کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
دوستان باید چیکار کنم.درست ۶ماه شد پرونده شوهرم تکمیل شده و نوبت مصاحبه نمیدن.SadSad
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
(2014-07-29 ساعت 01:41)sib 24 نوشته:  دوستان باید چیکار کنم.درست ۶ماه شد پرونده شوهرم تکمیل شده و نوبت مصاحبه نمیدن.SadSad
واقعا متاسفم که اینجوری داره لحظه های زندگیمون حروم میشه امیدوارم این بولتن ویزا زودتر درست بشه
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، شاپرک ، sepideh IR ، Fahim3 ، Nightsky007 ، amirarsalan20 ، romance33
بچه ها در مورد پاس سفید... اگه پاس سفید بگیریم بیایم ایران تاخیر یا تاثیر منفی رو پروسه کار همسرمون داره؟
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، sepideh IR ، anahita1361 ، Nightsky007 ، amirarsalan20
سلام دوستان اين ويزا بولتين مهم نيست انگار ، اونايي كه مال ٢٠١٢ هستن پروندشون به زودي به سفارت فرستاده ميشه و نگران نباشين، من همسرم براي ١ ماه ديگه مصاحبه گرفت! اونم در شرايطي كه ما يك سال دور بوديم از هم و من تا يك هفته ديگه دارم برميگردم ايران و از كارم استعفا دادم چون غير قابل تحمل شده بود اين بلاتكليفي! حالا با هم ميريم مصاحبه اگه بشه منم ميرم انكاراSmile
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، Nightsky007 ، sib 24 ، شاپرک ، Fahim3 ، armehraboon ، حاجی واشنگتن
دوستان كسي اطلاع داره حالاكه من دارم ميرم ايران براي ١ ماه مشكلي پيش نمياد و سفارت كاري نداره كه من زمان مصاحبه امريكا هستم يا ايران؟ كسي تا حالا اين شرايط رو داشته ؟ چون از كارم استعفا دادم و يك هفته ديگه پرواز دارم براي ايران و همين امروز ايميل از nvc اومد كه يك ماه ديگه تقريبا مصاحبه همسرمه!
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، Nightsky007
(2014-08-02 ساعت 21:09)مهسا ح نوشته:  دوستان كسي اطلاع داره حالاكه من دارم ميرم ايران براي ١ ماه مشكلي پيش نمياد و سفارت كاري نداره كه من زمان مصاحبه امريكا هستم يا ايران؟ كسي تا حالا اين شرايط رو داشته ؟ چون از كارم استعفا دادم و يك هفته ديگه پرواز دارم براي ايران و همين امروز ايميل از nvc اومد كه يك ماه ديگه تقريبا مصاحبه همسرمه!

شرایط شمارومشابه یکی از دوستان دیگه انجمن میبینم که موقع مصاحبه خامنش پیشش بود وباهم رفتن حتی سفارت مشکلی هم پیش نیومد وحتی ویزا یه ضرب هم گرفت اما یادم میاد اون دوستمون گفت از من سوال کردن منم واقعیت گفتم خانمش هم با پاس سفید برگشته بود امیدوارم به دوستان دیگه که دراین مورد سوال کرده بودند کمکی کرده باشم جواب سوالشونو گرفته باشند
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، شاپرک ، armehraboon ، sepideh jan ، حاجی واشنگتن
(2014-07-30 ساعت 16:53)شاپرک نوشته:  بچه ها در مورد پاس سفید... اگه پاس سفید بگیریم بیایم ایران تاخیر یا تاثیر منفی رو پروسه کار همسرمون داره؟

جواب سوالتونو تو پست قبلی دادم
F2A
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، شاپرک ، sepideh jan
(2014-08-02 ساعت 23:43)jahanshahloo نوشته:  
(2014-08-02 ساعت 21:09)مهسا ح نوشته:  دوستان كسي اطلاع داره حالاكه من دارم ميرم ايران براي ١ ماه مشكلي پيش نمياد و سفارت كاري نداره كه من زمان مصاحبه امريكا هستم يا ايران؟ كسي تا حالا اين شرايط رو داشته ؟ چون از كارم استعفا دادم و يك هفته ديگه پرواز دارم براي ايران و همين امروز ايميل از nvc اومد كه يك ماه ديگه تقريبا مصاحبه همسرمه!

شرایط شمارومشابه یکی از دوستان دیگه انجمن میبینم که موقع مصاحبه خامنش پیشش بود وباهم رفتن حتی سفارت مشکلی هم پیش نیومد وحتی ویزا یه ضرب هم گرفت اما یادم میاد اون دوستمون گفت از من سوال کردن منم واقعیت گفتم خانمش هم با پاس سفید برگشته بود امیدوارم به دوستان دیگه که دراین مورد سوال کرده بودند کمکی کرده باشم جواب سوالشونو گرفته باشند
خيلي ممنون از جوابتون، پس اگر بپرسن از همسرم بايد بگه كه من همراهيش كردم و اومدم آنكارا؟ ولي مداركم نشون ميده كه من امريكا زندگي ميكنم مثل قبض ها و اجاره خونه و اينا، دوستان اگر شرايط مشابه من داشتين يه مشورتي بدين بهم!
پاسخ
تشکر کنندگان: amirarsalan20 ، شاپرک ، shandiz ، Nightsky007
(2014-08-03 ساعت 10:38)مهسا ح نوشته:  

خيلي ممنون از جوابتون، پس اگر بپرسن از همسرم بايد بگه كه من همراهيش كردم و اومدم آنكارا؟ ولي مداركم نشون ميده كه من امريكا زندگي ميكنم مثل قبض ها و اجاره خونه و اينا، دوه
خواهش میکنم بلاخره ماهمه اینجا جمع شدیم بهم کمک کنیم
مصاحبه فقط فقط از همسرتون خواهد بود از ایشون ممکنه سوال کنند که همسرتون الان کجاست البته ممکنه بپرسند اگه بپرسند حتمن باید ایشون راستشو بگه اگه پاس سفید گرفتید بگه اگرهم که فقط مسافرتی اومدین که همونو بگه منظورم اینه که اگه خارج از امریکا هستید حتمن پرسیدند باید راستشو بگید همین
همون مدارک که نشون میده شما امریکا زندگی میکنید کار میکنید کافیه برای اثباتش
F2A
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، shandiz ، حاجی واشنگتن
(2014-08-03 ساعت 20:59)jahanshahloo نوشته:  
(2014-08-03 ساعت 10:38)مهسا ح نوشته:  

خيلي ممنون از جوابتون، پس اگر بپرسن از همسرم بايد بگه كه من همراهيش كردم و اومدم آنكارا؟ ولي مداركم نشون ميده كه من امريكا زندگي ميكنم مثل قبض ها و اجاره خونه و اينا، دوه
خواهش میکنم بلاخره ماهمه اینجا جمع شدیم بهم کمک کنیم
مصاحبه فقط فقط از همسرتون خواهد بود از ایشون ممکنه سوال کنند که همسرتون الان کجاست البته ممکنه بپرسند اگه بپرسند حتمن باید ایشون راستشو بگه اگه پاس سفید گرفتید بگه اگرهم که فقط مسافرتی اومدین که همونو بگه منظورم اینه که اگه خارج از آمریکا هستید حتمن پرسیدند باید راستشو بگید همین
همون مدارک که نشون میده شما آمریکا زندگی میکنید کار میکنید کافیه برای اثباتش
خيلي ممنون دوست عزيز، بله من امريكا زندگي ميكنم و پاس سفيد نگرفتم ، خدا كنه اصلا نپرسن!
پاسخ
با سلام
دوستان من گرین کارت دارم و میخوام ازدواج کنم از وقتی عقد کنیم حدودا چقدر طول میکشه تا کار همسرم درست بشه و ویزا بهش بدن؟
پاسخ
(2014-08-03 ساعت 21:53)nooshin92 نوشته:  با سلام
دوستان من گرین کارت دارم و میخوام ازدواج کنم از وقتی عقد کنیم حدودا چقدر طول میکشه تا کار همسرم درست بشه و ویزا بهش بدن؟

سلام دوست عزیز در حال حاضر متاسفانه 2.5 تا 3 سال حدودا
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، yasejavan ، nooshin92

سلام دوست عزيز
اين زمان تابع شرايط اداره مهاجرت وملئ هست اما اگه مدارك كامل باشه ومشكل اسپانسرنداشته باشيد ميانگين ٢ تا ٣ سال
تا يه مدت پيش حتي به ١ تا ٢ سال هم رسيده بودمتاسفانه چندماه توبولتن پروندها عقب افتاده!
F2A
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، shadoow ، yasejavan ، nooshin92
(2014-08-03 ساعت 22:08)jahanshahloo نوشته:  

سلام دوست عزيز
اين زمان تابع شرايط اداره مهاجرت وملئ هست اما اگه مدارك كامل باشه ومشكل اسپانسرنداشته باشيد ميانگين ٢ تا ٣ سال
تا يه مدت پيش حتي به ١ تا ٢ سال هم رسيده بودمتاسفانه چندماه توبولتن پروندها عقب افتاده!

من یک تا دو سال رو شنیده بودم 2 تا 3 سال خیلی زیاده که!!!!!!!!
اگر خودم برم سر کار میتونم اسپانسر بشم؟
شرایط خاصی باید داشته باشه اسپانسر؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، sepideh jan ، shandiz
(2014-08-04 ساعت 22:24)nooshin92 نوشته:  
(2014-08-03 ساعت 22:08)jahanshahloo نوشته:  

سلام دوست عزيز

من یک تا دو سال رو شنیده بودم 2 تا 3 سال خیلی زیاده که!!!!!!!!
اگر خودم برم سر کار میتونم اسپانسر بشم؟
شرایط خاصی باید داشته باشه اسپانسر؟
بدبختانه زیاد شده بخاطر تغییرنرکدن بولتن ها هست
برای اسپانسر شدن شرایط خاصی وجود مثلن درامدتون از یه سطحی بالاتر باشه ومالیات هارو پرداخت کرده باشید میتونید برای گرفتن امار دقیق به قسمت اسپانسر مراجعه کنید
درکل اگر هم شرایط مناسب هم نداشته باشید میتونید کواسپانسر داشته باشید
F2A
دریافت یک ضرب ویزا