کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
من 9 ماه شوهرمو ندیدم و خیلی برامون سخته تازه با شرایط کاری و درسی هم که داره قرار بود آخر این ماه بیاد که فعلا منتفی شده رفته تاخدا میدونه کی Sad
خییییییییییییییییییییییییییلی سخته من خیلی وقتا میبرم
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Blaze ، الهه سابق ، mercedeh2011 ، alaleh_al ، omnia ، Tomas ، poone59 ، حاجی واشنگتن
(2012-12-02 ساعت 11:36)saba.m نوشته:  من 9 ماه شوهرمو ندیدم و خیلی برامون سخته تازه با شرایط کاری و درسی هم که داره قرار بود آخر این ماه بیاد که فعلا منتفی شده رفته تاخدا میدونه کی Sad

صبا جان کمی صبر و تحمل پیشه کنید همه ما در این کشتی مهاجرت با هم هستیم و شرایط مشابه داریم بنده شخصا بیش از یکسال است که دور از همسرم هستم به امید خدا کارهای شما هم به زودی درست خواهد شد و سالیان دراز را در کنار هم با آسودگی و آرامش خاطر سپری خواهید کرد
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، girl ، Blaze ، الهه سابق ، mercedeh2011 ، r_ent ، sam11 ، *NASIM* ، Tomas ، poone59 ، amenthyst ، حاجی واشنگتن
(2012-12-02 ساعت 13:00)Acaro نوشته:  
(2012-12-02 ساعت 11:36)saba.m نوشته:  من 9 ماه شوهرمو ندیدم و خیلی برامون سخته تازه با شرایط کاری و درسی هم که داره قرار بود آخر این ماه بیاد که فعلا منتفی شده رفته تاخدا میدونه کی Sad

صبا جان کمی صبر و تحمل پیشه کنید همه ما در این کشتی مهاجرت با هم هستیم و شرایط مشابه داریم بنده شخصا بیش از یکسال است که دور از همسرم هستم به امید خدا کارهای شما هم به زودی درست خواهد شد و سالیان دراز را در کنار هم با آسودگی و آرامش خاطر سپری خواهید کرد

ممنونم آکارو جان امیدوارم برای شما و بقیه دوستان این زمان زودتر سپری بشه و همه به آرزوهاشون برسن
--------------------------------------------------------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، girl ، الهه سابق ، mercedeh2011 ، sam11 ، Tomas ، poone59
صبا جان من 2 سال و1 ماهه که همسرمو ندیدم و هنوزم معلوم نیست کی بهم نوبت میدن و تا موقعی که نرم مصاحبه نمیبینمش ولی همین که حس میکنی کارت داره درست میشه کلی انرژی بهت میده.. امیدوارم خیلی زود این فاصله ها از بین برن Wink
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، الهه سابق ، mercedeh2011 ، saba.m ، r_ent ، sam11 ، Tomas ، poone59 ، حاجی واشنگتن
(2012-12-02 ساعت 16:46)girl نوشته:  صبا جان من 2 سال و1 ماهه که همسرمو ندیدم و هنوزم معلوم نیست کی بهم نوبت میدن و تا موقعی که نرم مصاحبه نمیبینمش ولی همین که حس میکنی کارت داره درست میشه کلی انرژی بهت میده.. امیدوارم خیلی زود این فاصله ها از بین برن Wink

خوب باز خوبه شما چند ماه دیگه معلوم میشه کارتون فکر کنم از همه زودتر میرین!!!Cool

الهی بمیرم چقدر دل همه پره. ای بابا روزگاررررر
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، mercedeh2011 ، الهه سابق ، sam11 ، Tomas ، poone59
الاله جان خدا از دهنت بشنوه ولی هر مرحله کار من 3 برابر بقیه طول کشید.. اگه همین امروز یکی اقدام کنه زودتر از من میره Wink
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، الهه سابق ، Acaro ، alaleh_al ، sam11 ، Tomas ، poone59
(2012-12-02 ساعت 16:46)girl نوشته:  صبا جان من 2 سال و1 ماهه که همسرمو ندیدم و هنوزم معلوم نیست کی بهم نوبت میدن و تا موقعی که نرم مصاحبه نمیبینمش ولی همین که حس میکنی کارت داره درست میشه کلی انرژی بهت میده.. امیدوارم خیلی زود این فاصله ها از بین برن Wink

گرل عزیز امیدوارم خیلی خیلی زود بری پیش همسرت خیلی زودتر از اون چیزی که فکرشو میکنی و بهترین و شادترین زندگی رو سالیان سال کنار هم داشته باشین
مرسی عزیزم از مهربونیت
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، girl ، Acaro ، الهه سابق ، mercedeh2011 ، r_ent ، sam11 ، Tomas ، poone59
محض همدردی و انتقال روحیه و یادآوری شکرگزاری ... من هم ۱۸ ماه از همسرم دور بودم! ولی عوضش بعدش خیلی بیشتر عشقولانه می شید! لول
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، الهه سابق ، Ali Sepehr ، girl ، saba.m ، roeentan ، alaleh_al ، r_ent ، sam11 ، *NASIM* ، Tomas ، poone59
دوستان عزیزم.
لطفا از این پس هر مطلبی را در تاپیک مربوط به خودش بگذارید.
پاکسازی و ساماندهی تاپیک ها وقت زیادی می بره.
پنج موضوع مهم انجمن را جزو تاپیک های مهم انجمن قرار دادم که شامل موارد زیرند:
1- ویزای ازدواج
2- ویزای نامزدی
3- واکسیناسیون
4- نحوه اثبات حضور همسر در آمریکا (Domicil)
5- مسایل مربوط به ضامن

خواهشمندم هر سوال را فقط و فقط در تاپیک مربوط به خودش مطرح کنید.

بسیار سپاسگزارم Smile
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، alaleh_al ، girl ، sam11 ، Tomas ، poone59 ، حاجی واشنگتن
با تجربه های عزیز چرا اینها ضامن می خوان؟ خود همسرمون که اونجا زندگی می کنه نمی تونه ضامن شه؟
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
آلاله جان اگه همسرت درآمدش کافی باشه و مالیلتهاشو داده باشه میتونه خودش اسپانسرتون بشه.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، alaleh_al ، mercedeh2011 ، sam11 ، Tomas ، poone59 ، حاجی واشنگتن
(2012-12-14 ساعت 19:43)الهه سابق نوشته:  آلاله جان اگه همسرت درآمدش کافی باشه و مالیلتهاشو داده باشه میتونه خودش اسپانسرتون بشه.

ممنون مرسی.
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas
(2012-12-15 ساعت 19:35)alaleh_al نوشته:  
(2012-12-14 ساعت 19:43)الهه سابق نوشته:  آلاله جان اگه همسرت درآمدش کافی باشه و مالیلتهاشو داده باشه میتونه خودش اسپانسرتون بشه.

ممنون مرسی.
شما می دونید چه پایه حقوقی کافیه؟
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
اگه فقط خرج خودش و شما رو باید بده، حدود 19000 تا در سال. این رقم واسه 2012 هستش و سال دیگه یه مقدار اضافه میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، alaleh_al ، Tomas ، poone59 ، حاجی واشنگتن
سلام دوستان عزیز

اخیرا یه خبری شنیدم که نگرانم کرده،شنیدم آقای اوباما گفته واسه کسایی که گرین کارت دارن میخوان خیلی سختگیری کنن،حتی از سال دیگه لاتاری را میخوان بردارن و فقط به کسایی گرین کارت میدن که ویزای دانشجویی دارن.
من نگرانیم از اینه که سال دیگه که میخوام واسه همسرم اقدام کنم،به خاطر این موضوع نتونم Sad

کسی این خبر نشنیده؟
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، lottory

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان