمیل کنه.

Priority mail پست First class هست كه مدارك مهم رو با اون و بصورت هوايي پست مي كنند.احتمالا كلمه USPS كه مخفف سرويس پستي آمريكاست رو رو پاكت نديدي؟
Priority Mail is First-Class Mail that weighs over 13 ounces. All matter that is mailable by air can be mailed as Priority Mail. Some things MUST be mailed as Priority Mail (or First-Class Mail), including:

Handwritten or typewritten material.
Bills, statements of account or invoices, credit cards.
Personal correspondence (a letter to Grandma), personalized business correspondence (a handwritten letter to your customer).
All matter sealed or otherwise closed against inspection

شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

تشکر کنندگان: mehran626 ، b!ta
(2011-04-09 ساعت 15:38)final destination نوشته:  Priority mail پست First class هست كه مدارك مهم رو با اون و بصورت هوايي پست مي كنند.احتمالا كلمه USPS كه مخفف سرويس پستي آمريكاست رو رو پاكت نديدي؟
Priority Mail is First-Class Mail that weighs over 13 ounces. All matter that is mailable by air can be mailed as Priority Mail. Some things MUST be mailed as Priority Mail (or First-Class Mail), including:

Handwritten or typewritten material.
Bills, statements of account or invoices, credit cards.
Personal correspondence (a letter to Grandma), personalized business correspondence (a handwritten letter to your customer).
All matter sealed or otherwise closed against inspection
بله درسته usps که مخفف united states postal service هست،تا دو ماه پیش که ت.حر.یم نبود فکر نکنم الانم باشه،اسپانسر من قبلا هم با این پست بسته فرستاده بود و مشکلی هم نداشت.قیمت 13.95 $ هم روی پاکت زده.

تشکر کنندگان: mehran626 ، لیلا ج
چه مدت قبل از رفتن مصاحبه به اسپانسر بگيم كه مدارك اسپانسر رو بفزسته يعني مي خواهم بدونم ميشه قبل از كارنت شدن يعني سه 4 ماه قبل از رفتن به مصاحبه مدارك اسپانسر دستمون باشه يا بايد تا اونجايي كه ممكنه به تاريخ مصاحبه نزديك باشه؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان....
خسته نباشید... آیا کسی که اسپانسر داره باید موجودی بانک رو هم برای مصاحبه داشته باشه؟ یا یکیش کافیه؟
......ممنون.........
تشکر کنندگان:
می‌شه لطف کنین به من بگین که مدارک مربوط به اسپانسر رو کجا نوشته؟ چون سپانسرم میگه باید براش جایی‌ که این فرم و رسید مالیات رو خواسته بفرستم حرف منو لابد قبول نداره
شماره کیس: 2011AS000317xx
دریافت نامه قبولی:25 می 2010
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن کیس: جون 2011
مصاحبه: 31 جولای
دریافت ویزا: 2 آگوست
تشکر کنندگان:
به نظرتون بهتره مدارک اسپانسر رو همراه با اصل ترجمه ها به آنکارا پست کنیم یا روز مصاحبه با خودمون ببریم؟
تشکر کنندگان:
(2011-04-10 ساعت 23:52)mahsaaa نوشته:  به نظرتون بهتره مدارک اسپانسر رو همراه با اصل ترجمه ها به آنکارا پست کنیم یا روز مصاحبه با خودمون ببریم؟
سلام
من اصل مدارک و ترجمه ها را فرستادم با dhl،مشکلی پیش نیامد و به نظرم اینطوری بهتر بود.بعد از رسیدن مدارک به سفارت ایمیل زدم و جواب دادند که رسیده.
تشکر کنندگان: mahsaaa ، لیلا ج
(2011-04-10 ساعت 20:37)mghdv2011 نوشته:  سلام دوستان....
خسته نباشید... آیا کسی که اسپانسر داره باید موجودی بانک رو هم برای مصاحبه داشته باشه؟ یا یکیش کافیه؟
......ممنون.........
سلام
اگه مدارک اسپانسرتون کامله و درآمدش خوبه نیازی به گواهی بانکی نیست.ولی اگه می خواین محکم کاری کنید با خودتون ببرید اما موقع تحویل مدارک نشون ندید.
تشکر کنندگان: REZA1390 ، Linspire ، لیلا ج ، mghdv2011
(2011-04-10 ساعت 22:49)tanya نوشته:  می‌شه لطف کنین به من بگین که مدارک مربوط به اسپانسر رو کجا نوشته؟ چون سپانسرم میگه باید براش جایی‌ که این فرم و رسید مالیات رو خواسته بفرستم حرف منو لابد قبول نداره

توی تاپیک سوالات مطرح شده برندگان 2011، پست 2405، یه فایل ضمیمه کردم که میتونی از اسپانسرت بخوای قسمت AFFIDAVIT OF SUPPORT رو مطالعه کنه.
شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان: final destination ، b!ta ، tanya
سلام

يه سئوال؟ فرم I134 بايد امضا اصل باشه يا اسكنشم قبول دارن همچنين مدارك مالياتي اسكنش قابل قبوله براي سفارت؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: REZA1390

طبق گفته دوستان در پستهای قبلی فرم I134 حتما باید اصل باشه ولی فرمهای مالیاتی کپی یا اسکن اشکالی نداره.
case no :2011AS00023XXX
تاریخ دریافت پاکت اول :26may
تاریخ ارسال فرمها:3jun
تشکر کنندگان: final destination ، alisarshar ، لیلا ج ، REZA1390
توي تاپيك مدارك همراهي سفارت خوندم كه كپي پاسپورت اسپانسر هم لازمه آيا واقعا بايد ببرم؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
(2011-04-11 ساعت 11:47)alisarshar نوشته:  توي تاپيك مدارك همراهي سفارت خوندم كه كپي پاسپورت اسپانسر هم لازمه آيا واقعا بايد ببرم؟

سلام
وقتی ویزا را می فرستند همراه آن مدارکی را که لازم نداشتند برمی گردونند،برای من کپی پاسپورت اسپانسر را برداشته بودند.سعی کنید مدارکتون را هرچه کاملتر ببرید اینجوری خیال خودتون هم راحتتره.
تشکر کنندگان: لیلا ج ، alisarshar ، final destination ، REZA1390

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان