کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
[/font]سلام دوستان عزیز
خیلی ممنون میشم اگه اطلاعی دارین کمکم کنین ،چون وقت کمی دارم من لاتاری ۲۰۱۳ بردم وکیل بهم اطلاعات غلط داد قبل از مصاحبه و گرفتن گرین کارت با دوست پسرم ازدواج نکردم .رفتم امریکا سه هفته موندم برگشتم تقریبا ۵ ماه پیش .الان گرین کارتم اومده و ازدواج هم کردم و نمیخوام بیشتر از ۱ ماه بدون همسرم امریکا بمونم الان چند تا سوال دارم که باید سریع تصمیم بگیرم

۱ ) ماه دیگه باید برم که قبل ۶ ماه اونجا باشم ،از کسی شنیدم که بار اول میشه بیشتر از ۶ ماه ایران موند ،میشه ؟

۲)به نظرتون گرفتن پاس سفید بهتره یا رفت و آمد هر ۶ ماه ۱ بار (هزینه ش برام مهمه)؟

۳)الان که ازدواج کردم چه جوری باید اعلام کنم که کارای همسرم درست شه ،مدارک رو بفرستم یا ماه دیگه که میرم امریکا حضوری اعلام کنم ؟اصلا چه مدارکی باید باشه ؟

بهترینهارو براتون دعا میکنم
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
سلام دوستان
من تعداد زيادي از پستهاي اين تاپيك رو خوندم ولي كيسي شبيه خودم پيدا نكردم، ممنون ميشم راهنماييم كنيد
من ٢٠١٤ لاتاري بردم و الان گرين كارت دارم و در امريكا زندگي ميكنم
نامزد من هم دو ماه بعد از من ويزاي دانشجويي گرفت و الان در يك ايالت ديگه بورسيه دانشگاه هستش
ميخواستم ببينم بعد از اينكه ما ازدواجمون رو اينجا ثبت كرديم چه مراحلي رو بايد طي كنيم كه من براي اون هم درخواست گرين كارت بدم و چقدر طول ميكشه؟!
با توجه به اينكه نامزدم بورسيه كامل هست از طرف دانشگاه، آيا بازم لازمه كه من اسپانسرش بشم؟
آيا لازمه اينجا وكيل بگيريم يا خودمون ميتونيم شخصا انجام بديم اين كار رو؟
پيشاپيش ممنونم از جوابهاتوون
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
(2015-01-06 ساعت 21:56)enaserinia نوشته:  [/font]سلام دوستان عزیز
خیلی ممنون میشم اگه اطلاعی دارین کمکم کنین ،چون وقت کمی دارم من لاتاری ۲۰۱۳ بردم وکیل بهم اطلاعات غلط داد قبل از مصاحبه و گرفتن گرین کارت با دوست پسرم ازدواج نکردم .رفتم آمریکا سه هفته موندم برگشتم تقریبا ۵ ماه پیش .الان گرین کارتم اومده و ازدواج هم کردم و نمیخوام بیشتر از ۱ ماه بدون همسرم آمریکا بمونم الان چند تا سوال دارم که باید سریع تصمیم بگیرم

۱ ) ماه دیگه باید برم که قبل ۶ ماه اونجا باشم ،از کسی شنیدم که بار اول میشه بیشتر از ۶ ماه ایران موند ،میشه ؟

۲)به نظرتون گرفتن پاس سفید بهتره یا رفت و آمد هر ۶ ماه ۱ بار (هزینه ش برام مهمه)؟

۳)الان که ازدواج کردم چه جوری باید اعلام کنم که کارای همسرم درست شه ،مدارک رو بفرستم یا ماه دیگه که میرم آمریکا حضوری اعلام کنم ؟اصلا چه مدارکی باید باشه ؟

1) حتمآ و تحت هر شرایطی باید قبل از 6 ماه به امریکا بر گردین
2)اگر بحث مالیش براتون مهمه سعی کنید بعداز ورود مجدد برای دریافت پاس سفید یا Re-entry Permit اقدام کنید تا بدون هزینه و استرس 2 سال خارج از امریکا بمانید
3)در این مورد اطلاعات دقیقی ندارم ولی اگر حضوری اقدام کنید مطمئنآ بهتر نتیجه میگیرید. موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، barfi1

۳)الان که ازدواج کردم چه جوری باید اعلام کنم که کارای همسرم درست شه ،مدارک رو بفرستم یا ماه دیگه که میرم آمریکا حضوری اعلام کنم ؟اصلا چه مدارکی باید باشه ؟
در مورد سوال ۳ شما هم باید بگم همین که برای همسرتون اقدام کنید اعلام ازدواج شما هم محسوب میشه.
دوستان توی این تاپیک مدارک لازم رو فهرست کردن و نوشتن. مثل ترجمه شناسنامه ها... سند ازدواج و عکس و ... و پر کردن فرم های لازم. همه رو به اضافه هزینه اعلام شده که باید به صورت مانی اوردر باشه براشون از داخل آمریکا پست می کنید و همسرتون میره توی نوبت. می تونید همه رو بفرستین آمریکا از اونجا یکی براتون پست کنه و یا با خودتون ببرید و از اونجا پست کنید. فرقش همون ۲۰-۳۰ روز اختلاف زمانشه و هزینه پست. همزمان هم برای پاس سفید خودتون اقدام کنید ۱ ماهی طول میکشه بهتون وقت انگشت نگاری بدن. بعد از انگشت نگاری با نامه مهر شده اش برگردین تا پاس برسه به آدرسی که در امریکا اعلام می کنید و از اونجا با مسافر براتون بفرستن ایران.

در مورد سفر هر ۶ ماه هم به جز هزینش سختی های دیگه ای هم هست. اولن اونجا باید ۱ ماه بمونید که اگر شاغل باشید به مشکل می خورید. به اضافه اینکه واقعن مسیر طولانیه و آدم خسته میشه و وقتی هم بر می گردی ۱ هفته طول میکشه تا دوباره سیستم بایولوژیکی بدنت با تغییر ساعت و شرایط جدید وفق پیدا کنه.
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، sepideh IR ، barfi1 ، حاجی واشنگتن
(2015-01-07 ساعت 01:54)armstrong نوشته:  سلام دوستان
من تعداد زيادي از پستهاي اين تاپيك رو خوندم ولي كيسي شبيه خودم پيدا نكردم، ممنون ميشم راهنماييم كنيد
من ٢٠١٤ لاتاري بردم و الان گرين كارت دارم و در امريكا زندگي ميكنم
نامزد من هم دو ماه بعد از من ويزاي دانشجويي گرفت و الان در يك ايالت ديگه بورسيه دانشگاه هستش
ميخواستم ببينم بعد از اينكه ما ازدواجمون رو اينجا ثبت كرديم چه مراحلي رو بايد طي كنيم كه من براي اون هم درخواست گرين كارت بدم و چقدر طول ميكشه؟!
با توجه به اينكه نامزدم بورسيه كامل هست از طرف دانشگاه، آيا بازم لازمه كه من اسپانسرش بشم؟
آيا لازمه اينجا وكيل بگيريم يا خودمون ميتونيم شخصا انجام بديم اين كار رو؟
پيشاپيش ممنونم از جوابهاتوون

دوست عزیز تا جایی که من اطلاع دارم شما هم باید مثل سایرین در این تاپیک باید مدارک رو آماده کنید و به همراه عکس و پول و فرم ها بفرستین. فقط تا جایی که یادمه تو فرمی که پر می کنید اعلام می کنید که همسرتون اونجا دانشجو هست.

در مورد اسپانسری دقیق اطلاع ندارم ولی شرایطی که شخص بتونه اسپانسر خودش بشه تو سایت هست یه جستجو کنید اطلاعات خوبی پیدا می کنید.

وکیل هم تا جایی که تجربه دوستان نشون داده کار رو به تعویق میندازه که جلو نمیندازه. واقعن اگر دستورالعمل های خود سایت USCIS رو مطالعه کنید از وکیل ها اطلاعات بیشتری پیدا می کنید. همه چیز تو سایتشون توضیح داده شده.
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، sib 24 ، shadoow ، romance33 ، barfi1
ویزا بولتن مثل حلزون میره جلو
2013 May 8
Sad Sad Sad
F2A
PD: 17Jul 2014
اپروو: 11Dec 2014
کیس نامبر (ابوظبی):13Feb 2015
مصاحبه:.2016 Feb 1 نتیجه AP
دوخطی:13 سپتامبر   OR: اکتبر 19
کلیر: 20 اکتبر Big Grin
آنهايی که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می‌کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود.و آنهايی که می‌مانند، می‌مانند تا شاید وطن را جایی برای ماندن کنند.
پاسخ
دوستان لطفا برین این لینک را که مربوط به کار ما هست ببینید و امضا کنید یا از همسرتون که تو آمریکا هست بخواین لینک را ببیند و در صورت لزوم امضا کند، بلکه یه فرجی در کار هممون ایجاد بشه. این لینک دولتی و متعلق به کاخ سفید است. دوستان لطفا اطلاع رسانی کنید که تعداد امضاها بیشتر بشه.
https://petitions.whitehouse.gov/petitio...e/FnkYHq2w
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، sepideh IR ، sib 24 ، m2m2m22 ، Bita.t ، حاجی واشنگتن ، romance33 ، free pigeon
(2015-01-13 ساعت 13:28)mohammad2015 نوشته:  دوستان لطفا برین این لینک را که مربوط به کار ما هست ببینید و امضا کنید یا از همسرتون که تو آمریکا هست بخواین لینک را ببیند و در صورت لزوم امضا کند، بلکه یه فرجی در کار هممون ایجاد بشه. این لینک دولتی و متعلق به کاخ سفید است. دوستان لطفا اطلاع رسانی کنید که تعداد امضاها بیشتر بشه.

دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانی شما.همش ۳۶ تا شد.دوستان به همسرتون در ایران هم بگید امضا کنه اگه زیپ کد ایران رو قبول نکرد زیپ کد همسرتون که در آمریکاست رو بگید.اینجوری هر کیس ۲تا امضا میگذاره تعداد بالا میره.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، Bita.t ، free pigeon ، romance33 ، شاپرک ، حاجی واشنگتن
(2015-01-13 ساعت 13:28)mohammad2015 نوشته:  دوستان لطفا برین این لینک را که مربوط به کار ما هست ببینید و امضا کنید یا از همسرتون که تو آمریکا هست بخواین لینک را ببیند و در صورت لزوم امضا کند، بلکه یه فرجی در کار هممون ایجاد بشه. این لینک دولتی و متعلق به کاخ سفید است. دوستان لطفا اطلاع رسانی کنید که تعداد امضاها بیشتر بشه.

دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانی شما.همش ۳۶ تا شد.دوستان به همسرتون در ایران هم بگید امضا کنه اگه زیپ کد ایران رو قبول نکرد زیپ کد همسرتون که در آمریکاست رو بگید.اینجوری هر کیس ۲تا امضا میگذاره تعداد بالا میره.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: Bita.t ، shadoow ، sepideh IR ، romance33 ، شاپرک ، حاجی واشنگتن
دوستان نميشه بقيه ى اعضاى خانواده هم امضا كنن؟ اينطورى كه تعداد امضاها خيلى كمه، ٤٢ تا شده
همسرم
سرويس سنتر كاليفرنيا
رسيد مدارك : 2014-8-September
اپروو: 2015-5-February
كيس نامبر: ...ANK
$120: August
$325:September
ارسال مدارك :9 October
كامپليت: November 18
تاريخ مصاحبه: March 30
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، sib 24 ، sepideh IR
(2015-01-15 ساعت 11:54)Bita.t نوشته:  دوستان نميشه بقيه ى اعضاى خانواده هم امضا كنن؟ اينطورى كه تعداد امضاها خيلى كمه، ٤٢ تا شده

سوال منم همینه.اینجوری عمرا هزار تا هم نمیشه چه برسه ۱۰۰ هزارتا امضا.ما ۲بار امضا کردیم.خودم یک بارم همسرم
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: Bita.t ، shadoow ، romance33 ، sepideh IR
(2015-01-15 ساعت 22:17)sib 24 نوشته:  
(2015-01-15 ساعت 11:54)Bita.t نوشته:  دوستان نميشه بقيه ى اعضاى خانواده هم امضا كنن؟ اينطورى كه تعداد امضاها خيلى كمه، ٤٢ تا شده

سوال منم همینه.اینجوری عمرا هزار تا هم نمیشه چه برسه ۱۰۰ هزارتا امضا.ما ۲بار امضا کردیم.خودم یک بارم همسرم

فكر نميكنم مشكلى باشه درخواسته ديگه،اطلاعات خاصى هم كه نميخواد، من ٣ تا امضا كردم Big Grin
همسرم
سرويس سنتر كاليفرنيا
رسيد مدارك : 2014-8-September
اپروو: 2015-5-February
كيس نامبر: ...ANK
$120: August
$325:September
ارسال مدارك :9 October
كامپليت: November 18
تاريخ مصاحبه: March 30
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، shadoow ، sepideh IR
(2015-01-07 ساعت 03:10)m.ghoreishi نوشته:  
خیلی ممنون میشم اگه اطلاعی دارین کمکم کنین ،چون وقت کمی دارم من لاتاری ۲۰۱۳ بردم وکیل بهم اطلاعات غلط داد قبل از مصاحبه و گرفتن گرین کارت با دوست پسرم ازدواج نکردم .رفتم آمریکا سه هفته موندم برگشتم تقریبا ۵ ماه پیش .الان گرین کارتم اومده و ازدواج هم کردم و نمیخوام بیشتر از ۱ ماه بدون همسرم آمریکا بمونم الان چند تا سوال دارم که باید سریع تصمیم بگیرم

1) حتمآ و تحت هر شرایطی باید قبل از 6 ماه به آمریکا بر گردین
2)اگر بحث مالیش براتون مهمه سعی کنید بعداز ورود مجدد برای دریافت پاس سفید یا Re-entry Permit اقدام کنید تا بدون هزینه و استرس 2 سال خارج از آمریکا بمانید
3)در این مورد اطلاعات دقیقی ندارم ولی اگر حضوری اقدام کنید مطمئنآ بهتر نتیجه میگیرید. موفق باشید

اینو بخونید
http://www.mohajersara.com/thread-2833-p...#pid550186
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، sepideh IR
(2015-01-11 ساعت 06:50)کوروش0171 نوشته:  من 36 سالمه و مربیه ورزش هستم و دو هفته ای هست اومدم آمریکا.قصدم این هست که اینجا ازدواج کنم و تشکیل زندگی بدم.دوستان سایتی رو می تونن معرفی کنن که من یک کیس مناسب پیدا کنم؟البته یکی دو تا سایت پیدا کردم ولی همه خارجی هستن و ترجیح میدم با یک خانم هموطن ازدواج کنم.با سپاس

سایت همسرجون . کام
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، romance33 ، Masoudpish
hi how are you
پاسخ